ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Корупційна імперія прокурора Комашка: торгівля лісом, крадіжка нафти і сім земельних ділянок

Володимир Комашко був призначений прокурором Чернігівщини 25 липня 2016 року.

На цій посаді він став контролювати фінансові потоки довкола незаконної вирубки лісів державних лісгоспів в області та особисто долучився до привласнення нафтових ресурсів краю.

За понад два десятиліття роботи в органах прокуратури Володимир Комашко та його дружина зібрали значний масив нерухомості на півночі та заході України.

Володимир Комашко за часів головування в обласній прокуратурі Миколаївщини

Володимир Комашко народився 7 серпня 1977 року у Коломиї Івано-Франківської області. Закінчивши навчання, Комашко, почав роботу в органах прокуратури Івано-Франківської та Київської областей. З вересня 2005 року по листопад 2007 він працював в апараті Ради національної безпеки та оборони України на посадах державного експерта, керівника юридичної служби, помічника секретаря РНБО України.

Під час роботи у Державному комітеті фінансового моніторингу України він обіймав посади заступника начальника управління та начальника юридичного управління комітету, а з 2009 року працював у Національній академії прокуратури на посадах викладача, доцента кафедри Інституту підвищення кваліфікації кадрів, вченого секретаря – начальника організаційного відділу академії.

До призначення на посаду прокурора Миколаївської області Комашко працював першим заступником начальника Головного управління нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших примусових заходів Генеральної прокуратури України. Сьогодні прокурор приховує, що пропрацював два роки під керівництвом Віктора Пшонки.

Наказом Генерального прокурора від 14 липня 2014 року Комашко був призначений прокурором Миколаївської області, вже у лютому 2015 – звільнений з цієї посади за власним бажанням.

Пізніше ж Генеральний прокурор Юрій Луценко перевів Комашка на таку ж посаду в Чернігівську область. У червні 2016 року, він також, згідно з витягами з протоколів засідань ради адвокатів Київської області, отримав адвокатське свідоцтво за номером 5697/10 і прийняв присягу адвоката. При цьому суміщення адвокатської та прокурорської діяльності не є легальним згідно із законодавчою системою України.

Громадські активісти прийшли з протестом до прокурора Комашка у квітні цього року

У 2017 році Володимир Комашко задекларував більшу частину свого майна: обласний прокурор та його дружина виявилися власниками кількох земельних ділянок та квартир в Україні і за кордоном.

Так, уся нерухомість Комашка зареєстрована на дружину Вікторію Іванівну. Вона є власницею двох квартир (одна з яких міститься в Болгарії) та сімох земельних ділянок в Івано-Франківській, Черкаській та Київській областях.

Варто зазначити, що Нові Безрадичі в Обухівському районі Київської області – елітне поселення, де мешкають багато українських політків.

Однак, у 2016 році прокурор Чернігівської області став шукати “запасний аеродром” для заробітку, отримавши посвідчення адвоката. Як пояснив у коментарі кореспонденту ІНФОРМАТОРа співрозмовник у керівництві Генеральної прокуратури, така тенденція простежується серед багатьох співробітників обласних філій прокуратури. Представники державного обвинувачення побоюються, що можуть втратити посаду в рамках люстрації, і просять знайомих адвокатів допомогти з отриманням адвокатського свідоцтва.

Відтак, навіть втративши роботу прокурори зможуть, не витрачаючи часу на піврічне стажування, приступити до прибуткової адвокатської практики.

Вчинок Комашка є кримінальним правопорушенням, адже для отримання посвідчення адвоката юрист повинен пройти піврічне стажування, яке за умови роботи в прокуратурі неможливе. Таким чином, очільник Чернігівської облпрокуратури або підробив документи про проходження стажування, або ж ігнорував роботу за присягою прокурора.

Витяг з протоколів засідань Ради адвокатів Київської області

Підлеглі обласного прокурора Чернігівщини також вчиняли правопорушення – Комашко зібрав довкола себе відповідну свиту.

Наприклад, начальник відділу матеріально-технічного забезпечення та соціально-побутових потреб прокуратури області Сергій Коржос на початку червня був затриманий за водіння автомобіля у нетверезому стані та конфлікт зі стріляниною.

Олег Виговський для ІНФОРМАТОРа

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

17.06.2017 22:57 зрю в корень

страна непуганных прокуроров


18.06.2017 12:08 За правду

Звідки ви взяли,що він працює в органах прокуратури більше 20 років? Уважно порахуйте-вдвічі менше!!!!!


18.06.2017 19:10 Пум-пурум-пум-пум

Владимир Владимирович, как по мне, личность интересная и неординарная. Стержень в нём есть ;)


18.06.2017 22:30 Лесник

Це приблуда і пристосуванець, готовий прислужувати, а не служити. Для прикладу, згадайте поведінку цього тіпочка після звільнення з ГПУ, його поведінку як правозахисника на засіданнях урядових комітетів. Це просто жах.


19.06.2017 9:21 Патриот

Луценко офуенную провел реформу


19.06.2017 10:49 Патріот

Ви перевірте, скільки земельних ділянок “придбала” його родина під час його перебування прокурором Миколаївської області. Теща з тестем хотіли переїхати до Близче до дочки, а тому і “придбали”. Це хвора жадібна істота


19.06.2017 12:42 (^_^)

Не знаю, конечно, как у В.В. с делами материальными, но “дрючить” подчинённых он умеет :))))))))))))))


19.06.2017 15:36 завистник

Семь земельных дилянок, гриш? Ну и шо? у вована грищенка председателя хотяновского сельсовета только в декларацию восемь вписано причем право власности НА ВСЕ XEDFR набув в один день. Ото вразив! нажаль набу це не вражае


22.06.2017 1:41 БПП

….и эта тварь, типа, борется с преступностью и коррупциею.Что б ты сдох Луценко ! Кого ты назначаешь на такие высокие должности.Если это насекомое Комашко? сделало себе адвокатское свидетельство , работая в прокуратуре , его нужно уволить с должности за нарушение Кодекса этики прокурора. Ну что тут не понятно??? Представьте себе ситуацию,все работники прокуратуры оформили себе адвокатские свидетельства. Если Комашке можно , значить всем остальным тоже. И какая мораль будет у этих работников.? Увольняйся с прокуратуры и тогда становись адвокатом.Даже при том злочинном режиме такие вещи были не допустимы. Луцик развалил прокуратуру. Теперь в цене такие вот насекомые Комашки coteЧибисовы и т.д.


24.06.2017 21:27 ЮА

Вова Комашко,шел бы ты в адвокаты. Но там ты таких денег никогда в жизни не заработаешь , как в прокуратуре.Живешь на прокурорской базе отдыха, как помещик.Совести у тебя никогда не было.Взяточник ты махровый.Ты не имеешь никакого морального права работать в прокуратуре!!! А может наоборот в Луценковской прокуратуре ты как рыба в воде. Но кара скоро придет.Голодный народ повесит тебя прямо на базе))))))


25.06.2017 13:10 Белый

Я учился на одном курсе с Комашкой. Падаль редкая , к тому жлоб конченый, за копейку готов продать кого угодно.


26.06.2017 21:52 Старий прокурор

Я більше тридцяти років пропрацював в органах прокуратури , на різних посадах. Мені ніколи в голову не приходила думка оформити свідоцтво адвоката. Це просто аморально і недопустимо для працівника прокуратури. Звільняйся з прокуратури , іди у адвокатуру, немає питань. Я порадив би Луценко звільнити цього горепрокурора-адвоката.


26.06.2017 21:53 Старий прокурор

Я більше тридцяти років пропрацював в органах прокуратури , на різних посадах. Мені ніколи в голову не приходила думка оформити свідоцтво адвоката. Це просто аморально і недопустимо для працівника прокуратури. Звільняйся з прокуратури , іди у адвокатуру, немає питань. Я порадив би Луценко звільнити цього горепрокурора-адвоката.


Комментировать