ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS За які кошти живуть митники -“поплічники Януковича” із Донецька у Івано-Франківську

Вже другий місяць на Івано-Франківській митниці ДФС не вщухає скандал, який виник через сумнівні,непрозорі кадрові призначення заступників керівника митниці. Як повідомлялося у місцевих ЗМІ, 28 та 29 квітня цього року на посади першого заступниканачальника Івано-Франківської митниці ДФС та заступника начальника-начальникавідділу боротьби з митними правопорушеннями було призначено «варяги» з Донецька Михайла Закалінського і Володимира Козюберда.


За які заслуги і за які кошти живуть новопризначені митники.


Пропрацювавши все життя у Донецькій області, будучи вірнимипоплічниками режиму Януковича, за що з 2002 до 2010 рр. неодноразово одержували від керівництва Донецької області та митниці нагороди і почесні грамоти, що,погодьтеся, досить красномовно свідчить про їх лояльність до «донецьких»,обидва митники вирішили перебратися на Захід, до Івано-Франківська.

 

Віддавна так склалось, що відсутність транспортних пунктівперетину кордону з іноземними державами робить Прикарпатську митницю менш привабливоюдля митних “ділків”. Проте для багатьох вона може стати чудовою”тихою гаванню”, щоб відсидітися чи то уникнути люстрації. Мабуть цеі стало причиною цих скандальних кадрових призначень. Адже, погодьтеся, в тойчас, коли служби ДФС Прикарпаття мають свій значний, висококваліфікований кадровийрезерв, призначення людей, які все життя пропрацювали на території, де в даний час проводиться АТО – виглядає доволі спірно.


Не менш важливим питанням, що турбує громадськість, ємайновий стан новопризначених. Так, зокрема, згідно інформації місячнийпосадовий оклад першого заступника начальника Івано-Франківської митниці ДФСскладає близько 6 000 грн., а начальника відділу боротьби з митними правопорушеннями – близько 5000 грн. Враховуючи оренду житла, яка уІвано-Франківську коливається в районі 2500 гривень, та обслуговуванняособистого автомобіля – в середньому 2000-2200 грн. на місяць, на купівлю продуктів харчування практично нічого й не залишається. Ці факти уже мають стати підставоюдля проведення службових перевірок щодо діяльності «нечистих на руку» чиновників.


Серед іншого, громадськість турбує відстоювання державницьких інтересів «донецькими» митниками.Перебуваючи другий місяць на Прикарпатті, доволі слушними є запитання: де новопризначенічиновники зареєстровані на військовому обліку: в окупованому Донецьку чи в Івано-Франківську? Також окремого вивчення потребує питання чи їхньої підтримкисепаратистських рухів на Донбасі на початку збройного конфлікту у 2014 році? Адже,погодьтеся, тоді як кожного дня лунають повідомлення про поранення чи загибель наших синів, чоловіків чи братів на передовій, досить несправедливим є тойфакт, що ті, хто «завари всю цю кашу», відсиджуються в тилу.


Нагадаємо, наприкінці травня у місцевій пресі розгорівся скандал щодо сумнівних кадрових призначеньзаступників керівника Івано-Франківської митниці. Це викликало хвилю обурення серед місцевих жителів, які вже 2 червня завіталина митницю з вимогами “написати заяву на звільнення і відправитися назад на Донбас самостійно». Однак «донецькийчиновник» відмовився,тому громада підготувала для нього бус «На Донбас», яким він поїхав доПрокуратури області, де їх зустріло керівництво області і пообіцяло розібратися у ситуації.


Незалежний журналіст
Юрій Чутка 

Бріз

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

4.07.2016 19:40 А що вас дивує?

Це продовження програми гавнюковича по заселенню країни цим сміттям і винищенню патріотів. Лугандонів подалі на захід на жирні місця, а всіх інших на схід на вірну смерть.


4.07.2016 20:18 УВБ

Скільки можна терпіти вихватки «рекетира в пагонах» екс очільника Управління внутрішньої безпеки «недолюстрованого» полковника поліції Довганича Василя Антоновича. «Заробітчанин» з Закарпаття, який пройшов «тернистий шлях» від інспектора по роботі з особовим складом міського відділу міліції м. Івано-Франківська до начальника Управління внутрішньої безпеки Івано-Франківської обласі. За «великі» досягнення в боротьбі з корупцією в поліції Василя Довганича понижено в посаді та направлено для подальшого проходження служби в Управління внутрішньої безпеки Хмельницької області на посаду заступника начальника відділу. Але «борець» з корупцією ніяк не може залишити Прикарпатський край. Василя Довганича, який в даний момент перебуває на лікарняному можна побачити в шортах у різних місцях Івано-Франківська. Він продовжує збирати побори з працівників поліції. Займається кришуванням. Разом зі своїм кумом начальником Калуського відділу поліції ГУ НП в Івано-Франківській області підполковником поліції Маківничуком Василем Миколайовичом кришують пилорами та незаконну порубку лісу в Богородчанському та Рожнятівському районах. Крім цього «борець з корупцією» кришує обмінники валют, аптеки, газові заправки, спирт, виготовлення фальсифікованих горілчаних виробів. Кришує Василя Довганича покурор Івано-Франківської області, виходець з Закарпаття Братюк Владислав Петрович. Дружина Василя Антоновича можна побачити в Івано-Франківську на дорогому автомобілі Тойота Авенсіс, номерний знак 8008, яка нігде не працює, але на престижному автомобілі їздить. Сам Василь Антонович їздить на автомобілях Мерседес Е 211, номерний знак 7770, та БМВ Х6 на чеській реєстрації. Виникає питання до громадських діячів, та працівників МВС, які люстрували Василя Довганича. Чи може така особистість, як Василь Довганич служити в органах Національної поліції?


5.07.2016 0:53 ?

Ни о чем


5.07.2016 9:20 dura lex sed lex

Возможно эти люди и засранцы а возможно кость в горле местной пиздоты которая видит на приоритетных местах своих верных вервульфов а не этих двоих НО исходя из этого пасквиля “Незалежний журналіст” Юрій Чутка, была проплаченна и это факт господа.


9.07.2016 14:25 Віталя

Дорогий громадянин нашої краіни бачу не мало ви приклали зусиль щоб це написати , а саме володієте дуже великим об’ємом інформацію думаю використали ви іі не з тих джерел з яких іі можна розповсюджувати! Прочитайте будь-ласка де раз і подумайте про що ви пишете і як вам не соромно! Кричить всі про демократію покращення ситуації в країні , а замість того щоб почати щось змінювати в своїй країні займаєтеся обсипані ям брудом людей які зробили дуже багато до покращення добробуту країни і для спокійних ночей ваших дітей ! Ящо ви такі багаті на інформацію і розповсюджуєте цей бруд то мали б також знати Як Василь Антонович прийшов до цієї посади через який він шлях пройшов і без як ви кажете кришування і без фінансової допомоги!за всі роки на його посаді в івано франківську працівники були задоволені мати такого начальника і за дуже догми час у відділі відбулися ремонти для покращення перебування людей на роботі яких ніхто ніколи не робив з років незалежної України ! Люстрація що це таке , дуже розумні слова повивчали багато знаємо тепер , хто кого люстрував, хто у вас тепер при владі ! Ви тільки те і можете що писати і кричати не пробуючи вдарити пальцем у палець , напевно ви за дуже до демократії поперлися але знаєте ще не готові бо треба в першу чергу позбутися цієї злость і способу винуватими в своіх бідах інших ! То що ви бачите людину на вулицях це зовсім нормально представляєте люди в шортах теж мають право ходити ! Позбудеться свого внутрішнього бруду перш за все а не наводьте тут всі дані які ви так плідно збирали! Попробуй те зробити щось добре до людей і вам особисто це допоможе! У нас не країна погана не чиновники погані у нас люди просто пропитіні злістю і лінію бо саме краще і зручніше просто жалітися і нічого не робити! Куди б у нас не звернувся в яку організацію скрізь понурі люди злі ніхто тобі ніколи доброго слова не скаже то про що тут говорити! Бруд у вас всередині і виливаєте бруд на когось хто цього не заслуговує на секунду і не знаєте що людина зробила для вас ! Мені просто соромно за вас як українського громадянина


Комментировать