ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Рахівський та компанія

Громадським активістам та правозахисникам Полтавщини стали відомі обурливі факти злочинної та протизаконної діяльності керівництва Управління СБУ в Полтавській області, а саме його очільника – Рахівського Юрія Васильовича та заступників Західного Юрія Романовича, Дмитрієва Володимира Володимировича та Надточія Олександра Миколайовича.

Так, починаючи з 2000 року, так звана благодійна допомога Управлінню СБУ в Полтавській області здійснювалась через Полтавський обласний благодійний фонд «Ветеран»  (код 25911984, м.Полтава, вул.Матросова, 4, кім.204, керівник — Оженілок Юрій Анатолійович) до якого входили також інші силові структури  ДСНС, ДФС та ін. Але спільний благодійний фонд силовиків Полтавщини не влаштовував Рахівського Ю.В., адже він не мав змоги особисто розпоряджатися отриманими коштами.

Тому, влітку 2018 року, за вказівкою Рахівського Ю.В. створена так звана благодійна організація «Полтавський регіональний благодійний фонд «Захист» (код 42262644, м.Полтава, вул.Соборності, 43). Керівником та засновниками даної структури є колишні співробітники УСБУ в Полтавській області (керівник – Литвин Валерій Іванович, начальник режимно-секретного відділу, засновники: Дурманенко Олег Володимирович, начальник слідчого відділу та Катаєв Володимир Владиславович, начальник відділу оперативного документування). Обов’язки «казначея» у даному фонді покладені на заступника Рахівського Ю.В. – Західного Ю.Р., що дозволило керівнику Управління СБУ особисто використовувати отримані «благодійні внески».

З моменту створення, ця «комерційна структура» активно використовується Рахівським Ю.В. у корупційних схемах для його особистого збагачення. Через внески (хабарі) до благодійного фонду «Захист» вирішуються питання відкриття/закриття кримінальних проваджень та оперативно-розшукових справ, усунення конкурентів з ринку послуг та постачання товарів для зацікавлених осіб, просування бізнес-інтересів свого сина Рахівського Юрія Юрійовича та його партнерів, а також ряд інших «комерційних питань».  

Поряд з цим, через примусові «внески» до даного благодійного фонду в Управлінні СБУ в Полтавській області вирішуються всі організаційні та кадрові питання. Серед яких призначення на керівні посади, отримання підвищення по посаді та навіть отримання чергового звання для співробітників старшого офіцерського складу. Відповідальною особою за ці питання є заступник Рахівського Ю.В. – Дмитрієв В.В., який особисто вручає платіжки з реквізитами фонду співробітникам СБУ. Мінімальний внесок до благодійного фонду «Захист» становить 10 тисяч гривень. Ті співробітники, які відмовляються або не мають змоги давати хабарі, обтяжуються доганами, зняттям премій та надбавок до зарплати, пониженням по займаній посаді, виведенням у розпорядження та навіть звільненням за сприяння Дмитрієва В.В. та особистим наказом Рахівського Ю.В.

Також, можна швидко придбати посаду, і навіть ПОЗАЧЕРГОВЕ військове звання, як це зробив Надточій О.М., ставши зразу заступником Рахівського Ю.В. Як відомо, Надточій О.М. контролює та «кришує» газоліновий та ігорний бізнес на території Полтавської області, що дозволило йому зробити стрімку кар’єру. Найбільший цинізм в тому, що одразу ж після отримання нової посади та звання, Надточій О.М. відлетів гучно відзначати цю подію за кордон. Мабуть такі поняття як офіцерська честь, службовий обов’язок та патріотизм йому не відомі, піч час того, як наші хлопці проливають кров у запеклих боях на Донбасі.

Покриває корупційну діяльність Рахівського Ю.В. діючий генеральний прокурор Луценко Юрій Віталійович. Їх знайомство триває з часів очолення Луценком Ю.В. Міністерства внутрішніх справ України. На той час, Рахівський Ю.В. працював у системі МВС, та за сприяння Луценка Ю.В. обіймав керівні посади в Закарпатській, а пізніше Львівській областях і був заплямований участю у корупційних схемах, зокрема пов’язаних із незаконним розподілом службового житла та іншими фінансовими аферами. Згодом, в період перебування Луценка Ю.В. народним депутатом, Рахівський Ю.В. був його помічником, як він стверджує на громадських засадах, проте у реєстрі помічників народних депутатів чітко зазначено «на платній основі». Тобто, уже на той час між ними були відносини на матеріальній основі.

За лояльне ставлення з боку Голови СБУ Грицака Василя Сергійовича до корупційних діянь Рахівського Ю.В., влітку 2018 року Луценко Ю.В. призначив на посаду заступника прокурора Полтавської області сина Грицака В.С. – Грицака Олега Васильовича, що дозволило Рахівському Ю.В. суттєво «розшити спектр послуг» для використання благодійного фонду «Захист» у своїх корупційних схемах. Дата призначення та створення фонду фактично співпадають. Як сказав би Кисельов: «Совпадение? Не думаю!».

Окреме питання щодо розподілу службових квартир для співробітників Управління СБУ в Полтавській області, які Рахівський Ю.Р. видає виключно на власний розсуд не враховуючи того, скільки співробітник перебуває в черзі: 10-20 років чи 1 рік До уваги береться виключно розмір «благодійного внеску» перерахованого на благодійний фонд «Захист», а не той факт чи потребує житла співробітник і його родина та період перебування в черзі. Весь цинізм полягає в тому, що для того щоб водії керівної ланки управління «тримали язик за зубами» щодо «справ» керівництва, з подачі Рахівського Ю.В. вони всі одночасно отримали квартири, незважаючи на наявність в управлінні черги співробітників, які першочергово потребують покращення житлових умов, такі як учасники АТО.    

На сьогоднішній день, в Управлінні СБУ в Полтавській області, за керівництва Рахівського Ю.В. сформувалась злочинна система тотального вимагання хабарів та поборів зі співробітників за можливість працювати на своїх посадах та чесно виконувати свій обов’язок.

Оце і є справжнє обличчя української спецслужби, яка поникла у корупційних схемах і використовується нинішньою владою виключно для задоволення власних бізнес-інтересів. Прикро, що до цього списку потрапило і полтавське управління, яке свого часу очолювали видатні фахівці своєї справи та віддані патріоти України, такі як Євген Марчук, Юрій Парамонов та ряд інших. Управління СБ України в Полтавській області завжди було «трампліном» для кар’єрного росту керівного складу у службі. Нажаль, Рахівський Ю.В., за сприяння своїх покровителів, перетворив його на комерційну структуру для особистого збагачення.  

Сьогодні, активи Рахівського Ю.В. та його оточення вимірюються мільйонами доларів, які він заробив виключно перебуваючи у правоохоронній системі, яка, згідно із Законом, позбавляє його можливості легально займатися бізнесом, проте не позбавляє це робити нелегально, використовуючи для цього корупційні зв’язки та схеми. І це все люди з оточення Президента України Петра Порошенка. 

ОРД”

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

17.04.2019 4:14 И это факт

Контора прогнила со времён Смешко, Снежков, Скипальского.


17.04.2019 10:19 Историк

Він починав із Закарпаття, колишній мент, прийшов на хвилі помаранчевої революції.


17.04.2019 10:21 Нестор Махно

Після розвалу Радянського Союзу , цю гнилу контору треба було реформувати . До цьго часу в неі працюють онуки та правнуки м,ясника 20 сторіччя Дзержинського.


17.04.2019 10:41 Александр

Нет ничего удивительного, такое творится во всех областях. Государственные органы должны финансироваться только из бюджета. Как наполняются такие фонды. Наезд на бизнес, а честного бизнеса у нас нет, те отстегивают на фонд. Проверяется легко и просто. Необходимо посмотреть кто платил и сразу выйдите на какие то проверки, которые закончились ни чем.


17.04.2019 10:47 Всемирный наблюдатель

Взять бы топор и всех зарубить.


17.04.2019 10:53 Доктор Зло

неплохая статья товарищ контрадмирал Парамонов


17.04.2019 10:57 щирий українець

знову перед виборами лайном поливають…надоїло!!!


17.04.2019 10:58 papik66

Бывший глава Полтавской ОГА подал в суд на Порошенко из-за своего увольнения 19:58, 16 апреля 2019 ПОЛИТИКА 2436 0 В марте Порошенко уволил Валерия Головко с должности главы Полтавской ОГА. Валерий Головко хочет судиться с Порошенко / Фото Полтавской ОГА Бывший председатель Полтавской облгосадминистрации Валерий Головко подал иск к Президенту Петру Порошенко, Полтавской ОГА и просит суд отменить Указ главы государства от 15 марта 2019 года о его увольнении. Читайте также Взятки в сотни тысяч долларов: СМИ выяснили детали масштабной коррупционной схемы в Полтавской ОГА Об этом УНИАН сообщили в окружении Головко. По их данным, 15 апреля иск принял к рассмотрению Кассационный административный суд. Коллегию судей возглавит судья Василий Шарапов. Напомним, 15 марта 2019 года Петр Порошенко уволил Валерия Головко с должности главы Полтавской ОГА. Такое решение президента было вызвано коррупционным скандалом и уголовным производством по факту вымогательства и получения неправомерной выгоды в особо крупном размере служебными лицами Полтавской ОГА (ч.4 ст. 368 УКУ). × 26 февраля детективы Национального антикоррупционного бюро выяснили, что руководители Полтавской облгосадминистрации требовали от предпринимателей миллионные откаты и взятки в виде сотен тысяч долларов, элитных машин и дорогих гаджетов. В схеме подозревают главу ОГА Валерия Головка, его первого заместителя Андрея Писоцкого и других чиновников.

Подробности читайте на УНИАН: https://www.unian.net/politics/10519053-byvshiy-glava-poltavskoy-oga-podal-v-sud -na-poroshenko-iz-za-svoego-uvolneniya.html

возможно. что вышеуказанная информация и выход этой статьи — звенья одной цепи?


17.04.2019 11:03 Андрей

наверное Юрий Николаевич Парамонов хочет возглавить Полтавское управление СБУ в 5 раз. отряхнуть нафталин. Сколько можно этого сепара из банды Яныка терпеть..


17.04.2019 12:11 Кумир

Смешно читать за фонды, они есть во всех правоохранительных структурах и очень давно! Так что “новость” стара как мир!


17.04.2019 13:02 Хале

Какие петухи этот бред писали??? Вместо того чтобы сказки писать, сделали бы что — то полезное Андерсоны!


17.04.2019 13:06 Пенсионер

Этот писака ” борец” наверняка решает свои шкурняки. Написал бы лучше как оперу думать о работе , а не о том как отремонтировать служебную машину и где взять бумагу.Фонды давно существуют во всех правоохранительных структурах.


17.04.2019 13:06 Пенсионер

Этот писака ” борец” наверняка решает свои шкурняки. Написал бы лучше как оперу думать о работе , а не о том как отремонтировать служебную машину и где взять бумагу.Фонды давно существуют во всех правоохранительных структурах.


17.04.2019 13:51 фенікс

Знову полтавські аноніми підораси повилазили. Відкрий обличчя, покажи себе відкрито заяви, гівно в мізках заважає.


17.04.2019 14:24 Николай

народ о чем мы говорим…какой парамонов??? Вы с ума сошли??? То кричат новые лица, вера в светлое будущее и тут на тебе вспомнили люстрированого адмирала с барыжной банды Янукович


17.04.2019 14:33 Аналитик

это реванш


17.04.2019 14:33 Читач

Це ж на хвилинку необхідно задуматися… Скільки фейку у інтернеті та зокрема на цьому ресурсі… Навіть жаль часу на прочитання цього тексту, який ніяким чином з реальним життям не пов’язаний.


17.04.2019 14:34 Читач

Це ж на хвилинку необхідно задуматися… Скільки фейку у інтернеті та зокрема на цьому ресурсі… Навіть жаль часу на прочитання цього тексту, який ніяким чином з реальним життям не пов’язаний.


17.04.2019 14:59 Марлон

Уважаемые читатели, попрошу не ставить в один ряд Марчука и Парамонова. Первый, Евгений Кирилович, стоял у истоков создания национальной государственности, реальный борец з преступностью 90-х, уважаемый человек, о котором положительно отзываются первые лица Украины. О втором известно только то, что приходит — рекитирствует — уходит, выжидает удачный момент и опять приходит. Сколько еще заходов ждать бело-синих???


17.04.2019 17:52 Авессалом

Хлопці з Полтавського управління, які писали цю замітку, я повністю з вами! Гнати треба давно цього западенського мента! Але того, шо ви написали, мало — де конкретні факти: коли, скільки, хто перерахував, куди гроші пішли, а інакше нічого з цього не буде. І ще — нащот моряка ви перестаралися явно, бо він найбільша барига в полтавській конторі!


Комментировать