ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Впродовж наступних років Канада виконає своє зобов’язання перед НАТО, довівши витрати на оборону до 2% ВВП.

ро це по завершенні саміту НАТО у Брюсселі заявив прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Під час саміту ми підтвердили наші зобов’язання, взяті в Уельсі, які закликали зупинити зменшення витрат на оборону та довести їх до 2% ВВП . Це саме те, що ми робимо”, — сказав Трюдо.

Він додав, що протягом наступних 10 років витрати Канади на оборону зростуть на 70% від чинних показників.

“Канада продовжить нарощувати свої оборонні витрати на 70% протягом наступного десятиліття. До цих витрат увійде купівля нових бойових літаків та суден, а також широке коло засобів підтримки, необхідних нашим військовослужбовцям”, — наголосив глава уряду Канади.

Хто ж загрожує канадским жидам та свідомітам ? Таки мабуть Афганіствн. Чи Сирія. Чи може Україна ? Чого ви падлюки припхалися вбивать православних,. ъдя вас мухи ?

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

13.07.2018 7:51 будни лысой горы

У Києві розпочався з’їзд капеланів християн-п’ятидесятників Секта американских сатаністів — що припхалася вбивать православних — зібралася на лисій горі саме 13 го в п’ятницю

Детальніше читайте на УНІАН: https://religions.unian.ua/otherreligions/10186155-u-kiyevi-rozpochavsya-z-jizd- kapelaniv-hristiyan-p-yatidesyatnikiv.html


17.07.2018 20:17 зер гут

https://netvoine.in.ua/


Комментировать