ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Нові призначення в СБУ: “Велика кишеня” для своїх

Президент України призначив Голів управлінь СБУ в 6-ти областях, і я хочу вам розповісти дещо, по кожній з новопризначених персоналій.

1. Начальником управління СБУ в Одеській області став Олександр Довженко, який до того очолював аналогічне управління в Чернігівській області. Ще за часів агента ФСБ Якімєнко, Довженко отримав прізвисько “Довжик”, як на мене — абсолютно кримінальне, і пасує більше якомусь “гопніку” ніж людині в спецслужбі. Працював начальником управління в Головному управлінні відділу “К”, яке займається протидією контрабанді та економічним захистом. Самі розумієте, що при Якімєнко — це золота жила. І правильно розумієте, бо якби Довженко показав декларацію — ви б зрозуміли, що людина, як мінімум мультимільйонер, бо це було скоріше не протидією, а кришуванням контрабанди.

З приходом Наливайченка в СБУ — звільнити “Довжика”, як і інших обласних голів управлінь було не можливо за Конституцією, адже їх призначає Президент, тож звільнити теж міг тільки він. Виявляється, простіше було звільнити непідконтрольного АП та Президенту Наливайченка, який не хотів жити в “кишені” АП.

Перед призначенням — Довженко “повоював” ніби як “спокутавши кров’ю” свою провину за роботу на Якімєнко.Також, при ньому у прикордонній Чернігівській області — розцвів “контрабас” цигарок, при тому фурами. Далі так: До кордону під’їзжали фури “Рошен”, (часто таке було), далі “ходоки” по чотири блоки переносили через кордон, вантажили в буси і йшли за наступною ходкою. За ходку — 100 гривень.
І от тепер, ця людина переведена в ПОРТОВУ область. Завіса.

 2. Начальником управління СБУ в Харківській області призначено Андрія Носача. Про нього відомо менше, ніж про Довженка, але він так само працював начальником відділу “К”, щоправда у Харківській області. Воював по справжньому. Єдиний момент: По Носачу проводилось службове розслідування за те, що він під час Революції Гідності курував харківський “антимайдан”. Оскільки доказів не знайшли — справу закрито.

 3. Начальником на Житомирську область поставили Віктора Панасюка, який до цього працював заступником у попереднього керівника по області Володимира Пахнюка, а також очолював відділ “Т”, цей відділ займається моніторингом ЗМІ, партій, громадських організацій. По своїй суті — абсолютно безініціативний, буде робити те, що йому скажуть. В принципі тому йому і віддали “бурштинову” область, бо знають — зайвих рухів не робитиме.

4. Володимир Пахнюк, якого я вже згадав вище, переведений керувати у “президентсько-прем’єрську” Вінницьку область. Сам Пахнюк — людина Валерія Кондратюка, замголови АП, генерал-лейтенанта ГУР.

Пахнюк отримав від Порошенка звання Генерала ніби як за ефективну боротьбу з бурштиновою мафією, а також за те, що роздав квартири СБУшникам, хоча насправді — там не квартири, а голі стіни. Цікавим фактом є те, що згідно декларації Пахнюка за 2015-ий рік, у його дружини — 5 автобусів. От цікаво — навіщо 5 автобусів? По своїй суті — Пахнюк, ну як це правильно сказати — “вислужливий”, він на ципочках заходить в кабінет до начальства — на них же і виходить. Він не створить проблем у стратегічно важливій для керівництва Держави області, як попередник Пахнюка — Ігор Шкурат, кум Грицака, якого зараз, за чутками, готуютьочолити апарат Голови СБУ (яка дивина). Шкурат не зміг домовитись з людьми Гройсмана та місцевими елітами. а притримувався тільки батька Порошенка — Олексія, Пахнюк зможе і не заважатиме.

5. На Львівську область поставили Олександра Ткачука. Ткачук працював у ЦМЗ (Центр міжнародних зв’язків) при СБУ і був “балакучою головою” Грицака, ще коли той очолював Апарат СБУ. Не оперативник, абсолютно не смислить в контртерористичній та розвіддіяльності. Стовідсотковий виконавець інтересів Грицака у цій прикордонній з ЄС області.

6. Ну і наостанок Київ та область. На це “жирне” місце призначили Сергія Семочко. Працював у ГУ КЗЕ (Головному управлінні контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки) СБУ та Головному управлінні “К”. Перебуває у родинних зв’язках з Геннадієм Боголюбовим, одним зі співзасновників групи “Приват”. Боголюбов, до речі, постраждав від Націоналізації “Приват-банку” менше за Коломойського. Порошенко використовував Семочка для того, аби збільшити свій вплив на російського олігарха Ґріґорішина, засилаючи Семочка на підприємтсва Ґріґорішина і створюючи проблеми, ледь не до зупинки виробництва. Він ДУЖЕ хотів Одеську область, але певно “Довжик” трошки більше дав, але за заслуги — Семочко отримав Київ та Область

Власне це все, що я хотів вам розповісти про “кадрові” перестановки в “кишеньковому” СБУ Порошенка-Кононенка-Грановського. А потім ми дивуємось, чому ВЗАГАЛІ нічого не робиться в питаннях внутрішньої Нацбезпеки, чому стільки коллаборантів навіть у вищих ешелонах влади на волі, а декому дають і дають тікати за кордон… Служба потребує КОЛОСАЛЬНИХ чисток та реформ, бо скоро вона може остаточно перетворитися або на ФСБ або на КГБ (Кононенко-Грановський-Березенко).

politrada.com

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

5.05.2017 15:48 час расплаты настал

зека межигорского это не спасло,не спасет и вас предательская гройсмано-рошеновская падаль:вы мрази довели народ до нищеты,набивая карманы ахметовым и себе подобным тварям;народ дает вам шанс-хватит ..грабить и нажиратся.. не то,даже Майдана не надо(на крови которого вы ублюдки пришли к власти)мы-Народ будет свой суд вести,на Майдане:кровь за кровь,смерть за смерть!!!!!!!!!!!


5.05.2017 16:01 Passant

Неужели в рядах спецслужбы нет людей без таких скандальных шлейфов, как у этих новоназначенных начальников? Такое впечатление, что кроме как “крышевать” им других задач не ставят. Хотя предидущие начальники тоже не были ангелами (мягко выражаясь). Да, одна только подпольная игрока приносит миллионы в месяц, не говоря уже о других видах нелегального бизнеса. Куда мы идём?


5.05.2017 17:22 777

Что, пастор, страшно? Близок час… http://censor.net.ua/resonance/438909/vy_doljny_primenit_orujie_turchino v_ugrojal_podtalkival_menya_k_voennym_deyistviyam_intervyu_predatelya


5.05.2017 20:04 неупоротый

час расплаты настал — ты дурак?! Какой майдан? Кто его проплачивать будет? на майдан без денег никто не соберется, кому это еще не понятно. Отскакался милок…


5.05.2017 22:04 Печать

Чего навалились на сбу? Грицак голова сбу и он отвечает за работу и результат работы. Он же и кадры расставляет так как ему нужно. Будете вы во главе сбу вы будете подписывать указы на кого захотите. Наливайченко хотел видеть артюхова назначал артюхова. Хотел работать с Цыганком и крутовым и работал с ними. Оставьте в покое вы грицака. Скоро прийдет Кондратюк или бурба расставят кадры по своему. Вам опять все будет не так. Или турчинова с его шестерками опять захотели видеть в сбу?


5.05.2017 22:09 Солома

Да да да Кондратюк /бурба и их первый заместитель — костя шляпа11111 Вот тогда сбу заработает


6.05.2017 0:50 Старый служака

Настоящие начальники управлений закончились в 90-х годах. После пошли карточные фигуры, они появлялись и исчезали, унося на штанах лампасы.


6.05.2017 6:45 Иван Чонкин

Круговорот дерьма в природе .


6.05.2017 6:46 Льоху ганчаренко надо сделать главарем СБУ

Или парассюка. То настоящие патриоты. Они захистят биомассу с баранами.


6.05.2017 6:48 Иван Чонкин

Круговорот дерьма в природе.


6.05.2017 7:25 Старому служаке от того кто помнит как должно быть

Я бы добавил, что даже настоящие начальники секторов-отделов тоже закончились до 2004 года. Люди с опытом и знаниями начали уходит когда вместо “чтобы уши не торчали” началось “давай план по КС, а то менты нас обгоняют” ну и конечно знаменитая “благотворительная помощь” на плановой основе. Потом Хорошку подсунули знаменитый приказ по физо, где даже 45 летние тетки должны что-то здавать, при этом отменив приказ для спецслужбы , а не НФП 87 в українському перекладі. Вот люди и начали уходит. Просто рычагов “как уничтожить неугодного” стало немерено, а возможности доказать правоту разумным языком профессионалов некому. Поэтому замечание по НУ из 90-х не отражает все глубину наших глубин.


6.05.2017 16:47 Чувак

Порошенко, чего не коснется-все превращает в шоко..тьфу, в гавно.


7.05.2017 15:44 Смерть ворогам!

Не найгірші призначення.Ви запитайте у будь-кого,що коїться в ГУ К,як Димчина з замами продає інформацію,як розводять людей під надумані провадження на гроші..Такого не було при Якименко навіть.Одним словом горіти вам у пеклі,потвори в погонах.


7.05.2017 16:20 Старый служака

Для 7:25 — мы же тему НУ обсуждали, а тех, кто Головою службы был, трудно даже оценить. Их деятельность была сугубо подконтрольной ПУ, олигархам ы собственным корыстным интересам. Про начсекторов и говорить не приходится — выживали только приспособленцы и те, кто платили мзду.


8.05.2017 13:07 капець

З старих як і нових не спитаеш,але можна робити висновок що старі забагато знали,а нові будуть освоювати ділянку та прислухатись.Все це не на користь.


8.05.2017 22:34 гость

Реформа в СБУ? Проснулись. Реформы надо было делать в 91. Уже последнему бомжу понятно, что эта организация 25 лет уничтожала Украиину руками клоунов от политики под руководством Кремля. Поздно реформировать. Нужно с нуля создавать новую службу.


Комментировать