ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Зеленського в ОВК 95 округу представляли люди скандального забудовника

Скандальновідомий забудовник Лісової Бучі Олексій Зіневич делегував своїх людей до окружної виборчої комісії 95-го округу у другому турі президентських виборів. Соратники Зіневича представляли кандидата в Президенти Володимира Зеленського. Про це повідомляє Сайт громади Приірпіння з посиланням на аналітику громадського руху «Чесно». Сам Зіневич є фігурантом багатьох кримінальних проваджень щодо виділення на підставних людей землі разом із мером Бучі Анатолієм Федоруком, який залишався в лавах Партії регіонів навіть після Революції Гідності.

До 95-го округу, крім Києво-Святошинського району, входить ще й Приірпіння. Саме там, за кілька кілометрів від столиці, точаться бої між дерибанниками зелених зон за розподіл впливу та ресурсів. Як відомо, Олексій Зіневич тісно співпрацює з мером Бучі, екс-регіоналом Анатолієм Федоруком, котрого судять за розкрадання лісу в особливо великих розмірах. Для Зіневича одіозний бучанський мер є не лише політичним наставником, а й фактичним бізнес-партнером.

Місцеві ЗМІ писали, що на сесіях Бучанської ради людям Зіневича роздавали ділянки в межах лісів 1-ї категорії. Сам Зіневич з допомогою Федорука на підставних осіб отримав у лісовій Бучі 1,6 гектара землі під власний маєток. Цю територію Зіневич обгородив чотирьохметровим парканом ще до оформлення земельних ділянок. Наразі земля комунальної власності міста Буча обгороджена парканом Зіневича, яким він навіть перекрив заїзд до міської вулиці. Детально про дерибан лісу Зіневичем і Федоруком – у журналістському розслідуванні «Земля і Буча».

Зіневич відомий як власник інтернет-провайдера “Бест”, на якому транслюють кишеньковий канал “Погляд”, що використовується Зіневичем для “чорного піару” проти своїх опонентів. Цікаво, що у своїх медійних ресурсах Зіневич не висвітлює земельні дерибани в Бучі та злочинну діяльність мера міста Федорука. Активісти пов’язують це з тим, що Зіневич та Федорук входять до однієї організованої злочинної групи.

Зіневич допомагав Федоруку скликати віче на захист мера Бучі від слідчих дій правоохоронців. Напередодні бучанцям розіслали SMS від інтернет-провайдера “Бест” із запрошенням на “віче”. За задумом Федорука, це мало допомогти йому уникнути кримінальної відповідальності за знищення лісу», – йдеться в публікації на Сайті Громади Приірпіння.

За даними інформаційного ресурсу, під час парламентських виборів 2014 року інтернет-провайдер передав базу даних з контактами своїх клієнтів до кол-центру кандидата в нардепи, екс-регіонала Анатолія Федорука. Тоді було достеменно відомо про те, що Федорук відмовився вийти з “Партії регіонів” під час Майдану.

Пов’язані з Зіневичем люди є у складі ОВК 95-го округу. Зокрема, секретарем комісії від Володимира Зеленського є Святослав Куценко (його перше прізвище – Святослав Куцебаценко, втім він зрікся прізвища своїх батьків). Куценко – екс-депутат Ірпінської міськради, був відкликаний громадою. Раніше Куценко балотувався від “Свободи”. Також є інформація, що він висувався від “Громадянської позиції”. 2014 року був головою ОВК від Ліберальної партії України, яку на той час очолював політик, котрий голосував за диктаторські закони 16 січня 2014 року. На місцевих виборах 2006 року Куценко (колишнє прізвище – Куцебаценко) теж устиг змінити політичних союзників.

Колись його прізвище було Куцебаценко. Зараз він за паспортом Куценко. Завдяки мені в нього почалася політична кар’єра. Щоб іти на вибори, треба було створити виборчий блок. Вони мені порекомендували партію, яку й очолював Куцебаценко. Я пішла першим номером, Бархоленко – другим, а він – третім. Його сутність виявилась і під час тих виборів. Він нас підставляв, “хімічив” зі списками, запоров юридичну роботу, бо сказав, що образився, і це мало нас усіх не підставило”, – розповідала про Куценка колишня міська голова Ірпеня Мирослава Свистович.

Згідно з інформацією сайту YouControl, Святослав Куценко є засновником ТОВ “Метрокс”, яке спеціалізується на будівництві житлових і нежитлових будівель. Окрім секретаря ОВК Куценка, у Зеленського є ще 6 членів окружної виборчої комісії, і частина з них пов’язана із Зіневичем.

На телеканалі Зіневича “Погляд” виходить програма “Право знати з Дмитром Шапочкіним”. Цей самий Дмитро Шапочкін, котрий працює адвокатом у Приірпінні, став членом ОВК від Володимира Зеленського. Ще один член ОВК – Сергій Гапон – є керівником юридичної агенції “Правоексперт”, яку заснував Олексій Зіневич. Гапон часто супроводжує Зіневича на різноманітних заходах.

Громада Київщини очікує від команди нового Президента України Зеленського нових кадрів на місцях, не пов’язаних зі скандальними забудовниками на зразок Зіневича. Адже, головне політичне завдання Зіневича – врятувати себе та екс-регіонала Анатолія Федорука від кримінальної відповідальності. Втім, активісти та місцеві громади чекають від Зеленського “посадки” скандального мера Бучі, який вкрав у громади десятки гектарів Лісової Бучі. Фактично, це тест для Зеленського на здатність подолати корупцію. Чи намагання потрапити до Зе-Команди скандального Олексія Зіневича має врятувати його від відповідальності за дерибан спільно з Федоруком бучанського лісу?

 

Ярослав Луценко, спеціально для ОРД

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

23.04.2019 8:08 Всемирный наблюдатель

Ученые выяснили,что некоторые вирусы венерических и имунных заболеваний человека настолько малы,что свободно проходят через нано-поры латекса из которого изготавливают современные брендовые презервативы!..Люди!Любите друг-друга!


23.04.2019 8:08 Всемирный наблюдатель

Ученые выяснили,что некоторые вирусы венерических и имунных заболеваний человека настолько малы,что свободно проходят через нано-поры латекса из которого изготавливают современные брендовые презервативы!..Люди!Любите друг-друга!


23.04.2019 8:25 Чорний ворон

@ .. Громада Київщини очікує від команди нового Президента України Зеленського … ” Історя украінців нічому не вчить. Не буде маланець нічого корисного робити для украінців. Крадуть і тікають за кордон, а нам залишають розруху.


23.04.2019 8:42 Что-то меня грызут смутные предчуствия

Вот и кандидат для Зеленского. Чем не министр регионального развития? В законодательный орган, т е ВР Гройсмана.


23.04.2019 9:02 Всемирный наблюдатель

СТо лет тому назад,жид Лейба Давидович Троцкий сказал знаменитую фразу про Геволюцию 17 года — вот ми и получили в руки лавку размером 1/6 земного шара…И что-то весь этот шухер мне напоминает слова Лейбы Давидовича…


23.04.2019 9:02 Всемирный наблюдатель

СТо лет тому назад,жид Лейба Давидович Троцкий сказал знаменитую фразу про Геволюцию 17 года — вот ми и получили в руки лавку размером 1/6 земного шара…И что-то весь этот шухер мне напоминает слова Лейбы Давидовича…


23.04.2019 9:02 Всемирный наблюдатель

СТо лет тому назад,жид Лейба Давидович Троцкий сказал знаменитую фразу про Геволюцию 17 года — вот ми и получили в руки лавку размером 1/6 земного шара…И что-то весь этот шухер мне напоминает слова Лейбы Давидовича…


23.04.2019 10:43 Всемирный наблюдатель

Правильно делали.


23.04.2019 12:15 Питання Ярославу Луценко

А ты почему не пошел в 95 округ представителем Зеленского?

А кто был президентом во времена когда “скандальный забудовник” творил свои делишки?

Почему люди, которых порошенко ограбил голосуют за него? Не потому ли что они с ним в одной команде?

И на хрена ты эту хрень написал?


23.04.2019 13:25 читаю и плачу

Мы не первые на этой планете. До нас тоже было много царей и царевичей. Никто с собой ничего не забрал


23.04.2019 14:37 Всемирный наблюдатель

Три дня не унимается,бушует океан..как хуй в пизде болтается кораблик по волнам…в каюте нижней палубы — Садко,богатый гость,по матушке ругается,вбивает хуем гвоздь….


23.04.2019 14:53 Карплюк вор и платил Пороху

Вы пишите за Зиневича который поддерживает Громаду Ирпеня но не пишите за Карплюка который вывел 20 млн.грн с бюджета Ирпеня на умершего Фопа. Почему? Зиневич активно поддерживает нового Президента Зеленского. И весь город ждет когда новый Генпрокурор наконец посадит в тюрьму бывшего мэра Карплюка и его прихвостней. И если будет политическая воля то скоро мы увидим очень многих на скамье подсудимых. А Зиневич нормальный бизнесмен который поддерживает активистов в Ирпене и Буче. Не трогайте его. Хотя Вас я понимаю. Вам надо отрабатывать заказуху Пети Щербины.


23.04.2019 15:05 Правда Ирпеня

На протяжении 5 лет президенства Порошенка все застройщики Ирпеня через бывшего мэра Карплюка Владимира (он же Прыщявый) возили ежемесячно по 50 000 долларов в Администрацию Президента Украины. Т.е за 5 лет это больше 5 миллионов баксов. Наладил все это помощник Карплюка — бандит и мошенник Петя Щербина который помогал воровать бюджет еще самому Леониду Черновецкому. И несмотря на то что сотни миллионов долларов Порошенко потратил на подкуп избирателей — выиграть выборы ему не удалось. Деньги не дошли до избирателей. Их просто украли такие люди как Щербина и Карплюк которые отвечали за 95 округ. Поэтому когда они получили по седлу за проеб выборов то они и пишут голимые пасквили на команду Зеленского.


23.04.2019 19:28 Пошли на х...й крысы вонючие

Глава комитета крымского парламента по межнациональным отношениям Юрий Гемпель заявил, что кандидат в президенты Украины Владимир Зеленский может посетить российский Крым. Гемпель понадеялся, что Зеленский осознает очевидные вещи и сможет понять и признать выбор крымчан, сделанный в пользу России пять лет назад.


23.04.2019 19:41 Згинь негідник з людський очей

Кравчук вручив Зеленському «дорожню карту» по Криму. Кравчук це мерзота, яка розпочала грабіж і знищення Украіни. Ця тварюка повинна сидіти в тюрьмі, а ВОНО дає ще поради.


23.04.2019 21:51 вчителька Голобородько

АТОж, парашеботи! ООСь вас почнуть д е б а т и… КРИВАВI IДИОТИ! I Вдупувдупувдупу… i ВротаВротаВрота… Гиднотумайдануту… Бо вбили ви Бузину тай Павла Шеремета ! ЙДЕ ВАМ КIНЕЦЬ, ЗАДРОТИ !


24.04.2019 0:48 Для 21-51

Ты конченный педик и дебил.


24.04.2019 9:21 по пирожку

“Щоб закінчити війну необхідно перестати стріляти.Щоб підняти народжуваність необхідно більше трахатись” Вован-наркоман


26.04.2019 22:46 КЭК МОЗ Украины, Бойко. А.И. сфальсифицировал результати обследования, чт

www.youtube.com/watch?v=MIMrb1XDbr8


26.04.2019 23:18 Полион Юрий Николаевич

Полион Юрий Николаевич В Днепре судят врача искалечавшего десятки жизней Жители Днепропетровской области наслышаны о злодеяниях одного из таких врачей — Никиты Полиона. Согласно информации, которая размещена в открытом доступе глобальной Сети, он подпортил жизнь и здоровье многим украинцам. Согласно сообщениям на различных форумах и информации в местных СМИ, он был устроен своими влиятельными родителями на работу ассистентом кафедры урологии ДМА.

Но устроен не благодаря своим знаниям или таланту, а взятке в размере 20 тысяч долларов, которые получил профессор В. Стусь, обеспечив себе тем самым безбедное существование.

Никита Полион уже получил ранг врача-уролога 1-й категории, при этом, согласно информации, размещенной на местныз форумах, у него в подчинении находятся практически все городские урологи, которые направляют своих пациентов к этому «светилу». Он же, в свою очередь, находит у людей несуществующие болячки, которые за чисто символическую плату, измеряемую в у.е., берется лечить. Зачастую, после такого лечения пациентам приходится перелечиваться и пытаться забыть свои душевные и физические травмы, нанесенные им этим эскулапом.

Если вы думаете, что Никита Полион чисто случайно попал в этот прибильный бизнес, то вы ошибаетесь, он пошел по стопам своих родителей, Юрию и Наталье, которые за годы своей «работы» сколотили весьма немалое состояние.

В частности, согласно местным СМИ, они являюься счастливыми обладателями особняка, стоимостью около 12,5 млн гривен, 5 автомобилей престижных марок, 3-й квартиры в центре Днепра, 3-й квартиры в Каменском, недвижимостью в оккупированном Крыму и неоккупированной Испании и тд. Характерно, что все это они смогли заработать, не жалея себя на зарплату 3500 гривен.

Надеемся, что время таких Полион закончится как можно скорее, а их заменят толковые молодые ребята, для которых медицина это жизнь, а не средство к незаконному обогащению.


Комментировать