ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Подвійні стандарти тернопільських судів

На фото: «блатная жизнь» кременецького прокурора Олександра Табачука

Не навчили тернопільських судівських та прокурорських «баронів» загиблі Герої Небесної Сотні, тисячі смертів патріотів на Сході держави. Далі для них Закон є тим дишлом, яке дає непогані сніданок, обід та вечерю, «бюджетні» авто для родини, заможні маєтки. Наділені захмарними правами ці бандюки в законі вершать долі простих смертних українців, навіть не задумуючись про наслідки чи, банально, про Всевишній суд.

Суддівська гілка влади є найвищою кастою, найзакритішою та найкорумпованішою в області. Найменшого контролю за їх діяльністю не існує. Ніхто не зможе пригадати бодай одного випадку наказання зверху будь-якого судді за винесення неправомірного рішення. Суддям можна все, закривати очі на любі злочини, особливо на прохання представників іншої, менше «знедоленої» касти прокурорських. Останні вирізняються бездоганним дотриманням принципу «один за всіх і всі – за одного». Такій круговій поруці позаздрив би дон Карлеоне.

Черговим доказом слугують події січня-лютого 2018 року.

31 січня поліцією та прокуратурою Тернопільської області здійснено затримання керівників місцевих громадських організацій Олексія Станька та Михайла Іваненка. Нібито, двоє тернополян на чолі з колишнім правоохоронцем у тернопільського підприємця вимагали 71 000 грн. За ці гроші вони обіцяли не перешкоджати у будівництві в обласному центрі об’єкта малої архітектурної форми (кіоска). У випадку ненадання коштів підприємцю погрожували знищенням особистого майна. Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст.189 КК України (злочин середньої тяжкості!!!). Запобіжний захід для обох – тримання під вартою.

На фото: поціновувач бюджетних напоїв кременецький прокурор Олександр Табачук

21 лютого обласне СБУ спільно з Генеральною інспекцією Генеральної прокуратури України викрили на хабарі прокурора Кременецької місцевої прокуратури Олександра Табачука. Останній вимагав у мешканця Кременецького району дві з половиною тисячі доларів США (ті ж самі 71 тисяч гривень!) за непритягнення до кримінальної відповідальності за незаконне полювання. Зловмисника затримано у робочому кабінеті після отримання ним усієї суми обіцяної «винагороди». Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (злочин тяжкий!!!). Запобіжний захід для прокурора – домашній арешт.

Безперечно, судді при винесенні відповідних рішень про обрання запобіжного заходу керувалися виключно Законом і здоровим глуздом. Затриманий прокурор пояснив, що просив гроші для погашення кредиту в Приват-банку. Майже, як у фільмі «Стережись автомобіля»: на благі цілі просив… А скотиняки громадські активісти займалися типовим гоп-стопом. Мовляв, одним можна, а вам зась. Та ще й пхали свої лиця куди не треба – до незаконних забудов лізли, особливо в парках; ходи, мітинги проводили, не давали простим суддям і прокурорам спокійно відпочити. Пішли судді на зустріч Олександру Табачуку тому, що попросили за нього прокурорські… Сам Серьога «Підрахуй» Ківалов, власник Одеської юридичної академії, де свого часу вчився хабарник-прокурор, пообіцяв заступитися. Скільки пішло биків, свиней, курей на то навчання, відомо лише родині О.Табачука. Наразі розділити самотність горе-прокурора «у домашньому арешті» дали згоду близькі дівчата Леся та Іра. Так би мовити, і в радості і в смутку…

На фото: поціновувач жіночих ласок кременецький прокурор Олександр Табачук

У діях О.Табачука давно спостерігалися ознаки коріпційності, і пов’язані вони із його діяльністю як процесуального керівника по кримінальних провадженнях, що стосувалися діяльності Кременецької міської ради. Дві справи були закриті 22 червня 2017 року після річного «провадження», незважаючи на те, що не було проведено усіх слідчих дій та не встановлено кінцевого результату. Справа щодо підробки міською радою сесійних рішень уже більше року знаходиться під «пильним» оком О.Табачука, але він уперто ігнорує факти, які були надані нам слідству. У руслі останньої події стає зрозуміло, чим такі дії прокурора мотивувалися. Звернення щодо його дій була подана Народною Радою Кременця на ім’я обласного прокурора В.Перча, але віз і нині там…

Ось як може сприйняти таке беззаконня пересічний громадянин України. Ніхто не вигороджує активістів. Диму без вогню не буває. Але повинна бути елементарна логіка в рішеннях судів.

До яких пір громада буде терпіти, а керівництво держави спокійно споглядати на це суддівське свавілля та прокурорську кругову поруку?!

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

27.02.2018 14:54 суд для тех кому доступен денежный сбор за правду

Так выписан закона это воля народа.Правда народ голосовавшие называют биомассой,казлами….,но это так. Между собой.Все для народа.И тюрьмы,и безработицами падение гривны, и дотации, т как иначе не выживут…Никакой благодарности.


27.02.2018 15:12 Гуляй поле

Цей Табачук , якийсь ранній. В роки моєі молодості прокуратура була солідною державною установою і таких пацанів , як Табачук називали ” шнурками ” . Іх обов,язком було бігати за пойлом і закускою в гастроном. На посадах районних проокурорів, в ті часи , сиділи бувші фронтовики.


27.02.2018 16:43 Мда

То, что для “активистов” наезды на стройки, игорные заведения и наркопритоны и прочее, под видой борьбы с сепаратизмом/незаконным захватом/наркомафией и тд (нужное подчеркнуть) это крайне выгодный бизнес не для кого в 2018 году уже не секрет) Потому что менты не хотят с ними связыыаться, тк “за шо полялгла нэбэсна сотня, яж за тебя воював” и тд, плюс подключаются популистские нардепы, всегда готовые вытащить на поруки титушню в камуфляже. А по поводу фоток — нашли блин мажора с джек дениэлсом)))))) В патриотические глотки напитки гораздо солиднее заливаются и ничего, слава нации))))


27.02.2018 16:52 Серафим

Для Гуляй поля. ”Шнурки” зараз бігають для ”фронтовиків” за касою.


27.02.2018 20:10 адвокат Константин Кравчук

…ужас что творится!…прокуроры санкционируют а судья Овидиополя выносит решение об обыске бывшей супруги по заявлению бывшего супруга который указал что его БЫВШАЯ жена в 2010 году украла у него материальные ценности, которые находятся у нее дома…и…! обыск проводится — материальные ценности изымаю и возвращать отказывают…какие в жопень реформы? такого не было со времен Ющенко!…прокуратура ВООБЩЕ ! не реагирует, следователь указывает на суд, суд обвиняет следователя, жалобы не рассматриваются…жена в шоке! не смог отобрать по решению о разделе имущества отобрал по другому! …реально ужас… так что если Девушки вдруг Вы в разводе уже 10 лет — бойтесь!!!! прийдет милиция и все отберет.


27.02.2018 20:10 адвокат Константин Кравчук

Я ПИСАЛ НЕ ОВИДИОПОЛЯ А ОБУХОВА!!!!!


27.02.2018 21:01 Чуден Днепр при тихой погоде

Адвокату Кравчуку. Там хотя бы муж на жену донос строчил. А в Энергодаре ещё круче было. Приснилось одному бизнесмену, что его партнёр украл у него автомобиль «Таврия». Проснулся, сходил в туалет, умылся, позавтракал и пошёл в полицию заявление писать. Приняли и внесли в ЕРДР. Допросили в качестве потерпевшего. Потерпевший честно рассказал о своем сне. Так и в протоколе записано: приснилось. Запорожскому собизнесмену предъявили подозрение. Нанятый адвокат начал склонять так называемого бандита к необходимости заплатить следователю и порешать. Вышли на местного прокурора Троцика. Дело в суде. Кто желает узнать более подробно, может выйти на Запорожскую интернет газету ПравДа, там с документами. Судебного решения не знаю, не интересовался. Югик разогнал запорожских прокуроров и сейчас в области правят бал Врадиевские прокуроры под руководством Романова. Этот великий прокурорский делец довёл прокурорских до бунта. Такого ещё никогда не было


Комментировать