ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS КАТЕРИНА РОЖКОВА – ВЗІРЕЦЬ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІНЦЯ

КАТЕРИНА РОЖКОВА – ВЗІРЕЦЬ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІНЦЯ 06.06.2019 року Як вказано у Стратегії Національного банку України, його діяльність супроводжується цінностями, що побудовані на п’яти П – патріотизм, професіоналізм, порядність, прозорість та партнерство. Кожен із цих постулатів притаманний співробітникам та керівництву Банку, що здійснює ефективне управління потужним центральним органом державного управління. Катерина Рожкова — Перший заступник Голови НБУ та, як можливо помітити, єдина жінка в правлінні Національного банку України. За майже рік своєї роботи на високій посаді неможливо не відмітити її неупереджену відповідність принципам роботи Банку. Катерина, як ніхто інший, професійно та чесно супроводжує та безперешкодно впроваджує діяльність та основні шляхи розвитку Національного банку України. Саме завдяки її експертному баченню та роботі можна констатувати той факт, що відбувається швидкий темп впровадження світових та європейський стандартів, що ґрунтуються, в першу чергу, на недопущенні та викорененні корупційних проявів та зловживань зі сторони посадових осіб. Безумовно, це впливає на економічне становище нашої держави, на рівень довіри європейської спільноти до державних структур, а також на поступове зближення з Європейським Союзом. Саме при каденції та завдяки неоціненним завзятим зусиллям Першого заступника Голови Національного банку України Катерини Рожкової вдалося забезпечити стабільність української національної валюти – гривні, а також не допустити дефолту в Україні. «Я ціную професіоналізм і незалежність Катерини Рожкової. За роки роботи в Національному банку вона зарекомендувала себе висококваліфікованим топ-менеджером, який бере на себе відповідальність, в тому числі в проектах державної ваги, є лідером і бездоганним авторитетом для колег і ринку і має визнання міжнародних партнерів. Вона успішно завершила очищення банківської системи і забезпечила реалізацію ряду стратегічних проектів. Це створило надійний фундамент для перезавантаження банківського сектора і посилення його ролі в підтримці економічного зростання та фінансової стабільності», — цитує прес-служба Національного банку України главу Якова Смолія. «Довіра — найдорожчий актив. Два з половиною десятка років нічого особливо не робилося, щоб його отримати. Головне — почати прямо зараз.», — коментує сама Катерина. Тож, Робота на результат та довіру Європейської спільноти, це саме те, на що направлена діяльність Національного банку України під чутким та відповідальним керівництвом Катерини Рожкової.

ЛУК’ЯНЕНКО Антон Юрійович Київська область, Баришівський район, село Пасічна

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

3.07.2019 17:39 доброжелатель

Рожкова — сука редкостная


25.07.2019 11:58 Ddf

Старая и страшная баба, страдающая анорексией. В Украине живёт временно, не зря с ее подачи сняты все ограничения по выводу валюты с Украины. Скоро будет ржать с вас дурачков как и ее подружка гонтарева. Только гонтарева с Англии а Рожкова с России, где ее гражданский муж возглавляет один с российских банков. Она даже ничего здесь не имеет, квартирка в которой не живёт, земелька на которой видимость строительства, а живёт у родителей.


31.07.2019 16:01 Вопрос к Катерине рожковой

Интересует, что НБУ может сказать для дбр о банке Порошенко МИБ? Были же проверки банка, какие были выявлены нарушения?


1.08.2019 15:39 ggg

А что ты хочешь услышать? Как в прошлом году, Петя Порошенко поздравлял по телефону Катю Рожок, тем самым заверив ее в ее полной безнаказаности.


12.08.2019 20:03 Ручной той терьер Гонтаревой яков смолий

Вор должен сидеть в тюрьме

ГОЛОВНЕ

Смолий не внес в декларации доходы на более 18 млн грн, — НАПК Сьогодні о 15:45•Uaprom.info

Национальное агентство по предупреждению коррупции нашло нарушения в декларациях председателя Национального банка Якова Смолия, сообщает пресс-служба НАПК

По результатам проверки деклараций Смолия за 2015, 2016 и 2017 годы было установлено, что чиновник внес недостоверные сведения о стоимости на дату приобретения в собственность доли трех нежилых помещений, дохода, начисленного ему и жене в виде процентов, не указал сведения о наличии у жены корпоративных прав.

Кроме того, Смолий не отразил информацию о ряде земельных участках, принадлежащих ему на праве собственности, и средства, размещенные им и женой на банковских счетах.

Общая сумма недостоверных сведений в декларациях за 2015, 2016 и 2017 годы составляет более 8,5 млн грн, 6,6 млн грн и более 3,2 млн грн соответственно.


Комментировать