ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Ушел в Вальхаллу Леня Вульф

Леня Вульф красиво ушел. Из Скорпиона в голову. Крупно. По его размерчику. Если сам ушел, конечно. А не Шульман подсобил.

У центрі Києва з кулею в грудях знайшли труп бізнесмена епохи 90-х Леоніда Вульфа

У вівторок, 25 лютого 2020 року в Печерському районі столиці було виявлено труп 59-річного уродженця Кривого Рога Леоніда Вульфа — відомого бізнесмена з епохи буремних 90-х років, що зажив великої слави після заснування компанії “Єврокоммодітес”, яка займалася металотрейдінгом. Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info та підтверджують офіційні коментарі правоохоронців.

Зокрема, в поліції Києва повідомили (не вказуючи особу загиблого): напередодні до них дійсно надходило звернення про виявлення мертвого чоловіка, та на вулицю Архітектора Городецького дійсно здійснювала виїзд оперативна група.

Попередньо — це самогубство, наразі тіло направлено для проведення експертизи, яка надасть остаточну відповідь”, — зауважили в прес-службі відомства.

Як додає поінформований співрозмовник Dетектив-Info, із повідомленням про виявлений труп Вульфа правоохоронців сповістив чоловік його сестри — адвокат Валерій С. Він розповів, що 25 лютого вони вирішили навідатися до Леоніда, бо той останнім часом той погано себе почував (хворів на гіпертонію) і різко перестав відповідати на телефонні дзвінки.

Коли близькі відкрили двері до помешкання Вульфа, то посеред кімнати виявили його тіло.

Порушення обстановки чи зникнення якихось речей не виявлено. Найвирогідніше, що чоловік вкоротив собі віку, поціливши в груди з пістолета-кулемета “Скорпіон”. Але остаточні висновки будуть тільки після експертиз”, — вказує наше джерело.

За його словами, на місті інциденту правоохоронці виявили передсмертну записку, у якій Вульф пояснює мотиви, що спонукали уродженця Кривого Рога до суїциду. Зокрема, він пов’язував це із пограбуванням його квартири восени минулого року, коли крадії поцупили 200 тис дол.

Останні два роки я дуже хворів, гроші приберігав на випадок смерті. Після пограбування моє становище різко погіршилося, я опинився в лікарні. Мене звинувачують, що я власноруч пограбував свою квартиру та здійснив гарне інсценування”, — зазначено у тексті записки.

Нижче Вульф додав: у власній загибелі він звинувачує таких собі С.Скибу та (ймовірно) В.Радкевича. А також залишив постскриптум, де зазначив: зброю, з якої він поцілив в себе, чоловік купив у знайомого — учасника Антитерористичної операції.

Як повідомляє видання “Страна“, засновник “Єврокоммодітес” Леонід Вульф за життя мав досить скандальну славу. Начебто через його фірму у багато країн, зокрема в Ізраїль відправляли великі партії металопродукції, де прибутки рахували десятками мільйонів доларів.

Начебто через це свого часу кримінальний авторитет Горпинич на прізвисько “Святий” захотів “віджати” у Вульфа частку. Після цього “Святого” застрелили, а його вбивцею називали охоронця Вульфа — Сергія Швеця.

Окрім того, про Вульфа у своєму відеоінтерв’ю раніше обмовлявся колишній кримінальний авторитет Леонід Ройтман на прізвисько “Льоня Длінний”. З його слів випливало, що свого часу уродженця Кривого Рога намагалися використати у злочинній схемі під час спроби знищення нині народного депутата Вадима Рабиновича.

Начебто тоді Вульфу було вручено 500 тис дол, але він відмовився від співучасті у вбивстві, та розповів про ці плани жертві — Рабиновичу. Після чого повернув “замовникам” гроші та втік до Ізраїлю.

(Розповідь про роль Вульфа у спробі замаху на Рабиновича з 25 хвилини)

 Детектив-инфо

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

26.02.2020 17:58 мусорок

Записка печатными буквами? Ну, ну….. В зимней напке, куртке и ботинках посреди хаты? Интересно…. Это он решил сначало на улицу пойти а потом вдруг резко передумал, написал записку ПЕЧАТНЫМИ буквами так как был неграмотный и знал только печатные буквы?


26.02.2020 18:00 мусорок

И скорпион с глушаком. Это шоб наверное соседей не беспокоть? Удивлен как он клиенку не подстелил шоб полы не запачкать. Крава когда стрелялся, то два раза. А у этих с первого получилось?


26.02.2020 18:13 мусорок

У АТОШников не спорю на руках дохера железа. Но это в основном калаши, мухи, ф ка с ргд, рпг — 7, макары с тт хами, подствольники короче то железо с чем воюют на фронте. Но “скорпион” это достаточно редкая вещь, да еще с глушаком. На войне бесолезная вешь. По размеру и весу как калаш ксюха, но стреляет как пистолет. На х у й в записке ЭТО УКАЗЫВАТЬ?! ОТВЕТ: Шоб авковские АЛЕНИ сразу ЛЫКАНУЛИСЬ.


26.02.2020 19:12 Калиграф

такая красивая размашистая подпись — была поставлена на пустом листе, посредине ,…… потому что киллер подумал о том, что до конца листа писать нет мыслей, и приказал ВУЛЬФУ расписаться посредине, а потом долго сидел в квартире , и карякал записку, но киллер обычно организм тупой сам по себе , значит кто-то ему диктовал что надо написать , но и диктор походу тупой аналогично , такой бред придумать. Потому что нормальные люди в записке пишут самое ценное, а тут просто бред СИВОЙ КОБЫЛЫ.


26.02.2020 19:14 "Вам должно быть стыдно. Вы не полицейские и не украинцы". (П.О.Порошенко)

Похоже что “144 рышучы рыформы” свынорылых набирают обороты, раз даже Вульфа до самоубийства довели


26.02.2020 19:38 19:17 Саме так

Він був особистим ворогом путена


26.02.2020 20:35 мусорок

“деньги берег на случай смерти…..” Нихуя себе гробовые в 200 штук зелени. Это че похороны со стрептизом в “Ибице” и хрустальным гробом? Че за бред? Киллер реально тупой, согласен с предыдущими. Мог бы написать “собирал на лечение так как тяжело болел”. НЕ ну после баширова с петровым которые сохранили чек на такси от лубянки до шереметьева я тупости ФСБ не удивляюсь.


26.02.2020 21:36 Тю

А причем тут фсб и каким Макаром к ним аглицкие туристы


26.02.2020 23:21 Чингизид Тохтамыш

Вульфа ФСБ и уработало. Но работа, как всегда - топорная.


27.02.2020 6:42 Чем эта особь могла мешать ФСБ, Сигуранце или Моссаду ?

Еще один “палитический”?. Так давайте его в пантеон героев запишем. В той кунсткамере и не такие экземпляры имеются.


27.02.2020 6:44 Говорили шо Павла Шеремета тоже ФСБ "уработало"

А оказалось шо нет!И шо?


27.02.2020 8:48 Шмуль

А че он в шапке?????)))бабок не было за отопление???))))


27.02.2020 9:51 правдоруб

Вопросы и ремарки. Не мешал ему глушак на “Скрпионе” стреляться. Вопрос. Вульф и братья Горпынычи (ныне покойные) это ООО “Триада”, известная под народным названием “20 вские”. Вульф оружия в руках никогда не держал и зарядить, а тем более снять с предохранителя “Скорпион” врядли мог. Ну и одежда, плюс записка. Это ремарка.


27.02.2020 11:11 Игорь

Велекодний Вадик жив и многое решает из 20-ских,возможен и его руку приложил!!!В Кривом Рогу сильно мурчал


27.02.2020 13:41 " ЗАГНАННЫЙ " МУСОРКУ на 17 - 58

Согласен с доводами указанными в Вашем комментарии ! Много нестыковок … Будет неудивительно , если в последствии окажется , что это была очередная имитация убийства ,из серии ” убийства ” Бабченко .


27.02.2020 21:03 мусорок

13.41: ЗАГНАННОМУ: А кто будет копать дальше до истины скажите? Кому это нужно при нинешных раскладах? РЮКЗАКЯНУ- АВАКЯНУ чи ЗЕнелоху? Схваяют то что им преподнесли.


27.02.2020 22:14 льоня приезжий из жмеринки

написано под диктовку — к ворожке не ходи. тут и єкспертизи не потрібно. тупо и банально как и все в цій державі


29.02.2020 12:54 Петренко

Это тот Скорпион, из которого Рыбку вальнули?


Комментировать