ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS 27 поверх “Гуллівера”. Готівка без проблем

Минуло майже три місяці з моменту арешту першого заступника голови Державної податкової служби та начальника Податкової міліції Андрія Головача. Головного конвертолога Януковича-Арбузова. Легендарного «Кефірчика», який заслужив це прізвисько за любов до відкатів у 0,5% від протиправних схем, які він контролював. А це були схеми на сотні мільярдів гривень.

Сьогодні справа «Кефірчика» стоіть. Згідно інформації, яку старанно вкидають у ЗМІ із ГПУ, це пояснюється тим, що «Кефірчик» нібито «мовчить». Навіть якщо це і так, то на волі зашиються поплічники «Кефірчика», що фігурують у тому самому розслідуванні. Цих людей ГПУ чомусь не тільки не арештовує, але і навіть не викликає на допити. Ключовий персонаж серед них — Олексій Кікірешко.

Широкій публіці цей чолов’яга був довго відомий лише як власник і гравець київського ФК Арсенал, автогонщик і завсідник світських вечірок. Але це тільки вітрина. А гроші на оформлення цієї вітрини – правильно, з обналу. Кікірешко – визнаний авторитет у цій «галузі», один з найулюбленіший обнальщиків екс-голови Мінздоху Кліменка. Після Майдану конверти Кікірешко, що обслуговували бізнес-імперію Клименка, кришував сам Юрій Артюхов – зам голови СБУ. Але після його звільнення влітку 2015 обнальна система Кікірешко продовжила працювати.

Все це було добре відомо ГПУ. Кікірешко був одним із фігурантів справи, відкритої против Клименка — про присвоєння 3 млрд. гривень (при курсі 8 грн / долар) під виглядом фіктивного ПДВ. До речі, тільки завдяки розголосу, що вчинили активісти громадської ініціатив «STOP Фіктивний ПДВ» ця справа не була закрита влітку цього року. Розслідування по ній активізувалося, і одним із результатів цієї активізації став арешт «Кефірчика».

Пане Матіос! Вам не вистачає доказів по цій справі? То може запитаєте у одного футболіста і автогонщика, а по сумісництву обнальщика Клименка? Кікірешко був і залишається тим сам тактиком, что втілював у життя «стратегічні» схеми Клименко і Головача. Він є фігурантом справи №32013110090000193 і його покази можуть легко вирішити проблему «мовчання» Кефірчика. А очна ставка двох цих чудових людей, гарантуємо, дозолить передати справу до суду у місячний термін.

Де знайти Кікірешко? Пане Матіос, це зовсім просто. В 10 хвилинах їзди від ГПУ знаходиться ТРЦ Гулівер, що належить Клименко і Стоматологу. На 27-му поверсі цього бізнес-центру розташований конверт-центр. Який контролюється паном Кікірешко. І сам Кікірешко там регулярно з’являється. І дуже вільно себе почуває, розповідаючи, що «в пракуратурє всьо порешал», та час від часу займається ще одним хобі – лупцює жінок.

Якщо Кікірешко працює і нікуди не біжить, значить його послуги комусь потрібні, і значить від когось він отримав гарантії власної недоторканості. Може, пану Матіосу відомо хто цей «комусь» і «хтось», і він назве його ім’я? А заодно розповість, що ГПУ встановлено по нашому світському леву-ковертатору. Або скаже, що це «чєстнєйший чєловєк», що теж буде відповіддю.

Громадська ініціатива “STOP Фіктивний ПДВ”

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

9.12.2016 8:33 GerrPiter

Риба гніє з Порошенка…


9.12.2016 10:23 ответят все-достали

Ничего не проходит бесследно,и это скоро будет-власть ничего не делает,и чтобы ..очисить.. Украину от прошлой и нынешней мрази-будет ..народная зачистка.. будут создаватся ..отряды.. которые будут и судом,и исполнителем:казни будут народными и показательными…


9.12.2016 10:58 Горловка

КОЛЯ ГУЛЛИВЕР СМОТРИТ ЗА КИЕВОМ!


9.12.2016 11:35 БПП хочет денег

Порошенковцы в лице Кононенко ставят ГПУ другую задачу, чем перекрыть конверты и направить поступления в бюджет. Задача получить денег за “говорящего” заложника, сохранить намытый НДС и приход, забрать рабочую схему под себя.


9.12.2016 13:51 Харьков

Арестуйте Роздайбеду и Бирсан, пока не сбежали.


9.12.2016 14:02 Миша

Капец, какой шлак. Хотел спросить “и это кто-то читает?”, а потом понял, что я тоже из числа тех лохов, которые прочитали :/


9.12.2016 18:55 ищите в себе грунт системы.

Да не сможет система погубить КЕФИРЧИКА,т как последний выступит похлеще Онищенко и пленок предшественников.Надо ликвидировать систему и как следствие КЕФИРЧИКА пусть даже в автоаварии.Пример есть в Румынии с Чаучешку.


9.12.2016 19:09 14

Ты что. машину в ДТП жалко


11.12.2016 13:35 кобздон опять бздонул...

Эта гнида жидовская всегда колебалась вместе с линией партии. Еврей кабзон поет оды какому то павлову неизвестного роду племени за то шо та тварь убивала украинцев на территории Украины.Евреи соловьев ,киселев призывают русских то же ненавидеть Украину и ее жителей.Самих же евреев там где стреляют нет. Организаторы чего то нехорошего.А простые кацапы дурачки верят еврейской пропаганде и лезут на чужую территорию защищать русский мир ,где опять же керуют они, родимые салавьевы-киселевы.Кобздону пора уже заказать песни для Захарченко, Плотницкого, и пусть для Путина уже задумается.


Комментировать