ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS У Глухові нищать пам’ятку національного значення – це свавілля чинять посіпаки нардепа Андрія Деркача

Як повідомила Олена Терещенко-Єскіна на своїй сторінці ФБ, 1 вересня 2017 року в Глухові, що на Сумщині, чинилися протиправні будівельні роботи з реконструкції Трьох-Анастасіївської церкви – пам’ятки національного значення.

«Всупереч повідомленню Міністерства культури про їх зупинку, роботи тривають! «Прострочений» в. о. директора Національного заповідника «Глухів», регіонал, депутат «Волі народу» О. Савицький, «дахуючи» знищення пам’ятки, нахабно вводить міністра культури Є. Нищука в оману! Свідками свавілля виявилися всі глухівчани, які взяли участь в урочистостях з нагоди Дня міста, організованих поряд з Собором. «Акробати» на даху церкви не зупинялися навіть під час виконання державного гімну України та хвилини мовчання на честь загиблих воїнів», – пише Олена.

Глухівчани підтримали свого міського голову Мішеля Терещенка

Далі Олена Терещенко-Єскіна повідомляє, що біля Собору зібралися глухівські активісти, представники громадськості, депутати Глухівської міської ради, Герої АТО та учасники Революції Гідності, міський голова та представники ЗМІ – всі вони були обурені свавіллям.

Зупинили вантажівку з будівельними матеріалами

Взяли під громадський арешт представників забудовника, які транспортували будівельні матеріали, та здали їх поліції

Представники забудовника не мали жодних документів на вантаж та відрядження

Поліцію примусили виконувати ЗУ «Про поліцію» та здійснити оперативно-розшукові заходи, встановити особи правопорушників, накласти арешт на знаряддя та матеріал для протиправного будівництва

Примусили також встановити особи людей бандитської зовнішності, які миттєво з’явилися на місці та розпочали погрожувати мені та активістам.

«Місцевий авторитет №1»

«Місцевий авторитет №2» погрожує глухівським активістам

Але всім «місцевим авторитетам» наші Герої АТО миттєво роз’яснили правила поведінки та супроводили до поліцейської автівки. Вони лише встигли викрикнути щось про Донбас відверто сепаратистського змісту

Також поліції був переданий ідентифікований громадою організатор забезпечення протиправних будівельних робіт, який визнав, що його фірма постачає лише будівельні матеріали на замовлення УПЦ Московського Патріархату

Хоча отець УПЦ МП переконував присутніх журналістів, що це не матеріал для будівництва, а дрова(?!)

Але які ж це дрова?!

«Глухівський міський голова Michel Terestchenko надзвичайно вдячний всім неймовірним захисникам пам’ятки за підтримку та неоціненну допомогу у зупинці протиправних робіт з нищення унікального Собору, побудованого його пращурами, де знаходиться їх поховання,та просить глухівчан у випадку виявлення їх поновлення – негайно викликати поліцію та повідомляти його особисто!», – попрохала пані Олена.

«Одночасно у Києві, біля Мінкульту, відбулася акція протесту! Щиро дякуємо Олену Іванову та «Труханівська Січ» за винесення питання трощення Собору та «простроченого» директора Національного заповідника «Глухів». Пане Міністре культури, як довго ще триватиме знищення пам’ятки національного значення та культурної спадщини України?», – завершила свій пост Олена Терещенко-Єскіна.

ОЗГ, якій доводиться протистояти глухівчанам і міському голові Мішелю Терещенку

Як вірно пише Олександр Кравчук на своїй сторінці у ФБ, Мішель Терещенко – ледь не єдиний з українців (а точніше – один з небагатьох – ред.), народжених на Заході, хто повернувся в Україну будувати справедливу, європейську країну.

З родини Терещенків вийшли видатні підприємці, будівельники, меценати, українські державотворці…

Династія меценатів сім’ї Терещенків

Обраний мером батьківщини своїх предків – міста Глухова, Терещенко прагне в колишній гетьманській столиці створити приклад європейського міста для України.

А чим примітна родина Деркачів?

Погрози, спалення авто дружини, напади «тітушок», замовні справи, бруд, саботаж – феодальна система хоче залякати й вигнати Мішеля з батьківщини, не дати можливості показати людям – можна жити так, як належить жити людям.

Відданий посіпака «братньо»-ворожого «русского мира» Андрій Деркач

За всім цим стоїть на Сумщині саме Андрій Деркач – випускник академії ФСБ Москви 1993 року, син колишнього голови СБУ Леоніда Деркача, котрий в 1995-1998 рр. очолював Держмитслужбу України. У 1998-2001 рр. вже очолював СБУ.

Леонід Деркач

Свого часу Деркач-старший очолював відділ КДБ на Дніпропетровському ракетно-будівному заводі-гіганті «Південмаш», одним з керівників якого був майбутній президент України Леонід Кучма. Вони навіть породичались — дружини Кучми і Леоніда Деркача є сестрами.

Правопуч від Кучми – Андрій Деркач

Як згадує А. Деркач, він «зростав в сім’ї Кучми …сидів у нього на колінах». Тому невипадково, як стверджує ряд джерел, виявився хрещеником Кучми, за правління якого покладено початок олігархічного пограбування України, першим серед них став його зять Віктор Пінчук.

Зять-олігарх і тесть-президент

«В дитинстві я дивився фільми про сіцілійську мафію, я не знав, що побачу мафію «наживо». В Україні 99 відсотків людей, з якими я зустрічаюся, – гарні люди, вони прагнуть жити в щасливій країні. Перешкоджає невеличка кількість мафіозі, яка прагне залишити країну під своєю владою» – говорить Мішель…

Саме за каденції Кучми та його кума тоді й зорганізувалась мафіозна система, структурувалася й вкрала перші капітали. 158 млн. доларів – статок «успішного менеджера» Деркача. Бандити, поліція, прокуратура, СБУ, власні теле-радіо-канали…

«Кісткою в горлі» для подальшого панування на Сумщині нардепу багатьох скликань А. Деркачу став Мішель Терещенко…

Два прізвища, два роди, дві історії, два світи…

Терещенки – підприємництво власними зусиллями, талантом, безліччю будівель, меценатство – лікарні, музеї, бібліотеки, церкви, видатні твори, навчальні заклади для України…

Деркачі – побудова корумпованої мафіозної системи, вбиті журналісти, «закон 16 січня», Небесна Сотня, війна, пограбування, купання в розкоші…

Щоб не бути голослівними, наведемо рядки зі статті «Нардеп Деркач «наїхав» на заступника начальника СБУ» (https://ord-ua.com/2017/07/16/nardep-derkach-nayihav-na-zastupnika-nachalnika-sbu/):

«В кінці 90-х Андрія Деркача називали неформальним представником в Україні боса російської мафії Семена Могилевича, який в свою чергу тісно пов’язаний з російським ФСБ і особисто Володимиром Путіним. І це зайвий раз доводить, що для російських «чекістів» батько і син Деркачі — свої люди.

Андрія Деркача називали представником «хрещеного батька» російської мафії Семена Могилевича

Могилевич — мафіозі світового масштабу, один з «хрещених батьків» російської організованої злочинності, чиї інтереси простяглися від Росії і України до США. Він — один з найбільш розшукуваних американським ФБР злочинців, організатор корупційної схеми поставок газу в Україну. Злочинна організація Могилевича також займалася контрабандою зброї і ядерних матеріалів, алкоголю, сигарет, торгівлею наркотиками, «кришуванням» проституції і відмиванням коштів, одержаних злочинним шляхом.

На плівках Мельниченка зафіксовано розмову Кучми і Деркача про Могилевича, який свідчить, що глава СБУ мінімум двічі зустрічався з мафіозі в Києві, а «дон Семен» отримував через нього певні прохання від Кучми.

В інтерв’ю «Дзеркалу тижня» в 1999 році Леонід Деркач заперечував, що знайомий з Могилевичем і заявив, що «немає жодного епізоду на території України, де б ця людина або його соратники порушували закон». На що отримав жорстку відповідь представника американського ФБР: «Могилевич є одним з «хрещених батьків» російського організованого злочинного світу. Порівняння главою СБУ в публічному інтерв’ю відомого всім правоохоронним органам Заходу одного з найнебезпечніших кримінальних лідерів Могилевича з Фордом, одним із засновників автомобілебудівної індустрії США, було сприйнято в США особливо болісно і викликало сумніви в серйозності намірів СБУ активно виконувати рішення політичного керівництва України щодо боротьби з організованою злочинністю».

У 1999 році Андрій Деркач нібито допоміг Могилевичу і «алюмінієвому королю» Росії Михайлу Чорному, також тісно пов’язаного з російським криміналітетом, отримати контроль над Миколаївським глиноземним заводом — одним з найбільших в Європі підприємств кольорової металургії».

З нинішнім президентом у А.Деркача пречудові стосунки

Довідка НВ

З 1998 року – народний депутат України III-VI скликань.

У 2006-2007 рр. поєднував посаду депутата з господарськими посадами: спершу – президента НАЕК Енергоатом (монополіст на ринку атомної енергетики України), потім – генерального директора державного концерну Укратомпром.

З грудня 2012 року – народний депутат України VII скликання, висуванець Партії регіонів по одномандатному округу №159 в Сумській області. Член комітету Верховної Ради з питань бюджету. Член Партії регіонів.

16 січня 2014 року голосував за «диктаторські закони» – пакет антидемократичних законів, які суттєво обмежували права громадян і свободу слова.

З 27 листопада 2014 року – народний депутат України 8-го скликання (обраний по одномандатному виборчому округу № 159.

Погляди і оцінки. У різні роки ставав депутатом по мажоритарному округу, за списками «прокучмівської» блоку «За Єдину Україну!», Соцпартії і Партії регіонів. Свого часу був членом і одним з лідерів партії Трудова Україна (очолював політвиконком, главою партії був Сергій Тігіпко). Ще раніше був членом партії Справедливість, очолював міжфракційне депутатське об’єднання «В Європу – разом з Росією».

 

Підготував публікацію Стас Черкас, «Наша версія»

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

4.09.2017 10:33 Бурлык

Деркач этот мутный типаж. закончил в Харькове Крыловку, начал в 89 г службу в Первомайской дивизии РВСН. начальник расчета ТРБ , чистый технарь. чел 5 в подчинении. даже не ванька- взводный. а уже через год, в 90-м, еще летехой — в ВШК им. Феликса в Москву. кадровиков в КГБ кто-то нагнул до земли, нифига такого не допускалось в то время. и летеха- армеец мог только после 2 лет службы в ВС поехать в Новосибирск в ВШ контрразведки. и по линии КГБ тока туда. так что голыми руками его и сейчас не взять. а Терещенко под ногами в вотчине путается.


4.09.2017 10:37 Роман Бочкала

Паралельно на протязі довготривалого часу місцеві мешканці спостерігають, як Глухів атакують групи незрозумілих молодиків та дівчат, серед яких засвітилися так звані антикорупціонери проекта Парцхаладзе «Стоп Корупції», після чого на президентському п»ятому каналі виходять фейкові новини з голословними звинуваченнями місцевої влади у сепаратизмі.


4.09.2017 10:48 Активист

Идет ремонт здания. В чем заключается ”зныщення”?


4.09.2017 11:11 Глуховчане

А я вот не понимаю, почему многие из жителей города боятся открыть рот. На протяжении многих лет людей запугивали. Об этом как раз сведетельствует наглое появление глуховских криминаллитетов, и их открытые угрозы в сторону глуховчан.


4.09.2017 11:15 Жители Глухова

Людей в городе запугивали на протяжении многих лет участники этой Деркачевской банды. Люди запуганы и боятся. То, что под храмом окрыто угрожали расправой глуховчанам люди, связанные с бывшим мэром, говорит само за себя.


4.09.2017 11:23 Жители Глухова

Глуховчане даже боятся задуматься над тем, что ремонт любого элемена такого шедевра архитектуры, как Анастасиевская церковь, это не ремонт в квартире. Проведение таких ремонтных работ требует обязательного согласования с соответствующими структурами. Кто-попало заниматься этим не имеет права. Какие-то рабочие которые даже официально не оформлены, не имеют малейшего представления о проведении рабо на обьектах культурного наследия Украины такого уровня, как это храм. Отсутствие какой-либо лицензии у этих “акробатов” на осуществление подобной деятельности — это вообще нонсенс..


4.09.2017 11:31 Глуховчане

Я видел, что работы были начаты еще вначале июля. В.О. ген.директора Национального заповедника “Глухов”-регионал Савицкий, давно уже творит беспредел в городе по отношению к памяткам истории, монументального искусства и архитектуры.Пора цього хлопчика уже убирать, пока наш город не превратился серый захолусный городишко на подобии Шостки.


4.09.2017 11:39 Наталка Хлус

Хто ця лярва зі СтопКору? Це ж треба так знахабніти, щоб приїхати в місто і дітей маленьких без дозволу батьків на камері знімати біля їх дому! Та я би їй патли пооьбривала. Журнашлюха проплачена! Нехай подякує, що жителі міста на підсрачах не винесли її з Глухова!


4.09.2017 11:40 Наталка Хлонь

Хто ця лярва зі СтопКору? Це ж треба так знахабніти, щоб приїхати в місто і дітей маленьких без дозволу батьків на камері знімати біля їх дому! Та я би їй патли пооьбривала. Журнашлюха проплачена! Нехай подякує, що жителі міста на підсрачах не винесли її з Глухова!


4.09.2017 11:43 Asilo

Так буде продовжуватись поки в українських церквах будуть правити московські попи-ФСБшники.


4.09.2017 11:50 Толик

Сейчас у нас свобода слова, поэтому какие-то заезжие сепаратюги из СтопКора могут приехать в любой город и поставить его на уши? Наши активисты базарили с этими бритоголовыми из СтопКора и их предводительницей-Натальей Мальцевой. Она же больная, ребята! От нее перегаром несло так, что мама не горюй! И это кодло приезжало к нам в Глухов трижды. Правда после второго раза этой “журналистке” мозги промыли-в третий раз приезжала уже с охраной и вела себя спокойненько, только опухшая вся была.


4.09.2017 11:50 Кланы паразитов уже плодятся!!!

Еще нужно дописать о новом родыче — ваве литвине. За уродливого дегенерата которого выдали попользованную лошадь-дочу с челюстью до пола. Что не помешало этой уродине вести Евровидение. Папка, сколько стоило лошадь в ведущие пристроить? Танька-колхоз-столетний урожай!Бггг


4.09.2017 11:54 777

Запуганы и обезъязычены не только жители Глухова — молчит и наиболее “свідомий” Киев. Мерзкой коммунальной мафией омельченко-черновецкого-кличковского разлива столица опущена ниже плинтуса. Молчит о том, что у жильцов внаглую, абсолютно противозаконно, отобраны подвалы и чердаки, придомовые территории расписаны на разные ТОВки и физлица, а оплачивать их утрымання втридорога обязаны жильцы. Любопытства ради испросите в департаменте земресурсов КМДА витяг із земельного кадастру щодо землекористувачів вашої прибудинкової — будете “приємно” здивовані. Молчит стольный град в ведении и неведении своих попраных прав, послушно выполняя команды лживого кличковского коммунального гнидоса пантелева — платите, лохи, а не то… И лохи платят. За не свои дворы, за прогнившие коммуникации, за загаженные дворы и подъезды, за протекающие крыши и грозящие обвалом стены. А ведь еще совсем недавно это был вольный город, город Магдебургского права, жители которого не несли феодальных повинностей, были свободны от суда, самодуров воевод, старост и прочей беловоротничковой челяди. Очнитесь, сограждане! Кого содержим? Воров содержим. Пример Глухова и его мэра — другим наука.


4.09.2017 11:54 Толик

Сейчас у нас свобода слова, поэтому какие-то заезжие сепаратюги из СтопКора могут приехать в любой город и поставить его на уши? Наши активисты базарили с этими бритоголовыми из СтопКора и их предводительницей-Натальей Мальцевой. Она же больная, ребята! От нее перегаром несло так, что мама не горюй! И это кодло приезжало к нам в Глухов трижды. Правда после второго раза этой “журналистке” мозги промыли-в третий раз приезжала уже с охраной и вела себя спокойненько, только опухшая вся была.


Комментировать