ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Владимир Бойко: «Уверен, что Луценко отведет жену в НАПК, чтобы она дала показания»

Це якесь свято: дружина генерального, прости господи, прокурора Ірина Луценко, яка представляє у Верховній Раді Петра Порошенка, 6 листопада 2017 року заявила, що президент на законних підставах передав належні йому корпоративні права панамському офшору «в сліпий траст». Мовляв, це відповідає українському законодавству та міжнародним угодам.

Якби пані Ірина спочатку б проконсультувалась зі своїм чоловіком, який, безсумнівно, є видатним фахівцем у галузі права, вона, будучи чесною людиною, ніколи подібного б не заявила. Оскільки стаття 36 Закону України «Про запобігання корупції» встановлює, що саме президент України повинен зробити зі своїми корпоративними правами та належними йому підприємствами – він зобов’язаний впродовж 30 днів передати їх в управління іншій особі, яка має ліцензію Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на провадження діяльності з управління активами. Підкреслюю – передати не офшорній компанії, а українському суб’єкту підприємницької діяльності.

Після цього президент України зобов’язаний в одноденний термін письмово повідомити про це Національне агентство з питань запобігання корупції із наданням нотаріально засвідченої копії укладеного договору.

У разі, якщо президент України порушив цей порядок, передав належні йому активи в «сліпий траст» або не надав у НАЗК нотаріально засвідчені копії договору про передачу своїх активів в управління українському суб’єкту підприємницької діяльності, НАЗК повинно скласти щодо нього протокол про вчинення корупційного правопорушення й передати на розгляд до суду.

Цитую статтю 36 Закону України «Про запобігання корупції»:

*** Стаття 36. Запобігання конфлікту інтересів у зв’язку з наявністю в особи підприємств чи корпоративних прав.

1. Особи, зазначені у пункті 1, підпункті «а» пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов’язані протягом 30 днів після призначення (обрання) на посаду передати в управління іншій особі належні їм підприємства та корпоративні права у порядку, встановленому законом. У такому випадку особам, зазначеним у пункті 1, підпункті «а» пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, забороняється передавати в управління належні їм підприємства та корпоративні права на користь членів своєї сім’ї.

2. Передача особами, зазначеними у пункті 1, підпункті «а» пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, належних їм підприємств, які за способом утворення (заснування) та формування статутного капіталу є унітарним, здійснюється шляхом укладення договору управління майном із суб’єктом підприємницької діяльності.

3. Передача особами, зазначеними у пункті 1, підпункті «а» пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, належних їм корпоративних прав здійснюється в один із таких способів:

1) укладення договору управління майном із суб’єктом підприємницької діяльності (крім договору управління цінними паперами та іншими фінансовими інструментами);

2) укладення договору про управління цінними паперами, іншими фінансовими інструментами і грошовими коштами, призначеними для інвестування в цінні папери та інші фінансові інструменти, з торговцем цінними паперами, який має ліцензію Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на провадження діяльності з управління цінними паперами;

3) укладення договору про створення венчурного пайового інвестиційного фонду для управління переданими корпоративними правами з компанією з управління активами, яка має ліцензію Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на провадження діяльності з управління активами.

Передача корпоративних прав як оплата вартості цінних паперів венчурного пайового інвестиційного фонду здійснюється після реєстрації Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку випуску цінних паперів такого інституту спільного інвестування.

4. Особи, зазначені у пункті 1, підпункті «а» пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, не можуть укладати договори, зазначені у частинах другій та третій цієї статті, із суб’єктами підприємницької діяльності, торговцями цінними паперами та компаніями з управління активами, в яких працюють члени сім’ї таких осіб.

5. Особи, зазначені у пункті 1, підпункті «а» пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, призначені (обрані) на посаду, в одноденний термін після передачі в управління належних їм підприємств та корпоративних прав зобов’язані письмово повідомити про це Національне агентство із наданням нотаріально засвідченої копії укладеного договору.

***3 листопада 2017 року в передачі Наташі Влащенко «Народ проти» на телеканалі ZIK я спитав у представника Національного агентства з питань запобігання корупції, чому НАЗК досі не склало протокол про вчинення корупційного правопорушення Петром Порошенком. Представник НАЗК відповів, що він перший раз чує про те, що Петро Олексійович передав свої активи якомусь панамському офшору, і що ніякої інформації про це в НАЗК ніколи не надходило.

Тому я переконаний, що генеральний, прости господи, прокурор будучи символом законності та правопорядку, особисто відведе свою дружину в НАЗК з тим, щоби вона дала свідчення про порошенківський «сліпий траст».

Владимир Бойко

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

6.11.2017 20:00 Човник

Ту відьму хай відьмак відведе на цвінтарь та закопає під три чорти. Іншої дороги у неї немає тай бути не може.


6.11.2017 20:07 Бурдін М. Ю.

Аренда 1 часа игры на большом футбольном поле ХНУВД стоит 1500 грн, на мини-поле 1000 грн за 1 час. При этом, для доброй тысячи студентов, курсантов и офицеров университета не секрет, что все эти деньги идут не в кассу университета, а в карман Бортнику, Швецу и Сокуренко. Также вышеперечисленные руководители ХНУВД при строительстве стадиона в 2016-2017 годах похитили из бюджета университета 3.000.000 млн. гривен на необоснованно завышеных ценах при строительстве стадиона и проведения закупок без конкурса, что противозаконно. Бортник (кум Сокуренко) на украденные при строительстве стадиона деньги за 936.006 грн. приобрел себе Toyota Camry гос. номер АА 5558 СН, при совокупном доходе за 2017 год, указанным Бортником в декларации, чуть более 300.000 UAН. По состоянию на 01.09.2017 года, согласно поданной в НАЗК 27.03.2017 декларации ( https://declarations.com.ua/declaration/nacp_4e3f08d5-8e69-4529-a4b0-59153bb911d 0 ) Сокуренко является самым богатым генералом в МВД. Ему и его супруги — Сокуренко Тамиле Леонидовне, принадлежат большое количество недвижимости и земельных участков в городе Киеве и Киевской области. Всвязи с чем возникает вопрос о законности приобретения им и его супругой недвижимости и земельных участков в городе Киеве и Киевской области, которые даже по самым скромным подсчетам стоят не менее 10 миллиардов гривен. За какие законно заработанные средства мог, тогда еще проректор Национальной академии внутренних дел приобрести: — жилой дом в Киево-Святошинском районе города Киев площадью 328 м. — земельный участок в Киево-Святошинском районе города Киев площадью 1617 м. — земельный участок в Бориспольском районе 1200 м. — квартира в городе Киев 117 м. — квартира в городе Киев 73 м. учитывая, скромную заработную плату супруги и наличие на иждивении детей? Кроме этого руководством университета присвоены денежные средства, полученные как спонсорская помощь от ТМ “JOMA” ( это около 10.000 $ ), рекламой которой обвешен весь университет и стадион ХНУВД. Футбольная форма и обувь ТМ “JOMA”, переданная ХНУВД в качестве спонсорской помощи бесплатно, продается Бортником, как членам команды, так и другим курсантам университета. Зная, что коллектив университета не смирится с коррупцией и преступлениями, допущенными при строительстве стадиона, и понимая безисходность своего положения, Сокуренко используя старые (оставшиеся от беглого министра Захарченко) связи решает вопрос о проведении 22 сентября чемпионата МВД по футболу на территории ХНУВД , на стадионе, строительство которого просто “растоптало” Закон и здравый смысл. Таким образом Сокуренко , в надежде получить к себе расположение Авакова, не только ставит министра “в неловкое положение” , а откровенно говоря подставляет его и портит имидж министерства.


6.11.2017 20:18 Женя

Юра ОЧНИСЬ И ВСПОМНИ ЧТО С ТОБОЙ И ТВОЕЙ СЕМЬЕ ЖЕНЕ И ДЕТЯМ СДЕЛАЛИ ХОЛУИ ЯНУКОВИЧА -ЕНАКИВСКИЙ И КО!!!!!!!! Как можно отмазывать Енакиевского ?!?!?! Тебе мало денег.,????!!!!! ОЧНИТЕСЬ !!!!!!! Енакиевский спонсирует ДНР ЛНР И работает на ФСБ РОССИИ!!!!


6.11.2017 20:25 Каждый год весело отмечают "Хэллоуин"

Совсем не в тему! Какая пара! У Юрыка уже волевой второй подбородок вырос. У жиночки красоты голивудской добавилось. Грешно смеяться, но она может без кастинга претендовать на роль сказочной героини с избушки: https://www.youtube.com/watch?v=sWzZArCYi2A


6.11.2017 22:14 Александр

Югик с перепоя, а ведьма его пилит. Для избирательной кампании Пороха лучше агитаторов и не придумать. Интересно, куда эта семейка ломанет при смене власти? Немцы не примут, Панама выдаст…


7.11.2017 3:48 Кот

Блядь. Ну дура дурой!! Жена акоголика. Просто ведьма. Что с этой страной!!


7.11.2017 9:11 "Вынесите этого козла!"

Хватит болтать! Вы что не видите, что благодаря титаническим усилиям этого подружжя страна становится все больше и больше “правовой” державой, а добробут населения растет как на дрожжах. Даже быстрее, чем их статки.


7.11.2017 12:27 каждая падаль ответит за всё

До поры я считал,что ..самый черный рот.. у бондаренчихи или богословской,а нет:первенство взяла жена югги;таких помоев с её рта не помнит парламент и Украина,и очень жаль что эта падаль ..пролезла в парламент.. на крови Майдана,и сейчас своим черным ртом гавкает на настоящих патриотов,защищая своего рошеновского утырка…догавкаешся!!!!!!


8.11.2017 2:29 Известный

Закачайте ей ботокса в губы побольше! И элитного раствора пару мастерков сверху! Из задницы Наоми Кемпбелл!


8.11.2017 8:12 жена лУценка

ну шо ж ты страшная такая…ну шо ж ты страшная


8.11.2017 10:42 Жопа

Какое у неё красивое Украинское лицо


9.11.2017 7:33 7.34

Клубничка! Така сексуальна парочка!


9.11.2017 13:27 Известный

Воззможно для кого то они выглядят как престарелая сексуальная парочка! Особено Луцик с внешностью красной 000ы! Вот только занимаются сексом наверное в разных местах! В разных вольерах!


9.11.2017 18:58 пять копеек

очередная реинкарнация прачки подштанников гаранта типа ганки черноротой — история же страны по спирали движется, но в нашем случае вниз а не вверх…


10.11.2017 7:32 Дурко

Красивая парочка. На фото видно, как проФФесионально держит пальцы. Хенжехоху простатит не грозит. Мамка ежедневно проводит массаж! Ох, и чудны затеи друзив Барыги Панамского.


10.11.2017 11:56 Люблю Україну, і вбивати за неї готовий

Ірина Луценко виглядає як якась порно-зірка. Скоро буде виглядати як Саша Грей. Їй би ще дірочка в лобі дуже личила.


Комментировать