ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Мукачевские события. «Пограничный» след. Назаренко и Блюк

По материалам форума: «А що Назар? Головне,що його синуля Сашко торби з грошима закарпатськими возив на Київ! Хто не знає про його контакти (Сашкові) з блюківськими, з “Барвою”? Там головне-грошики за кордон! Хай тепер татусь Гаранту пояснює що-до чого! Це тільки останніх пів року масштаби контрабанди зменшились трохи, а до цього? А хто був директором прикордонників в Мукачевому — Олександр Назаренко! Подивіться на кордон: всі ділянки біля кордону — приватні! Хто дозволив вздовж лінії кордону паркани городити: Сашко Назаренко, Вадим Ченчик разом з Толяном Максимчуком та Слюсарєвим!

 

Не удержался,напишу какое состояние сейчас у Назаренка старшего.Короче посля замеса в Мукачево,голова сидит и несет яйца-хоть бы не вспомнили что мое чадо 2 года рукводило отрядом и дружило с блюком и сейчас до сих пор с ним общается,потому что только ему дали добро на сигареты.С этого перепугу аж с утра дали команду всем кто был в теме с блюковскими-снимать.Но есть одно но пане голово и вы скоро будете сняты.

 

Всем известно, что группировка “Блюка” плотно сидит на организации переброски сигарет в Европу. Всем известно, что пограничники обеспечивали такую деятельность. Всем известно, что посредником между “Брюками” и пограничниками был сын нынешнего главы пограничников Виктора Назаренко Александр Назаренко! Для тех, кто не верит в это: пусть правоохранители возьмут трафики мобильных телефонов Александра Назаренко, блюковской братвы! Пусть проверят сколько раз в месяц бывает в Мукачево, Ужгороде, вообще в Закарпатье Александр Назаренко, который нигде не работает, а ведет образ жизни олигархический: машины, гостиницы, рестораны, заграничные поездки! Все сразу становится понятным!!! Гнать Назаренко Виктора с высокой государственно посады страной метлой! Хватит!

Відкритий лист

Шановний Петро Олексійовичу!

Шановні високопосадовці!

До Вас звертаються військовослужбовці Державної прикордонної Служби України. Наше звернення викликане ситуацією, яка склалася а нашому прикордонному відомстві на сьогоднішній день.

Ми не можемо більше терпіти і бути мовчазними свідками того, як керівництво служби під час війни, яка йде в державі, займається організацією контрабанди і поборами на кордоні і в зоні АТО, розкраданням державних коштів, які виділяються на закупівлю майна, корупцією на всіх рівнях управління.

А тепер по порядку:

Голова Служби Назаренко В.О.

Після свого призначення на посаду керівника створив злочинну систему по відмиванню грошей, в якій задіяний його син Назаренко О.В., заступники Голови, деякі директори департаментів, начальники управлінь центрального апарату та регіональних управлінь і загонів.

Що стосується сина Назаренко Олександра Вікторовича то він до минулого року проходив службу в нашому відомстві на різних керівних посадах (начальник відділу, начальник загону і т.д.) на західному кордоні.

Після призначення Назаренко В.О. на посаду Голови, він перевів свого сина в прокуратуру у Львові, а потім звільнив його взагалі зі служби, щоб у того були “розв`язані руки”. 

Тепер син Назаренка В.О. “кришує” весь західний кордон  України, збирає побори зі всіх начальників загонів, начальників відділів на пунктах пропуску, організовує призначення на керівні посади в прикордонному відомстві за великі хабарі.

Такий собі новий “Саша Янукович”.

Що стосується Заступників Голови, то призначення восени минулого року Бляшенка О.В. і Серватюка В.О. на ці посади, викликало нерозуміння колективу відомства такої кадрової політики, тому що обидва генерали підпадали під Закон про люстрацію як бувші кадрові офіцери КДБ СРСР, і якби навіть служили на час набуття сили закону, то були б звільнені.

А тут людей, які звільнені на пенсію біля десяти років тому призначають на посади, після того як вони начебто столи учасниками АТО.

Це ж треба бути такими цинічними, щоб сісти в броньовані джипи, взяти із собою два десятки охорони з мобільного загону і три дні проїхатися біля зони зіткнення, і через тиждень отримати генералам Бляшенко О.В. і Серватюку В.О. статус учасників АТО, як пропуск на посади.

В той час, як наші побратими, які місяціми воюють на сході, до сих під деякі не отримали такого статусу.

Що стосується окремо Бляшенко О.В., який перебуває на посаді заступника Голови, відповідає за кадри, логістику і т.д., то про його можливості і схильності до розкрадання державного майна, ще під час служби в Криму під керівництвом товариша Назаренко В.О., знає вся прикордонна служба. Тоді Бляшено О.В. був заступником Назаренка В.О. по тилу в Азово-Чорноморському регіональному управлінні і успішно виконував завдання по розкраданню паливно-мастильних матеріалів.

Окремо хочемо зупинитися на питанні роботи з персоналом і кадровій роботі. На посаду директора департаменту по роботі з персоналом, якому підпорядковується і управління кадрів, Назаренко В.О. призначив свого товариша — генерала Нестеренко М.Ф., який зараз в нашому відомстві і є організатором всіх корупційних схем по призначеннях на посади через ВАК і без неї за гроші, відправлення або не відправлення в зону АТО за гроші і т.д.

Також всі добре знають, що Нестеренко М.Ф. був і є людиною Раїси Богатирьової. Аналізуючи все вище зазаначене, виникає питання, який кадровий підбір людей на такі високі посади і з якою метою їх туди призначають.

Окреме питання — організація закупівлі майна. Мало того, що Бляшенко О.В. створив свою систему по розкраданню коштів через полковників Гура О.І., Лутченко О.В., так в той же час на посаду заступника директора департаменту ресурстного забезпечення Адміністрації Держприкордонслужби призначений Матвійчук П.А. з МВС, який ще до проведення торгів, вже знає в кого і що купувати і по яких цінах…

Обурення і нерозуміння в колективі викликає те, що в такі тяжкі часи для України, Назаренко В.О., Серватюк В.О., Бляшенко О.В., та інші керівники структурних підрозділів служби, роблять шикарні ремонти в своїх кабінетах зі спальнями, кімнатами відпочинку і т.д. Позаймали під ці апартаменти цілі поверхи, позакривалися від нас кодованими замками і всім розказують, що роблять це за власні кошти…

Крім того на обслуговування керівництва Адміністрації служби (голова, заступники, директори департаментів, начальники управлінь) щодня використовується більше тридцяти одиниць автомобільної легкової техніки (позашляховики Нісан (які отримані від ЄС для охорони Державного кордону), Тойоти, Фольсвагени, Шкоди та інші), в той час коли постановою Кабінету Міністрів України для Адміністрації ДПСУ передбачено один службовий автомобіль.

Виникає питання, що наші керівники під час війни, коли гинуть наші хлопці, думають тільки про власну наживу, а не про підлеглих людей і Державу.

Пане Президенте, просимо Вас, як Головнокомандуючого, зупинити свавілля в нашому відомстві, бо велика кількість військовослужбовців вже на межі взриву…

З повагою,

офіцери, військовослужбовці за контрактом, Державної прикордонної служби України.»

«ОРД»

 

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

12.07.2015 11:13 надеюсь на СБУ

СБУ, работаем.


12.07.2015 12:02 На СБУ дибил надеется)))СБУ в доле уже много лет

Надеяться нужно на патриотов,которые вырежут недобитых рыгиАналов,олигархи(в том числе перекрасившуюся в 2014) и ментовско-прокурорско-судейскую коррумпированную на 150% шоблу.Героям Слава!Разом переможимо свиней


12.07.2015 12:09 Рыба гниёт с барыги Вальцмана.Крышуется с его ведома.

Правильно свина пархатого с Майдана пинками гнали—у народа есть чутьё


12.07.2015 12:12 Атомник

О каких кадровых прызначеннях можно говорить если во время войны концерн Укроборонпром возглавляет Рома Романов человек который заставил президента повторять вранье об экономии сотни миллионов на электронных торгах ( которых не было) о контрактах на миллиард за год что есть полное вранье так-как этот миллиард скоро будет не на экспортеров а на импорте. Заводы которыми руководит корупционеры которых под себя назначили Романов и Пинькас ничего положительного не сделали а только разваливают заводы и через три месяца когда Романова прибьют вернувшиеся с АТО бойцы за ту технику которую он за купил за границей и отремонтировал на заводах. Ярошу и всему правому сектору надо обратить внимание на укроборгнпром потому что Гладковский-Свинарчук развел такую грязь в этом ведомстве заставив директоров таких как Микитюк- директор укроборонсервис лично заносить ему, директоров танкоремонтных заводов и теперь конечно Антонова. До меня многие писали о Романове но он к сожалению не потопляемый но убиваемый за все деяния во время войны


12.07.2015 12:27 Аз воздам

Какие нахер кадры и назначения. Порошено с Свинарчуком-Гладковским держусь Романова на укроборонпроме боясь что если его убрать то Яценюк поставит кого-то своего. Вывод пусть управляет вор и дурак и ничего что по вине Романова гибнут люди в АТО потому что техника отремонтированная на предприятиях оборонпрома хуже чем неремонтированы зарубежный металлолом . Помогите президенту убрать мошенников и воров с оборонпрома


12.07.2015 13:43 В стране война а они Мерсы покупают. И ничего...?

http://ord-ua.com/2015/05/15/-pro-zdirnitstvo-ili-kak-dolgo-mozhno-doit-narod-uk rainyi/?lpage=1

НИ ФИГА СЕБЕ! http://news.meta.ua/cluster:42841947-V-Genshtabe-rasskazal…/ Из комментариев: “А тим часом пани з Центрального аппарату Міноборони сидячи в теплих кабінетах і себе не забувають: отримують зарплатню як на полі бою. Ось і Директор департаменту фінансів Міноборони генерал-лейтенант (http://ord-ua.com/2009/03/30/pidpilnij-miljoner-v-ministerstvi-oboroni/) задекларував отримання за 2014 рік майже 300000 грн. зарплатні. А сукупний його дохід за 2014 рік склав понад 522000 грн. Декларація тут: http://www.mil.gov.ua/content/lustration/dec_marco.pdf Пан генерал має два автомобілі: Тойоту (2012 року) та Мерседес (2013 року). Хоча є слухи, що ці авто пан генерал купив для передачі бійцям АТО…))) Ось так і живемо: на війні бійці голодують та гинуть, а в тилу генерали кують гроші та жирують на закордонних авто вартістю понад півмільйона гривень. Що цікаво не один такий генерал у Міноборони, їх там ціла свора з зарплатнею понад 200-300 тис. грн. на рік. Див.: сайт Міноборони: http://www.mil.gov.ua/diyalnist/lyustracziya-vladi/ ”

16.05.2015 17:37 каждому свое

Что то крутая у него зарплата да плюс откаты и не только себе вот и держат. Правильно делает министр и главнокомандующий повышая денежное довольствие генералов. Они оплот, а пушечного мяса у нас предостаточно. Начинали с 53 млн,а сегодня не до считываемся и 40. Территорию надо освобождать, а не тесниться.”

Где же ваша совесть, паны генералы, офицеры и госслужащие? Почему ослепли Президенты и Премьеры?


12.07.2015 14:45 Репост: Хрен вам, вам, а не Европа

Пока вопросы будут решать тем у кого дубина толще, ни кто и ни хрена вас, засранцев, в европу не пустит

Послушайте ЧТО говорит правосек на видик: ” Я пришел к местному “авторитету” (назвал какою-то кликуху-погоняло). Он сказал”Мы сюда вас не пустим”. Я ответил: “Значит не договорились”. После этого понеслось. Цена вопроса -ПОЛ ЛИМОНА ЕВРАВ за 1 фуру сигарет. Никто частью этих денег делиться с новоявленными “предпринимателями” не захотел. Им сказали — “Пшли вон, в окоп на востоке”. ПС обиделись.

Поэтому не надо волну гнать про патриотизм, борьбу с коррупцией и контрабандой. Все гораздо проще. Хотели ребятушки сесть на “коньячную струю”, а другая жлобня отправила их в… или на….

Слушал пояснения другог руководителя из ПС. Прозвучала мысль: “Майдан не закончился, он продолжается” Другими словами — это не конец , дали буде.

УРОДЫ, второй раз дорвавшиеся до власти, показали что они бездарями были бездарями и остаются. Никаких реформ они сделать не способны, и не будут делать, потому что реформы предполагают изменения СИСТЕМЫ. НО ЕЕ НИКТО НЕ ХОЧЕТ ПЕРЕДЕЛЫВАТЬ.

ЕЕ ХОТЯТ ТОЛЬКО ПЕРЕПОДЧИНИТЬ ПОД СЕБЯ. А вам, в очередной раз, красивые фантики .. а внутри фантиков тоже самое гавно, что и было.

Гавнюки у власти выпустили джина из бутылки. Этот джин им тупые и жадные бошки, надеюсь снесет
12.07.2015 16:43 ЖИДИ по новому

Охендовский получил Орден Ярослава Мудрого высшей степени. Знак ордена виготовляється з срібла, з вигравіруваними «Мудрість, честь, слава».

Полупокерские СМИ публикуют фото брошенных машин ПС. А где дворцы и самолёты Ланьо-Балоги, прокуроров, судей, мусаров и таможенников?

Власть стравливает народ Украины с тем, что бы стреляли друг в друга. Бандиты во власти, а не в ПС и Национальной Гвардии!


12.07.2015 17:13 а это шо за х..я

Эдуард Гилазов Сообщение от РДГ ”Рязань”

11.07.2015 года , в ходе боестолкновения с дрг противника в Мукачево погиб боец народного ополчения Донбасса и получил ранение боец с позывным Заяц. Операция по ликвидации производилась карательными отрядами Правого Сектора за участием Киевской Хунты. Весь цирк и шумиха поднята для отвода глаз о бесчинствах в Закарпатской народной республики , которая является частью Новороссии. Земля пухом павшему воину .


12.07.2015 17:20 Много вопросов получается

Кстати видели номера на машинах ПС? Они не Украинские…четко видно. Пулемет на джипе, прям Самоли, не иначе. А чего они такие честные и все в масках приехали? От кого лица прячут то? Януковича уже нет, стыдится то кого? Аль чего плохого задумали изначально?А куда они раненного волокли как труп?


12.07.2015 17:59 отак от !!!!!!!!!!!!

Олена Білозерська

УВАГА! ВСІМ-ВСІМ-ВСІМ — ТЕРМІНОВИЙ РЕПОСТ.

От вам і “бандитські розборки”. Інформація про те, що у Мукачевому хлопці з ПС не “ділили сфери впливу”, а воювали зі справжнісінькими сепарами, які, як повідомлялося, діють на гроші Медведчука і Путіна і планують проголосити “Закарпатську народну республіку”, щоб підпалити Україну з другого кінця, виявилася правдою.

Нижче — скріншот зі сторінки Вконтакті Едуарда Гілазова. Це командир “новоросійської” диверсійно-розвідувальної групи “Рязань”. Група доволі відома, інформація про неї часто з’являлася у ворожих ЗМІ — у вигляді інтерв’ю з командирами і бійцями тощо.

Ось що сьогодні написав Гілазов (мовою оригіналу, орфографія збережена):

“11.07.2015 года, в ходе боестолкновения с ДРГ противника в Мукачево погиб боец народного ополчения Донбасса и получил ранение боец с позывным Заяц. Операция по ликвидации производилась карательными отрядами Правого сектора за участием Киевской Хунты. Весь цирк и шумиха поднята для отвода глаз о бесчинствах в Закарпатской народной республики, которая является частью Новороссии. Земля пухом павшему воину”. http://m.vk.com/id123959274

Якщо йому не зламали сторінку, то… Усім все має стати ясно.

Це не наші хлопці влаштували війну за 2 тис. км від лінії фронту — це війна, нав’язана нам ворогом, зробила стрибок довжиною у 2 тис.км.


12.07.2015 18:16 Корумповане Мукачеве – як ще один гнійник, який вибухнув

Корумповане Мукачеве – як ще один гнійник, який вибухнув З того, що сталося в Мукачевому, можна зробити висновок, що винні всі: Держава, яка залишила недоторканими старі корупційні схеми.

Місцеві клани, які продовжують грабувати країну і населення своїх регіонів точнісінько так само, як це робили впродовж останніх 24-ох років. Ситуація, справді, вкрай запущена. І поглиблюється тим, що в країні діють вже не організовані злочинні групи, а справжні армії, озброєні ліпше, аніж бійці на передовій. І тому, разом з блокуванням, роззброєнням та затриманням бійців “Правого сектору”, потрібно негайно відсторонити від виконання службових обов“язків керівництво і все міліцейське начальство області, і почати розслідування їхньої можливої причетності до “кришування” гігантських обсягів контрабанди та інших корупційних дій.


12.07.2015 18:36 антимайдан

Ну шо, бойцы “Правого сектора”, лоханули вас как последних шакалов. Да так вам и надо, дебилам и недоумкам. Вы шо думали, что вы герои и движущая сила революции достоинства. Это так было в период самой революции достоинства и некоторое время после неё. А потом вы нахер никому не нужны, только мешаете реальным пацанам бабло делать. Вы ж коктели молотова на Майдане кидали не за идею, а за бабки. За бабки, которые вам олигархи и госдеп США платили. Революция давно прошла. Олигархи и штаты своих целей достигли и больше вам платить никто не будет. Скажите спасибо, что вас в небесную сотню не записали. Ваше место теперь, разве что подыхать в зоне АТО за мифическую национальную идею и за виртуальное единство Украины. В подтверждение тому ваша жалкая попытка собрать митинги по всей стране (и прежде всего в Киеве) после событий в Мукачево. От силы собралась сотня обкуренных долбоебов. Давно пора понять и перестать обманывать себя и других, — нет БАБЛА, не будет и Майдана. Ваша партия уже сыграна, вы жестоко обмануты и больше никому не нужны. А Мукачево — это придуманный властями повод покончить с вами раз и навсегда.


12.07.2015 18:53 Комментаторам

А сейчас читайте, дебилы, о реальной ситуации в Мукачево. ПС приехал в Мукачево к Ланьо (Блюк) на встречу для вымогания доли с контрабанды, которую он якобы “крышует” . Приехали вооруженные до зубов, с пулеметом(!) на турели в джипе. С ходу убили безоружного охранника на вьезде в спорткомплекс, стреляли в сторону подьехавшей к месту конфликта милиции. Потом, удрав с места преступления, расстреляли из РПГ патрульные машины на международной(!) трассе. Получив отпор удрали в горный массив возле с.Лавки. Сейчас, заминиров подступы, сидят на территории карьера. А теперь вопрос ко всем майдаунам: какого х… эти дебилы обдолбанные разьезжают на расстоянии 1300 км от зоны АТО вооруженные АК, ДШК,РПГ? Я, как житель Мукачева, не желаю видеть такую мразь в своем городе. Если кто-то из форумчан поддерживает этих уродов из ПС, то пускай приглашает их в свой город и радуется такому беспределу как произошел в Мукачево.


12.07.2015 19:29 этих трогать нельзя понятно ЛОХИ..........

Против прокуроров, которые проводили обыски в центральном аппарате ГПУ, возбуждено уголовное дело, - Сакварелидзе


12.07.2015 19:30 Люди гибнут за "металл"...за метал, сатана там правит бал

На фоне событий в Мукачево поблекла стрельба на Ровенщине. Там тоже пришлось стрелять по “мирным” жителям.

И там и тут причина конфликта одна — БАБКИ. Много БАБОК

ВОТ ВСЯ ИДЕЯ — НАЖРАТЬСЯ. СРАЗУ И МНОГО.

И НИКАКИХ ДРУГИХ ИДЕЙ. Никакого ”патриатизьма”.

Грубый “матерьялизьм” оказался таки первичнее “духовных” типа ценностей избранного этноса


12.07.2015 20:51 ГАНЬБА!

Живе і квітне справа Сашка білого. Рос-ТБ аплодує такій банді патріотів з кулеметами і рпг. ГАНЬБА!


12.07.2015 22:07 из фейсбука

Роман Лерони Так от, шановні, кажете такого не може бути? Я наразі у Мукачево. Проїздив повз місцевої мусарні і побачив цікаву машину. Вирішив зафіксувати, підійшов. Сфотографував. Пікап із встановленим ДШК. Звісно не обійшлося без хамства і погроз місцевих “блюстітєлєй порядка”. Кулемет завбачливо замотаний поліетіленом. Позаду добре видно ручки, але ще один знімок не дали робити. ” Що сі сюди порядки приїхав робити? Крути звітси, поки живий! Усіх вас сук, фронтовиків, поб’єм”, — це так легенько і за моєю редакцією подане. Уявляєте, як було насправді? Гвалт був… ойно! Цікаве пояснення за машину: “Це приватна машина. Не маєте права!..” Ви десь цю приватність бачите? Я ні. У кузові, до речі, були “труби”, як використані так і навпаки. Питання?


12.07.2015 22:44 АААА

СЕМЬЯ НАЗАРЕНКА ДОЛЖНА ОТВЕТИТЬ ЗА КОНТРАБАНДУ СИГАРЕТ НА ЗАКАРПАТЬЕ,СТАРШЕГО НА ПЕНСИЮ А МЛАДШЕГО В ТЮРМУ.


13.07.2015 5:46 23;53

Ти прав, друже. Решпект.

Не бажать злодії у владі ніяких реформ. Вони ім не потрібні. Бо не зможуть і далі грабувати країну.


Комментировать