ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Олександр Палій: Головний митник Києва «відбілюється» після викриття «оборудок»

Після журналістських розслідувань, які викрили “оборудки” Сергія Тупальського, він вирішив використати не дуже відомі видання, які публікують його роздуми про справи не тільки столичної митниці, а й усієї країни.

Про це у своєму ”Фейсбуці” написав політолог Олександр Палій, передає Depo.ua.

Трохи схоже на спробу перевести тему, як це було з Лещенком, який після скандалу з квартирами різко почав “легалізувати” проституцію, бо інших проблем в країні нема”, — написав Палій.

Політолог нагадав, що не так давно журналісти програми “Гроші” провели розслідування і викрили злочинну корупційну схему столичного митника Сергія Тупальського на десятки мільйонів гривень.  Справа в тому, що  на найбільшому митному посту “Столичний”, який очолює Тупальський, щоденно розмитнюють сотні багатотонних вантажівок. Товар зі всього світу тут оформлюють брокерські контори — посередники між постачальником й покупцем. Одне із найуспішніших у цій справі підприємств “Тріумф-СВ” — лише за цей рік оформило майже 5 тисяч вантажів. Засноване підприємство “Тріумф-СВ” рідним братом столичного митника Олександром.  Після приходу на столичну митницю пана Тупальського, митно-брокерська фірма “Тріумф-СВ” почала показувати фантастичні результати роботи з фірмами-імпортерами.

Після цього розслідування, вочевидь, Сергій Тупальський вирішив трошки витратитися і спробувати відмити репутацію, якщо вона є, від “оборудок”.  

Він розпочав власну кампанію з відбілювання своєї репутації. Окрім допису на своїй сторінці у “Фейсбуці”, де чиновник з митниці розповідає про свою “пухнастість”, Тупальський також почав з`являтися на сторінках деяких інтернет-видань.

Наприклад, днями на сайті “Правда Украины” з`явився розлогий коментар Сергія Тупальського стосовно законопроекту про Національну митну службу. Хоча виникає велике питання, чи це рівень столичного митника – коментувати аж цілий законопроект?

За кілька днів на сайті ”Міжрегіональні новини України і світу” також з`явилися роздуми Сергія Тупальського стосовно того, як припинити незаконне вивезення історичних цінностей за кордон через митницю. Причому, за приклад головний митник столиці бере ситуацію, що сталася на… Харківській митниці. Хоча Тупальський наче не є головним митником України, щоб коментувати контрабанду у межах усієї держави. 

Чесно кажучи, активність головного митника Києва за останній тиждень просто вражає. Скидається на те, що чиновник лише роздавав коментарі журналістам. Наприклад, виданню ”Регіон Київ Медіа” він також встиг розповісти про найбільш розповсюджені порушення на митниці і як блискавично його підопічні з цим справляються. 

Ну і нарешті Сергій Тупальський у коментарі виданню “fttc.com.ua” взагалі почав розповідати, як працюють і повинні працювати вітчизняні митні органи. 

Таке враження, що голова Київської міської митниці займає посаду не менш ніж голови ДФС.

Мабуть Сергій Тупальський думає, що усі ці коментарі у ЗМІ відбілять його репутацію і всі українці забудуть про “оборудки”, які він запроваджує на посаді головного митника Києва. Хоча, дані видання і ЗМІ назвати важко. Бо хто про них знає взагалі?

Depo.ua

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

29.11.2016 14:35 Импортер

Сергей Тупальский,единственный порядочный человек на этой должности за 15 лет.Вообще не понимаю,как его туда назначили!)))Денег не вымогает,ко всем относится с пониманием и не в разрез с государственными интересами!Конечно,на такого и будут травлю организовывать такие ворюги,как Романенко и Пиковский!Фирма АЖ 5000 деклараций оформила УЖАС!!!!Аж 50000грн заработала!!!Вот это “уровень” коррупции!!!предыдущие начальники столько с одной декларации зарабатывали и были СВЯТЫМИ!!!!


29.11.2016 14:48 типа импортеру

Где ты видел декларацию за 10 гривен, дурень? Эдак набежало 5 миллиончиков гривен родимых…


29.11.2016 17:31 зануда возмущен тупостю народонаселения

Ну что мы все обсуждаем? Это все номенклатура.Ставят не для того чтобы снимать и привлекать к ответственности.Это система,но иногда факты выходят из под контроля,а реакции никакой.Поговорят и забудут.


30.11.2016 18:54 Киевлянин

Номенклатура была при Советах и плохо кончила. А сейчас это мафия. Винницкий картель с подельниками, который пришел на смену донецкому картелю. И кто кого кончит: народ мафию или мафия Украину — вопрос открытый.


15.12.2016 17:41 Люстратор

Як зять Ківалося при зарплаті у 6 тисяч грн. став олігархом з палацом, яхтою та уникнув люстрації https://www.youtube.com/watch?v=QT5wOlrdVlw&feature=youtu.be&app=desk top


Комментировать