Человек не терпит насилия!
www.ord-ua.com
07.10.2008 14:20

Оперативные сообщенияСигналыСледственные делаИнформационные справки
RSS    Приемная
ПОИСК
Найти




Infoporn








Мобильные телефоны от $44

MP3-плееры от $39

Цифровые камеры от $78

Стиральные машины от $199

LCD-телевизоры от $249

25.07.2008 г.
НА ПРОХАННЯ МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХА АЛЕКСІЯ НИЗКА ПРЕДСТОЯТЕЛІВ ПРАВОСЛАВНИХ ЦЕРКОВ З ІНШИХ КРАЇН СКАСУВАЛА СВІЙ ВІЗИТ ДО КИЄВА ДЛЯ УЧАСТІ В УРОЧИСТОСТЯХ З НАГОДИ 1020-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КИЇВСЬКОЇ РУСИ

Як стало відомо Агентству Євро-Атлантичного Співробітництва (АЕАС) після відмови Архиєпископа Нової Юстиніани і всього Кіпру Хризостома відвідати Київ для участі в святкуванні 1020-ліття Хрещення Київської Руси на прохання Московського Патріарха Алексія відмовились Предстоятелі низки інших Помісних Церков світу. Учора ввечері візит до Києва скасував Святійший Католикос-Патріарх Грузії Ілля, Блаженіший Архиєпископ Пражський, Митрополит Чешських земель і Словаччини Христофор. Однак, не дивлячись на те, що Патріарх Московський Алексій направив лист до Елладської Православної Церкви з проханням обмежитись в учасі урочистостей в Києві лише нечисленною представницькою делегацією на терміновому засіданні Священного Синоду Елладської Православної Церкви було відхилено прохання Московського Патріарха . Синод одностайно ухвалив рішення, що делегацію очолить особисто Блаженніший Архиєпископ Афінский і всія Еллади Ієроним. Таке ж рішення ухвалив Синод Албанської Церкви. Албанську длелегацію очолить Предстоятель Албанської Церкви Блаженніший Архиєпископ Тиранський Анастасій. Таким чином в урочистостях з нагоди 1020-річчя Хрещення Київської Руси серед закордонних гостей візьмуть участь лише Патріарх Костанстинопольський Варфоломій , Патриарх Московський Алексій, Предстоятель Єлладської Церкви Блаженнейший Архиєпископ Афінский Ієроним та Предстоятель Албанської Церкви Блаженнійший Архиєпископ Тиранский Анастасій.

25.07.08
Агентство(АЕАС)

 

 

 

 

 

 

        

версия для печати
НОВОСТИ
Вор в законе Джаниев уже не «беженец», а Саган готовится на нары
30.09 18:59


Экс-депутат Верховной Рады попался на порнухе!
30.09 16:21


Марусич та «Новий спосіб боротьби з корупцією»
30.09 14:22


„Свинячі очі” Дністровської митниці
29.09 00:01


"Семья и Закон" Неонилы Ткаченко
29.09 00:00


Коррупционные подвиги ВВБ УМВД в Харьковской области
24.09 23:53


Балога подставил Ющенко
24.09 15:44


У Криму по тривозі оголошена мобілізація резервістів
24.09 15:34


Уго Чавес хочет ездить на Lada и UAZ, а Медведев и Ющенко хотят на Мерседесах
23.09 16:08


Россия вошла в число наиболее коррумпированных стран (и Украина тоже)
23.09 14:49


Перепечатка материалов "ОРД" в полном или сокращенном виде только с письменного разрешения редакции.
Для интернет-изданий - без ограничений, при обязательном условии указания полного имени адреса нашего ресурса (гиперссылка).
Связь с редакцией - ordcom@gmail.com

time: 0.58785319328308sec