ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Про безробіття в Україні та державні органи з працевлаштування

Шановний пане президент, звертається до вас громадянин України, який залишився безробітним у зв’язку зі скороченням штату. Став як належить на біржу праці на облік, і тут побачив повний безлад у цій структурі, де сидить куча чиновників, і які не прикладають жодних зусиль до мого працевлаштування. Заявляючи, що роботи не має тому стійте скільки зможете на обліку отримуйте подачку від держави, приходьте на різноманітні нікому не потрібні тренінги, от і все. А де координація своїх дій з роботодавцями, а де активні пропозиції???? Так от шановний пане президент, чи необхідно нам окрім безробітних, утримувати цілий штат дармоїдів з біржі праці!!!???? Може краще підвищити виплати по безробіттю самим безробітним. Щоб не бути голослівним, маю дві вищі освіти, одна економічна одна інженерна, стою на обліку у м.києві, Деснянського району.

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

18.07.2019 11:03 Московиту озабоченному

10:42

Иди и утопись в реке Волга, “киевский крестьянин”…


18.07.2019 13:58 фонд адэнауэра имени братьев рыбок-этинзонов

Мерин Куева Кличко высказался за легализацию наркотиков и проституции. Уже и мосейчук понял — его место там. Да и ляшко пристроится. Один портников в ауте. Так напрашивался к кличку в партнеры — не подошел.


19.07.2019 8:47 культурная столица каганата скоро утонет в дерьме

Количество мусора, которое ежегодно сбрасывается и сливается в моря океаны в мире, в три раза превышает вес рыбы, которую там вылавливают.


22.07.2019 12:33 на америку насрать

Победителем конкурса для строительства 4G в Киевском метрополитене от мобильных операторов Киевстар, Vodafone и lifecell стал китайский технологический гигант Huawei


29.07.2019 11:18 терористи - наймані вбивці всідарасти

В Донецке задержаны агенты СБУ, готовившие теракт

Сотрудники силовых ведомств Донецкой Народной Республики задержали группу террористов, направленных в Донецк для физического устранения высокопоставленных руководителей силовых ведомств государства.


Комментировать