ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS МИ ЗДОБУЛИ?

Під рубрикою «Хроніки Незалежності».

5 грудня 2017 року Державний департамент Сполучених Штатів офіційно підтвердив те, про що я давно пишу – під дахом Національного антикорупційного бюро України працює американська резидентура, яка користується технічними й оперативними можливостями НАБУ для отримання конфіденційної інформації. Дипломатичною мовою це звучить так: «U.S. law enforcement professionals are embedded in Ukraine’s National Anti-Corruption Bureau (NABU) to help build anti-corruption and asset recovery capacity and strengthen Ukraine’s overall anticorruption efforts».

Тобто: «Професіонали правоохоронних органів США входять до складу Національного антикорупційного бюро України для сприяння нарощуванню спроможності до боротьби з корупцією, відшкодування активів та посилення загальної антикорупційної роботи України».

Очікуємо на аналогічне зізнання з боку Великої Британії, чиї «професіонали» також використовують оперативні можливості НАБУ для вирішення своїх виробничих завдань.

Зокрема, представники американської та британської розвідок знайомляться з результатами проведення НАБУ негласних слідчих (розшукових) дій щодо українських високопосадовців та мають можливість виявляти контррозвідувальні операції Служби безпеки України шляхом проведення контрспостереження з використанням співробітників Оперативно-технічного управління НАБУ. Ще торік я описував один з таких заходів НАБУ, про який дізнався завдяки втраченій НАБУїнами флешці з секретною інформацією. У ході цього заходу співробітники НАБУ (вочевидь, разом зі своїми амерканськими кураторами) розшифрували таємну базу Департаменту оперативного документування СБУ.

Власне, для забезпечення безперешкодної діяльності американської та британської резидентур посольство США в Україні й вимагає наділити НАБУ технічними можливостями безконтрольно знімати інформацію з транспортних телекомунікаційних мереж та створити для НАБУ окремий суд, який надаватиме видимість законності негласним заходам НАБУ в інтересах іноземних «професіоналів».

Наступного дня ФБР також виступило з заявою, в якій уточнило, що «Співробітники ФБР працюють за цим напрямком у НАБУ на тимчасовій, ротаційній основі на підтримку відносин між сторонами. Ці спеціальні агенти та аналітики не є оперативними». Звісно, не є. А навіщо ФБР направляти в Україну оперативних співробітників, якщо всю необхідну оперативну роботу проводять співробітники Оперативно-технічного управління НАБУ коштом українських платників податків – слідкують за громадянами, прослуховують їх телефони, читають електронну пошту, виявляють спостереження з боку контррозвідки тощо? Від ФБР в НАБУ працюють лише спеціальні агенти та аналітики, це – свята правда.

Більш того, недавно директор НАБУ Ситник публічно визнав, що операції з провокування підкупу негласними співробітниками НАБУ народних депутатів Розенблата та Полякова, а також першої заступниці голови Держміграційної служби України Пімахової, НАБУ планувало й проводило спільно зі спецслужбами Сполучених Штатів. Іншими словами – представники ФБР були допущені до матеріалів негласних слідчих (розшукових) дій.

Але є нюанс: уся інформація щодо проведення НСРД до певного моменту становить собою державну таємницю, а всі документи мають гриф «таємно», доки вони не розсекречені в установленому порядку. Холодницький своїм одноосібним рішенням може дозволити ознайомлювати представників ФБР з матеріалами кримінальних проваджень, що становлять таємницю слідства, але не є секретними. Однак ані Ситник, ані Холодницький не наділені повноваженнями допускати до ознайомлення з документами, що мають гриф обмеження доступу, осіб, які не пройшли спецперевірку в СБУ й не отримали відповідного допуску.

Сподіваюсь, після повернення Ситника та Холодницького з США слідчий їм це пояснить під протокол.

 

Володимир Бойко, для «ОРД»

 

PS. До кінця лютого 2014 року аналогічним чином Службу безпеки України контролювала російська розвідка, а посольство РФ у Києві було чи не найбільшим споживачем електроенергії завдяки розташованому на Солом’янці центру радіотехнічної розвідки ФСБ.

Міняються лише хазяї, але не змінюється суть української ”Незалежності”.

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

7.12.2017 13:57 ЖИТИ ПО НОВОМУ

Получайте революционеры.


7.12.2017 14:13 старый пень

А создавая эти новые структуры, приглашая спецов-консультантов из ФБР, госдепа и т.д., беря бабки на их создание, наши керманичи не понимали чем это может обернуться? Теперь мне было смешно вчера слушать Югу Луценка который возмущался по поводу того, что у нас новые структуры находятся под внешним управлением и посылают всех не х-р, в т.ч. и Югу))). Вы же бараны сами себя загнали в угол. Вот теперь и пожинайте. Это узда которую на вас набросили (на Петю — так точно), только вы это еще не поняли. Вашингтон уже давно все понял про вас псевдо-реформаторов и разыгрывает через вас свою игру…


7.12.2017 14:15 Прощавай немита Росія.

Нічого плохого тут нема. Навпаки. Це найкраще підтвердження самого головного здобутку ревалюціанерів, а саме — справжньої незалежності.


7.12.2017 14:21 Ще одна "рышуча рыформа"

Гарант підписав новий Закон про ЖКХ. Абонплату за отоплення будете платити ще й влітку. Хіба це не досягнення?

Хто не погоджується, той сепар шатунський.


7.12.2017 14:27 укр

Если бы Вальцман и его барыги не воровали безбожно, тогда отпало бы и сотрудничество по вопросу воровства. Бойко разве ты не видишь как живет народ Украины? Тебя шоколадный барыга прикормил и теперь ты тявкаешь у него на поводку. Но если Бойко с Барыгой хочет незалежности от ЕС и США, то предложи ЕС и США арестовать все наворованное Вальцманом и его барыгами и посадити их у вязницю. Тогда можешь скулить на полную вонючую пасть.


7.12.2017 14:37 Петя, Михо гребите нахуй

https://styler.rbc.ua/rus/zhizn/devushka-veslom-aktivistka-femen-peredala-151264 8226.html


7.12.2017 14:50 colonel

Cтатья проплачена Мудачуком.


7.12.2017 14:55 Дядя Вова ты дурак!!

Резидентуры то есть только под крышей соответствующих посольств . И, внимание, их технические возможности позволяют полостью контролировать телекоммуникационные сети Украины! А ещё , о ужас, разведслужбы упоминаемых вами государств могут слушать всякие там АТС 1 , 2 десятки , сотки ,ВЧ КС и ОС и прочию поебень. И им ненужно для этого никакое Набу СБу мвд! В Украине давно нет никаких тайн! А ещё поинтересуйтесь на чьей аппаратуре работают шифрорганы госучреждений


7.12.2017 14:56 Дядя Вова ты дурак!!

Резидентуры то есть только под крышей соответствующих посольств . И, внимание, их технические возможности позволяют полостью контролировать телекоммуникационные сети Украины! А ещё , о ужас, разведслужбы упоминаемых вами государств могут слушать всякие там АТС 1 , 2 десятки , сотки ,ВЧ КС и ОС и прочию поебень. И им ненужно для этого никакое Набу СБу мвд! В Украине давно нет никаких тайн! А ещё поинтересуйтесь на чьей аппаратуре работают шифрорганы госучреждений


7.12.2017 15:01 СМЕРТЬ ЗА СМЕРТЬ

ЕСЛИ РОШЕНОВСКАЯ ПАДАЛЬ НЕ ОСТАНОВИТСЯ ГРАБИТЬ УКРАИНУ,ТО ОНА ПОЛУЧИТ УЖЕ НЕ МАЙДАН—БУДЕТ ЛИНЧЕВАНИЕ ВСЕЙ ПРОВЛАСТНОЙ МРАЗИ:ЗА СМЕРТИ МАЙДАНА,ЗА ВОЙНУ,ЗА УБЛЮДОЧНЫЙ ОЛИГАРХАТ И ОБНИЩАНИЕ НАРОДА!!!!!!!!


7.12.2017 15:18 не все можно измерить рюкзаками

Чем дальше, тем больше меня расстраивает Бойко. Понимаю, кушать хочется. Но сытый кабан становится просто хряком. Володя, о каких секретах ты говоришь? Все уже давно продали до нас. А насчет прослушки ты меня очень умилил. Да Америка давно уже всех и все слушает. Ты не знал? Набуины конечно нулевые. Но их же таких по конкурсу и набирали. Только Петя и семья думали, что это они будут указывать кого и когда. А тут немножко не так пошло. Не хочу верить, что В.Бойко вымазался в шоколад. Или с Югой подсел на виски? Или Ирка соблазнила? Вова, сегодняшние мафиози давно начхали на Конституцию, Законы и на нас. Поэтому народ жаждет пусть и незаконно, но кто-то из них тоже сядет. Ведь стало только хуже. Почитай комментарии. Все больше и больше людей не верят в Закон и мечтают о больших потоках крови, горящих особняках и не только под Киевом, обезглавленных барыгах и что очень страшно — их детей.


7.12.2017 15:24 БРАВО, МІХО !!!

РУКИ ГЕТЬ ВІД НАБУ !!! СМЕРТЬ БАНДЮКАМ !!!


7.12.2017 15:43 Обыватель

Что-то автор сегодня не в форме. Опохмелка она ещё никому не мешала. Не то допишется до умопомрачения. Надо беречь себя. А то Америку через форточку открыл. Лучше бы поведал кому здаться и попасть на прокорм, раз в родной стране работать и жить не дают. Кто нас возьмёт в плен? Все уже пинают ногами, как дохлую кошку с дороги. Ну какие тайны могут быть у ворья и быдла? Ну хоть одну назовите! Как очередную схему провернуть? Как новую телку поиметь? Как друг друга обобрать? Какие государственные тайны в одноклеточных, когда они что такое государство понятия не имеют. Когда эта единственная извилина занята только одним — где бы ещё что нибудь скомуниздить. Не садись за клаву, дорогой автор без шкалика, не смеши публику, без тебя клоунов хоть отбавляй!


7.12.2017 15:48 colonel

Для 15:18

Вовчик зарабатывает, просто зарабатывает как всегда, платит агент Соколовский, … как всегда)


7.12.2017 16:24 мусорок

Ай да “брелочники”, ай да КРАСАВЫ! Получаеться въебали РЕЗЕДЕНТА и агентов ФБР под видом НАБУ? Мне жаль ФБР если это правда. Почему жаль? Да потому шо только ЕБАНУТЫЕ могли взять ИНДИЧЕНКО на “работу”. ИНДИЧЕНКО провалил проэкт ФБР по своей ТУПОСТИ.


7.12.2017 19:46 кум

Ну что. Ситуация с Саакашвили в очередной раз показало, что в стране нет спецслужб. ПОтешное СБУ не способное арестовать одного человека. Какие-то дядьки отбивают его у Альфы. Этим опускают Альфу. Позорище на весь мир. Ни одна власть не может пролагаться на СБУ. Продажная, трусливая кинет и не задумается. Разогнать и создать новую нормальную службу.


7.12.2017 21:27 Куму

Не, это не позор Альфы или СБУ. Это скорее память о беркутах.

Начнешь усердно жопу рвать за этих деятелей, а они раз и поменялись. Потом по судах ходить и рассказывать новым “активистам”, что ты выполнял свой долг? На х.. нужно.

Покращуватели приходят и уходят, а семьи кормить как то надо. Они простые, так сказать “работяги” и к воровсим схемам вряд ли причастны.

Потому поимитировали деятельность и на х.. свалили. Разбирайтесь мол, умники, сами в этом дерьме, которе сами и сотворили.


7.12.2017 21:43 mlgekt-566tm34gkwergee[

Володимиру Бойко! Бойко заткнись і не зачіпай Сполучені Штати Америки в прив`язцы до НАБУ. Заткнись і не ліпи горбатого. Тільки з ними ми зможемо вивести на чисту воду цю мразь корумповану. так НАБУ не ідеальне причому абсолютно не ідеальне, але це не дає тобі право зачіпати США та Великобританію.


8.12.2017 13:04 юда

амерікоси у купі з англійцями езраілєм не кажу за москалів не зацікавлені у незалежності України бо по всіх напрямках їм буде гаплик коли Україна для українців а не вальцманів авакових ахмєтових та решти юдонацистів та жидомасонів тому й лізуть з обсє пасе паре оон мвф мінськом міротворцями і ця хозарська влада від кошерних їх влаштовує-вивозять харчі здібну молодь а везуть наркоту етіловий спирт гмо отруйні ліки брухт військовий тому ця верхівка мусить бути знищена без умов-


8.12.2017 14:40 Баба Мария

Порошенко будь ты проклят мразь!!!


Комментировать