ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS ЗАЯВА МВС ПРО НАМАГАННЯ РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ ОРГАНІЗУВАТИ ЗАТРИМАННЯ, АРЕШТ І ЕКСТРАДИЦІЮ АРСЕНІЯ ЯЦЕНЮКА (ВІДЕО)

Міністерство внутрішніх справ України отримало копію звернення правоохоронних органів РФ до Генерального секретаріату Інтерполу в Ліоні із запитом про оголошення Яценюка А.П. у міжнародний розшук з метою арешту та його подальшої екстрадиції до РФ. Водночас цей запит не є офіційним оголошенням Інтерполу Арсенія Яценюка у міжнародний розшук і підлягає вивченню на предмет відповідності Статуту та Правилам організації.

Російські судово-правоохоронні органи буцімто видали ордер на арешт п. Яценюка, і обвинувачують його в, цитуємо, “участі в озброєній банді”, “навмисному вбивстві двох або більше людей, скоєному за попередньою змовою групою осіб” та “замаху на навмисне вбивство двох або більше людей скоєний за попередньою змовою групою осіб”.

Запит РФ до Інтерполу сформовано за ордером на арешт Яценюка, нібито виданим міським судом м. Єсентуки Ставропольського краю Російської Федерації 3 березня 2017 року. Російські слідчі буцімто підозрюють п. Яценюка в тому, що він, вогнем з автомату Калашнікова, буцімто вбив 30 та поранив 13 російських військовослужбовців під час бойових дій в місті Грозний Чеченської республіки. Це, на думку російського слідства, сталося, коли А.П. Яценюк нібито був “членом озброєної банди “Мрія” і разом з нею “брав участь в атаках на російських військових на військові підрозділи Росії на території “Президентського палацу”, площі “Мінутка”, та залізничної станції “Грозний” в період з 31 грудня 1994 по 2 січні 1995 року.

20 квітня 2017 року Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков звернувся з офіційним листом до Генерального секретаря Інтерполу Юргена Штока. В листі міністра викладено загальновідомі, більш ніж переконливі факти та аргументи, що свідчать про очевидну безпідставність звинувачень на адресу громадянина України А. П. Яценюка. Зокрема, Арсен Аваков запевнив генсека Інтерполу в тому, що п. Яценюк ніколи не бував у Чечні, не брав участі у жодних збройних конфліктах, у вказаний російськими слідчими період проживав, навчався й працював за місцем свого народження на території України.

Водночас п. Аваков наводить загальновідомі факти, які свідчать про незаконність і політично вмотивованість дій слідчих органів і органів правосуддя Російської Федерації. Згадується й про те, що правова позиція російського правосуддя, за наявною в МВС інформацією, базується на свідченнях, отриманих під тортурами від незаконно засуджених в РФ громадян України. Така оцінка дій Росії щодо п. Яценюка, наголошено в листі міністра, є офіційною публічною позицією держави України, зокрема, — позицією Міністерства закордонних справ України та Міністерства юстиції України. Так, Мінюст України офіційно звернувся до всіх демократичних країн та Європейського суду з прав людини з вимогою утриматися від визнання рішень, прийнятих російською владою і судами стосовно А.П. Яценюка.

В зв’язку з вищевикладеним, Міністерство внутрішніх справ України офіційно нагадує про основоположні норми українського й міжнародного права, що діють в даній ситуації:

1.Захист правопорядку й кримінальне судочинство в будь-якій країні мають базуватися на фактах і доказах, — отриманих в законному порядку, без застосування примусу й тортур. Вочевидь абсурдні й завідомо бездоказові звинувачення громадян у злочинах не повинні братися до уваги судочинством.

2.Політично вмотивовані та необґрунтовані рішення органів правосуддя не можуть бути підставою для затримання, арешту та екстрадиції будь-якого громадянина.

Описані норми, зокрема, чітко викладені в конституціях України та Російської Федерації, кримінально-процесуальному законодавстві цих (та більшості інших) країн.

Ураховуючи викладене Міністерство сподівається, що з урахуванням положень статей 2 і 3 Статуту МОКП-Інтерпол, які суворо забороняють Організації вживати будь-яких заходів політичного, військового, релігійного або расового характеру з метою забезпечення політичного нейтралітету Міжнародної організації кримінальної поліції, Генеральний секретаріат та Комісія з контролю за файлами Інтерполу прийме до уваги позицію України і заборонить використання можливостей та механізмів Інтерполу для інспірованого російською стороною політичного переслідування Яценюка А.П.

Міністерство внутрішніх справ України та його відповідні підрозділи готові надати журналістам та активістам фахові роз’яснення.

Департамент комунікації МВС України

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

28.04.2017 15:54 Ашот

они бы лучше за скотовозами следили, не только за теми которые в Сирию , но и которые на Дамбас


28.04.2017 16:13 Я просто так, спросить тока

Тут не садят, там не садят, но кто то же должен прохиндеев садить, или нет?


28.04.2017 16:19 Пендель

Реефия, конечно, совсем рехнулась…Обьявите еще в розыск Порошенко и Турчинова за организацию расстреля польских офицеров в Катыни.


28.04.2017 16:48 Антифашист

Вообще-то эта скотина уже давно сидеть должна! Гнида!


28.04.2017 16:51 саша

надо выдавать!!! беды столько в стране наделал…….. Здесь не посадят,может хоть в Рашке наказание понесет да и украденные,,, пока в розыске интерпола в европе и сша, тратить не сможет, а там глядишь и остальные во власти задумаются, совесть проснется……. Война в стране,а они все воруют. америкосов за нос водят,а так хоть русаки приструнят:-)


28.04.2017 16:54 Свидомый

А на видео, шо яйценюк сам за себя читает ? Он уже у авакова подрабатывает шпикером…


28.04.2017 17:10 Прокурор

Давно пора посадить эту вороватую, конченную гниду!!!


28.04.2017 17:45 вот такто

Мне кажется что миссия Яценюка по мнению России не выполнена.Стена не длостроена,не все деньги разворованы и выведены в офшор,не все население Украины доведено до нищеты…Как смыть критику действий Яценюка? Да обьявить его врагом России № 1.Общество у нас сердобольное и возвратит Яценюка завершить начатое.


28.04.2017 19:58 Хто знает?

Шо там, льоха ганчаренка завали Педру Аграмунту с головы ПАСЕ или ишо нет?

От льоха мощный пасан. Ивропой рукойводит.Красава.


28.04.2017 20:23 Александр

Не, просто так отдавать писяя нельзя. Кого там Югик в розыск объявил? Януковича? За Яныка можно и Югика в придачу. Прошла информация, что в Сочи Янык морды набил Диме и Вове, а охрана ему копыта отстрелили. Кто что-то слышал об этом?


28.04.2017 20:41 Александру

Этого быть не может. Янукович ссыкливый трус, на такое не способен.


28.04.2017 22:31 Подполковник Шумейко Дмитрий

Пора отвечать на гадости,инспирированные Россией! В органах Полиции есть достаточно материалов на Народных Депутатов из Опозиционного Блока! Необходима добрая воля Главы МВД.


28.04.2017 22:46 пафосный дебил

Рашен -пропагандоны не подумали когда называли правительство Украины -хунтой. Какая нах хунта. Хунта бы согнала после революции всех рыгов на стадион и ебанула туда бомбой нах и нет проблем. А у нас же третий год имитируют борьбу них не делают и ипут народу мозх. Это уже очень долго потому и рискованно,господа правители.


29.04.2017 0:34 мимо проходил

А чиво ето цалый министр за простого гражданского мазу тянет? Может он такым образом зловжывае? Или у нас примьер пожизнинно с ништяками и защитой самого министра-полицая?


29.04.2017 2:27 Ветеран АТО

Автор поста Шумейко Дмитрий-не тот ли это косоглазый мент поганый,начальник Следствия Шевченковского РОВД,который ещё при регионалах служил,Майдан прессовал,да люстрации избежал??


29.04.2017 4:05 Антифашист

Майдан надо было танками давить нафиг. И не было бы потеряного Крыма, Донбасса, войны и всех этих фашистских ублюдков! Повылазили, скоты


29.04.2017 7:09 АНТИФАШИСТ

Да надо было передавить танками этот скот луганско-донецкий, который захватил ОДА в Донецке и СБУ в Луганске, либо разбомбить эти два здания в клочья, и не было бы никаких Лугандонов.


29.04.2017 7:44 антифашисту

В последнем посте вы мыслите по государственному и я вас поддерживаю.Есть и вторая сторона вопроса.а почему и кто этого не сделал? Здесь есть конкретные лица не отдавшие команду,те пастор и его крыша. Какая у них ответственность? Когда ветер народного гнева снесет эту крышу тогда и начнется движение вперед.А международный обман по Будапештскому и Минским договорам.Должны гаранты нести политическую, моральную и экономическую ответственность? Должны,т как к ним нет доверия.Почему дипломаты в ООН и иных присутственных местах об этом молчат? Кому это выгодно?Если вашу жену трахают кому захочется то вы не просто лох,а она проститутка.


29.04.2017 9:07 Киевлянин

Рашка сама себя опозорила по полной программе. Посудите сами- если Яценюк, которого у нас знают по кличке “Кролик Сеня”, смог уничтожить и ранить свыше сорока кадровых военных рашки, то что это за армия? Позор один. И правы рашисты, когда заявляют, мол, можем повторить и сдохнуть


29.04.2017 9:15 Стражнику, вернее вертухаю

Со своими мы сами разберемся, а вот вы как были ублюдками и рабами, так ими и останитесь. Одно утешение, что еще не запретили “высокое творчество”- скульптуры с дерьма лепить


Комментировать