ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Людмила Демченко — представниця Клименко в новий владі

Зараз, як ніколи, українське суспільство відчуває потребу реального, а не фіктивного оновлення влади. Нових обличь потребує не тільки Верховна Рада, а й керівний склад чиновницького апарату, кістяк якого складають люди, що будували свою кар’єру будучи підлеглими біглих регіоналів і проросійських сил. Чого тільки вартує начальник Головного управління ДФС України в м. Києві Демченко Людмила Дмитрівна. Чиновниця з 24 річним досвідом роботи в податковій, не дивлячись на численні скандали, лишається на плаву, не дивлячись на революції та зміну влади.

За часів Клименка, Демченко обіймала посади заступників начальників ДПІ у Шевченківському та Печерському районах столиці. Заступник – посада хороша, адже повноважень і впливу при цьому достатньо, а відповідальності жодної, так як формально несе керівник. Шевченківський та Печерський – це райони, де зареєстрована найбільша кількість компаній в України. Це сприятливі місця для реєстрації сумнівних компаній. Податкова інспекція здатна провести лише обмежену кількість перевірок компаній за рік. Вона не здатна перевіряти більше чисто фізично, через обмежену кількість інспекторів. Маючи «свою людину» в податковій, можна не боятися перевірок та спокійно займатися «відмиванням» коштів та іншою протизаконною фінансовою діяльністю. Більше того, обіймаючи ці посади Демченко, мала б підпадати під люстрацію, проте дивним чином цього не сталося, а вона лише пішла на підвищення.

Наприкінці 2014 року Людмила Демченко стала фігурантом кримінальних проваджень за статтями «зловживання владою» та «ухилення від сплати податків». Слідство у рамках цього провадження встановило, що Людмила Демченко та ряд інших осіб «надавали послуги з прикриття фіктивних фінансово-господарських операцій, переведення безготівкових коштів у готівку та укриття їх від податкового обліку та здійснення інших сумнівних фінансово-господарських операцій пов’язаних з легалізацією грошей здобутих злочинним шляхом». Мова йшла про збитки державі в розмірі 11 млн. гривень та ненадходження до держбюджету податків на суму 3,5 млн. гривень.

Також вона була фігурантом справи, суть якої полягає в уникненні люстрації, шляхом використання підроблених посвідчень Учасників бойових дій. Начебто в «фіскалі зі стажем» прокинулася громадянська свідомість і вона відправилася до зони проведення АТО в якості медсестри.

Фіктивна участь в АТО дозволила виграти час та домовитися про закриття кримінальних справ проти Демченко в 2015 році.

Очоливши київське управління ДФС Демченко відмітилася скандалом з блокуванням податкових накладних для середнього та малого бізнесу. Тоді ситуація з масовим блокуванням податкових накладних стала настільки критичною, що підприємства реального сектору економіки змушені були масово зупиняти роботу. Мова йде про майже 36% фінансових операцій.

Процес автоматичної перевірки податкових накладних, що реєструються компаніями, на предмет фіктивності та законності повернення НДС перетворився на жах для підприємців та корупційну нішу для податкової.

Недосконалим був не тільки процес автоматичної перевірки податкових накладних, через неправильність критеріїв встановлених Міністерством фінансів, а й процес доведення реальності фінансових операцій для бізнесу. В умовах нечіткості критеріїв та відмов автоматичної системи підприємці відправилися до ДФС, де їх не довелося довго вмовляти під-ти на ”пришвидшення” процесу.

Затримки через ”некорректну” роботу автоматизованої системи перевірки та поверненнся НДС були як ніколи вигідні Демченко, адже під час вимушеної паузи в її руках опинилася доля прибутку майже 300 тис. підприємств зареєстрованих в м. Києві. Автоматизована система приблизно дорівнювала повноцінній перевірці податкової, адже вимагала скан-копії усіх документів по всім транзакціям, навіть у випадку сумнівності однієї з них. Водночас, в 2016 році Людмила Демченко пережила ”люстрацію” в традиційний для чиновників та правоохоронців спосіб – відновившись після звільнення за рішенням суду. Окружний адміністративний суд Києва розглядав справу щодо Демченко без неї особисто та без представників ДФС, які виступали відповідачами та став на сторону позивача. Даний факт є абсурдним так як судом порушувалися чіткі критерії люстрації чиновників часів Януковича.

Здивування викликає декларація про доходи Людмили Демченко. Вона є традиційною для депутатів та чиновників високого рангу – декларант не володіє майже нічим, навіть не має жодної гривні готівкових коштів, проте має успішного та багатого чоловіка. Що ж, наша радість за Людмилу Демченко, чоловік якої приносить в сім’ю майже 4 млн. гривень офіційного доходу була би щирою, якби не декілька фактів.

За даними інформаційно-аналітичної системи YouControl компанія Демченко Бориса Івановича – чоловіка Людмили Демченко, ТОВ ”БДС” зареєстрована за однією адресою з ПП ”Аудиторська фірма ”Тандем”, за адресою – м. Київ, вул. Шумського 1, оф. 116.

Хто така Людмила Демченко і чи місце їй в податковій?

 

Офіційна виручка ТОВ ”БДС”Хто така Людмила Демченко і чи місце їй в податковій?

 

Офіційна виручка ПП Аудиторська фірма ТандемХто така Людмила Демченко і чи місце їй в податковій?


Основним видом діяльності ”Тандему” є “діяльність у сфері бухгалтерського обліку та аудиту та консультування з питань оподаткування”. Дивне співпадіння, враховуючи вид діяльності компанії, професійну діяльність Людмили Демченко, повний збіг в адресі розташування, сама адреса розташування – житловий будинок на столичних Березняках, без жодного натяку на офісний центр.

Цікавим є той факт, що керівник та бенефиціар ”Тандему” Людмила Князева є засновником та керівником ТОВ ”Князева девелопмент груп”, основним видом діяльності якої є будівництво житлових та нежитлових будівель.

Хто така Людмила Демченко і чи місце їй в податковій?


Схема зв’язків ПП “АФ “Тандем”

 

 

Хто така Людмила Демченко і чи місце їй в податковій?


Компанія зареєстрована в Дніпровському районі не випадково, це відбулося саме в той час коли Демченко працювала в Дніпровській ДПІ Києва.
Важливим є той факт, що основним видом діяльності компанії БДС – є технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів та тому подібні речі. Тоді як аналіз зовнішньоекономічної діяльності компанії з 2005 року, показує системні фінансові операції з імпорту гальки, гравію, щебеню та піску з Австрії, Німеччини та Італії. Даний факт, більше змушує думати про виведення капіталу за кордон Демченками, ніж про закупівлю унікальних матеріалів.

Хто така Людмила Демченко і чи місце їй в податковій?


Чи є це випадковим збігом обставин, чи за цим ховається корупційна схема з ”вирішення питань з київським ДФС”, ще доведеться встановити.. Проте, і без цього факт перебування Людмили Демченко, недолюстрованого чиновника, підлеглої Клименко, фігуранта кримінальних справ, на посаді очільника київського ДФС є ганебним порушенням закону та неприпустимим.

Далі буде… 

VectorNews

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

23.07.2019 14:56 Всемирный наблюдатель

Запрет педерастии и извращений на наших телеэкранах!

Учёные ПДРС установили, что вид извращений на телеэкранах угнетает дух наших детей. Но разве это волнует зарвавшихся ворюг, владеющих нашими телеканалами?

Защитим наших детей от скверны!


23.07.2019 20:12 Дай должность

Перестаньте трепаться о новых лицах. Нет специалистов и это проблема. В загоне наука и подготовка кадров управленцев, руководителей от нач сектора до министра. Чем выше тем больше гопников. Дальше разговоров, лозунгов, подхалимства не идут , так как не знают и не умеют


23.07.2019 20:30 ну що дочекалися від юдобидла зє та поплічників-

тварюкі порхаті як грабували вбивали знущалися з України так і продовжують. здача теренів заборона вбивати загарбників отруєння дітей щепленнями харчами від косюків вальцманів яценюків продаж землі придприємств торгівля з юдомонголами росі від етінзонаааа-кличка ахмєтова бойка і решти порхатих та зрадникіііів-тількі Кліївщина врятує Україну. Слава Націі


23.07.2019 21:17 Кент

Людмила подстилка одновременно под 2 мя лежит


23.07.2019 21:23 Было давно

Люда внешне хорошая но вонючая в постели , рогатый муж так понимаю всё ей разрешает


26.07.2019 14:16 ВАЗ

Так она была и при Пете? В чем новость? ОРД хочет заработать за снятие с сайта этого поноса тупых баранов которые завидуют специалистам? А сами сидят в ,жопе…


26.07.2019 14:17 ВАЗ

Кто-то может дать рекомендацию ? Кого-то предложить на должность? Давайте рассмотрим достойных!! Осуждаешь - предложи!!!


26.07.2019 14:20 ВАЗ

Кто-то может дать рекомендацию ? Кого-то предложить на должность? Давайте рассмотрим достойных!! Осуждаешь - предложи!!!


26.07.2019 14:21 ВАЗ

Так она была и при Пете? В чем новость? ОРД хочет заработать за снятие с сайта этого поноса тупых баранов которые завидуют специалистам? А сами сидят в ,жопе…


Комментировать