ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Офіційна заява: Андрій Білецький про позбавлення громадянства Саакашвілі

Скажу відверто: мені начхати на Михеїла Саакашвілі. Але зараз не про нього, а про бридкий цирк, який влаштував країні Порошенко. Спочатку, подарувавши громадянство України, а разом з ним і посаду голови Одеської області «свому другу Міхеїлу», а тепер, після того, як їхні стежки розійшлися і останній перетворився на ворога, забравши це громадянство.

Здається, ні в кого немає сумнівів щодо внутрішніх мотивів Порошенка – це завжди особиста і політична вигода. Безглузде белькотіння влади про приховування Саакашвілі факту, що він перебував під слідством, викликає ще більше питань. Як тоді Саакашвілі проходив спецперевірку на одну з найвищих чиновицьких посад в країні? Голови ОДА мають доступ до секретів держави. Усі претенденти на цю посаду мають проходити обов’язкове «сито» СБУ, МВС, АП та низку інших державних інстанцій. Чи для друзів президента закон не обов’язковий? Сумніваюся, що за президентства Порошенка правоохоронна та судова системи можуть дати відповідь, чи був склад злочину в таких діях.

Словом, як начхавши на закони, президент подарував своєму однокурснику громадянство, так само свавільно й забрав, коли той став опозиціонером. А поки Порошенко дарував українське громадянство Саакашвілі, який досить швидко змінив свій тон до гаранта з вдячного на зневажливий, Маші Гайдар, яка не одразу збагнула чий Крим, Саші Боровику, у якого згодом виявилися зв’язки з радянським КДБ, та багатьом іншим своїм тимчасовим політичним попутникам, сотні іноземців, які воювали за Україну, досі перебувають у принизливому становищі нелегалів. Живо пам’ятаю, як відкриваючи нове скликання Верховної Ради, Порошенко урочисто пообіцяв надати громадянство усім іноземним бійцям АТО. Але ні для кого не секрет, що він – господар свого слова. Захотів – дав, захотів – забрав. Дав слово легалізувати, а на ділі комісія при Банковій має чітку вказівку згори блокувати надання громадянства атошникам.

Полк АЗОВ, командиром якого я був, за цей час стикався з випадками, коли бійцям з Білорусі та Росії вдавалося зібрати весь пакет формально необхідних документів, включно з довідками з тамтешньої міліції. Президентська комісія з громадянства навіть у таких ситуаціях, коли формальних підстав для відмови немає, знаходить способи залишати цих людей нелегалами. Але найгірше навіть не це. Історія з Саакашвілі відкриває ящик Пандори, коли ветерани-іноземці, яким все-таки вдалося отримати громадянство, можуть його втратити. А ті, хто намагається його здобути – бути просто висланими з країни за поданням прокуратур своїх країн. Такий ризик особисто мене хвилює значно більше, ніж доля Саакашвілі та Порошенка. Хлопці, які проливали кров за Україну, мають значно більше право називатися її Громадянами, ніж весь цей політичний тераріум.

Андрій Білецький

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

28.07.2017 11:15 решка

А вот и привет от Арсена. Так что, Петя, стоять бояться — вот, такая натянутая ниточка.


28.07.2017 11:51 Позбавити Вальцмана українського громадянства

Не вірю, що Вальцман ще за часів Януковича чи Ющенка або раніше не купив собі паспорти інших держав. Необхідно це перевірити і в першу чергу в Іспанії (там у нього вілла); в Панамі (там його офшори) як і свого часу у любого друга Юлії Володимирівни екс-прем’єра Лазаренка, що нині ховається в США; в Ізраїлі за етнічною приналежністю даної особи. І звернутися по допомогу в цьому питанні до ФБР. Мабуть Трамп не буде заперечувати. На підставі наявності подвійного громадянства позбавити його громадянства України шляхом суспільних протестів чи імпічменту.


28.07.2017 11:56 Антоний

Официальная заява должна содержать хоть какое-то ТРЕБОВАНИЕ, а не просто кукарекание, содержание которого уже всем давно хорошо известно. Прокукарекал, а там хоть и не рассветай………


28.07.2017 12:04 Киевспортклуб

АЗОВ ВЫ ПИДАРАСЫ!!!! МУСАРА ВОНЮЧИЕ!!!


28.07.2017 12:37 Насрать

Всем этим “покращувателям пашинским”, которые во власти на законы, а тем более на народ.

Украина для них кормушка и не более.

Горько осознавать, но это так


28.07.2017 13:18 читач

а как сиженый билецкий стал депутаной и охфицером НГУ какая мразь проводила спецпроверку???


28.07.2017 13:59 читчу

ты с дуба упал?- так же как ранее судимый кива стал подполковником милиции. продолжать?


28.07.2017 16:58 Фуцон

А что Билецкий сказал не так????


28.07.2017 19:15 читач для 13.59

это был вопрос риторический!!! а уую сколька мрази щас правит бал


28.07.2017 19:51 Гість

А хто такий цей Білецький? Ніколи не чув про такого!


28.07.2017 20:29 ЖЗЛ

Главное никого не упустить когда будут сЪёбывать !!! Может кто опубликует АнКетКи ?!!!


28.07.2017 20:50 Курощуп Захар

Х-ня пасаны я в дыре уже хенералъом стал, дойдя до лондана.


28.07.2017 22:10 Женя

Енакиевский спонсирует ДНР ЛНР! Енакиевский работает на фсб России! Где работа Азова??!!!!! Весь Киев в шелупоньи Енакиевского! Где дела Азова?!


28.07.2017 23:14 Петя

нахуй хачей с украины!!! хватает своих альтернативно одаренныйасов, так ещё хачи-гастролеры приезжают грабить!!!!


29.07.2017 0:44 Популярнысть

Ты был ТАМ.

ГИРОЙ.

Войоувап за МЕНЕ! (я тебе просил?)

Я с тобой стал жить хуже.

? На хуй мне вы нужны?


29.07.2017 1:59 Патриот

Регионалам бывшим рот не дают открыть. Был с Януковичем все враг народа . Так вот билецкий ты такой же враг народа . Ты со своими побратимами привел к воасти этого алкоголика с его евробандой и со временем будете отвечать по закону за все зло которое причинили державе.


29.07.2017 8:03 Читатель

Порох, конечно, педрила. Но ведь и Азов — это реальная мусорка с русскими шпионами, киллерами и взяточниками. Одно чмо критикует другое


29.07.2017 8:47 Патриот

Порошенко конечно переступил черту и будет отвечать за свою лживость, но Янукович это просто дебил и бандит.


29.07.2017 8:51 Петя

Cаакашвили столкнулся с коррупцией во сто раз большей чем в Грузии, поддерживаемой властью, он заранее был обречен.


29.07.2017 14:42 Пете

Саакашвили в Украине столкнулся не просто с коррупцией, а с мафией на государственном уровне. Масоны, охранка, бандиты, предатели — все это переплелось в одну преступную структуру, разрушающую государство.


Комментировать