ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Матір МАФного радника Кличка за два роки наколядувала нерухомості на 36 мільйонів гривень

Жанна Білоцерковець оформила у власність елітну нерухомість на 36 мільйонів гривень в найдорожчих куточках Києва. Про це з посиланням на Єдиний реєстр речових прав на нерухоме майно повідомляє бюро “Громекс».

Жанна Білоцерковець – це матір народного депутата від БПП та радника мера Кличка з питань благоустрою Дмитра Білоцерковця.

Родина Білоцерковців переїхала до Києва після окупації Криму, і Дмитро відразу очолив департамент благоустрою КМДА. Після цього мерія почала активно займатись знесенням кіосків (при цьому бюджетні кошти перераховуються фіктивним фірмам) та нелегальних автогазових заправок, які після виплат «прокладочним» фірмам дозволяють повернути на місце.

Вже через рік роботи сина у КМДА, у квітні 2015 року, Жанна Білоцерковець оформила право власності на квартиру в столичному клубному домі «Бруклін» площею 81 кв. м. Квартири таким метражем нині продають за ціною3 млн. грн.

У серпні 2016 року матір депутата купила квартиру в центрі Києва, на Печерську, у житловому комплексі «Французький квартал» площею 113 кв. м. Квартири таким метражем  у цьому будинку за 4,5 млн грн.

Того ж місяця Жанні Білоцерківець подарували 175 квадратних метрів землі та 227 квадратів  нерухомості у таунхаусі по вул.Добровольчих батальонів, 6/1, у так званому Царському селі на Печерську. Неподалік мешкає народний депутат Ігор Кононенко та розташована земельна ділянка президента Петра Порошенка. Нині нерухомість таким же метражем, як у Білоцерківець, у цьому таунхаусі  за $1,1 млн.

Таким чином, вартість всієї нерухомості матері депутата – приблизно 36 млн. грн. Жінка багато років значилася співвласницею родинної фірми «Віадук-Р».

У декларації про доходи Дмитро Білоцерковець зазначив трохи більше 74 тис. грн річної зарплатні та $132 тис. готівкових коштів.

Від «Наших грошей»

Коштовні квадрати у столичному Царському селі Жанні Білоцерківець у серпні 2016 подарував бізнесмен Михайло Мороз. Чоловік співволодів фірмою «Сарган-Е», що займалася програмним забезпеченням та консультуванням з питань інформатизації. Також Мороз працював у ТОВ «Європейська фінансова група». Мороз був родом з Криму, але жив у Києві.

Родина Білоцерківців, натомість, у жовтні 2016 подарувала Морозу дві квартири в Севастополі на вулиці Морській, 50, які дісталися Білоцерківцям у спадщину,  а ще землю на березі Чорного моря у севастопольському садівницькому товаристві «Міраж». Із супутникових знімків видно, що на цій ділянці стоїть невеликий будинок.

Співвласниками таунхаусу разом із Білоцерківець значаться екс-власник запорізького яхт-клубу «Україна» Ігор Михайленко, київський бізнесмен, президент федерації велоспорту Олексадр Башенко та Наталія Денькович. Усі троє свої частки купили впродовж останніх двох років. Ділянки Білоцерківець та Денькович оформлені в одного нотаіріуса.

Управління з питань взаємодії з правоохоронними органами по забезпеченню правопорядку та муніципальної безпеки КМДА очолює Олег Куявський – співзасновник ГО «Батьківщина молода». Дмитро Білоцерковець значиться співзасновником ГО зі схожою назвою – «Молода Батьківщина». Куявський та Білоцерковець працювали у Кличка ще з часів Майдану. Куявський тоді був радником Кличка, а Білоцерковець – стажером на посаді директора управління благоустрою.

 ”Наші гроші”

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

31.12.2016 11:56 14

Таке враження, що Кличка звинувачують у заможності його помічниці.


31.12.2016 17:25 чел

А шо Вы хотіли! Бачили очи що …


31.12.2016 19:29 для 14

Кличка обвиняют в пособничестве что по сути является соучастием. Здесь должно сказать свое слово НАБУ,т как пройдет не много времени и оценку даст народ.Вспомните историю дома Романовых,почему в Англии Конституционная,а не абсолютная монархия,судьбу Чаушеску…


31.12.2016 20:54 ДА БУДЕТ ТАК

Боксомэр убери эту свою мразь по-хорошему:не ровен час людям это всё достало;и народ самосудом займётся над всеми вами:не доводи до греха!!!!НУ,А УКРАИНУ С НОВЫМ ГОДОМ:ЧТОБЫ ВСЕ БЫЛИ ЗДОРОВЫМИ,А ВРАГИ МЁРТВЫМИ!!!


1.01.2017 8:07 Буча

Навіть Янукович не поводився так з людьми, як це бидло. Скільки разів при януку хотіли зносити мафи, тоді т.зв. Опозиціонери верещати по всіх каналах, що народ обдирають. І ніхто людей не чіпав. Тепер же прийшла мафія, дебіли і уроди, які вночі, як тать, використовують відкрито тітушок, без суда і слідства громлять все, що на їхньому шляху мішає ім верховодити по кличківськи. Голодний і холодний народ мовчить? Навіть янука цього не робив


1.01.2017 16:47 Патриот

Янык много чего не делал, что позволяют себе эти твари майданутые. Янык предсказывал нам пиздец если подпишем евроинтеграцию. Так оно и вышло, в стране жопа, война , бандитизм. Такого беспредела за 25 лет не было никогда.


1.01.2017 21:54 мовчіть казли та дурне бидло

То ли еще будет ой йо йой.


1.01.2017 23:07 Патриот

Янык много чего не делал. Кроме минета великому пу.


2.01.2017 11:52 Адвокат

Якщо відсутні судові документи (ухвали суду про знесення незаконно побудованих МАФів), рекомендую всім особам, яким спричинені матеріальні збитки, звернутися із заявами до правоохоронних органів щодо внесення відомостей до ЄРДР про скоєні злочини: умисне знищення або пошкодження майна, внаслідок чого заподіяно матеріальну шкоду в особливо великих розмірах (стаття 194 ч.2 КК України).Оскільки цей злочин організували працівники державної адміністрації міста Києва, в тому числі і керівники, то необхідно ще кваліфікувати їх дії за статтею 28 ч. 3 КК України. Одночасно рекомендую всім особам звернутися із позовними вимогами до районного суду про відшкодування завданих збитків комунальними підприємствами Києва.


2.01.2017 14:43 адвокату

Не розмивайте відповідача.Конкретно має відповідати Київська міська адміністрація в особі її голови. В іншому випадку суди будуть відмовляти в позові.


2.01.2017 17:46 Патриот

Да он еще ебал майданутых. Недоебал правда ну ничего все еще вререди


3.01.2017 9:02 патриоту

Не умно.Люди ведь разные,но все хотят одного,т е нормальной и хорошей жизни.Подходы разные как и насилие над личностю.Исходите из того что ни при одной власти человек не свободен,а отсюда и все беды. Нельзя совершать насилие над личностю.Просто мы не научились жить и уважать друг друга,верим словам ,а не делам,не несем ответственности,хотя бы моральной,за свой выбор и переводим все в силовое противостояние.Повар должен командовать на кухне,сапожник тачать сапоги….,боксер тренировать и защищать свои титулы,а организатор управления управлять,политик должен быть истинным патриотом,а не бизнесменом,т как тогда политика становится инструментом обмана общества.


3.01.2017 11:38 Никто

приехал в Киев d 2014 как беженец..голый и босый. Круто на борьбе с МАФами поднялся


3.01.2017 13:11 Никто

это вообще то копейки. Т.к. с МАФов они требуют от 500 до 1500 и не гривен …за полгода. А МАФов было 20 тыс. сей час пишут что 10 тыс. Даже если 10 тыс, заплатили это минимум 5 млн. долларов за полгода…а с ресторанов от 1500 до 5000….Поэтому Белоцерковца, который уже давно депутат от БПП и должен ходить в раду, за уши не оттянешь от комиссии по мафам


3.01.2017 22:11 пилат

Молодец Виталик!!! По другому нельзя. В таких случаях, если бы были мозги,- с ума сойти можна !!!


5.01.2017 12:32 хуй

адвокату, внесение в ердр не означает, что по делу будет хоть какой то ход, не надо тут рассказывать


5.01.2017 18:19 скощухи небудит

а где мапед пизжений


5.01.2017 19:09 адвокат Константин Кравчук

Ответчиками в данном случае выступают лица прямо нанесшие ущерб. Это первое. Далее. Нужно быть заезжим чтобы не понимать желания Киевлян избавиться от этого сплошного базара. Это два. Я Киевлянин, мне ларьки не нужны, молодец Веталий! Еще бы дома в центре почистить от рекламных вывесок на памятниках архитектуры и домах городского значения, Кличку цены бы не было.


5.01.2017 23:11 Гость

Наглість деяких донецьких ” біженців” немає меж. Доктор Татьяна Черній залишаючи ідеологічну близьку їй ДНР переїхала в Київ і влаштувалася на високооплачувану роботу в одну з приватних клінік столиці. І тут в ,”логові бандерівців” продовжує лити бруд на “…Украину убитую нацистским зверьем. Этим даунбассовским тварям чем больше помогай и сочувствуй, тем больше наделают капостей. Это уже поняли по всей территории Украины. Есть конечно среди беженцев и нормальные люди, которым обязательно надо помочь, но большенство кацапкие уроды.


6.01.2017 4:58 Шухевич

Наглость бандеровких беженцев перешла все границы. Эти твари заполонили ,как тараканы столицу. Нужно Киев чистить не только от мафофв ,бандитскими методами. Коммунальные службы города должны срочно заняться дизэнфекцией города,, нужно вытравить эту нечесть бандэровскую. Я думаю поляки охотно Кличко в этом помогут, да и Израиль будет не против.


Комментировать