ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS ГПУ кришує наркоторгівлю, - ЗМІ

Генеральна прокуратура Україна працює в штатному режимі, в режимі корупційних схем та кришування злочинців. Не зважаючи на політичні зміни в країні і перспективи прозорості влади.

Яскравим прикладом того стала акція протесту, яка відбулась 10 липня під стінами ГПУ, активісти вимагали посадити за ґрати організатора міжнародної групи наркоторговців, громадянина Російської Федерації Щипцова Олександра Юрійовича, пише Центр Журналістських Розслідувань

Громадськість обурює та ситуація, що громадянин ворожої держави спокійно перебуває в Україні і до того ж займається злочинною діяльність пов’язаною з виготовленням та реалізацією наркотичних засобів, при цьому Ген прокуратура знає його ім’я, має факти діяльності та інші докази щоб засудити дану особу, але нічогісінько не робить вже більше року.

Зарічанський Роман Олександрович, молодий прокурор, який є державним обвинувачем в справі щодо затримання Щипцова, досить нахабно та зневажливо намагався розігнати активістів, спочатку прикинувшись їхнім однодумцем, а згодом привів групу спецпризначенців, які затримали організаторів акції без будь-яких пояснень.

 

 

 

 

На запитання журналістів, прокурор не зміг дати чіткі відповіді та пояснення, щодо причини затримання громадян. При цьому взагалі не пояснив своєї позиції про пред’явлені йому сумніви.

Щипцова Олександра Юрійовича відомий як крупний наркоторговець, який з 2016 року в міжнародному розшуку. Того ж року, він приїхав до України та заручившись допомогою Генеральної прокуратури України в особі Зарічанського Романа Олександровича, отримав незаконно громадянство та два паспорти громадянина України на різні прізвища – Яшин Олександр Юрійович (як уродженець РФ) та Печерський Олександр Костянтинович (як уродженець Молдови). Також, різні ідентифікаційні номери.

Протягом трьох років Щипцов (Яшин, Печерський) Олександр продовжує здійснювати незаконну діяльність по торгівлі наркотичними засобами спільно з ГПУ. В свою чергу, ГПУ  отримує відсоток з прибутку від продажу наркотичних засобів під керівництвом Щипцова (Яшина, Печерського) Олександра.

 

Сумніви щодо прокурора Зарічанського Романа, який нещодавно отримав підвищення зі слідчого ГПУ до прокурора, викликає той факт, що він дуже стрімко за 2018 – 2019 рік збільшив свої доходи та статки. В нього за 2018 рік з’явилось 2 машини Ford Fusion 2015 року випуску та новенький джип  Volvo CX-90 2018 року випуску вартістю більше 60 000 доларів США!!!!! Звичайно, автівка оформлена на тата дружини Романа Зарічанського, але їздить на ній сам Роман. Окрім Volvo, Роман їздить і на Лексусі, походження якого також не відомо, так як не відображено в його декларації.

Окрім автівок, в 2018 році Роман Зарічанський придбав квартиру в новобудові в Київській області – 102 кв.м. А також, задекларував майже 500 тис.грн. При цьому, його дружина також є держслужбовцем та нещодавно народила дитину.

Тому і виникає питання, як прокурор ГПУ заробив такі кошти і чи законні це прибутки?!

Факти, які вказують на взаємодію незаконного угрупування та прокуратури, підтверджуються діями прокурора, який всіляко затягує справу та уникає офіційних пояснень, одночасно збільшуючи свої статки!

 

Громадська думка, це не правоохоронні органи, але все ж таки ігнорування таких підозр приведе до повного свавілля та руйнування моральних принципів української державності!

Центр Журналістських Розслідувань

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

18.07.2019 22:12 Хех

Так а где факты, кто кого крышует? Пока вижу только ко-ко-ко «активистов», которых сцаными тряпками разогнали и которые готовы за 3 копейки митинговать хоть за переименование Аляски))))))))


18.07.2019 22:43 Хехе

Во всём мире имущество приобретённое на криминальные деньги и есть главный факт


18.07.2019 22:54 Опять суки суют свой нос куда не просят

Алкашка “Машка Облигация”, а твое какое вонючее дело до украинского языка? Мы в свой стране, а ты хочешь квакать — квакай. и вообще пошла ты на ху…й.


19.07.2019 0:18 НАБУ и СБУ, Ау

Зарічанська Інна Володимирівна (дружина прокурора) — Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, головний спеціаліст першого відділу Управління виявлення та розшуку активів.

Хороша парочка из Донецка!


19.07.2019 11:11 Хех для 22:43

Во всем мире (цивилизованном, прошу заметить) криминальное происхождение финансов сначала доказывается. При чем, законными методами, в рамках, дозволенных кодексами и законами. А не на основании вскукареков кучки обоссанцев))))


19.07.2019 11:52 для Я

Сдается ты хуй со рта не выпускаешь, раз пишешь такую х*уйню. Видео телеканала ZIK. Ссылка есть на источник информации. Смотри, ушлепок, не захлебнись спермой!


19.07.2019 13:11 1йцу3

А в ГПУ знают разве законы и кодексы ,для них они существуют для декора кабинетов, главное практика, и методы они как раз используют незаконные. В луценковской шайке нет ни единого прокурора на руководящей должности,использующего законные методы. А норкоторговлю они не только крышуют ,но и активно пользуются услугами наркоторговцев. Достаточно реально протестировать прокуроров ,а не так как это делал Луцык вначале своей каденции,когда все прокуроры заплатили за справки не сдав ни единого анализа на употребление наркотиков,результат всех ошеломит.При чем большинство наркоманов среди прокуроров руководящего состава.


Комментировать