ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Корупційні схеми київської влади. З речами на вихід, товаришу Спасибко!

В умовах бездіяльності влади громадськість змушена самотужки розкривати зміст корупційних схем київських чиновників. Цього разу матеріали громадського розслідування стосуються заступника Голови КМДА Олександра Спасибка – у недалекому минулому водія, а сьогодні топ-чиновника, який цілеспрямовано веде столицю України на задвірки Європи.

                     

Пан Спасибко (поки що під корупційною парасолькою)

Пропонуємо читачам ознайомитися зі змістом корупційних схем цього персонажа.

Отже, доказами корупційної діяльності О.Спасибка є:  

1. Протягом періоду перебування на посадах директора Департаменту будівництва та житлового забезпечення КМДА і заступника голови КМДА О. Спасибко вносив недостовірні відомості до щорічних декларацій про доходи.

Так, чиновник указував, що йому та членам його сім’ї належать лише дві квартири. В дійсності ж О. Спасибко приховав інформацію про ще одну квартиру, яка знаходиться у тому ж будинку, де й інші квартири, за адресою: м. Київ, пр. Лобановського 4.

В одному із цих будинків Спасибко «прихопив» одразу декілька квартир

2. О. Спасибко не вніс до своїх щорічних декларацій за 2016 та 2017 роки інформацію про те, що він є фактичним власником елітного автомобіля «AUDI А-6», АА5544НТ. Більш того, О.Спасибко оплачує послуги особистого водія, який щоденно привозить (забирає) до садочку тещу і його дітей. Раніше ці номери були закріплені на автомобілі «TOYOTA CAMRY 30», яким особисто користувався О.Спасибко і також не вносив до щорічних декларацій про доходи.

На такому авто можновладці відвозять своїх дітей до садочку

3. Протягом року з моменту призначення на посаду заступника Голови КМДА різко змінився майновий стан О.Спасибка. Так, у декларацію за 2014 р. цей чиновник вніс лише один рухомий засіб – автомобіль «HONDA CR-V». За перший же рік перебування на посаді заступника Голови КМДА статки родини О.Спасибка поповнилися автомобілем «PORSHE CAYENNE» та земельною ділянкою в елітній місцевості Сухолуччя Вишгородського району.

Докази «кришування» О.Спасибком фінансово-будівельних пірамід:   

1. В інтерв’ю періодичному виданню «Сегодня» (автор: Христина Зеленюк) від 23.04.2018 р. О.Спасибко поширив недостовірну інформацію. Зокрема, вказаний чиновник заявив, що з 2014 р. київська влада не дозволила почати жодного незаконного будівництва. Вказана інформація абсолютно не відповідає дійсності, оскільки ціла низка житлових комплексів столиці, будівництво яких розпочалося у цей період та триває понині є незаконним (ЖК «Шевченківський квартал» та багатьох інших об’єктів Войцеховського), що засвідчують не лише матеріали кримінальних проваджень, а й судові рішення.

Схеми Войцеховського швидко перейшли до спритного Спасибка

2. У ході офіційних зустрічей з ошуканими інвесторами десятків «заморожених» житлових комплексів столиці О. Спасибко публічно заявляє, що київська влада не може впливати на спорудження багатоквартирних будинків столиці та жодним чином не допомагатиме вирішенню проблем недобудов. Тому інвестори самі повинні шукати спільну мову із компаніями-забудовниками, об’єднуватися в кооперативи та добудовувати об’єкти за власні кошти.

3. О.Спасибко переконує нещасних інвесторів у тому, що члени Кооперативів недобудованих будинків отримають можливість увійти на ремонт та вселитися у придбані квартири ще до моменту введення будинків в експлуатацію. Таким чином, указаний чиновник прямо порушує норми Закону України «Про відповідальність за правопорушення у сфері містобудівної діяльності». Такі дії О. Спасибка неминуче призведуть до шкоди життю і здоров’ю киян, які самовільно вселяються у невведені в експлуатацію будинки. Це також дасть можливість шахраям-забудовникам уникнути кримінальної відповідальності, так як їх обов’язки візьмуть на себе нав’язані Спасибком кооперативи.   

Олег Репа – улюблений забудовник, якого «кришує» Спасибко

Антикорупційним органам слід якнайшвидше перевірити цю інформацію, а киянам усвідомити нарешті важливість обдуманого вибору тих правителів, яких часто-густо ми самі ж приводимо до влади.

 

Журналіст-розслідувач Дарина Волинець, спеціально для «ОРД»

 

Окрема подяка у підготовці матеріалів розслідування:

- чесним працівникам реєстраційних органів, які навіть під загрозою звільнення допомогли встановити та підтвердити належність нерухомого-рухомого майна сім’ї О.Спасибка;

- інвесторам ЖК «Шевченківський квартал», які розкрили зміст корупційних схем у будівельній сфері столиці, надали автору доступ до груп ошуканих киян у мережі «viber» та вимагатимуть для вказаного чиновника чесного правосуддя.  

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

24.04.2018 17:00 Марина

Такого беспредела в Киеве еще не было!


24.04.2018 17:08 Оба-на

Квартиру по данному адресу товарищ Спасибко получил через главу Соломенской РДА — М. Шкуро. Сам Шкуро тоже “сделал” себе несколько квартир в ряде жилищных комплексов на территории района. Глава Соломенской Райдержадминистрации — Максим Шкуро,бывший помощник “заднеприводного” нардепа ВР — Д.Андриевского, вступив в преступный сговор с Депутатом от ВР Д. Белоцерковцем, депутатами Киеврады М. Канабасом и А. Андреевым, при тесном сотрудничестве с Директором Департамента Благоустройства Фищуком и его Замом. Т. Панчием — через незаконные схемы, присвоили десятки миллионов гривен бюджетных средств. В отношении депутата Киеврады А.Андреева уже возбуждено уголовное дело. М. Шкуро находится под покровительством депутата ВР — Д. Андриевского, но в ближайшее время будет уволен — у него давний конфликт с мэром В. Кличко. Данная проблема с очередным мостом в Соломенском районе — лишь ускорит увольнение Шкуро. М. Шкуро давно уволили, хотя бы за его длинный язык и за пьные рассуждения о политиках в Украине, если бы не защита Андриевского. Представьте себе главу своего района, который бухой в дарабадан рассказывает как он бесплатно кушает во всех заведениях района, бесплатно заправляет свою и служебные авто на любой автозаправке в районе, бесплатно обслуживает свои авто на любой СТО в районе, бухим рассекает по району и клал на всех, и т.д. Это яркий пример тотальной деградации и коррупции на местном уровне.


24.04.2018 20:03 Суды Линча-Неизбежны

КАК ЖЕ КЛИЧКОВСКАЯ ПАДАЛЬ ДОСТАЛА НАС-КИЕВЛЯН:ДЕБИЛ БОКСОНУТЫЙ ТЫ МОЖЕТ НОРМАЛЬНЫЙ СПОРТСМЕН,НО МЭР ТЫ—ЧМО ПРОДАЖНОЕ АХМЕТОВО-РОШЕНОВСКОЙ ПАДАЛИ;И ПОЛОМУ—УЙДИ ПО ХОРОШЕМУ,НЕ ТО—ВЫНЕСУТ ПО ПОЗОРНОМУ,ТЫ ПАДАЛЬ ТОЛЬКО И УМЕЕШЬ ЧТО ПОДНИМАТЬ ЦЕНЫ,И ОБДИРАТЬ НАРОД…ТЫ МРАЗЬ ЕЩЁ С ВЕТЕРАНАМИ ВОЙНЫ НЕ ВСТРЕЧАЛСЯ:ОГНЕТУШИТЕЛЬ ТЕБЕ ПОКАЖЕТСЯ ДЕТСКОЙ ПРИСЫПКОЙ;МЕРТВЫМ ПОЗАВИДУЕШЬ!!!!!!


24.04.2018 23:57 256-я опора крымского моста. сегодня треснула

ДарЫнка, драная перинка. Спасибко никогда не был водителем. Херню, как всегда, жЫрношлюхи пишут, абы ляпнуть. Дарынка в розлтвайке на Дарынке працювала. Она любила апельсины, которые продавали азеры, а азеры любили Дарынку на Дарынку. А потом она купила тилихфон и стала журналистАм-цветом-нации


25.04.2018 0:00 256-я . Треснутая майданом

квартирку Спасибко купил хз в каком году, когда в Соломенскую РДА он дальше буфета не прошел бы. Уймитесь, черти)


25.04.2018 11:26 от перестановки слагаемых результат тотже

Да все это ерунда.Киевляне сами выбрали такую команду рулевых во главе с Кличко.Ничего не поменяется покаместь будут править уже их ставленники в ВР,администрации президента, КМ,судах,прокуратуре.Вопрос не только в президенте,Гройсмане,Кличко…,а системе и ответственности.


Комментировать