ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Контрольно-ревізійна інспекція СБУ. Кадрова рулетка.

Можна вже привітати Горобея Олександра Павловича з призначенням на цю відповідальну посаду. Головною людиною став з питань аудиту в СБУ. Буде потужно працювати (але це не точно). Дуже влучне призначення. Хтось дотепно порадив саме Горобея А.П. на цю посаду. Людину певною мірою досвідчену, але безпринципну у питаннях особистої вигоди, злопам’ятну, та й просто морального покидька. Але все ж таки влучне, тому що він є найбільш мотивованим з усіх можливих претендентів для ретельної перевірки ДГЗ. Тому, що був люто скривджений тандемом Кіптенко-Баліоз, які знищили створений свого часу у Головній інспекції паном Ручком підрозділ з трьох “церберів”, одним з яких був Горобей. Тому його призначення — просто подарунок пану Кіптенку, якого звісно ж є за що спитати. Під нього й попрацює, насамперед. Дивно, як це пан Баліоз та ̶т̶у̶п̶о̶р̶и̶л̶е̶ славнозвісне УВеБе таку халепу прогавили… Але все ж таки той, хто його призначив, повинен розуміти, що повністю довіряти пану Горобею категорично не можна, оскільки подібні створіння працюють тільки на себе і завжди “роздувають щоки”, намагаючись видати власні фантазії за реальні результати роботи. Отже, як то кажуть, у цієї “медалі” дві сторони. Тому — обережно, не залишайте цього видатного фахівця без контролю.

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

16.08.2019 11:03 Не байдужий

УВБ прогавили чи прохавали також чомусь і рапорт Крупки О.про корупцію, хабарі такого як Беззубцев О. В., цікаво чому?!


18.08.2019 14:39 Наблюдатель

Нешановне ТОВ “Хенерал-фельдфебелів К&Б” — не потрібно міряти всіх і вся під себе. Читаючи написане вами щодо Горобея О.П. як про людину: “…схильної до особистої вигоди, злопам’ятну та просто морального покидька…”, я уявляю як ви дивлячись на себе в дзеркало даєте собі, а не Горобею О.П., реальну й принципову характеристику. Не вам, які для своєї “особистої вигоди”, починаючи з 2013 року планомірно здійснювали заходи направлені на перетворення КРІ у філіал ТОВ “Хенерал-фельдфебелів К&Б” згадувати про “злопам’ятність та моральних покидьків”. Знищивши КРІ — ви мріяли забезпечити ТОВ “Хенерал-фельдфеберів К&Б” та іншим ТОВ “порохоботів” райське, сите і безтурботне життя в системі Служби безпеки України. Однак, ви забули про головне, рано чи пізно, але — БУМЕРАНГ ЗАВЖДИ ПОВЕРТЕЄТЬСЯ.


19.08.2019 11:14 Наблюдателю

та шо пану К той бумеранг, грошей наскирдував, синові квартиру мільйона за три від СБУ організував, можна й на пенсіон…


19.08.2019 15:36 Наблюдатель

ЖИЗНЬ — БУМЕРАНГ, к тому все и ведется: что отдаете, то и вернется; то, что посеешь — то и пожнешь; ложью пробьется Ваша же ложь. Каждый поступок имеет значение — только прощая, получим прощенье. Вы отдаете — Вам отдают, Вы предаете — Вас предают, Вы обижаете — Вас обижают, Вы унижаете — Вас унижают… ЖИЗНЬ — БУМЕРАНГ, все и всем по заслугам: черные мысли вернуться НЕДУГОМ; светлые мысли — Божественным светом. ЕСЛИ НЕ ДУМАЛ — ПОДУМАЙ ОБ ЭТОМ!!!


20.08.2019 14:43 Горобей перепи$дяч їх!

вони на це заслуговують!


20.08.2019 15:18 Швед

КРИ начал уничтожать еще с 2010 года Долбань (Довгаль)Гавнинович, по указанию хенерал- фелдыебеля Кипельмана.


20.08.2019 17:21 та потому шо

у хвельхвебеля Кіпельмана у будівництво якщо залізти нормально, то багато цікавого вилізе — й шукати не треба, лише поспитати людей яким квартири давали, як там шо зроблено


22.08.2019 13:14 Професіонал

Щоб залізти нормально потрібні фахові спеціалісти, яких на горизонті КРІ не спостерігається та не передбачається, а якщо і є декілька таких фахівців, то як свідчить народна мідрість — однин в полі не воїн.


Комментировать