ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS ГОЛОВІ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ пані Слюз Тетяна Ярославівна

Пані Слюз, чи ви знаєте, який обєм роботи падає на працівників казначесйтва на районному рівні круглий рік, а тим паче в кінці року ??? А чи знаєте ви яка зарплата на районному рівні у цих прівників ??? Так от — не більше пяти тисяч. Ходять такі слухи, що кінцеву зарплату деякі прцівники хотять вернути на рахунок казначейства для стимулювання тих працівників, які на своїх рівняї ділять ці крихти На слідуючий рік, з * піднняттям зарплати держслужбовцям, народ рване за кордон. А ще одне важливе питання до вас.- чи звертались ви на протязі всіє каденції вашого керівництва до керівництва держави з питанням захистити своїх працівників від глумленням над їхніми сім*ями. Чому на обласному рівні в них все є від кофемашини до оргтехніки і канцтоварів, а на район дають списані компютера, канцтовари купуємо за власні кошти. прибиральниці не має- самі вбираємось і купуємо миючі засоби. ДАЙТЕ НАМ ВІДПОВІДЬ !!! Шановні працівники, давайте обговоримо дане питання на цьому форумі…

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

23.12.2019 12:32 123

Нечего обсуждать- сваливать надо за границу


26.12.2019 10:24 профспілка

А уууууу, де профспілка, до яких пір будуть знущатися з нас ??? В кінці кожного місяця працюємо до 21,00 год , де оплата за сверхурочні. в кінці року цілу ніч- закриваємо рік. на другий ранок на роботу — це нормально ??? Як знаємо кінець року — купуємо папки за свій рахунок зшиваємо документи для архуву, нитки за свої, бумагу за свої і всі канцтовари за свої- допоки це буде продовжуватись- чи знаєте ви за цей стан справ.


26.12.2019 15:28 к профсоюзу

Значит, кто-то ворует !!!


20.01.2020 9:53 321

А какиие отношения у вас с бухгалтерией ? У нас, например, бухгалтерия это ТАБУ- спросить нельзя ни сумму зарплты ни дату выплаты у них дружба только с самим начальником. Правда у нас начальник мужчина и как такую дружбу можно назвать, но то что это безпредел это точно, а что может вместе воруют наши зарплаты, поэтому так мало получаем ???


5.02.2020 13:10 Деньги Бюджета Страны

Бюджет Страны Киев, ул.Выборгская 104, ооо “новаклин и К”, Захарченко Сергей, партизанский обнал. Налоговая хлопала, штрафы более 10 млн., Захарчик затягивает всё в суды и там тормозит. Неоформленные рабочие, зарплата в конверте. А мы не знаем как бюджет страны пополнить. Надо его ещё проверить, ватник редкой глубины.


Комментировать