ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Руслан Георгійович та його довбойоби

Я зрання не те що сміюсь – я плачу від сміху. Генеральний прокурор Руслан Рябошапка взяв гроші з колишнього начальника управління прокуратури Миколаївської області Юрія Марченка, якого зараз судять разом з двома подільниками – адвокатом Оксаною Валешинською та екс-головою Первомайської райдержадміністрації Миколаївської області Борисом Демченком. Обвинувачені Марченко, Валешинська й Демченко в 2012 році в інтересах сина тодішнього генпрокурора Артема Пшонки підробили документи й влаштували спробу рейдерського захоплення 1500 га землі, привізши з Києва до Первомайська озброєних «тітушек». Але після наших з Ігорем Луценком публікацій Генеральна прокуратура України в 2014 році зареєструвала кримінальне провадження відносно рейдерів, які зараз вже відправлені на лаву підсудних, двоє «тітушек» отримали реальний строк і кілька років провели за ґратами, а Порошенко після депутатського звернення Ігоря був змушений видати Указ про скасування розпорядження обвинуваченого (на той час підозрюваного) Демченка про передачу рейдерам землі (до речі, депутатське звернення Ігоря та проект Указу Порошенка готовував я).

Так ось, друзі мої, випускник Міжнародного Соломонового університету «всмоктав цифру» від обвинуваченого Марченка й розпорядився провести 24 жовтня обшуки в Києві та Миколаївській області, щоби полякати нас з Ігорем під машкарою «розслідування справи проти Порошенка». Більш того, Рябошапка вже заявив, що він внесе у Верховну Раду подання про зняття з Порошенка недоторканності за те, що Порошенко своїм Указом у відповідь на депутатське звернення Ігоря Луценка скасував розпорядження Демченка, яке було винесено на підставі підроблених документів і за яке Демченка зараз судять. Причому, судять у кримінальному провадженні, яке було порушено за моєю заявою. І все це Рябошапка чудить замість того, щоби розслідувати реальні злочини, скоєні 5-тим президентом.

Хочу звернутись до генерального прокурора: Руслане Георгійовичу, з таким же ж успіхом Ви можете лякати їжака голим задом. Тож поверніть обвинуваченому Марченку гроші й не ганьбіться. Усі Ваші спроби розвалити справу щодо рейдерів нічим не закінчаться. Нагадую, що Столярчук, попри моє та Ігоря Луценка попередження, вже пробував закрити провадження відносно Валешинської – за це Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів винесла йому догану. Якщо Ви й далі будете торгувати справами, то це для Вас закінчиться не доганою, а кайданками.

У першому коментарі – перша публікація Ігоря Луценка 6-ти річної давнини про рейдерів, які зараз взяли на утримання пана Рябошапку та його команду реформаторів.

P.S.Друзі мої, усе ж таки випускник Міжнародного Соломоного університету – це діагноз. Сьогодні, 24 жовтня, Рябошапка влаштував два обшуки в «справі Порошенка», у Києві та Миколаївській області, взявши гроші з обвинуваченого в рейдерстві екс-прокурора Марченка. Обшукували оселі колишнього народного депутата Корнацького та його сина, в яких Марченко 6 років тому намагався для Пшонки-молодшого віджати 1500 га землі по підроблених документах. Слідчі ДБР прийшли, покопались та пішли – не знайшли нічого цікавого, нічого не вилучали. І це зрозуміло – Корнацькі не мають жодного відношення до історії з виданням Порошенком указу про скасування розпорядження Демченка. Тому звертаюсь до генерального прокурора: Руслане Георгійовичу, дайте вказівку Вашим довбойобам провести обшуки в мене та в Ігоря Луценка. Або, принаймні, щоби хоча б мене допитали як свідка по цій справі. І скажіть Дунасу, щоби він повернув Марченку гроші, не ганьбіться.

Володимир Бойко

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

24.10.2019 22:31 Очевидец
НОВОСТИ ПРОКУРАТУРЫ: КРЫСЫ ЗАСУЕТИЛИСЬ

Поздравляю новоиспеченных адвокатов — руководителей военной прокуратуры Южного региона Цыбенко О.С., Мрочко Р.Н., Нагорного Д.П., которые почувствовав, что кресло под ними шатается, решили сменить вектор своей деятельности. Я был крайне удивлен увидеть этих господ на адвокатском экзамене в Николаеве. Все прекрасно понимают как эти “прокурорские” сдавали экзамены. С помощью судьи С. одного из районов Николаева. Да, да, господа прокуроры, мы знаем с чьей помощью вы это сделали. Я очень надеюсь, что Генеральный прокурор как и Главный военный прокурор сделают соответствующие выводы по этим личностям и не допустит чтобы ни один из этих коррупционеров не был на должности в новой системе прокуратуры. Как сделают выводы и их будущие клиенты. Эти прокуроры, будучи на своих руководящих должностях, обжимали все военные объекты Южного региона. Так что навыки требовать деньги у них не пропадут даже после увольнения из органов прокуратуры. В последнее время в прокурорских кругах ходят слухи о “новой старой прокуратуре”. Согласно слухам нынешний заместитель военного прокурора Южного региона Мрочко Р.Н. пытается “пробить” себе и своим подопечным высокие должности в новой специализированной прокуратуре. Мы очень разочаруемся в реформе прокуратуры если такие кадры будут назначены на руководящие должности новой прокуратуры. Не должны коррупционеры быть в органах, которые пытаются с коррупцией бороться. Именно пытаются, потому что из-за таких прокуроров, которые наживаются на уголовных делах, виновные лица, откупаясь, уходят от ответственности.


24.10.2019 22:48 Для ГБР

Рябошапка к сожалению летает в облаках. Люди разочарованы в прокуратуре, сейчас готовятся сенсационные документы для ГБР и офиса президента о прокуратуре Днепра. Документы касаются Прокурора отдела прокуратуры Днепропетровской области Владимира Тимошенко, редкостная мразь и негодяй. Если со стороны офиса президента и ГБР не будет реакции то документы будут обнародованы на канале 1+1 в передаче Наши гроши.


25.10.2019 13:56 Бєспрєдєл

Сигнал з прокуратури Сумської області. Отримані відомості про те, що заступник прокурора Сумської області Маслюк Сергій Володимирович, стосовно якого розглядуються кримінальні справи у судах, кілька дній позаду мав зустріч з начальником офісу ГПУ на прізвище Рябошляпка. Останній пообіцяв Маслюку, що той буде допущений до проходження атестації для працевлаштування у офіс ГПУ у разі, якщо по справі щодо Маслюка з суду буде повернуто обвинувальний акт. Маслюк розповсюджую інформацію , що після провеження атестації він буде призначений керівником Сумської обласної прокуратури. Наскільки відомо з засобів масової інформації Генеральний прокурор рябошапка звільнив Маслюка з органів прокуратури. Тоді яким чином останній допускається до атестації.


25.10.2019 14:08 Знающий

Це напевно Назарка сливу залив? В такій позі перед Генеральним? Рамси сплутав. Явна неповага.


25.10.2019 21:52 побратим з АТО/ООС

отой БойЧКо — Biдома даунецька мерзо


26.10.2019 12:19 рав

фотожаба, видно же


26.10.2019 19:47 don Pedro

Нах ці висери дауна Бойка, за бало він і мати рідну продасть. А по Корнацькому реально стаття заходить, тут бе шансів. І Петро Олексійович якось в тему протизаконну зайшов — не було у нього по Конституції повноважень скасовувати рішення районної ради чи адміністрації…Ну, чи сядуть не знаю, з цим КПКУ тут усі затягують строки…і слідства, і судового розгляду, і на фініші маємо — закриття кримінального провадження за строками давності…


12.11.2019 9:30 Ранчуков

А лучше посмотрите на следователя прокуратуры низик с.с. Распродал вещдоки в имеющихся у него производствах, допился уже сука до чертиков, морда красная аж синяя. Понаехали из сел и охуели


Комментировать