ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Шановний Іван Баканов! Хоч ви відправте на пенсію начальника ГУ ВКР ДКР СБУ!! А краще, посадити його!

давайте уявимо наступну ситуацію: безлюдний острів, на якому живуть якісь аборигени. Аборигени діляться на нормальних людей (їх меншість), аборигенів-паханів (не знав, як їх назвати, нехай будуть паханами-їх також меншість, але вони керують) та звичайних, але ненормальних людей. Ненормальних-бо вони не поважають себе, дозволяють паханам над собою знущатися і колись хочуть стати такими ж паханам, які щодня змішують їх з гівном… Навколо цього Богом забутого острову дрейфують дорогі лайнери (К, КЗЕ), звичайні круїзні кораблі (ДКР, ДКІБ), дрібні яхти (ДЗНД), ремонтні, допоміжні кораблі (ну, ви зрозуміли, кого сюди)…і всі вони дивляться з жахом на той страшний острів…а з острову чи не щодня хтось намагається втекти, але той острів — то як Алькатрас!! Хоча відчайдухам наплювати, він краще загниє в боротьбі, ніж в стойлі! Пахани на острові-справжні уйобки, хоча на 50 осіб паханів все таки пару нормальних, може, і знайдеться. До таких паханів хочуть всі аборигени, бо розуміють, що хоч тут є хоч якесь життя, цей пахан напевно теж з аборигенів і розуміє, що головне для людини…але, щось я відволікся,-до чого я веду. аборигенів на острові близько 600 осіб, з них не менше 3/4 забухають до всирачки, коли головного пахана Левченка (а він ще той людожер, крадій, лицемір, зрадник тощо) заберуть з острова десь на материк….можна довго писати про всі знущання і умови, у яких живуть аборигени на острові. А всі, хто на кораблях, з величезною жалістю дивляться на той острів…особливо ті, хто з нього вирвався… пане Баканове, як ще до Вас достукатися,- зверніть увагу на ВКР!! Це жах і величезна трагедія. Тут кардинально треба все міняти. Це стратегічний підрозділ, у якому керують бездарі, пристосуванці, процдисвіти, нелюди, заздрісники і підлабузники, аферисти і алкоголіки. Можна про це говорити вічно. Це не замовна стаття! Це чиста правда! Хочете,- це колективне звернення до Вас як до Голови СБУ! Треба тут щось міняти, бо страждають не лише аборигени, а ц їхні сім’ї, діти…

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

15.11.2019 23:55 Київ

Нажаль, керівництво само в шоке від цього. Однак вважають Леву “х-спеціалістом” у керуванні таким підрозділом. Чому? А тому що не має нікого на заміну.


16.11.2019 0:34 в дополнение и сколько можно ?

ДБР взялося розслідувати вибухи у Балаклії 852 ПЕРЕГЛЯДИ 0 П’ятниця, 15 листопада 2019, 19:33 30

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань у Полтаві розпочали досудове розслідування обставин, за яких сталися вибухи на території військового складу Міністерства оборони на Харківщині.

Джерело: ДБР

Деталі: Подію кваліфікували за ч.3 ст.425 Кримінального кодексу (недбале ставлення військового до служби, що спричинило істотну шкоду в умовах особливого періоду).

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює військова прокуратура Харківського гарнізону.

Що передувало: За даними військових, 15 листопада на території центральної артилерійської бази біля Балаклії Харківської області утилізували залишки боєприпасів та елементів, що не підлягають транспортуванню.


16.11.2019 0:38 Эй , Баканов ! В ВКР лед тронулся...

А теперь мы напишем про все , что происходит в отжившей себя ВОЕННОЙ КОНТРРАЗВЕДКЕ , доброе имя которой испаганил своими злоупотреблениями хер Левченко С. М.


16.11.2019 0:41 Винница-город фонтанов и честных людей

Под трибунал его , а факты на подання мы уже оформляем .Отдельно засветим сколько Сергей Ющенко передал Сергею Левченко через хенерала”300 баксов” , чтобы средний назначил на должность первого.


16.11.2019 0:44 Зам Командующего ВС ВСУ полковник Бирюков В.Э.

Не на пенсию , а в тюрьму !


16.11.2019 16:32 Генерал-майор Левченко С.М.

Ты посмотри, какие рассказы пишут. Вы там вообще охуели? Вы и вправду аборигены! Я вас, челядь, ебал, ебу и буду ебать!! И ничего вы не сделаете. Хуй кому подпишу перевод! Будете батрачить до пенсии! В понедельник начальников управлений разъебу, а то распустили вас-ещё время есть сочинения писать. Вы у меня жить на работе будете!


16.11.2019 18:27 ЮЩ

извиниете,засранцев.я их быстро на место поставлю.возьмите меня в киев замом.


16.11.2019 21:40 Тарасівська

Та у нас тут реально кріпосне право! Пане Баканове, таких принижених співробітників, як у ВКР, ви не знайдете у жодному підрозділі. Тут справді ставлення наче всі, хто не є начальником,-не люди, а тварини і бидло. А це не так!! Може голова СБУ не читає цей сайт, то передайте хтось йому


17.11.2019 5:04 Бутрій

Хулі ви ниєте,- читайте статут, недоофіцери,-там чорним по білому написано: «я начальник, ти - дебіл»


17.11.2019 9:12 Колега

Бутрий это тот который во Львове взятки брал ? Разве его ещё не уволили ?


17.11.2019 13:23 ШанДРУК (агент ВБ в ВКР с2005 года),сейчас разрабатывает рук-во в "кошюшне"

У нас все ХА-РА-ШО и Качура , старый-дядя бизнесмен,который снял с моего папочки 1000S ,чтобы из меня :прапорюги-стукача(с аваиационным псевдонимом)создать старшего офицера ВКР ! Качура мой бог и будующий председатель СБУ.А Сергею Михалычу действительно пора .Пора в п ть дорогу,дорогу дальнюю.Так на жирное место Сергея Михалыча зайдет его дублер по манерам обагащения — александр михалыч .


17.11.2019 13:42 д.Вова-айболит

Пацаны , а Шандрика 100 процентов остерегайтесь и оберегайтесь.Стучать на сослуживца-его болезнь,как у некоторых клиптомания на Тарасовской на бюджетные деньги. А самое потешное,что довелось мне читать агентурные сообщения “Ш”(кстати погоняло — фамилия одного из летчиков-героев ВОВ(совести нет).А еще смешне всего , что “шкурки” оформляла редакционная коллегия :1) вэбэшник Коля-Ваня,забирал написанное у А.М. 2)писал нам уже известный секретарь Игорек собственоручно 3) а придумывал сюжет диктовал — Александр Михалыч . И сочинял Михалыч на тех,кому он чисто субъективно завидовал и чувствовал , что эти пацаны знают о его преступлениях , а потом фальсифицировал информацию и слогами шептал Игорьку. Так и привык “Ш”,что ему всю жизнь “надиктовывают” на ушко . Кстати , у меня даже ксерокопии имеются этих “шедевров” Шандрика.


17.11.2019 13:44 Агресивный

Крупным почерком ?


17.11.2019 14:15 ВоваН ЖитомирскиЙ

Quidquid latet apparebit, Nil inultum remanebit


17.11.2019 14:20 а некоторых в детстве этому не учили

…А когда мама вернулась, мне даже страшно было на нее взглянуть. Но я себя пересилил, подошел к ней и сказал:Тайное становится явным – Да, мама, ты вчера сказала правильно. Тайное всегда становится явным!

Мама посмотрела мне в глаза. Она смотрела долго-долго и потом спросила:

– Ты это запомнил на всю жизнь? И я ответил:

– Да.


18.11.2019 22:27 Бутрій справжній!

Чого ви ниєте шляпи. ВКР- це армія. Це не спецслужба.


19.11.2019 8:33 Петров

Чем будете крыть на годовом подведении , товарищи сапоги ? Лето красное пропели , семейный бюджет пополнили , а шпионы дэ ?


19.11.2019 8:54 Бутрий настоящий

Значит так, ещё одно слово в мою сторону и я найду вас. Брата моего подставили, на этом тема закрыта. А что касается военной контрразведки, то до совещания осталось 10 минут. Вам пиздец


19.11.2019 12:15 Колега

Товарищи ВКР просветите нас кто такой Бутрий и почему все о нем говорят…


19.11.2019 12:16 Колега

Товарищи ВКР просветите нас кто такой Бутрий и почему все о нем говорят… И отзываются о нем не очень хорошо


Комментировать