ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Генеральний пиз..унець (доповнено)

У російській «Новій газеті» вийшло інтерв’ю з колишнім депутатом російської Держдуми Іллею Пономарьовим, який перебрався жити до Києва. Темою інтерв’ю стало вбивство в столиці України екс-депутата Держдуми Дениса Вороненкова й Пономарьов висловився в тому сенсі, що Вороненкова ліквідували через довгий язик генерального, прости господи, прокурора Луценка. Бо Луценко перед тим бігав то телестудіях і розповідав про якісь «ключові свідчення», які Вороненков дав у ході досудового розслідування кримінального провадження відносно Януковича за підозрою в державній зраді.

«Виток через генпрокурора Луценко не був запланований і для Дениса це було шоком і несподіваністю. Військові прокурори мали на увазі, що про Вороненкова стане відомо вже на процесі, коли там оголосять його покази. Вони з Машею розраховували за цей час прикрити всі хвости в Росії. Продаж квартири, у нього залишався син у суворовському училищі, у Маші були справи й т.д.», — розповів Пономарьов ( https://goo.gl/BnihkJ ).

Взагалі-то Вороненков – це дрібний московський шахрай, який і близько не був допущений до політичної кухні і який не знав і не міг знати нічого, окрім пліток і чуток. Що ж стосується доказової сили його свідчень, то вона дорівнює нулю, оскільки в обмін на потрібні слідству покази Вороненков одержав український паспорт і можливість переховуватись в Україні від ошуканих ним потерпілих та російських правоохоронців. Тим не менш, виносячи за дужки тему змістовності та доказової сили свідчень Вороненкова, зазначу, що претензії щодо витоку інформації треба пред’являти не видатному фахівцю в галузі права Луценку, а процесуальному керівникові по справі.

Посада генерального прокурора є адміністративною, а предмет його службових інтересів – своєчасна виплата зарплатні підлеглим, забезпечення їх житлом, підтримання в належному стані службових приміщень, загальна організація роботи органів прокуратури. Генпрокурор – це господарник, він не має повноважень витребовувати матеріали проваджень у підлеглих, заслуховувати справи, давати вказівки в частині досудового розслідування. Точніше, пан Луценко міг би на законних підставах довідатись про перебіг досудового розслідування щодо Януковича лише в одному випадку – якби він відповідною постановою був би включений у групу прокурорів по цьому провадженню. Та обставина, що Луценкові, який є сторонньою особою, процесуальний керівник повідомив зміст показів Вороненкова – то є серйозне порушення з боку процесуального керівника, який навіть не відібрав у Луценка підписку про нерозголошення.

У Генеральній прокуратурі всі – включно з прибиральницями – знають, що Луценкові не можна довірити жодної таємниці, він обов’язково інформацію зіллє. У кращому випадку – просто поширить її під час чергової пиятики серед знайомих (наприклад, Юрій Віталійович, коли вип’є, любить розповідати, що між собою обговорюють телефоном народний депутат Сергій Лещенко та начальник Департаменту спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк, оскільки СБУ незаконно прослуховує телефон Лещенка й передає розшифровки в Адміністрацію Президента). У гіршому – продасть інформацію зацікавленим особам.

У якості прикладу можу навести одне з найсекретнішних кримінальних проваджень, зареєстроване Генпрокуратурою в ЄРДР 4 квітня 2016 року під №42016000000000930 за ознаками ст.14 ч.1, ст.368 ч.4 КК України. Згідно з фабулою справи, державний службовець, який обіймає особливо відповідальне становище і чиє ім’я є загальновідомим, вимагав хабар у розмірі 1 млн. доларів у посадовця, ім’я якого також на слуху. Для викриття хабарника були задіяні оперативно-технічні можливості СБУ, всі переговори посередників, які діяли від імені цього державного службовця, фіксувались, за хабарником здійснювалось зовнішнє спостереження.

Провадження було зареєстроване ще за часи генпрокурора Шокіна й коли Луценко після призначення на посаду став цікавитись «жирними» справами, йому ніхто нічого про це провадження не сказав. Натомість підлеглі Луценка разом з СБУшниками потайки від нього готувались до затримання хабарника – вже була підготовлена потрібна сума, купюри помічені спеціальною фарбою, під контроль був взятий будинок, де мали передаватись гроші (1 млн. доларів високопосадовець хотів отримати в кабінеті своєї дружини, яка працює адвокатом). Про це в Генпрокуратурі знали, за моїми підрахунками, лише 6 осіб.

Але трапилось лихо: голова СБУ Грицак розповів про операцію, що готується, Порошенкові (до речі, куратором операції по лінії СБУ був перший заступник Грицака Демчина). А пан президент напередодні запланованого затримання хабарника ляпнув про це Луценкові. І що зробив Юрій Віталійович? – Правильно. Він купив пляшку горілки й, по виході з Адміністрації Президента, поїхав до хабарника та попередив, щоби той ні в якому випадку не брав гроші, бо це, мовляв, підстава.

Знаючи Юрія Віталійовича бозна скільки років, можу сміливо стверджувати: якщо треба пустити по Києву якусь плітку, її під секретом слід повідомити Юрію Луценку й взяти з нього слово, що він нікому не розповість. Тому раджу прокурорам, від яких Луценко вимагає подробиць по справах, хоча б відбирати у видатного фахівця в галузі права підписку про нерозголошення. Бо Луценко на посаді генпрокурора довго не протримається, а розхльобувати все те, що він накоїв, доведеться його нинішнім підлеглим.

Володимир Бойко

Доповнення

У попередньому своєму пасквілі я розповів, як генеральний, прости господи, прокурор Луценко пропиває кримінальні справи навіть попри те, що співробітники Генпрокуратури намагаються приховувати від Юрія Віталійовича ті провадження, де його довгий язик і любов до грошей можуть завдати непоправної шкоди.

Зокрема, я згадав одне з найсекретнішних кримінальних проваджень, що було зареєстроване Генпрокуратурою в ЄРДР 4 квітня 2016 року під №42016000000000930 за ознаками ст.14 ч.1, ст.368 ч.4 КК України. Згідно з фабулою справи, державний службовець, який обіймає особливо відповідальне становище і чиє ім’я є загальновідомим, вимагав хабар у розмірі 1 млн. доларів у посадовця, ім’я якого також на слуху. Для викриття хабарника були задіяні оперативно-технічні можливості СБУ, всі переговори посередників, які діяли від імені цього державного службовця, фіксувались, за хабарником здійснювалось зовнішнє спостереження.

Провадження було зареєстроване ще за часи Шокіна й коли Луценко після призначення на посаду став цікавитись «жирними» справами, йому ніхто нічого про це провадження не сказав. Натомість підлеглі Луценка разом з СБУшниками потайки від генпрокурора готувались до затримання хабарника – вже була підготовлена потрібна сума, купюри помічені спеціальною фарбою, під контроль був взятий будинок, де мали передаватись гроші (1 млн. доларів високопосадовець хотів отримати в кабінеті своєї дружини, яка працює адвокатом).

Але трапилось лихо: голова СБУ Грицак розповів про операцію, що готується, Порошенкові (до речі, куратором операції по лінії СБУ був перший заступник Грицака Демчина). А пан президент напередодні запланованого затримання хабарника ляпнув про це Луценкові. І що зробив Юрій Віталійович? – Правильно. Він купив пляшку горілки й, по виході з Адміністрації Президента, поїхав до хабарника й попередив, щоби той ні в якому випадку не брав гроші, бо це, мовляв, підстава.

Так ось, я хочу звернутись до голови СБУ: Василю Сергійовичу, я готовий подарувати матеріали секретного кримінального провадження, яке Луценко пропив, тому, хто мені відшкодує шкоду, завдану СБУ в результаті мого незаконного затримання на території Польщі та незаконної депортації в Україну 12 серпня 2016 року. Думайте, доки я ці матеріали не опублікував: порадьтесь з Юрієм Віталійовичем, спитайте в самого хабарника – може, в нього мозку трохи більше, ніж у Вас.

А щоби голова СБУ не сумнівався в моїх здібностях знаходити флешки з секретними документами, публікую витяг з ЄРДР, в якому я закрив прізвища дійових осіб.

 

Володимир Бойко

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

27.03.2017 14:23 ЮРІЙ ЛУЦЕНКО

ЦЕЙ ВОЛОДИМИР БОЙчКО — ПОГАНА ДОНЕЦЬКА МЕРЗОТА….


27.03.2017 14:40 Люминива кружка

Ця публікація є частина гібрідної війни, яку веде птн пнх, щоб спаплюжити світлу подобу видатного тричі майданного борця за щастя для народу , дорогоцінного Юрі Віталіча.

Юрі Віталіч, не звертайте уваги на цього писаку-сипаратиста. Ви — наш наступний Президент.


27.03.2017 14:48 Просто читатель

Грамотно написано, особенно про права и обязанности генпрокурора. Буквально сегодня ещё один выдающийся юрист А.Геращенко, наверное по указанию своего шефа Авакова, раздавал налево и направо комментарии к делу об убийстве Вороненкова, хотя следствие ведёт даже не МВД, где он числится советником, а прокуратура г.Киева! Это ещё один пример, когда всякие проходимцы и народные депутаты одновременно просто мешают делу. И ничего им за это не будет…


27.03.2017 15:06 ОТВЕЧАТЬ ПРИЙДЕТЬСЯ ЗА ВСЕ

НАВЕРНОЕ НУЖЕН ЕЩЕ ОДИН МАЙДАН,ЧТОБЫ ВЫ УБЛЮДКИ ПРОВЛАСТНЫЕ ПОНЯЛИ:НАРОД МЕНЯЕТ ВЛАСТЬ,А НЕ ВЛАСТЬ ПОРЯДОК:ОДНИ НАВОРОВАЛИ-УБЕЖАЛИ;НО ВЫ МРАЗИ ПРИШЛИ НА СМЕРТЯХ ЛЮДСКИХ,И ЗА НИХ ОТВЕТИТЕ СПОЛНА:ТЮРЬМОЙ ИЛИ ЖИЗНЬЮ;ПОВЕРЬТЕ,ЭТО НЕ ПУСТЫЕ СЛОВА…


27.03.2017 15:30 Милица Андреевна Покобатько

Раз он, зацикавлена особа, которая имеет личный “зуб” на Янека, объявил ему по телевизору пидозру, то следует полагать, что Луценко включен в состав группы прокуроров.

Если нет, то какова, в этом случае, cудебная перспектива дела ..авнюковича в суде?

Угадайте с одного раза.


27.03.2017 15:37 Абзац

Я, раньше нервничал читая такие статьи о проФессионале Луценко, а сейчас ничему не удивляюсь и не нервничаю, жду. Жду, еще немного осталось и все станет не свои места. И нужное место этому товарищу еще найдется.


27.03.2017 15:38 Абзац

Я, раньше нервничал читая такие статьи о проФессионале Луценко, а сейчас ничему не удивляюсь и не нервничаю, жду. Жду, еще немного осталось и все станет не свои места. И нужное место этому товарищу еще найдется.


27.03.2017 15:40 приГОЛОМШЕнный

В Украине по результатам т.н. революции гидности из навозной кучи вылезли на свет украинские евреи и западноукраинские рагули. Благочинно под печенки Нуланд они поделили власть, Яценюк и Кличко будучи вероятными кандидатурами на пост президента,вежливо уступили место еврею Порошенко. Согласились отдать место спикера идиёту со справкой из психбольницы Парубию.Но БПП взяли тайм-аут и без “царя в голове”просто плюя на конституцию и законы назначили генпрокуратором еще одного идиёта но своего Луценко.Со стороны смотрели рагули Билецкий,Тягнибык,Ярош и им сочувствующие которые вдруг поняли что им так не достанутся места во власти,и начали по принципу батьки Махно наводить порядок в Украине первым с Киёва.Теперь действительно в стране пиз…унец.


27.03.2017 15:52 ПАТРІОТ

Хочеться запитати,чому коментують хід розслідування кримінальних проваджень якісь там радники(як правило,які не є фахівцями в тій галузі,в якій радять),народні депутати,журналісти та інші,які не мають будь-якого відношення до цих справ? І коли нарешті правоохоронні органи будуть займатися розслідуванням справ через ЗМІ,зливаючи інформацію? По-перше це незаконно.По-друге,вони що,не розуміють,що телевізор дивляться і особи,які вчинили злочин,та інші зацікавлені.


27.03.2017 15:54 ПАТРІОТ

Хочеться запитати,чому коментують хід розслідування кримінальних проваджень якісь там радники(як правило,які не є фахівцями в тій галузі,в якій радять),народні депутати,журналісти та інші,які не мають будь-якого відношення до цих справ? І коли нарешті правоохоронні органи НЕ БУДУТЬ будуть займатися розслідуванням справ через ЗМІ,зливаючи інформацію? По-перше це незаконно.По-друге,вони що,не розуміють,що телевізор дивляться і особи,які вчинили злочин,та інші зацікавлені.


27.03.2017 15:56 махновец

Вся правоохранительная система, система гос органов пронизана специалистами-дебилами, вернее в основном руководителями-дебилами, народные депутаты дальше не пошли… вот это результат Революции достоинства… жаль всех погибших и кто ежедневно защищает “прожорливую гниль” находящуюся в креслах!!!


27.03.2017 15:56 ПАТРІОТ

Хочеться запитати,чому коментують хід розслідування кримінальних проваджень якісь там радники(як правило,які не є фахівцями в тій галузі,в якій радять),народні депутати,журналісти та інші,які не мають будь-якого відношення до цих справ? І коли нарешті правоохоронні органи НЕ БУДУТЬ будуть займатися розслідуванням справ через ЗМІ,зливаючи інформацію? По-перше це незаконно.По-друге,вони що,не розуміють,що телевізор дивляться і особи,які вчинили злочин,та інші зацікавлені.


27.03.2017 15:58 махновец

Вся правоохранительная система, система гос органов пронизана специалистами-дебилами, вернее в основном руководителями-дебилами, народные депутаты дальше не пошли… вот это результат Революции достоинства… жаль всех погибших и кто ежедневно защищает “прожорливую гниль” находящуюся в креслах!!!


27.03.2017 16:03 Пора готовить

Югіку окрему хазу в Менській колонії.ВІн на тоо заслугував.


27.03.2017 17:12 Киянин

На місце бандитів і зрадників команди Януковича прийшли дурні, пройдисвіти, шахраї команди Порошенка, що раніше були любими друзями Ющенка. Хто наступний?


27.03.2017 22:40 Александр

В своей жизни Югик никогда ничего не делал (я имею в виду, что не производил материальных благ). Он может работать только языком. Например, влеить конверты и марки на них. А еще хорошо у него получается бла-бла-бла. А бабло любит больше всего в своей жизни. Сегодня Югик и компани торгуют делами налево и направо. И Грицак, Порошенко не просто так слили информацию о реализации и задержании с поличным. Решили, что этот человек им еще нужен. А слить информацию вроде как по пьяни лучше Югика никто не сделает. А разглашение следственной тайны — это состав преступления. И нельзя Югика отправлять в Менскую колонию. Он никогда не был и не будет правоохранителем. На общих основаниях. Рад возвращению В. Бойко


28.03.2017 2:37 Друг Шокина Виктора

Всем работникам Генпрокуратуры известно,что Бойко Владимир Маркович в своё время был подтянут к Яреме Виталию,неким аферистом и мошенником Корнацким Аркадием-агентом Российских спецслужб. Через некоторое время будут опубликованы документы,подтверждающие подконтрольность Корнацкого ФСБ. Луценко(ибо жадный неимоверно)проводит проверку тех уголовных дел,за закрытие или волокиту которых, Яреме были уплачены сотни миллионов долларов. Вот Бойко Владимир и бросился защищать Шефа. Я надеюсь никто не забыл,что и Ярема и Гелетей-руководители Самого мощного ОПГ силовиков,с давних пор агенты Севы Могилевича(Путина) на Украине?! А как вам,ну очень близкая дружба Бойко Володи и Монтян Татьяны,которая без устали поливает грязью нынешнюю власть? Вот такой вот “винегрет” получается… И последнее:Бойко вроде парень не плохой,но,два психиатра из Киева,просмотрев его ролики на Ютубе в один голос объявили его психически нездоровым,а жаль…


28.03.2017 9:51 мама 3,14дара птн пнх фио володымыр

кто помнит всю “биографию югика”? сколько и в каких партиях? скольких он подвел? Дело в том что югик,трупчинов , а сколько таких во власти и депутатами — это самая гнилая и опасная для общества “прослойка аппарата КПСС” -ЭТО партийная номенклатура работавшая в комсомоле ,тем более конца 80х -начала 90х. Кто помнит “комсомольские конференции” таких лощеных пи , которые просто разрывались лозунгами каждый из которых сегодня ИМЕЕТ статью УК. Как они ласково обслуживали своих “вождей” из обкомов КПСС, как организовывали сауны и пайки пожрать, как химичили с партийным баблом чтобы организовать “достойную попойку”. Они,зуб даю , 29 го октября каждый год включая 2016й обязательно пьют за свое “комсомольство” и братаются -это та мафия которую порядочные страны ,нАпример Чехословакия -запретили вторым законом после революции в государственной власти ,сначала на 20 лет ,потом на 50 ,сейча продлили до 100 чтобы все они вымерли. Но у нас им удалось “договориться” с РУХом в 1992м. Долбоепы в РУХе оказались и многие “мелкими стукачами” которых на ЗападнойУкраине КГБ плодило сотнями — итог налице


28.03.2017 20:17 Закон

Олександр Дубовий побійся Бога і не гніви його!!!! Луценка ще тронь — то тобі пізда дядько!


29.03.2017 22:13 может быть и Дубовой

Закону. Югик таких слов не знает, он беспредельщик и кончит очень плохо. Вискарь к нему конечно быстро привыкаешь, но почки, печень, психика быстро разлагаются. А ты кто — собутыльник? Будь осторожней и тябя может постигнуть таже участь. А вот кружечку храните, она скоро пригодиться


Комментировать