ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS МИ ЗДОБУЛИ?

Під рубрикою «Хроніки Незалежності».

5 грудня 2017 року Державний департамент Сполучених Штатів офіційно підтвердив те, про що я давно пишу – під дахом Національного антикорупційного бюро України працює американська резидентура, яка користується технічними й оперативними можливостями НАБУ для отримання конфіденційної інформації. Дипломатичною мовою це звучить так: «U.S. law enforcement professionals are embedded in Ukraine’s National Anti-Corruption Bureau (NABU) to help build anti-corruption and asset recovery capacity and strengthen Ukraine’s overall anticorruption efforts».

Тобто: «Професіонали правоохоронних органів США входять до складу Національного антикорупційного бюро України для сприяння нарощуванню спроможності до боротьби з корупцією, відшкодування активів та посилення загальної антикорупційної роботи України».

Очікуємо на аналогічне зізнання з боку Великої Британії, чиї «професіонали» також використовують оперативні можливості НАБУ для вирішення своїх виробничих завдань.

Зокрема, представники американської та британської розвідок знайомляться з результатами проведення НАБУ негласних слідчих (розшукових) дій щодо українських високопосадовців та мають можливість виявляти контррозвідувальні операції Служби безпеки України шляхом проведення контрспостереження з використанням співробітників Оперативно-технічного управління НАБУ. Ще торік я описував один з таких заходів НАБУ, про який дізнався завдяки втраченій НАБУїнами флешці з секретною інформацією. У ході цього заходу співробітники НАБУ (вочевидь, разом зі своїми амерканськими кураторами) розшифрували таємну базу Департаменту оперативного документування СБУ.

Власне, для забезпечення безперешкодної діяльності американської та британської резидентур посольство США в Україні й вимагає наділити НАБУ технічними можливостями безконтрольно знімати інформацію з транспортних телекомунікаційних мереж та створити для НАБУ окремий суд, який надаватиме видимість законності негласним заходам НАБУ в інтересах іноземних «професіоналів».

Наступного дня ФБР також виступило з заявою, в якій уточнило, що «Співробітники ФБР працюють за цим напрямком у НАБУ на тимчасовій, ротаційній основі на підтримку відносин між сторонами. Ці спеціальні агенти та аналітики не є оперативними». Звісно, не є. А навіщо ФБР направляти в Україну оперативних співробітників, якщо всю необхідну оперативну роботу проводять співробітники Оперативно-технічного управління НАБУ коштом українських платників податків – слідкують за громадянами, прослуховують їх телефони, читають електронну пошту, виявляють спостереження з боку контррозвідки тощо? Від ФБР в НАБУ працюють лише спеціальні агенти та аналітики, це – свята правда.

Більш того, недавно директор НАБУ Ситник публічно визнав, що операції з провокування підкупу негласними співробітниками НАБУ народних депутатів Розенблата та Полякова, а також першої заступниці голови Держміграційної служби України Пімахової, НАБУ планувало й проводило спільно зі спецслужбами Сполучених Штатів. Іншими словами – представники ФБР були допущені до матеріалів негласних слідчих (розшукових) дій.

Але є нюанс: уся інформація щодо проведення НСРД до певного моменту становить собою державну таємницю, а всі документи мають гриф «таємно», доки вони не розсекречені в установленому порядку. Холодницький своїм одноосібним рішенням може дозволити ознайомлювати представників ФБР з матеріалами кримінальних проваджень, що становлять таємницю слідства, але не є секретними. Однак ані Ситник, ані Холодницький не наділені повноваженнями допускати до ознайомлення з документами, що мають гриф обмеження доступу, осіб, які не пройшли спецперевірку в СБУ й не отримали відповідного допуску.

Сподіваюсь, після повернення Ситника та Холодницького з США слідчий їм це пояснить під протокол.

 

Володимир Бойко, для «ОРД»

 

PS. До кінця лютого 2014 року аналогічним чином Службу безпеки України контролювала російська розвідка, а посольство РФ у Києві було чи не найбільшим споживачем електроенергії завдяки розташованому на Солом’янці центру радіотехнічної розвідки ФСБ.

Міняються лише хазяї, але не змінюється суть української ”Незалежності”.

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

7.12.2017 14:13 старый пень

А создавая эти новые структуры, приглашая спецов-консультантов из ФБР, госдепа и т.д., беря бабки на их создание, наши керманичи не понимали чем это может обернуться? Теперь мне было смешно вчера слушать Югу Луценка который возмущался по поводу того, что у нас новые структуры находятся под внешним управлением и посылают всех не х-р, в т.ч. и Югу))). Вы же бараны сами себя загнали в угол. Вот теперь и пожинайте. Это узда которую на вас набросили (на Петю — так точно), только вы это еще не поняли. Вашингтон уже давно все понял про вас псевдо-реформаторов и разыгрывает через вас свою игру…


7.12.2017 14:15 Прощавай немита Росія.

Нічого плохого тут нема. Навпаки. Це найкраще підтвердження самого головного здобутку ревалюціанерів, а саме — справжньої незалежності.


7.12.2017 14:21 Ще одна "рышуча рыформа"

Гарант підписав новий Закон про ЖКХ. Абонплату за отоплення будете платити ще й влітку. Хіба це не досягнення?

Хто не погоджується, той сепар шатунський.


7.12.2017 14:27 укр

Если бы Вальцман и его барыги не воровали безбожно, тогда отпало бы и сотрудничество по вопросу воровства. Бойко разве ты не видишь как живет народ Украины? Тебя шоколадный барыга прикормил и теперь ты тявкаешь у него на поводку. Но если Бойко с Барыгой хочет незалежности от ЕС и США, то предложи ЕС и США арестовать все наворованное Вальцманом и его барыгами и посадити их у вязницю. Тогда можешь скулить на полную вонючую пасть.


7.12.2017 14:37 Петя, Михо гребите нахуй

https://styler.rbc.ua/rus/zhizn/devushka-veslom-aktivistka-femen-peredala-151264 8226.html


7.12.2017 14:50 colonel

Cтатья проплачена Мудачуком.


7.12.2017 14:55 Дядя Вова ты дурак!!

Резидентуры то есть только под крышей соответствующих посольств . И, внимание, их технические возможности позволяют полостью контролировать телекоммуникационные сети Украины! А ещё , о ужас, разведслужбы упоминаемых вами государств могут слушать всякие там АТС 1 , 2 десятки , сотки ,ВЧ КС и ОС и прочию поебень. И им ненужно для этого никакое Набу СБу мвд! В Украине давно нет никаких тайн! А ещё поинтересуйтесь на чьей аппаратуре работают шифрорганы госучреждений


7.12.2017 14:56 Дядя Вова ты дурак!!

Резидентуры то есть только под крышей соответствующих посольств . И, внимание, их технические возможности позволяют полостью контролировать телекоммуникационные сети Украины! А ещё , о ужас, разведслужбы упоминаемых вами государств могут слушать всякие там АТС 1 , 2 десятки , сотки ,ВЧ КС и ОС и прочию поебень. И им ненужно для этого никакое Набу СБу мвд! В Украине давно нет никаких тайн! А ещё поинтересуйтесь на чьей аппаратуре работают шифрорганы госучреждений


7.12.2017 15:01 СМЕРТЬ ЗА СМЕРТЬ

ЕСЛИ РОШЕНОВСКАЯ ПАДАЛЬ НЕ ОСТАНОВИТСЯ ГРАБИТЬ УКРАИНУ,ТО ОНА ПОЛУЧИТ УЖЕ НЕ МАЙДАН—БУДЕТ ЛИНЧЕВАНИЕ ВСЕЙ ПРОВЛАСТНОЙ МРАЗИ:ЗА СМЕРТИ МАЙДАНА,ЗА ВОЙНУ,ЗА УБЛЮДОЧНЫЙ ОЛИГАРХАТ И ОБНИЩАНИЕ НАРОДА!!!!!!!!


7.12.2017 15:18 не все можно измерить рюкзаками

Чем дальше, тем больше меня расстраивает Бойко. Понимаю, кушать хочется. Но сытый кабан становится просто хряком. Володя, о каких секретах ты говоришь? Все уже давно продали до нас. А насчет прослушки ты меня очень умилил. Да Америка давно уже всех и все слушает. Ты не знал? Набуины конечно нулевые. Но их же таких по конкурсу и набирали. Только Петя и семья думали, что это они будут указывать кого и когда. А тут немножко не так пошло. Не хочу верить, что В.Бойко вымазался в шоколад. Или с Югой подсел на виски? Или Ирка соблазнила? Вова, сегодняшние мафиози давно начхали на Конституцию, Законы и на нас. Поэтому народ жаждет пусть и незаконно, но кто-то из них тоже сядет. Ведь стало только хуже. Почитай комментарии. Все больше и больше людей не верят в Закон и мечтают о больших потоках крови, горящих особняках и не только под Киевом, обезглавленных барыгах и что очень страшно — их детей.


7.12.2017 15:24 БРАВО, МІХО !!!

РУКИ ГЕТЬ ВІД НАБУ !!! СМЕРТЬ БАНДЮКАМ !!!


7.12.2017 15:43 Обыватель

Что-то автор сегодня не в форме. Опохмелка она ещё никому не мешала. Не то допишется до умопомрачения. Надо беречь себя. А то Америку через форточку открыл. Лучше бы поведал кому здаться и попасть на прокорм, раз в родной стране работать и жить не дают. Кто нас возьмёт в плен? Все уже пинают ногами, как дохлую кошку с дороги. Ну какие тайны могут быть у ворья и быдла? Ну хоть одну назовите! Как очередную схему провернуть? Как новую телку поиметь? Как друг друга обобрать? Какие государственные тайны в одноклеточных, когда они что такое государство понятия не имеют. Когда эта единственная извилина занята только одним — где бы ещё что нибудь скомуниздить. Не садись за клаву, дорогой автор без шкалика, не смеши публику, без тебя клоунов хоть отбавляй!


7.12.2017 15:48 colonel

Для 15:18

Вовчик зарабатывает, просто зарабатывает как всегда, платит агент Соколовский, … как всегда)


7.12.2017 19:46 кум

Ну что. Ситуация с Саакашвили в очередной раз показало, что в стране нет спецслужб. ПОтешное СБУ не способное арестовать одного человека. Какие-то дядьки отбивают его у Альфы. Этим опускают Альфу. Позорище на весь мир. Ни одна власть не может пролагаться на СБУ. Продажная, трусливая кинет и не задумается. Разогнать и создать новую нормальную службу.


7.12.2017 21:27 Куму

Не, это не позор Альфы или СБУ. Это скорее память о беркутах.

Начнешь усердно жопу рвать за этих деятелей, а они раз и поменялись. Потом по судах ходить и рассказывать новым “активистам”, что ты выполнял свой долг? На х.. нужно.

Покращуватели приходят и уходят, а семьи кормить как то надо. Они простые, так сказать “работяги” и к воровсим схемам вряд ли причастны.

Потому поимитировали деятельность и на х.. свалили. Разбирайтесь мол, умники, сами в этом дерьме, которе сами и сотворили.


7.12.2017 21:43 mlgekt-566tm34gkwergee[

Володимиру Бойко! Бойко заткнись і не зачіпай Сполучені Штати Америки в прив`язцы до НАБУ. Заткнись і не ліпи горбатого. Тільки з ними ми зможемо вивести на чисту воду цю мразь корумповану. так НАБУ не ідеальне причому абсолютно не ідеальне, але це не дає тобі право зачіпати США та Великобританію.


8.12.2017 13:04 юда

амерікоси у купі з англійцями езраілєм не кажу за москалів не зацікавлені у незалежності України бо по всіх напрямках їм буде гаплик коли Україна для українців а не вальцманів авакових ахмєтових та решти юдонацистів та жидомасонів тому й лізуть з обсє пасе паре оон мвф мінськом міротворцями і ця хозарська влада від кошерних їх влаштовує-вивозять харчі здібну молодь а везуть наркоту етіловий спирт гмо отруйні ліки брухт військовий тому ця верхівка мусить бути знищена без умов-


8.12.2017 14:40 Баба Мария

Порошенко будь ты проклят мразь!!!


8.12.2017 16:18 2 дебила

Володенька отработал 10 шекелей от мертвечука. Осталось еще тиснуть высер от его вонючей подружки мотнянши.


8.12.2017 18:11 Амэрыка понад усэ

Всё, что нужно было сделать Европпе и Пиндостану-пригрозить арестом счетов,майна и аннуляцией виз и дип.паспортов чинушам и всей их родне. И всё, вопрос коррупции вна Украине был бы решён. А так они сами стимулируют воровство денег у народа Украины, всё уходило и уходит на запад без перешкод.


Комментировать