ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Володимир Бойко vs Ваня Їбанько

Як я вже повідомляв, Служба безпеки України розпочала розслідувати кримінальне провадження в зв’язку з моїми публікаціями про участь підлеглих Іванушки Баканова в організації двох терористичних актів. Оскільки мені достеменно відомо, що вибух у Харкові 22 лютого 2015 року, внаслідок якого загинули 4 та були поранені 11 осіб, організував тодішній начальник відділу захисту національної державності УСБУ в Харківській області (нині – заступник начальника УСБУ в Харківській області) Андрій Саленков, а вибух біля Верховної Ради 31 серпня 2015 року, внаслідок якого загинули 4 особи, організував тодішній і нинішній начальник Департаменту захисту національної державності СБУ Анатолій Дублик, Іванушка дав підлеглим команду мені «затулити рота». Зараз в усіх державних установах СБУ проводить виїмки документів, в яких згадується моє ім’я, отримана санкція суду на проведення обшуку в мене вдома, відносно мене розпочатий комплекс негласних слідчих заходів.

Сказати направду, усі потуги лейтенанта Баканова мені аж ніяк не заважають – я таких професіоналів як він у дитинстві з рогатки розстрілював. Але щоби дрібний барига Баканов, який ніколи в житті не стикався з оперативною роботою чи досудовим розслідуванням і донедавна уяви не мав про моє існування, чітко запам’ятав, як мене звати, я вирішив зробити йому невеличкий подарунок – я погодився з пропозицією адвоката «харківських терористів» Oleksandr Shadrin дати свідчення в Харківському апеляційному суді.

Річ у тім, що в ході розслідування харківського теракту зразу ж було встановлено, що вибух влаштували агенти відділу захисту національної державності Управління СБУ в Харківській області, які перебували на зв’язку в начальника цього відділу Андрія Саленкова та його підлеглого Олександра Вусика (до речі, Вусик затриманий 24 грудня 2019 року слідчими ДБР за вимагання неправомірної вигоди в сумі 800 тис. грн. від представника ТОВ «Євро Снап Трейд» за сприяння в перерахуванняі коштів за виконані роботи Державним підприємством стратегічного значення «Артемсіль»). Більш того, з’ясувалось, що вибух у Харкові – це була місцева ініціатива й Саленков не погодив це питання з керівництвом СБУ.

Про це «Латиш», перепрошую, Віктор Іонасович Кононенко, доповів тодішньому начальнику АТЦ при СБУ Василю Грицаку, але було вирішено скандал не роздмухувати, щоби не псувати «честь мундира». Втім, Саленков був суворо попереджений, що в разі, якщо він ще раз собі дозволить щось подібне, буде відправлений для перевиховання на «зону» в селі Мокошиному Чернігівської області. До речі, це – нюанс, який відрізняє харківський теракт від кидання гранати під Верховною Радою 31 серпня 2015 року: в останньому випадку масові заворушення під парламентом були влаштовані СБУ в ході спецоперації, затвердженої особисто головою СБУ Грицаком.

Невдовзі після вибуху СБУ затримала трьох членів підпільного терористичного угрупування «Харківські партизани» – принаймні, саме так підозрюваних Віктора Тетюцького, Сергія Башликова та Володимира Дворнікова називав всюдисущий Антон Геращенко. Ані в ході досудового розслідування, ані на суді підозрювані/обвинувачені свою вину не визнали попри те, що їх нещадно катували. Як раптом 28 грудня 2019 року Фрунзенський районний суд Харкова оголосив обвинувальний вирок, засудив Тетюцького, Башликова та Дворнікова до довічного ув’язнення й звільнив їх з-під варти з тим, щоби більше їх духу в Україні не було.

Щоправда, вирок не набрав законної сили й адвокати збираються його оскаржувати та заслухати в апеляційній інстанції мої покази.

У такому разі як свідка в суд треба викликати не тільки мене, але й народного депутата VIII скликання Ігоря Луценка. Річ у тім, що в перших числах червня 2019 року, як тільки Зеленський призначив головою СБУ дрібного комерсанта Баканова, Ігор на моє прохання зустрівся з Іванушкою й передав йому підготовлену мною «пам’ятну записку», у якій були зазначені факти вчинення співробітниками СБУ терористичних актів. З тим, щоби не роздмухувати зайвого скандалу Ігор запропонував Баканову створити в Управлінні внутрішньої безпеки СБУ робочу групу для розслідування цих фактів і опитати мене.

Іванушка покивав гривою, але замість того, щоби навести бодай елементарний лад у Конторі, призначив Саленкова заступником управління СБУ в Харківський області, а Дублика, якого ще в лютому 2017 року Грицак вигнав зі служби за систематичне п’янство, відкликав з пенсії й призначив своїм заступником (нині Дублик повернувся на посаду начальника ДЗНД). Думаю, що ця обставина для суду буде найголовнішим доказом того, що вибух у Харкові влаштували, дійсно, співробітники СБУ. Бо інакше б Баканов не намагався мене залякати, а, принаймні, спочатку провів би запропоновану Ігорем перевірку (втім, зазначу, що з таким же ж успіхом Іванушка може лякати їжака голим задом, при чому – своїм).

Окрім того, враховуючи, що адвокат має право самостійно збирати докази й надавати їх суду, я пропоную Олександру Шадріну негайно зустрітись у Києві (я повертаюсь в Україну 6 січня 2019 року) з тим, щоби я під відеозапис і з належним процесуальним оформленням дав йому свідчення. Вони, напевно, знадобляться якщо не в Харківському апеляційному суді, то в Європейському суді з прав людини.

Володимир Бойко

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

6.01.2020 0:12 Дред

По моєму, тут лише один їбанько — автор цього прости Господи “твору” !!!


6.01.2020 3:46 Вже два

😁😁


6.01.2020 4:04 123

Лещенко розповів про “фабрику порохоботів”, яка діяла як фіпія російського ”Ольгіно”


6.01.2020 7:10 адвокат Константин Кравчук

бедный Владимир, бизнесмен-конторист его съест…бежать за границу, другого выхода нет🙊…


6.01.2020 7:50 Бывший

И что же Баканов нашел, как всегда измену родине? Или разглашение государственной тайны? И если так себя ведут, то нет дыма без огня или уже у самих рыльце в пушку?


6.01.2020 8:09 И шо?

Шило в мешке спрятали? Если посмотреть на все сфальсифицированные дела спецслужбой, от дела Савченко до дела Бабченко, то почему не поверить Бойко? Если учесть уровень руководства службы, то и сомнений не возникает. И наконец, учитывая требования заграничных партнеров по ликвидации СБУ — то так оно и произошло. Название есть, а службы нет.


6.01.2020 10:15 Адвокат

Ось так СБУшна банда зварганила криміанальну “справу ” про ректора Донецького національного медичного університету професора, людини зі світовим ім’ям Кондратенка П.Г. Бардак у державі свого часу організувала і досі курує СБУ. Геть бандитське кодло !!! Ось звернення ректора : https://www.youtube.com/watch?v=9KefU3EgUBY


6.01.2020 12:23 111

😎😎😎


6.01.2020 15:11 papik66

Іванушка покивав гривою, але замість того, щоби навести бодай елементарний лад у Конторі, призначив Саленкова заступником управління СБУ в Харківський області, а Дублика, якого ще в лютому 2017 року Грицак вигнав зі служби за систематичне п’янство, відкликав з пенсії й призначив своїм заступником (нині Дублик повернувся на посаду начальника ДЗНД). Думаю, що ця обставина для суду буде найголовнішим доказом того, що вибух у Харкові влаштували, дійсно, співробітники СБУ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++ в огороде бузина. а в киеве дядька.


6.01.2020 15:11 точно

херня


6.01.2020 16:06 Опер Карамушка.

Необходимо срочно реформировать. Создать следственную комиссию для проверки всех операций СБУ. То, что Бойко назвал, это только малая толика, они вместо защиты национальной безопасности страны стали на преступный путь и совершали за деньги налогоплательщиков особо тяжкие преступления.


6.01.2020 16:16 " ЗАГНАННЫЙ "

” Сам не ам и другим не дам ” — имеется ввиду реальная работа …. Слов нет …. одни эмоции !!!


6.01.2020 17:14 мусорок

Ваня Дурачек (бакланов) на то он и дурачек. И Фамилия у него подходящая. Что бы получить “лейтенанта” нужно как минимум было 5 лет отучиться в военном училище. Это ЧУЧЕЛО как и “недопрезидент” Оманский вообще от армии закосило. 73% ЗЕбилов лишнехромосомных, вы бы еще папуаса выбрали из племени мумба юмба в презики себе деффективные.


6.01.2020 17:28 Миньюк Максим Петрович

Совсем забыли о старой российской тройке: Поклад Александр. Матиос Анатолий. Мирный Иван. Проверяйте их причастность только к резонансным преступлениям, Кстати все что происходит сНеделей Андреем за всем стоит Поклад Александр им хохлы не нужны они. Своё. Российское. Зверьё поднимают,


6.01.2020 19:06 Аравийское море через Ормузский пролив

порохоботы затеяли переворот- вооружили рогаткой бойка и показали куда стрелять, но арсен запретил и развернул стрелка. бойко говорит: я славно пожил!.. я знаю счастье!.. я храбро бился!.. это смелый буревестник гордо реет между молний над ревущим гневно морем; то кричит пророк победы…


6.01.2020 20:05 мусорок

Порошенко самый честный и умный из президентов Украины, я его очень люблю и уважаю, он организовал добробаты и спас Украину в 2014г. Путин против него возбудил уголовное дело за то что он его обозвал шизофреником маленького роста.


6.01.2020 20:44 Харків вже не той

Саленков-корупціонер,який тільки світ бачив.І затримані колеги-Вусик-це дійсно його друзі…Куди цей Бакан дивиться?!Це позор конторі!


6.01.2020 20:51 мент

уважать ворюгу, который факнул всю страну…?


6.01.2020 21:31 Архивное дело

У Бойко налицо целый букет сексуально-агентурных комплексов, Компенсировать которые он пытается ща счёт бывшей алма- матер


6.01.2020 23:16 Буковина

Матіос і Мирний з Чернівецької “школи” імені Генадія Москаля. Звідки Поклад - ХЗ!


Комментировать