ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Дмитро Сосинович. “Калєтнік” Херсонської області

До Аналітичного Центру «Антикорупційна платформа» з Інтернет ресурсів почали надходити статті, які ми не можемо обійти осторонь оскільки вони стосуються одіозного керівника податкової міліції Херсонщини Сосиновича Дмитра. З інформації можна дійти до висновків , що останній займає не останню роль в організації та пособництві вчинення тяжких злочинів. 

В цій частині це буде стосуватися схем , щодо експорту товарів, підробки документів для митного оформлення, створення підприємств «однодневок» . Ціль та мета пана Сосиновича – особисте збагачення. Навіщо платити податки в державу, якщо можна заплатити йому та спокійно «працювати».
Так, останнім задівши у деяких схемах лояльних до нього співробітників податкової служби, співробітників інших правоохоронних органів, налагодив систему систематичного отримання неправомірної вигоди від суб’єктів господарської діяльності, які здійснюють експорт зернових культур.
Одним із прикладів можливої причетності до злочинної діяльності зазначеної особи, яка наносить державі збитки в особливо великих розмірах (сотні мільйонів гривень) стало, те що ця особа використовуючи службове становище, сприяла в створенні ряду фіктивних підприємств для здійснення незаконного експортування сільгосппродукції, яка закупається на території України за готівкові кошти. В результаті такої діяльності «фіктивні» підприємства – експортери не сплачували до державного бюджету податку на прибуток підприємств. Так, як через невеликий проміжок часу переоформлювалися на інших осіб ( раніше засуджених, чи з низьким соціальним статусом , що знаходяться в інших областях України.) Також завдяки цим діям підприємствами не повертається валютна виручка. Це в свою чергу завдає додаткових збитків економічній безпеці держави, внаслідок чого держава понесла інші макроекономічні та репутаційні негативні наслідки.
Так, наприклад в 2018 році одними з таких СГД були: ТОВ “Меганат” (41736387); ТОВ “Смарагдовий Світ” (42303266) та ТОВ “Єкспотов” (41984015).
В 2018 році переліченими підприємствами було «експортовано» сільськогосподарської продукції на суму понад 250 мільйонів гривень. Таким чином вже на сьогодні державному бюджету України нанесено збитки в розмірі понад 45 мільйонів гривень. Враховуючи, що зазначена злочинна схема також надала можливість ухилитись від сплати податків продавцям не облікованих ТМЦ то загальна сума збитків по діяльності цих підприємств сягає близько 90 мільйонів гривень.
По неперевіреній (поки що) інформації ціною нанесення державі збитків у розмірі понад 90 мільйонів гривень стала отримання неправомірної вигоди встановленою Сосиновичем у розмірі 0,8% від вартості експортованих товарів (понад 250 мільйонів гривень) – 2 мільйони гривень. Враховуючи, що майже кожен день з Херсону відправляються судна та баржі з зерновими то потік коштів у останнього постійний.

Після вірогідного отримання неправомірної вигоди в розмірі понад 2 мільйони гривень (Частина 1. «Чорний експорт: Зернові».), відчувши безкарність за свою протиправну діяльність та шалений смак «легких грошенят» в особливо великих розмірах, а як нам відомо, безкарність – породжує нові злочини, СОСИНОВИЧ ймовірно вирішив продовжити злочинну діяльність та значно розширити її обсяги. Таким чином «міліціонер» вступив в змову з представниками ще декількох угрупувань, які спеціалізуються на грабуванні державного бюджету за рахунок несплати податків при експорті зернових використовуючи фіктивні підприємства та зобов’язався, використовуючи свої службові та владні повноваження, беззаперечний вплив на керівництво та працівників ГУ ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, створити сприятливі умови для здійснення протиправної діяльності створеними ними фіктивними підприємствами. Також останній ймовірно зобов’язався створити умови щодо унеможливлення фактів втручання підлеглими йому працівниками в припинення злочинної діяльності зазначених злочинних угрупувань.
Так, вірогідно завдяки «старанням» СОСИНОВИЧА в 2019 році зареєстровано два десятки фіктивних підприємств, які «експортують» сільськогосподарську продукцію через Херсонський морський торгівельний порт, частина з яких це: ТОВ “Адоніс мега торг” (42269440); ПП “Бартон Гранд” (41866057); ТОВ “Приватопт ЮГ” (41014795); ТОВ “Фулкс Трейд” (42971614); ТОВ “Ленікс Груп” (41565241); ТОВ “Корн трейд Контрол” (43073627); ТОВ “Юрбен Плюс” (42971300); ТОВ “Нікагро Трейд” (40117378); ТОВ “Таймпром” (43086421). В 2019 році переліченими підприємствами було «експортовано» сільськогосподарської продукції на суму понад 4 мільярди гривень. Таким чином вже на сьогодні державному бюджету України вірогідно нанесено збитки в розмірі біля ОДНОГО МІЛЬЯРДА гривень.
По неперевіреній (поки що) інформації ціною нанесення державі збитків у розмірі МІЛЬЯРДА гривень стала отримання неправомірної вигоди Сосиновичем у розмірі 0,3% (великий опт від Дмитра) від вартості експортованих товарів (понад 4 мільярди гривень) – 12 мільйонів гривень.
Злочинні кола Херсонщини придумали девіз для нової влади: «Навіщо платити податки, якщо можна заплатити Сосиновичу та спокійно грабувати державу?

Также, начальником налоговой милиции Херсонской области Дмитрием Сосиновичем организовано кражу всех материальных ценностей которые налоговая милиция области арестовала за последние три года. В большей части это контрабандные сигареты и спирт на ориентировочную сумму 50 миллионов гривен. Сосинович приобщил к спланированному преступлению Максима  Довбыша который контролировал склад где хранились вещдоки и предприятие которое юридически несло ответственность за сохранность товара. Сергея Горбунова, владельца крупнейшей на юге Украины сети с реализации контрабандных сигарет базирующей в Николаеве и двоих сотрудников налоговой милиции Херсона. Полный круг лиц и обстоятельства этого дерзкого и ценичного преступления устанавливаются.

Примечательно что подставное лицо (наркозависимый бомж — Заикин Игорь) на которое Сосинович с соучастниками переоформили ответственное за хранение вещдоков предприятие, неоднократно фигурировал в материалах БЕПА Николаева в то время когда его возглавлял Сосинович.

Злодіі сучасності

 

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

23.01.2020 17:40 Знающий

Все это правда эта тварь все развалила и разворовала в Херсоне


23.01.2020 18:49 Полиграф

давайте поставим эту мразь на место, чтоб и для других было урок. Что бы каждый недоумок сто раз подумал за своё поведение. Мы за: #СосиновичаНАполиграф !!!!!!!!


23.01.2020 18:53 Семен

По Херсону можно писать блокбастер!!!! Кратко последняя история: как всем известно, начальник налоговой милиции Сосинович вместе с табачным контрабандистом из Николаева крадет со склада налоговой сигареты на 30 миллионов гривен, ранее конфискованные налоговиками у бандитов. Его подельник контрабандист через свою сеть продаёт эти сигареты (разумеется инкогнито). Через месяц после кражи налоговикам «неожиданно» стает известно об этом!!!! И да, тарам тарам …. поиском воров «занимается» именно Сосинович 😂😂😂😂 (налоговая милиция Херсона). Достоверно зная всех покупателей налоговая приезжает на склад к самому крупному покупателю — неудачнику (который даже не догадуется что сигареты по сути купил у Сосиновича) и конфискует сигареты теперь у него. Вы думали история закончилась? А нет, теперь Сосинович «предложил» облопошеному им же покупателю заплатить 15 000$ за не привлечение к ответственности.


23.01.2020 19:07 СОСЛУЖИВЕЦ

ПРИКОЛЬНАЯ ФАМИЛИЯ)))))


23.01.2020 19:28 Херсон

Так в ГУ ГФС в Херсонской области действует преступная организация с стойкой иерархической структурой и четким распределением ролей среди членом преступной организации! Организаторами это преступной организации есть:бывший руководитель ГУ ГФС в Херсонской области, а на данный момент зам-Клим Игорь Викторович


23.01.2020 19:46 1

Сосинович в эйфории удачной кражи сигарет и спирта на 50 лямов, в очередной раз нажравшись, смешав алкоголь и наркотики, 27.12 около 4 часов утра в одном из ночных клубов Херсона начал приставать к 19 летней жительнице г. Олешки. Когда он попытался насильно посадить ее в служебный автомобиль ДФС Херсонской области, трое молодых парней, ставши свидетелями преступления, предупреждая акт насилия со стороны Сосиновича нанесли ему и его охраннику по несколько ударов в область лица и туловища. Дабы избежать огласки этого преступления, Сосинович отдал девушке и трём парням четыре тысячи долларов которые были при нем.


23.01.2020 21:34 Курсанту

Ты просто подельник Сосиновича такая же шваль как и он


23.01.2020 21:35 Оперу

Сигареты уже давно продались их нет, а то что Сосик типа нашел это капля в море на откуп была отдана


23.01.2020 21:43 Тренеру

А ты вспомни как Сосинович используя свое служебное положение и своего друга нач ДФС Клима (в то время) инициировал проверку спорт лайфа в Херсоне, а то видите ли его лысину надул кондиционер


23.01.2020 22:14 Robin123

Это гнойное быдло постоянно всех нагибает , берет деньги и не держит слово , кончаный человек ! Все его называют пидарас пидарасина , кончаная !!!


23.01.2020 22:16 Robin123

Про этого человека никто хорошого не скажет сосун будет на зоне сасать


23.01.2020 22:22 Robin123

Самуннка даже его подчененые говорят пидарас , мы бегаем нагибаем всех а бабки только себе берет . Если не брат в СБУ то как гавно потек на зону .


23.01.2020 23:05 Дежурка

Все *** личный состав налоговой милиции Херсона собирают по тревоге … будет возмездие Сосиновича


24.01.2020 8:29 Психолог

Вот это нарика (героя публикации) пол ночи разрывало на кусочки! Это ж надо было столько нелепых комментариев вставить!!! Видать задулся и превратился в философа идиота и решил сайт ОРД сложить.


24.01.2020 12:38 Херсонминстрой

Да это вообще самый нормальный чиновник… все посчитает до копеечки. Никогда с ним ппроблем не было. хочешь крутить или экспортировать зерно просто согласуй и поехали. Сейчас плотно работает с новым руководителем Черноморской таможни Щуцким Александром. 0.8 % собирают с оборота по экспорту. Сос закрывает Шуцкому херсонских силовиков. Правда экспортеры сейчас бунтуют так как всех хотят наклонить даже белых… интересно просто кого первого посадят ?


24.01.2020 13:02 Знаток

А как там табачный бизнес с Кромпом, уражай хоррший в этом году? Может об этом тоже стоит написать?


24.01.2020 13:44 спортик

Бросьте чернить человека. Он занимаеся спортом в спортлайфе каждый РАБОЧИЙ ДЕНЬ с 15 до 17!


24.01.2020 15:06 Семен

Да не появлялся он в Спортлайфе уже пару месяцев так как не может вылезти с запоев


24.01.2020 15:32 Сотрудник

Sport Life Херсон — единственный полноформатный фитнес-клуб в городе. Первый сквош-центр в Херсоне: два профессиональных корта. Весь спектр услуг для вашего здоровья и красоты: 3 бассейна, просторный тренажерный зал и детская фитнес-академия.

Клиенты имеют возможность посещать клуб «Херсон» при наличии карт категории Lux&SPA, Premium&SPA, Premium, Classic+b, Classic.


25.01.2020 20:04 На полиграф

давайте поставим эту мразь на место, чтоб и для других было урок. Что бы каждый недоумок сто раз подумал за своё поведение. Мы за: #СосиновичаНАполиграф !!!!!!!!


Комментировать