ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS УНЛ” — Надприбутковий російський гральний бізнес в Україні

Після заборони грального бізнесу у 2009 році сьогодні на лотерейному ринку України найбільшу частку — 85% — має “Українська національна лотерея” (“УНЛ”). Цікаво, що ця компанія стрімко завоювала лідерські позиції після того, яка “М.С.Л.” та “Патріот”  потрапили під обмежувальні санкції через російський слід. 

 

Натомість, як виявили громадські детективи WikiInvestigation, у своїй “родослівній” компанія також має зв’язок із росіянином. І не з простим, а від ФСБ.

 

Хто стоїть за “УНЛ”?

 

На початку 2018 року корпоративні права на Підприємство «Українська Національна Лотерея» були придбані інвестором з Великої Британії Майклом Джоном Фогго, інтереси якого представляє компанія Гонконг Руі Бо Інвестмент Лімітед (Hong Kong Rui Bo Investment Limited), що зареєстрована за законодавством Гонконгу. 

 

 

Своєю чергою компанія Hong Kong Rui Bo Investment Limited, яка володіє АТ“УНЛ” і  директором якої у 2016 році став Фогго Майкл Джон, має у структурі власників ще одну компанію CHURCHILL NOMINEES (HONG KONG) LIMITED.

   Директором CHURCHILL NOMINEES (HONG KONG) LIMITED також із 2016 року є містер Фогго. Цікаво, що станом на 24.10.2014 року ця компанія була підготовлена спеціально під продаж для громадянина Фогго.

   

Призначення у гонконгських компаніях містера Фогго дивним чином збіглося з періодом зміни власників в “УНЛ”, що дає підстави вважати, що Фогго є формальним директором та виконує роль обличчя компанії з метою приховання справжніх кінцевих бенефіціарів. 

 

Саме в цей період у підприємстві «Українська Національна Лотерея» розпочався процес реорганізації структури корпоративної власності, який у березні 2016 року завершився переходом прав на українського оператора державних лотерей до Товариства з обмеженою відповідальністю «Ефаміандо Холдінгз Лімітед» (Efamiando Holdings Limited), Республіка Кіпр. Фактичним власником стає Третьяков Олександр Юрійович та ряд інших високопосадовців. За даними ЗМІ, серед цих високопосадовців фігурують Глеб Загорій (співвласник фармкомпанії «Дарниця», народний депутат від «БПП») та Борис Ложкін (колишній голова АП).

 

Хто такий містер Фогго?

 

 

З 09.01.2009 року по 07.03.2011 роки пан Фогго працював у компанії ZETLAND SERVICES (UK) LIMITED. Крім того цікаво те, що починав він як пан Фарго, а потім змінив прізвище на Фогго. 

Компанія ZETLAND SERVICES (UK) LIMITED входить у групу компаній, що займається консалтинговими послугами та надає послуги із реєстрації та управління компаніями.(скрін із сайту компанії). Крім того компанія надає послуги номінального директора та акціонера та рішення для віртуального офісу. Тобто це же другий опосередкований доказ того, що Фогго є формальним директором “УНЛ” для того, щоб утаємничити кінцевих бенефіціарів.

 

Наразі сайт компанії не працює. Проте дочірня компанія ZETLAND SERVICES (UK) LIMITED і досі працює.

 

 

Більшу частину своєї діяльності у бізнесі Фогго провів у Східній Азії, Гонконзі, Макао, Китаї. Працював у фінансовому секторі та здійснював безпосереднє управління компаніями та проектами у сфері управління інвестиціями в нерухомість, медіа-індустрії, в тому числі продакшн і броадкастінг, і, звичайно, в ігровій індустрії.

 

На даний час незрозуміло, яким бізнесом займається містер Фогго та звідки у нього з‘явилась фінансова можливість придбати “УНЛ”, оскільки, за словами колишніх власників, у підприємство вони вклали понад 70 млн. доларів США. 

 

На нашу думку громадянин Фогго надалі працює в “УНЛ” як формальний директор компанії. 

 

Свої зв’язки з нардепом Олександром Третьяковим Фогго спростовує. При цьому, як йдеться у ЗМІ, з 2015-го року “УНЛ” почали пов’язувати саме з цим нардепом: тоді політик з’явився в офісі «УНЛ» під час обшуку. А вже роком, пізніше, у 2016-му, Третьяков повідомив, що має опціон на викуп частки в «УНЛ».

 

Крім того певний період часу «УНЛ» платила ТОВ «АТЕК-95» (співвласником та директором якого був Третьяков) за оренду офісу та супутні послуги. 

 

У чому корупція? 

 

Корупційним присмаком є самі ж слова пана Третьякова про те, що він володіє опціоном на купівлю акцій компанії “УНЛ” або частки в цій компанії і може скористатися опціоном, як тільки-но спливуть його депутатські повноваження. 

 

При цьому у декларації нардепа інформація про опціон відсутня, хоча опціон повинен там відображатися. Залежно від його типу — в розділі декларації Цінні папери (опціонний сертифікат є цінним папером, це визначається тут), і/або в розділі Фінансові зобов’язання. Оскільки Закон “Про запобігання корупції” вимагає декларування цінних паперів і фінансових зобов’язань.

 

Таким чином, в даних діях з боку нардепа вбачається ознака правопорушення передбаченого ст. 366-1 Кримінального кодексу України.   

 

Who is KOMAROV?

 

Нагадаємо, що “УНЛ” вдалось захопити гральний ринок за допомогою санкційного списку РНБО в якому головних конкурентів “М.С.Л.” та “Патріот” запідозрили у зв’язках із російським бізнесом.

 

Нам вдалося встановити, що містер Фогго має спільний бізнес у Британії із росіянами. Так, компанія TAURUS TRIPLICATA LLP (Company number OC414265) контролюється містером Фогго спільно з громадянином РФ KOMAROV, Alexander. Частки у компанії розділені між Фогго і Комаровим як 75% на 25%.  

 

 

 

Не менш цікаво, що містер Фогго став власником цієї компанії 20 грудня 2017 року. Тобто саме перед датою купівлі “УНЛ”. Водночас  громадянин із РФ володіє часткою в цій компанії із 2016 року.  

 

Громадянин РФ Александр Комарова — непересічна особистість. Людину з цим іменем пов’язують саме зв’язки із ФСБ.  Так, у статті одного із російських видань зазначається, що Комаров має досить великий вплив саме завдяки своїй роботі у спецслужбах.  

 

Крім того про Комарова згадував у своїй книжці  “Лубянская преступная группировка” отруєний у Великій Британії російський агент Александр Литвиненко. У ній Литвиненко описав Комарова як оперативного працівника (Комаров Александр — старший оперуполномоченный 1-го отдела ОУ ДБТ ФСБ РФ, капитан.)

У даній книзі описуються злочинні діяння спецслужб та дається посилання на прізвища усіх дійових осіб того часу. 

Крім того Комаров також є директором ТОВ «Evergreen Shipping Agency (Russia) Limited», яке є спільним підприємством між Евергрін Груп і російською компанією «Оверсіз Карго Інтернешенел».

 

Про діяльність Комарова у компанії Evergreen та причетність його до спецслужб РФ також описує один із його товаришів по службі.  

 

Наразі Комаров проживає в Лондоні разом із сім’єю, що підтверджують фото із INSTAGRAM його дочки. 

 

 

Згадування про компанію “Оверсіз Карго Інтернешенел”

 

   

Як поєднаний Третьяков із ФОГГО?

 

Цікавий факт — особа, яка коригує інформацію у вікіпедії щодо УНЛ, Третьякова та Ложкіна робить це майже в один і той же час.

 

 

ЯК ми бачимо користувач під нікнеймом Andriy0412  коректує інформацію тільки можливих власників УНЛ і більше нікого. Крім того він створив сторінку про благодійний фонд “Бориса ложкіна”

 

 

Запитання

1. Так, ХТО ж ЦЕй Andriy0412 і чому він редагує всі публікації, що пов’язані із УНЛ ???

(далі буде)

Wikiinvestigation

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

27.05.2019 16:06 Что то в мире происходит не то.

Задумчиво сказал Колобок, доедая Лисицу.


27.05.2019 16:13 дело рук пУтина...однозначно!!!!!

..смешно….. думаю если начнёт копать Федотивна, то след пана пУтина с господином шойгу в числе соучредителей точно найдётся, ну а если уж баба Пораска возьмётся — у-у-у КимЧенЫн “нервно курит в сторонке”……..


27.05.2019 16:14 Всемирный наблюдатель

Понятное дело.


27.05.2019 16:23 Есть вопрос и к Смешко

Результат коррупционной бездеятельности К, ДКЗЭГ,контрразведки. И иных служб СБУ.


27.05.2019 16:47 Смешоку

До Смешка є дуже багато питань. Де ти Смешок набрався майна, квартир та землі?


27.05.2019 18:30 денис

Прошу Вас поддержать мою петицию о запрете игорного бизнеса в Украине https://petition.president.gov.ua/petition/53642


27.05.2019 18:35 Игроман

Если дебилы идут играть, то почему же их не разводить. Налоги никто не платит, а зачем платить.Платят только трусы. В банановой республике все сойдет с рук.


27.05.2019 18:46 Кто возьмёт руль - ЦРУ или ФСБ ?

Полный развал государственной машины


27.05.2019 19:00 Человек

А вот это уже просто забавно, весь игробизнес под крышей Авакова, с каждого зала ему идут проценты, именно поэтому вообще никто не прячется и залы на каждом углу, а виноваты русские. УНЛ берёт разово 3к долларов за подключение к серверу и всё, всё остальное бабло распределяется между пидарасами. Очень много залов например у урода, который до сих пор под судимостью за разбой и которому ваш любимый пидар Аваков дал подполковника!!!! милиции, нардеп Дейдей, который возил бабло армянскому пидарасу с ровенских раскопок янтаря. Ты уж определись старый мудак Речинский, вы у пидара армянского сосёте, лижете или кусаете.


27.05.2019 22:14 Титаник

Если отбросить хамство, то выходит УНЛ растет как раковая опухоль. Сегодня эту проблему не решить, они как вороны подъедают остатки деньжат из карманов граждан, которым субсидии от государства платят и пенсии повышают, в общем становятся заразой , которую в мире уже признали болезнью (лудомания). Сегодняшняя власть старается не замечать, потому что сама ворует. Патриотам это пох…, головне щоб мову не забували. В нормальных государствах существуют большие лотереи, с выигрышей платят налоги и продажа билетов лото не отличается от торговли контрацептивами. Дойдем, видимо до того, чтобы на мониторах депутатов включался Космолот и они просаживали державу с космической скоростью.


28.05.2019 16:36 адвокат Константин Кравчук

…был в регистрационной службе, подал заявление на регистрацию ТОВ Национальный адвокат Украины, сказали что нельзя, слово НАЦИОНАЛЬНЫЙ мол только к госучереждениям относится, чудеса, одним можно — другим нельзя…


28.05.2019 16:40 адвокат Константин Кравчук

…петицию поддержал…


28.05.2019 18:39 Схемний

Игровой бизнес под шторкой Авакова. Этого не знает только ленивый.


28.05.2019 19:10 Сашко

Александру Третьякову нужно перед выборами обязательно вспомнить квартирки в Израиле и защиту коррупционера Насирова. Ау, СБУ и НАБУ!

https://24tv.ua/ru/angely_hraniteli_nasirova__kto_oni_n789767


28.05.2019 19:16 Сашко

Тут все четко видно, как депутат от БПП Третьяков и его дружбан и подельник депутат от БПП Загорий приехали защищать Насирова - https://www.youtube.com/watch?v=t9U6jAMjd5c


28.05.2019 19:21 Сашко

И снова Александр Третьяков - https://www.youtube.com/watch?v=gk2LhHqX6aw


28.05.2019 19:36 Сашко

И опять Третьяков - https://youtu.be/XPO83hdKYSE

https://www.rudenko.kiev.ua/persons/kto-vmeste -aleksandrom-tretiakovim


Комментировать