ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Влада готує масштабні ротації у силовому блоці та МЗС

Як стало відомо виданню Інформаційний Акцент від добре обізнаних джерел, що заслуговують на довіру, Адміністрація Президента найближчим часом має ініціювати низку гучних перестановок у Службі безпеки України, Службі зовнішньої розвідки, а також Міністерстві закордонних справ.

Зокрема, готується звільнення Василя Грицака з посади голови СБУ. За даними джерел в АП, цілком імовірно, що новим керманичем служби стане Василь Бурба, який наразі очолює Головне управління розвідки МО України. Цікаво, що за останні півтора року він, як і інші новопризначені в ГУР співробітники СБУ, зробив карколомну кар’єру – від заступника начальника управління «К» в СБУ Бурба «доріс» до начальника Головного управління воєнної розвідки, отримав орден Богдана Хмельницького та звання генерал-майора.

Очікується, що Грицак перебереться на посаду першого заступника глави Адміністрації Президента.

Подейкують, що головним завданням нового очільника СБУ буде не пошук російських шпигунів (яких на високому рівні так і не знайшли), а розкол опозиційних владі політичних сил та забезпечення переобрання Петра Порошенка на другий президентський термін (або іншого провладного кандидата). Як не дивно, але на місце очільника ГУР Міноборони розглядають кандидатуру директора одного з департаментів, який за часів керівництва СБУ Олександра Якименка був начальником Управління зовнішніх зв’язків СБУ, тобто однією з наближених до одіозного посадовця фігур. Крім того, батьки цієї особи проживають в Криму, про що напевно добре знає ФСБ Росії.

Не менш одіозні фігури можуть обійняти посаду глави Служби зовнішньої розвідки, яка, до речі, уже рік в умовах війни перебуває без керівника.

Одночасно обговорюють ротацію міністра зовнішніх справ Клімкіна, якого планують відправити послом в Італію. Йому на заміну розглядають кандидатуру наближеного до Віктора Медведчука Руслана Демченка, який наразі є штатним радником Президента України. Цікаво, що за часів Януковича (2010-14 рр.) зазначена особа була незмінним першим заступником міністра закордонних справ України (спочатку Грищенка, а з грудня 2012 р. – Кожари).

Яку зовнішню політику та у чиїх інтересах проводило тоді МЗС України – ні для кого не секрет. Ось цитата від 19 червня 2013 року з приводу ганебних Харківських угод: «Денонсація цих угод є неможливою з правової точки зору, тут навіть нема про що говорити. Ми не можемо цього зробити в односторонньому порядку», – заявив перший заступник міністра закордонних справ України Руслан Демченко.

 

«Інформаційний акцент»

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

2.03.2017 11:04 Валерій

Головою СБУ призначать Геннадія Москаля!


2.03.2017 11:13 Гость

Порошенко окружает себя(или его?) людьми Медведчука. А значит, конец его будет такой же бесславный, как у Кучмы и Януковича.


2.03.2017 11:22 FORD

Недавно давал интервью Тандит. Он высказался о Грицаке так:”Наш боевой генерал армии”. Это мне напомнило анекдот, когда Брежнев отвечал по телефону “Дорогой Леонид Ильич слушает!”. В Украине появилась новая прослойка — “БОЕВЫЕ ГЕНЕРАЛЫ АРМИИ!!”


2.03.2017 11:23 Аби поп@здіти

Завтра на сайті Смешко Ігор буде,уважно читайте


2.03.2017 11:36 мусорок

Гостю: А че кучма? У кучмы конец даже очень не хуевый. Зять миллиардер, бабки есть, хаты есть, за убийство Гонгадзе по его заказу не ответил, в Минск ездит помурчать, вроде как и при делах. Да и яных неколько камазов бабла вывез, сидит и не паритья, а то шо он в межигорье не может приехать и страусов проведать, дык оно ему по хуй.


2.03.2017 11:36 мусорок

Гостю: А че кучма? У кучмы конец даже очень не хуевый. Зять миллиардер, бабки есть, хаты есть, за убийство Гонгадзе по его заказу не ответил, в Минск ездит помурчать, вроде как и при делах. Да и яных неколько камазов бабла вывез, сидит и не паритья, а то шо он в межигорье не может приехать и страусов проведать, дык оно ему по хуй.


2.03.2017 12:31 papik66

грицак идет на должность главы снбо. в порядке обсуждения.


2.03.2017 12:42 History Ukraine‏ .
ЦейДень 27.2.2014 — початок російської військової агресії проти України, будівлі ВР і Ради міністрів Криму захоплені російським спецназом.

Як це було видео с камер спостереження.

Видео: https://twitter.com/hashtag/ЦейДень?src=hash


2.03.2017 12:47 Смотрящий по камере 212 мусорку

Братва, дайте к нам в камеру этого мусорка петушка красного. Мы его, суку мусорянскую, на ремни резать будем, на куски порвём гандона сраного. Мусор, паскуда драная, я тебе, сука, лично дупло черенком от лопаты разорву.


2.03.2017 13:02 Историк

Надо головой назначить Парасюка. Он уже имеет опыт общение с генералитетом и некоторыми депутатами. Так что он отличная кандидатура. Быстро всем мозги вправит, а потом и посадит.


2.03.2017 13:03 Человек одуванчик

Между прочим, остров всегда был и будет вне политики, независимо от того, кто у руля. Основная задача военной разведки — предоставление реальной и объективной информации. Тем более в наше время, когда на востоке и юге Украины зависла российская угроза


2.03.2017 13:14 Аналитик

По крайней мере к сводкам ГУРа, которые ложатся на стол к Порошенко, Турчинову, Полтораку и Муженко, прислушиваются. И именно на основе их принимаются самые важные решения при использовании подразделений ВС Украины на востоке нашей страны.


2.03.2017 13:18 ВоВЧиК

ШО, опять???????? Видал всяко-разно, но в который раз убеждаюсь в том, что редактор(ы) сайта “ой як полюбляють всиратися (і підключати іншу публіку до “суспільно-корисної” справи виробництва ЗРАДНИХ добрив-))))” на теме, которая прекрасно просматривается. гАШпАда-конспирологи, да имейте вы терпение — речь идет о должностях НЕ ВЫБОРНЫХ, — касается как силовиков, так и дипломатов. Пусть СНАЧАЛА переставят фигуры, потом будут конкретные ХОДЫ-ТЕНДЕНЦИИ, а вот по НИМ тогда и “пащеку розкривайте, і волайте (звісно якщо будуть підстави)…” Слава Україні!!!


2.03.2017 13:30 Киянин

Адміністрація Президента України наразі відіграє ту ж роль, що і Центральний Комітет КПУ при Першому Секретареві Кравчуку. У нас парламентсько-президентська республіка, а не медельїнський синдикат. У всякому випадку за нашою Конституцією. Якщо ми хочемо жити в демократичній державі, то бариги-аристократи помийки мають піти геть. І народ має їм в цьому посприяти. У всіх нинішніх наших можновладців ноги ростуть з комноменклатури і кдб, кримінальних кланів 90-х (читай, мафії).


2.03.2017 13:48 гонта

вальцман псує повітря бо проти ветеранів війни відкрито не наважились піти то добрий знак а те що цих потвор що є при владі і були до них-треба винищити бо розпочали геноцид українців та в плянах розділити Україну та відновити хозарську імперію яка при Святославі Хоробрим просто перестала існувати


2.03.2017 13:51 волхв

https://www.youtube.com/watch?v=uOHCQe_FRUw


2.03.2017 13:51 волхв

https://www.youtube.com/watch?v=uOHCQe_FRUw


2.03.2017 13:53 волхв

https://www.youtube.com/watch?v=uOHCQe_FRUw


2.03.2017 14:15 Державного діяча потрібно призначити

Парассюка, наприклад,

Він з побратимами швидко навчить, як кохати батьківщину та пинками загонить у Європу.

А тим хто з ним не згодний пошкрябає автівку цвяхом та наб’є пику.


2.03.2017 14:27 13:51 Не можешь победить - возглавь

Та то “рука мацквы” у цьому каганаті.

Титульна нація і віковічні прагнення цього народу

Спасибо. Ржал.


Комментировать