ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Лещенко купив квартиру на гроші Кремля

З ДУЖЕ компетентних джерел підтверджено інформацію, що  відомий український антикорупціонер С.Лещенко плідно контактує з опальним діячем часів Януковича Портновим, який переховується в Москві. Та що там контактує – просить і отримує від Портнова реальну допомогу у вирішенні своїх питань в судових інстанціях.

Наприклад документально підтверджено, що саме Портнов і його люди допомогли Лещенко в судовому процесі по “маленькій” квартирці, придбаній народним депутатом на “взяті у борг” гроші.

Мовою звичайних людей така допомога називається надання юридичних або ж адвокатських послуг та  безумовно коштує грошей. Враховуючи статус учасників, рівень підтримки та досягнуті результати — то грошей чималих.

Доказом впливу Портнова на суд в інтересах Лещенко може служити електронне листування цих двох осіб.

Як можна побачити з листування, Портнов і його команда не тільки готували необхідні документи, координували позицію Лещенко в судовому процесі, його PR-кампанію але й надавали інсайдерську інформацію з українських судів.

Як ми всі розуміємо нічого в цьому світі не робиться за просто так.

Значить, Лещенко або найняв Портнова за гроші (що само по собі неймовірно) або у них інші, ділові, партнерські взаємовідносини (любовна лінія скоріш за все виключається). В такому разі залишається одне реальне припущення – Лещенко і Портнов працюють на одних і тих самих дуже впливових людей.

На користь цієї версії говорить і той факт, що виходячи з переписки, пан Портнов щиро зацікавлений в консультуванні анти корупціонера, приділяє цій справі значний час, зусилля і завжди знаходить хвилинку для найчеснішого нардепа сучасності.

Результатом взаємодії таких здавалося б повних антиподів як Портнов і Лещенко стало закриття 15 лютого Печерським районним судом “квартирної справи” народного депутата Лещенко, за відсутністю складу злочину.  Усі спроби НАЗК довести корупційну складову в діях нардепа були відведені судом.

Крім цього Портнов навіть поділився з візаві інсайдерською інформацією про відносини в стані колишніх регіоналів і привідкрив завісу таємниці над їх колишніми грішками. Це лишній раз демонструє їх спільність.

А от що дійсно слід вважати незрозумілим, так це проведення Лещенком з Портновим консультацій з питань захисту “хронічно хворого” Насірова від САП і НАБУ. Ви звісно ж пам’ятаєте цю історію з клітчатою ковдрою. Історію, в якій Насіров ховався в лікарні, але все ж був доставлений до суду. А у цей тривожний для Насірова момент Портнов з Лещенком обговорювали ось які питання. Як казав один російський пропагандист: “Совпадєніє? - нє думаю…” (особливу увагу приділіть даті повідомлень в месенджері).

Як на мене, дуже цікаво чому пройдоха-юрист з темним минулим Портнов і професійний революціонер — розслідувач Лещенко зненацька  так стурбувались Насіровим – між цими трьома діячами нібито нічого спільного немає?

Разом із тим, давайте розберемося хто ж допоміг Лещенку і Насірову, хто захистив їх від української Феміди? Хто має вплив  на Печерський суд? Взагалі хто такий Портнов і в чому його інтереси?

Портнов, що пройшов до парламенту за списками БЮТ, — юрист, головним клієнтом якого свого часу був Коломойський. Засновником компанії Портнова “Корпоративні технології” була структура “Привату” під назвою “Промрезерв”. Портнову приписують юридичний успіх в справі з Південним гірничо-збагачувальним комбінатом, який внаслідок його старань перейшов під контроль ”Привату”.

За часів президентства В.Ющенко А.Портнов працював і на фінансово-промислову групу “Приват”», і на Віктора Балогу, і на Юлію Тимошенко, яка з Балогою відкрито ворогує. Такий підбір клієнтів говорить про повну безпринципність і всеїдність Портнова. Особливу цінність Портнова для команди БЮТ в 2007-2009 роках представляли його теплі особисті стосунки з Інною Отрош — главою ключового в Україні Печерського райсуду Києва.

Крім того, Портнов з 90-х років активно працює з криміналітетом. Так, він причетний до діяльності луганської ОПГ відомого в області кримінального авторитета 90-х Валерія Доброславского (кличка Доброслав, Добрик), убитого в червні 1997 року. А якщо точніше, то до “бізнес-крила” ОПГ, яке безпосередньо займалося комерцією, приватизацією, а також створювало свої ЗМІ (“Луганськ-XXI століття” тощо) і просувало своїх людей у владу.

Підконтрольне Портнову рейдерське угруповання — одне з найбільших в Україні, а сам “геній рейдерства” проходив як обвинувачений у багатьох кримінальних справах, наприклад:

- по кримінальній справі про замах на вбивство (“справа Сахнацької”, дружини начальника слідчого управління Державної податкової адміністрації, яка свідчила проти Портнова в суді);

- по кримінальній справі про вбивство члена Комісії з цінних паперів А.Ромашко 29 жовтня 2001 року. (А.Портнов також входив до складу цієї комісії і перебував в конфлікті із загиблим);

- кримінальній справі про махінації навколо продажу “Будинку книги” в Києві (на вулиці Артема). Розслідуванням інциденту займалася Генпрокуратура;

- у кримінальних справах про організацію безлічі рейдерських захоплень чужої власності. Супроводжувалися захоплення мордобоєм і тілесними ушкодженнями, завданих представникам конфліктуючих сторін. Розслідуванням цих справ займається ГПУ, міліція, Державна податкова адміністрація.

Сьогодні ж цей одіозний юрист допомагає режиму Путіна душити Україну. В обмін на російське громадянство, Портнов розробляє для агресорів схеми поділу України, а також економічної експансії російського капіталу. Подейкують, що новий проект Конституції України, яку Тимошенко планувала презентувати в квітні 2014 року, був написаний Портновим в Москві “на коліні” — і враховував не тільки “хотєлкі” Юлії Володимирівни, але і деякі пункти “плану Путіна”. Так це чи ні, але перебування Портнова в Росії, після анексії Криму і початку конфлікту на Донбасі, розглядалося багатьма українцями вже як зрада і робота на Кремль.

Резюмуючи — Портнов — неприкритий ворог кожного патріота України, він не словом а ділом руйнує нашу країну. Але при цьому — зауважте — всією душею вболіває за благополуччя скромного і чесного українського борця з корупцією — пана Лещенко.

Навіть такий — дуже поверховий — аналіз ситуації з квартирою Лещенка та його взаємин з Портновим показує, що Лещенко напевне використовується росіянами. Проста логічна викладка — впливова людина з команди агресора (Портнов) витрачає свій ресурс для “розрулювання” проблем у демократа-антикорупціонера (Лещенко) демонструє абсурдність іміджу нардепа як патріота, незаангажованого розслідувача, борця з корупцією.

У плані роботи на росіян Портнова — питання в принципі зрозумілий і очевидний.

А ось той факт, що Лещенко це добре захована російська консерва в українському парламенті — ось це вже цікаво!

Чекаємо продовження!

Бажаючі можуть прочитати листування Портнова з Лещенком і зробити власні висновки.

 

Игорь Фомичев для «ОРД»

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

8.09.2017 12:51 ))

“любовна лінія скоріш за все виключається”


8.09.2017 12:53 До пана Лещенка

Звертаюся особисто до народного депутата України пана Лещенка . Як стало відомо від працівників Київської обласної прокуратури Володимир Карплюк надав близько 30 квартир працівникам прокуратури за неритягнення його в якості обвинуваченого за кримінальним провадженням №4201611000000052 за фактом зловживання владою та службовим становищем при оформленні права власності на земельну ділянку площею 15 Га за ознаками злочину передбаченого ст.364 КК України. Прошу Вас розібратись по суті та направити відповідні депутатські запити до ГПУ.


8.09.2017 13:05 Andrei

Вот же дебилы.. столько сил потратили.. рисовали это все в фотошопе.. денег наверное с заказчика взяли немало.. А разный уровень заряда батареи забыли сделать.. На всех скриншотах телефон всегда заряжен на 100% ))))))


8.09.2017 13:24 ....

Тоже на это сразу обратил внимание)) Дебилы)


8.09.2017 13:28 Люминива кружка

А какой суд разрешил в “свободной” стране все эти: прослушки, подглядки и вынюхивания?

Опять исполнение “европейских ценностей” в интерпретации титушко-активистов останутся для них безнаказанными?

Юри Виталич, заведи по этому поводу криминальну справу за вторжение в частную жизнь, пусть даже и народного депутата. За нарушение Конституции страны.

Одновременно проверь, что это за “компетентные органы”, которые так запросто сливают информацию, если они официально заводили розыскное дело?


8.09.2017 13:37 Olive

Там и время подряд идет — типа делались скриншоты старой переписки с телефона который стоит на подзарядке.


8.09.2017 13:43 Ф149

Дуже компетентные источники мрази Панамской. То с флажками регионалов бегали, теперь Гаранту очко вылизывают, в вышиванках бегают! Тут скоро выплывут наштампованные Петюней участники АТО! Петюня целую армию подготовил тех, кто будет горло рвать “мы ветераны”. Чтоб заткнуть рты тем, кто реально воевал “на передовой”. В стиле его сынка миньетометчика. Сражался, не помню где, дядя Гелетей лично в атаку водил. Как оно лихо всю Украину “рукой Кремля” сделал. Сейчас может быть доверие только тому кто сотрет с лица Земли этого урода и его род. Не забывая и его ”друзив”.


8.09.2017 13:44 Дкиб

Реально лажа, фотошопщики даже забыли время изменить. Постоянно контакты в 11:23 и 11:30. Умельцы дилетанты


8.09.2017 13:45 П4рт7вы9

Калл. Устал читать. А что касается Портнова…..юрист он ох…енный (кстати таким быть не сложно, когда кругом далб…ёбы или бездельники). Портнов мне никто, однако немного зная его скажу, поднялся он сам, начиная со студенчества. Никто не тянул. А то, что сейчас не в зените…так… сегодня те, завтра эти…..


8.09.2017 13:46 Дкиб

Реально лажа, фотошопщики даже забыли время изменить. Постоянно контакты в 11:23 и 11:30. Умельцы дилетанты


8.09.2017 13:57 Arsen

ЛЕЩЕНКО ОДИН ГОВОРИТ ПРО ЕНАКИЕВСКОГО!!! ПОЧЕМУ ЕНАКИЕВСКОГО СНЯЛИ С РОЗЫСКНЫХ ИНТЕРПОЛА???!!!! ПОЧЕМУ ЕНАКИЕВСКОГО НЕ ТРОГАЮТ! Енакиевский СПОНСИРУЕТ ДНР ЛНР! Все молчат !!! Енакиевский забрал фирму 7км базар в Одессе все молчат !!! Где работа НАБУ???????!!!


8.09.2017 14:08 Й

Разве тел не может сохранять 100 процентов заряда в течение 15 минут?!)


8.09.2017 14:12 Сергей

По Портнову можно говорить вечно. Вот почитайте: Андрей Портнов: рейдерская история - https://skelet-info.org/andrej-portnov-rejderskaya-istoriya/


8.09.2017 14:38 papik66

чтобы быть известным журналистом. надо общаться со всеми. однако здесь уместно вспомнить о пленках мельниченко. которые склеивались по наущению мороза и марчука братьями в одной из киевских квартир. и как эти события повлияли на дальнейшее развитие украины. здесь такого не будет. просто применен тот же метод. и сколько раз мы будем наступать на одни и те же грабли?


8.09.2017 16:24 правда

Фотомонтаж…. время на иконке (верхний левый угол) не соответствует времени в СМС…. кто то отдал денег….и так попасть на ….


8.09.2017 20:50 мама "птнпнх" пидарасика любимого "володымыра"

“ФОМИЧЕВ” -сын проститутки и кидалы. В мире убивают много журналистов ,но у нас никого “отсева”. Заполонили эфир -порохоботы и латентные пидарасы. А кто верит этому “монтажу” ,тот просто достоин быть рабом с лучшим веслом на галере ”рошен”


9.09.2017 6:48 вася петин друг

Кто бы что не говорил, но нет веры тому кто ебет чужую жену пока она замужем, покупает квартиру в доме который после капремонта не ввели в эксплуатацию, не говоря уже о том что покупает на деньги чужой жены… А если действительный муж в суд обратится? этот дятел что?пол квартиры отдаст (ой нет апартаментов)?


9.09.2017 11:06 Семён

Зарядка 100% везде!!!Время !!Не возмозможнл писать текс с такой скоростью. 3 скриншота с одним и тем же временем. Ребята сорри.. Администрация : насколько законно выкладывать переписку и если это не оригинал, в чем я уврене больше чем на 100% , пусть компетентные займутся, но намного глубже


9.09.2017 11:49 Вах!

Это как видио встречи Саакашвили с российским алигархом. Похоже на одном ноутбуке нарисовано.


9.09.2017 14:23 Для правда

Не гадайте, кто отдал денег за это “расследование”. Это сделал Станислав Речинский, ЗА ЗАРПЛАТУ главреда сайта ОРД, по заданию своего работодателя турчинова. Почему так облажался? Думаю, ему как профессионалу даже редактировать этот бред сивой кобылы было противно — шо дали, то и поставил. Кстати, тоже позиция — дурь каждого должна быть видна. Брааво, Станислав!


Комментировать