ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS ОГНЕСТРЕЛЬНЫЙ ТЕРПЕЛЕЦ

У цій історії чарівно все – від «потерпілого» до місця події, від новини до самого «злочину». Пробачте мій цинізм, але це – просто свято якесь…

А почнемо ми святковий текст – ні, не з події – з машини. З білих, як лебідь, «жигулі» 10-ї моделі. Таке не кожного року побачиш – екс-начальник УБНОН МВС України і на «жигулях»! Це крутіше за будь-який анекдот. Бо мєнт, що керує «боротьбою» з наркотиками, на такому не їздить – «пацани нє поймут». Бо «жигулями» він службу не поважає і колектив принижує.

Побачивши таке, бариги, тим більше херсонські, «відкат» зажмуть. А це, як кажуть в сусідній Кацапетівці, «сніжаєт пріємлімую норму прібилі». Отака фігня, малята.

А тепер про вибухо-вогнепального «потерпілого», Іллю КІВУ, полковника МВС тощо. От кажуть, що у нас людей з особливими потребами (обмеженими можливостями) принижують. Мовляв, на роботу не беруть, кар’єру псують і взагалі ганьба і зрада.

 

 

Не знаю, що там з фізичними вадами, а психіатрію ми подалали як пережиток минулого. Тому доводжу до Вашого відома, що шизофренікам «вєздє у нас дорога». Боротьбою зі наркозлочинністю керують, дико ростуть погонами і отримують не тільки права на машину, а й іменну вогнепальну зброю.

Відтак Ілля КІВА – зразковий доказ того, що в частині толерантності Євросоюзу до нас, як до неба рачки. Медичну довідку стягнув з цього сайту: (http://kompromat1.info/articles/25209-chinovnik_mvd_iljja_kiva_lipovyj_podpolkovnik_s_diagnozom_shizofrenija)

Якщо Вам мало цього, то ось ще витяг з офіційного вироку:

 

 

Відтак є і друга реформуюча розум новина: суди впровадили унікальну процедуру боротьби із хабарями та іншою корупцією методом амністії! Це добровольців у нас «сажать нє пєрєсажать», а корупціонери — виріб штучний! До них треба з розумінням і обережністю. Тим більше, вирок було отримано офіцером міліції Ківою за смішні речі – за «усну подяку» у розмірі трохи більше тисячі доларів США.

Зазначимо, що на суді захист майже довів, що підсудний є неадекватним. І просто сприймав ці гроші як премію за зразкову службу.

До речі! А хабар з якої кількості нулів починається? Я без претензій, просто цікаво!..

 

«5,45 – калібр alter ego…»

Якщо вірити фотографіям, що ілюстрували новину про замах і цьому відео (https://www.youtube.com/watch?v=8Gcy7UyhNKk), в Ківу спочатку кинули гранату, а потім стріляли з АКС-74У. На відео він бадьоро описує ситуацію. Кілька запитань:

  1. Чому зупинився, якщо машину не пошкоджено? Затримати автоматника хотів?

  2. Чому немає сліду екстреного гальмування, або різкого маневру? Може просто машина стояла?

  3. Що він там робив?

Я чому так доколупуюсь. Стріляли, імовірно, з тієї ж відстані, з якої кидали гранату – це півсотні метрів максимум. На темній вулиці біла машина – як на долоні. А з відстані гранатного кидка АКС-74У кладе так, що за дві з половиною секунди машину на друшляк перетворить. Стріляли, якщо вірити відео, ззаду. Двигун водія не захищав. Тому при швидкості кулі 735 м/с, автомат прострілить автівку до двигуна. Та можна і одиночним вогнем заплювати жертву з гарантією. А тут дірки з боку пасажира. А водій ціленький, бадьоренький, навколо машинки в шортіках бігає, все поліції показує – просто няшка.

Щось мені підказує журналістський досвід, що пан полковник вирішив собі зробити охрєнєнний, як йому здається, PR. І стати таким собі героєм-кандидатом. Ну, він людина з «альтернативним світосприйняттям», йому видніше. Психічно хворий полковник МВС Ківа прагне вписаетися в парламент, як пташка в небо.

 

Юрій КОЛЕСНИКОВ, «ОРД» 

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

6.07.2016 2:41 Очевидец

Кива этот соучастник оргий педофила Авакова и проститутки Антонины Геращенко…


6.07.2016 7:55 Рябой Конь

Ну так в Раде ему одиноко не будет. Так и Танюша Черновол, и Парубий тоже ничего)))


6.07.2016 9:20 .

вот из за таких кадров на госслужбе,как кива

и растёт недоверие к власти.

всё-таки интересно,шо авакова притягивает к подобным идиотам?

очевидно,шо идиот покушался сам на себя.

даже не смешно.

ёбаный шизофреник.


6.07.2016 9:42 23

Думайте, что хотите. Чем больше будет психически больных людей в парламене, со справкой, тем лучше будет его работа. Коллеги-воры начнут бояться их обидеть или прессонуть. Может ответка полететь. Жменя какашек. Стакан или бутылка стеклянные. Возьми кинь в кого стаканом! Это только Авакову позволительно. У того уже давно проблемы с социумом.


6.07.2016 9:50 MORMAT

Кива на “ладе” — это ярко =))) Жаба расстрелять “Прадо” задавила?..


6.07.2016 9:52 MORMAT

А знаете, почему сессия в парламенте весной и осенью? У шизиков активность обостряется. Без прикола. Это один из четких признаков.


6.07.2016 10:22 111

И зачем фильм было “Собачье сердце” снимать,вот он Шариков. Самый что ни есть настоящий. Постанова в принципе хорошая, но печально то на что люди идут ради того чтобы корочку депутата получить…А еще страшнее то что поведутся и будут за “страдальца” голосовать и будет у нас в парламенте душевная компания((((. Вернее компания душевнобольных.


6.07.2016 12:24 Гены пальцем...

Это Кива на фото? Какое поразительное сходство! Подумал, что это прохиндей Эдя Ходос.


6.07.2016 13:27 Чему удивляться?

Ранее судимые у нас президенты, генеральные прокуроры, главари партий, народные депутаты.

Есть психически больные нардепы.

Почему инвалиду с ПСИХИЧЕСКИМ заболеванием не быть действующим подполковником милиции и ему не выдать боевое табельнеое оружие?

А еще у нас есть супер закон про очищение власти. Вот он и ”ОЧИСЧЩАЕТ”


6.07.2016 15:28 вася пупкин

Осталось выяснить кто из шизанутого преступника полковника полиции за год слепил. Впрочем, чему удивляться? Это типичный образчик опоры режима. Только из под контроля вышел. Давеча он на телешоу начал идеи о массовом строительстве виселец для нынешней власти выдвигать. Что у умных на уме, дуремарчик и высказал. Поэтому и хреначить на сайте Речинского начали. Сейчас он вроде рядовым в нацгвардии служит. А много у нас рядовых нацгвардейцев собственную передачу на телеканале имеют? Если такие звезды зажигают, значит кому-то нужно.


6.07.2016 15:45 зануда

аваков подбирал.а президент назначал себе подобных,но у Кивы не хватило выдержки и он начал претендовать на пост министра,а на выборах президента. Типичный представитель власти и любимчик козлов и иного электората.


6.07.2016 21:33 Час

Любимый партнер и бесёнок Арсенки Авакяна. Скажите когда этот бред закончится? Пора задуматься или привыкнем к кровавым мерзким геям и убийцам


7.07.2016 7:24 Рябой Конь

Васе Пупкику — респект и уважуха!!!


7.07.2016 13:12 123

Мавпа з гранатою-КИВА


8.07.2016 18:20 А.я за.

А мы с Царева прикалывались, — а тут на тебе такой шедевр. А сколько ещо етих швондеров там есть. Вот теперь понимаеш писец стране.


12.07.2016 0:34 житель Херсона

А может он что-то украл у Авакова, вот он его и двигает…….


Комментировать