ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Прокурор Юрій Дмитрунь — мільйонер з “піщаних кар’єрів”

Керівник Київо-Святошинської прокуратури Юрій Дмитрунь «кришує» діяльність нелегальних видобувачів піску, що працюють на піщаних кар’єрах Київської області.

Згідно статистичних данних, щорічно на Київщині, нелегально видобувають близько 7 млн. тонн піску на суму до 15 млн. доларів США. Протягом 2016-2017 років ГУ НП в Київській області було порушено більше 50-ти кримінальних проваджень і більше 10-ти справ відкрила Київська обласна прокуратура. Проте нелегальний пісочний бізнес продовжує доволі успішно працювати в Київській області.

Зокрема, встановлено, що Ю.Дмитрунь як особисто, так і через мережу посередників, щомісяця отримує від нелегальних видобувачів піску в Києво-Святошинському районі неправомірну вигоду у вигляді 30-40 % від обсягів видобутого піску за непритягнення їх до кримінальної відповідальності та/або за закриття кримінальних проваджень у суді. Про це свідчить часто свідоме самоусунення прокурорів Києво-Святошинської місцевої прокуратури від підтримки звинувачень у суді кримінальних проваджень, розпочатих по вищезгаданим статтям криммінального кодексу України.

В цьому йому допомогає голова Києво-Святошинського районного суду Київської області Дубас Тетяна Володимирівна, яка використовуючи свої владні повноваження надає своїм підлеглим вказівки щодо винеснення завідомо неправомірних суддівських рішень по кримінальним провадженям. Скандальну популярність Т.Дубас отримала після журналістського розслідування журналістів програми «Наші гроші» — «Гектар Дубас» (https://garnahata.in.ua/suddya-kiyevo-svyatoshinskogo-sudu-vidsudila-15-ga-zemli-u-svoyemu-zh-/).

Так, на сьогодні Ю.Дмитрунь та Т.Дубас фактично впливають на хід цілої низки досудових розслідувань у кримінальних провадженнях, що стосуються зокрема порушення встановлених правил охорони надр, якщо це створило небезпеку для життя, здоров’я людей чи довкілля, а також незаконне видобування корисних копалин тощо.

Встановлено, що одним із посередників у корупційних відносинах між Ю.Дмитрунем та фігурантами кримінальних проваджень виступає його довірені особи: Сєров Сергій Леонідович, заступник керівника Києво-Святошинської місцевої прокуратури Київської області, який відповідає за «збір» коштів з підприємців, що займаються нелегальним видобутком піска в Києво-Святошинському районі. Два інших піручних Ю.Дмитруня – Сідашов Олександр Валерійович та Цисаренко Олександр Олександрович відповідають за реалізацію «замовних» кримінальних проваджень в економічній сфері.

Заслуговує на увагу той факт, що представники вказаної прокуратури у серпні 2016 року вже потрапляли в поле зору Управління з розслідування злочинів, вчинених працівниками органів прокуратури ГПУ (https://www.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=191612).

Нагадаємо, що керівник Київо-Святошинської прокуратури Юрій Дмитрунь не вперше потрапляє в поле уваги ЗМІ через ігнорування ним Закону з метою наживи і власної вигоди.https://www.rbc.ua/rus/news/lutsenko-vypolnil-obeshchanie-otnositelno-1529684357.html. Він є фігурантом кримінального провадження ГПУ, відкритого на вимогу Печерського суду за ст. 368-2 КК України за фактом незаконного збагачення.

Варто нагадати також, що саме діяльність прокурора Києво-Святошинської місцевої прокуратури Дмитруня Юрія Олександровича розкритикував за незадовільні результати й генеральний прокурор. Зокрема, за словами Луценка, в Ірпінському відділку поліції виявлено сотні безпідставно закритих справ, і прокуратура не реагує на це належним чином. http://vse.media/gutsulyak-tsenov-dmitrun-grabets-pokrivayut-koruptsiyni-shemi-kiyivshhini/

Попри це, він досі очолює Києво-Святошинську прокуратуру, а саме підконтрольні прилеглі до Києва території — Обухівський район (куди входять «елітні» Козин та Конча-Заспа), Макарівський, Києво-Святошинський, Васильківський та Вишгородський райони, а також міста Васильків, Ірпінь, Буча та Обухів), прокручуючи мільйонні оборудки “на піску”.

ОРД”

 

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

23.10.2018 16:20 Доп

Ткаченко В.Н. Нач Святошино УП Киева занёс 150$ в мвд за место в свят уп да и остался Косить дальше $$$ А вы все о высших материях да о космосе За год этот дейтяль уже косарей 500 отдал$ и все ровно Интересно сколько он ещё людей мучать будет и уничтожать их Все видят знают и молчат Он наверное со своей свитой думает что бессмертный и вечный Но думаю падать будет очень больно


23.10.2018 16:20 виталий

ЗАКАЗНЯК !!! Статья ни о чем, так можно про всех написать, бери перо и вперёд


23.10.2018 16:31 Моня

Ничто не меняется: что охроняю, то и краду.


23.10.2018 16:34 Василь Миколайович

Дмитрунь хабарник. Нахапался земли и квартир, все об этом знают. В тюрьму Дмитруня!!!


23.10.2018 16:52 За це ж

майдан стояв.Забули хіба?


23.10.2018 17:24 Честь, достоинство и закон😂😂😂

Искоренить коррупцию в украинской прокуратуре можно только таким способом: 1. Выгнать всех 100%, 2. Изменить КПК и убрать процессуальное руководство в той форме, как оно сейчас есть, т.е. убрать полную зависимость следователей от прокуратуры. Сейчас следователь например полиции это ученик, мальчик-студент, он ничего не может сделать без процессуального руководителя из прокуратуры, а тот в свою очередь ничего не хочет подписывать пока не занесут либо бензин, либо деньги, либо виски и т.п. Следствие это отдельная тема, там тоже все уже зажрались, от них полностью зависят оперуполномоченные. Надо следователя привезти, отвезти, занять ему очередь в суде, накормить, напоить, заплатить ему… И это всё что бы поймать преступника! Абсурд.


23.10.2018 20:18 Илья Кива

Я ваш Президент!


23.10.2018 20:21 Илья Кива

Я ваш Президент!


23.10.2018 23:45 Пенсіонер

Хай Генеральна інспекція ГПУ і перевірить викладені факти. Дл я цього вона і була утворена.


23.10.2018 23:45 Пенсіонер

Хай Генеральна інспекція ГПУ і перевірить викладені факти. Дл я цього вона і була утворена.


23.10.2018 23:45 Пенсіонер

Хай Генеральна інспекція ГПУ і перевірить викладені факти. Дл я цього вона і була утворена.


Комментировать