ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Стефанишин Р, начальник Поліції Закарпаття — батько контрабанди

Стефаниш Р кришував контрабанду сигарет, а саме ті партії які нещодавно затримали в Мукачеві. Всім відомо що Стефанишин це пес гени москаля і ланя. Також Стефанишин кришував Ланю при переправленні наркотиків в ЄС.

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

18.07.2019 11:22 авраам

Стефанишин то пес Москаля. Чого не утік з Геною і Порохшенком?


22.07.2019 19:24 Знайомий

А чому не пишете за Юращука,вірного пса Степанишина.Погляньте на його декларацію-скільки земельних ділянок у нього і його дружини,в самих креативних зонах Закарпаття (Камяниця,Вишка,Великі Береги),квартира,2 будинки,кафе,машини записані на батьків.Батьки живуть в Бичкові,що вони мають до нього.Тільки щоб на них списати незаконно зароблені гроші.Тепер питання-з якою такою корупцією він бореться 13 років,Та він очолив корупцію, разом з своїм тестем Бойчуком М.Прихвостні Москаля,пора за все відповідати.Пане Рубаль і таким місце в рядах поліції?


5.10.2019 22:00 Джек

А тепер подивіться на декларацію Пееяка Івана- то же саме,земельні ділчнки в В.Березному,Косоні,Пилипці,Холмку,Ужгороді.Но де такому бути начальником.Хто вмс блін призначає.Юе вашм порядочність і професіоналізм.


6.10.2019 12:52 Бойчук Михайло

Я самим найбагатший!! Вони проти мене діти!!


15.10.2019 12:35 Дьордяй

Я самий богатий у мене земельні ділянки в Солочирі,Илипці,Невицькому,я живу в самому елітному домі вУжгороді біля Джину,я заніс куди треба,і я буду начальником


Комментировать