ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS В Закарпатті виявили псевдо-інвесторів. Ними стали звичайні шахраї розстрілявшого Майдан Захарченка

Сподівання на розробку власного українського золота в Закарпатті виявилися марними. Попри заяви ряда комерційних компаній про розпочате інвестування, зацікавлених іноземних благодійників і створення робочих місць – виявилося, що на руднику ТОВ “Закарпатполіметали” триває руйнація і занепад (кадри з об’єкту – 5 канал). Місцеві стверджують: влада не має доступу до надр. Поліметалеві надра присвоїли люди з оточення злочинного екс-міністра МВС.

 

 

 

Розтиражовані ще у 2015 році обіцянки компанії Avelana Gold вкладати гроші, почати видобуток на об’єкті, розвивати інфраструктуру Берегово і забезпечувати роботою населення – на практиці нічим не підтвердилися і залишилися порожнім звуком. Як, зрештою, і сам факт існування “американської” Avelana Gold виявився медійним фейком.

 

Влада Закарпаття підтвердила: “Карпатська рудна компанія” яка вела роботи в Мужієво Берегівського району і, начеб-то продала права на видобуток офшорці Avelana Gold – належить людям Віталія Захарченка”. Джерело в облдержадміністраціі, побажало не називатися, аби не наражатися на небезпеку. Адже прогнозована вартість об’єкту досі не визначена. Георозвідка “Закарпатполіметалів” повідомляла про 50 тон золота, що досі знаходится в мужіївській землі.

 

Карпатською рудною компанією, яка знищила шахту та фабрику, попри арешти прокуратури, було виключено з реєстру нерухомості відомості про дві шахти, мета цього – унеможливлення повернення майна законному власнику. Так само, ймовірно під певним тиском, Закарпатською ОДА було виділено Карпатскій рудній компанії дві земельні ділянки у Мужиєві, під шахтами та родовищем. Чому так? Інакше чому б чиновники з ОДА заявляли про «людей Захарченка»? Укладання цих договорів, за наявною інформацією, лобіював нардеп Сергій Березенко.

 

 

Так само останні два роки, ліквідатор Іван Гусар під егідою ДАК «Українські поліметали» повністю сприяв тому, щоб з “Карпатської рудної компанії” було неможливо стягнути збитки та ТОВ «Закарпатполіметали» залишилося без землі. До речі, Гусар і є тою ланкою в злочинному ланцюжку, який ув’язує закрапатських корумпованих ділків з втікачем Захарченко. Адже Іван Гусар – креатура Сергія Березенка, який прийняв “керівництво” по розграбунку “Закарпатполіметалів” від самого Віталія Захарченка.

 

Екс-Голова правління ДАК “Українські поліметали”, до складу якої входило підприємство “Закарпатполіметали” Михайло Желязо:

Є насправді вражаюча річ, яка шокує не тільки нас але й іноземних партнерів. Це питання — чому Віталій Захарченко, розстрілявший Майдан, зрадивший краіну, досі через своіх ставлеників (представників Авелан, інших псевдоінвесторів, Громчакових, Гожиків, Бредіхіних) безкарно руйнує індустрію, шкодить економіці і першкоджає стратегічним проектам довгострокового інвестування”.

 

 

Підприємство збанкрутувало ще 2007 року. Підверглося повному демонтажу і розграбуванню (фото що було і що стало).

 

 

Фото 2007 року.

 

 

Люди, які поставили золотовидобувний гігант на коліна, і через яких блокується робота в шахтах – досі у розшуку.

http://prokurorska-pravda.today/novosti/item/59683-eduard-stavickiy-i-valeriy-bredihin-uderzhivayut-zolotoy-zapas-zaharchenko

 

Зустрітися слідчим Генеральної прокуратури з фігурантами справи розкрадання активів ТОВ “Закарпатполіметали” так і не вдалося через війну. Колишній власник “Карпатської рудної команії”, і один з ліквідаторів – прописалися на окупаваній території Донецької області.

Виникає питання, чому ліцензія, яка зобов’язує її утримувача піклуватися про родовище і приносити користь – ніким на практиці не використовується? Адже розробка перспективної галузі вже давно мала б підняти економіку Закарпаття на суттєво вищий рівень. Хто в країні досі покриває шкідників і мародерів україньскої економіки?

ОРД”

 

 

 

 

 

 

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

23.05.2019 21:21 Гоби Бачи с Берегово

Лучше спросите в Геника Москаля Губернатора Закарпаття почему все так сталося


23.05.2019 22:11 Всемирный наблюдатель

Правильно сделали.


24.05.2019 0:01 Західний

Золото добывали по цене выше мировой, невыгодно. Но всё таки это было золото, а не бумажки НБУ. Для увеличения количества продукта из полиметалической руды нужны новые технологии, возможно небезопасные. Но румыны у себя добывают золотишко.Кроме золота в породе много металлов. Причина простоя проста — нет специалистов и инвесторов. Тогда нужно обратить внимание на другие корисні копалини. Новой власти нужно быстренько собрать и обновить геологическую карту страны.


24.05.2019 15:04 Тито - пи3дёж с первой строки

“расстрелявшего майдан Захарченка” - ????? тут не понятно как то — у захарченко был майдан, майдан его расстреляли или захарченко расстрелял??? всем же давно известно!!! (ну кроме кастрюль конечно) майдан расстреливали люди парубия, пашинского а также некто мЕдведь и жАн из окружения нынешнего мера г-на кЛичко…..какие вопросы к Захарченко? вы ещё скажите януковощ отдал “беркуту” приказ стрелять по людям.


Комментировать