Человек не терпит насилия!

Щеголев Александр Юрьевич — когда в тюрьму?

Очень мало внимания уделяется этому донецкому персонажу. Зря. А внимание есть на что обратить. На самом деле именно Щеголев, начальник ГУ СБУ в Киеве и области возглавил эту чудную спецоперацию по убийствам так называемой небесной сотни. События развивались в Киеве и кому как не преданному Якименке лакею было доверено поубивать неугодных. Но и отдаватель приказов Якименко и исполнитель — Щеголев (кличка в донецкой управе — “Гнусный”) слабоваты оказались. Один в хозо бензин тырил, другой в инспекции всю жизнь писал, что не тем шрифтом справка набрана, как-то так…
Провадження на Щеголева завели, но по смешной статье — типо закрыл на выход станции метро во времена майдана и государству был нанесен ущерб из-за остановки поездов. А как же ответственность за незаконные приказы разливать вонючую жидкость на майдане, бедные экономики скупили всю эту вонь по ветеринарным аптекам киева. А как же совещания с четкими указаниями заставить близлежащие кафешки лить слабительное в кофе и кашу? А как же кашные группы, нападающие на лидеров майдана и поджоги машин участников антимайдана? Свидетелей то море, все это открыто на совещаниях озвучивалось. Да и убийства по команде Щеголева были, удивляет, что некоторые гордятся выполнением этих “спецоперацией”. Шеголев рассчитался сразу с Яремой, теперь с Шокиным, сколько еще нужно поменять генпрокуроров, чтобы у Щеголева ворованные деньги закончились?

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

18 ответов

  1. Все так и было, про поборы с коммерсов забыл автор написать и про стройные ряды титушек, которые имбицил Щеголев отправлял на майдан

  2. Наивного Щеголева с собой в крым не взяли, оставили в Киеве для контроля так сказать криминальных процессов и организации вывоза наворованного бабла, с чем он успешно справляется и по сей день

  3. Его вообще-то не за метро закрыли, а за тот ужас который он творил, будучи начальником главка. Майдан-майданом, а палить обычным девушкам машины за их мнение, что овоща нужно в четвертый раз на кичу отправлять, както не по-офицерски…

  4. Он никогда не был офицером в понимании этого слова. Умение красиво говорить — это да, присутствует. Да вот гнусно поступать с людьми, более правильно характеризует Щеголева.

  5. Щеголева всегда в донецкой управе называли лизающим Якименко. Он с этим делом справлялся хорошо. Сейчас Саша получает потихоньку награды РФ за развал Украины, оно то и надо — иначе бизнес ювелирный закроют злые люди

  6. Только самого верного, самого лижущего, самого целующего пятки, мог назначить Якименко, предатель своей Родины, начальником Киевского главка СБУ. Он это сразу же и сделал — назначил Щеголева

  7. Сколько можно лить грязь на Александра Юрьевича? Тут совершенно неподтвержденные и голословные высказывания. Как не стыдно!

  8. Мне с Вас смешно, как говорится. Никто не задумывался — почему крышевали Кировоградские заведения и кто их крышевал

  9. Нормальный был мужик. Мне при нем комфортно жилось. Я зарабатывал, делился, бухал и не просыхал. Теперь я в изгнании.

  10. Вот этот щеголевский ломбард нужно конфисковать, пока не поздно

    Аудиторський висновок (Звіт незалежного аудитора)

    щодо фінансової звітності

    повного товариства

    «ЕЛМА ЛОМБАРД ЩЕГОЛЄВА
    та КОМПАНІЯ»

    за 2012 рік

    Адресат: керівництво ПТ «ЕЛМА ЛОМБАРД ЩЕГОЛЄВА ТА КОМПАНІЯ»

    засновники ПТ «ЕЛМА ЛОМБАРД ЩЕГОЛЄВА ТА КОМПАНІЯ»

    Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг

    м. Донецьк

    2013 р.
    Вступний параграф:

    Основні відомості про товариство:
    Повне товариство «ЕЛМА ЛОМБАРД ЩЕГОЛЄВА ТА КОМПАНІЯ» (далі — Товариство).

    Код за ЄДРПОУ: 31959663.

    Місцезнаходження: 86132, Донецька обл., м. Макіївка, бул. Горбачова, б.4, кв.2.

    Дата державної реєстрації: 15.05.2002 року.

    Дата внесення змін до установчих документів:

    20.03.2003 — зміна юридичної адреси товариства, збільшення Статутного капіталу та зміни у розподілу часток засновників у Статутному капіталі;

    01.04.2003 — нова редакція Установчого договору;

    15.06.2004 — збільшення Статутного капіталу та зміни у розподілу часток засновників у Статутному капіталі;

    31.03.2005 — нова редакція Установчого договору.

    22.06.2006 — нова редакція Установчого договору (зміна назви, адреси, збільшення Статутного капіталу).

    07.09.2006 — нова редакція Установчого договору.

    11.12.2006 — нова редакція Установчого договору.

    16.09.2008 — збільшення Статутного капіталу.

    10.12.2008 — нова редакція Засновницького договору.

    13.02.2009 — зміни до Засновницького договору в частині супутніх послуг ломбарду та розподілу чистого прибутку (покриття збитків).

    Основні види діяльності відповідно до установчих документів:

    65.22.0 — надання кредитів

    65.23.0 — інше фінансове посередництво

    Численність працівників: 13.

    Банківські реквізити: 26505051800215 в Макіївському відділенні філії «Донецьке регіональне управління» ПАТ КБ „Приватбанк” , МФО 335496.

    Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серії ЛД № 184 видане відповідно до розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України

    № 2985 від 09.12.2004.
    Наявність відокремлених підрозділів: відповідно довідок про внесення інформації про відокремлений підрозділ ломбарду до Державного реєстру фінансових установ ПТ «ЕЛМА» має дев’ять відокремлених підрозділів.

    Засновники: Громадяни України:

    Щеголєва Зоя Геннадіївна – 80% статутного капіталу

    Щеголєва Дарія Олександрівна – 20% статутного капіталу.
    Опис обсягу аудиторської перевірки.

    Незалежну перевірку проведено у відповідності до Закону України про “Аудиторську діяльність” від 14 вересня 2006 р. N 140-V, Міжнародних стандартів контролю якості, аудиту, огляду, іншого надання впевненості та супутніх послуг, прийнятих рішенням Аудиторської палати України від 31 березня 2011 р. N 229/7 в якості національних, зокрема Міжнародних стандартів контролю якості, аудиту, огляду, іншого надання впевненості та супутніх послуг 700, 705, 706, 720. Ці стандарти зобов’язують аудитора планувати і здійснювати аудиторську перевірку з метою одержання обґрунтованої впевненості в тому, що фінансові звіти не містять суттєвих викривлень.

    Незалежну перевірку проведено з урахуванням Методичних рекомендацій щодо формату аудиторських висновків за наслідками проведення аудиту річної фінансової звітності ломбарду та звітності фінансової компанії за рік від 29 грудня 2005 року № 5224 у діючий редакції.

    Фінансова звітність ПТ «ЕЛМА ЛОМБАРД ЩЕГОЛЄВА ТА КОМПАНІЯ» на початок звітного періоду підтверджена ТОВ Аудиторська фірма «Паритет-аудит» (звіт незалежного аудитора щодо фінансової звітності ПТ «ЕЛМА ЛОМБАРД ЩЕГОЛЄВА ТА КОМПАНІЯ» від 16 квітня 2012 року).

    Перелік фінансових звітів, які складають повний комплект фінансової звітності:

    Баланс товариства (Форма №1) станом на 31.12.2012 року.

    Звіт про фінансові результати (Форма №2) за 2012 рік.

    Звіт про рух грошових коштів (Форма №3) за 2012 рік.

    Звіт про власний капітал (Форма №4) за 2012 рік.

    Примітки до фінансової звітності (Форма №5) за 2012 рік.

    Облікова політика Товариства:
    Питання організації бухгалтерського обліку та фінансової звітності у Товаристві регламентуються чинним законодавством та Наказом про облікову політику, згідно якому:

    до основних засобів відносити матеріальні активи Товариства, що використовуються для ведення господарської діяльності, термін корисного використання яких перевищує один рік і вартість яких понад 2500,00 грн. Активи вартістю до 2500,00 грн. і терміном користування більше року, враховувати як малоцінні необоротні активи (МНМА);

    амортизацію основних засобів здійснювати прямолінійним методом, термін корисного використання встановлювати по кожному конкретному об’єкту. Ліквідаційну вартість прийняти рівною нулю. Амортизацію МНМА нараховувати у розмірі 100% вартості такого об’єкту у момент відпуску в експлуатацію;

    первинну вартість запасів в бухгалтерському обліку формувати з урахуванням п.10-13 П(С)БО 9;

    формувати резерв сумнівних боргів у розмірі 15% залишку закладених цінностей на останню дату кожного кварталу;

    доходи в бухгалтерському обліку відображати з урахуванням норм, встановлених П(С)БО 15 «Доходи»;

    витрати в бухгалтерському обліку відображати з урахуванням норм, встановлених П(С)БО 16 «Витрати».

    Концептуальна основа, використана при складанні фінансової звітності ПТ «ЕЛМА ЛОМБАРД ЩЕГОЛЄВА ТА КОМПАНІЯ», визначається Національними положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку в Україні, Законом України „Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні” від 16.07.1999р. № 996-XIV, із змінами та доповненнями, іншими нормативно-правовими актами щодо ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності в Україні та внутрішніми положеннями Товариства.

    Відповідальність управлінського персоналу за підготовку та достовірне представлення фінансової звітності:
    Управлінський персонал товариства несе відповідальність за підготовку та достовірне подання цієї фінансової звітності у відповідності до Національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку та вимог чинного законодавства.

    Відповідальність управлінського персоналу охоплює:

    вибір та застосування відповідної облікової політики, облікових оцінок, які відповідають особливостям діяльності товариства;
    розробку, впровадження та використання такого внутрішнього контролю стосовно підготовки та достовірного подання фінансових звітів, що не мыстить суттєвих викривлень унаслідок шахрайства або помилки.

    Відповідальність аудитора за надання висновку стосовно фінансової звітності:

    Відповідальністю аудитора є висловлювання думки щодо цієї фінансової звітності на підставі проведеного аудиту.

    Аудит передбачає виконання аудиторських процедур для отримання аудиторських доказів щодо сум і розкриттів у фінансовій звітності. Вибір належних процедур ґрунтується на професійній думці аудитора, включаючи оцінку ризиків суттєвого спотворення фінансової звітності внаслідок фінансових зловживань або помилок. Оцінка таких ризиків включає розгляд системи внутрішнього контролю за підготовкою і достовірністю фінансової звітності з метою розробки аудиторських процедур, застосовних в даних обставинах, але не для цілей висловлювання думки щодо ефективності системи внутрішнього контролю. Окрім цього, аудит включає оцінку доцільності вживаної облікової політики і обґрунтованості допущень, зроблених керівництвом, а також оцінку представлення фінансової звітності в цілому.

    Тобто Аудитор несе відповідальність за висловлення думки щодо цих фінансових звітів на підставі аудиторської перевірки.

    МСА 705 розглядає відповідальність аудитора за надання відповідного звіту за обставин, якщо, формулюючи думку згідно з МСА 700, аудитор доходить висновку про необхідність модифікації аудиторської думки щодо фінансової звітності.

    Підстава для висловлення негативної думки

    До модифікації думки аудитора призвело наступне:
    Розмір дебіторської заборгованості за розрахунками з бюджетом та виданими авансами відображено у Балансі у сумі 254,0 тис. грн., що становить більш як 80% чистих активів товариства станом на 31.12.12 року. Облікові записи Товариства свідчать про те, що якби управлінський персонал здійснив нарахування належних до сплати податків та відобразив в обліку усі первинні документи, що надані контрагентами, це призвело б до збільшення адміністративних витрат т а чистого збитку на 254,0 тис. грн., а власний капітал Товариства зменшився б на 254,0 тис. грн.

    Аудитор не приймав участі в проведенні інвентаризації необоротних активів, запасів та зобов’язань, тому не має змоги отримати достатні і прийнятні аудиторські докази для обґрунтування думки щодо цих статей, проте доходять висновку, що можливий вплив на фінансову звітність невиявлених викривлень, якщо такі є, може бути суттєвим, проте не всеохоплюючим.

    Думка аудитора щодо повного комплекту фінансової звітності

    Факти, що призвели до модифікації думки аудитора, викладені у параграфі «Підстава для висловлення негативної думки», є суттєвими, але не всеохоплюючими щодо: невідповідності Національним положенням (стандартам) бухгалтерського обліку; невідповідного використання управлінським персоналом припущення про безперервність діяльності Товариства на основі проведеного фінансового аналізу діяльності (МСА 570); невідповідності інших фактів та обставин, які впливають на достовірність фінансової звітності в цілому.
    В процесі аудиторської перевірки, на думку аудитора, було отримано достатньо свідоцтв, які дозволяють зробити висновок, що відображення та розкриття інформації щодо:

    активів, власного капіталу та зобов’язань, наведених у балансі Товариства за 2012 рік не в повному обсязі відповідає П(С)БО 1 „Загальні вимоги до фінансової звітності”, П(С)БО 2 „Баланс” ;

    фінансових результатів діяльності Ломбарду, відображених у фінансовій звітності, не по всіх аспектах відповідає П(С)БО 3 „Звіт про фінансові результати”, П(С)БО 15 „Доходи”, П(С)БО 16 „Витрати”;

    звіту про рух грошових коштів в частині змін, що відбулися у грошових коштах Товариства та їх еквівалентах за звітний період, відповідає П(С)БО 4 „Звіт про рух грошових коштів”;

    визначення Товариством структури власного капіталу і його призначення не в повній мірі відповідає П(С)БО 1 „Загальні вимоги до фінансової звітності” та П(С)БО 5 „Звіт про власний капітал”.

    Інформація наведена у примітках до річної фінансової звітності ПТ «ЕЛМА ЛОМБАРД ЩЕГОЛЄВА ТА КОМПАНІЯ» в повному обсязі відображає діяльність Товариства у 2012 році та стан на 31.12.2012 року.
    Проведена аудиторська перевірка забезпечує обґрунтовану підставу для висловлення незалежної негативної думки.

    На думку аудитора, у зв’язку із значущістю питання, про яке йдеться у параграфі «Підстава для висловлення негативної думки», фінансова звітність не надає достовірну та справедливу інформацію про фінансовий стан ПТ «ЕЛМА ЛОМБАРД ЩЕГОЛЄВА ТА КОМПАНІЯ» станом на 31 грудня 2012 року, а також його фінансові результати та рух грошових коштів за рік, що закінчився на зазначену дату, відповідно до Національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку.

    Висловлення думки щодо відповідності показників розміру та структури власного капіталу встановленим вимогам

    Статутний капітал товариства сформований відповідно до установчих документів і відповідає чинному законодавству.
    Неоплаченого або вилученого капіталу Товариство не має.

    Власний капітал на кінець року менш за статутний капітал Товариства.

    На думку аудитора, надана інформація про власний капітал ПТ «ЕЛМА ЛОМБАРД ЩЕГОЛЄВА ТА КОМПАНІЯ» не подає достовірно та в повному обсязі його наявність станом на 31.12.2012 року. Товариство не виконало необхідні вимоги щодо розміру та структури власного капіталу, що не відповідає встановленим вимогам до облікової та реєструючої системи фінансових компаній, затвердженим розпорядженням Держфінпослуг від 18.12.03 № 170 у редакції розпорядження Держфінпослуг від 02.10.08 № 1140.

    Висловлення думки щодо відповідності діяльності Товариства чинному законодавству та встановленим нормативним вимогам

    У Товаристві використовується журнально-ордерна форма ведення бухгалтерського обліку, яка, в цілому, відповідає вимогам Закону України „Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні” № 996-XIV від 16.07.99 , № 996-ХІV із змінами і доповненнями, Положенням (стандартам) бухгалтерського обліку, Інструкції “Про застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов’язань і господарських операцій підприємств і організацій”, інших законодавчих та нормативних актів України з питань організації бухгалтерського обліку, а також ухваленій у Товаристві обліковою політикою по питаннях, делегованих господарським суб’єктам.
    Бухгалтерський облік у Товаристві здійснюється з окремими відхиленнями від Методичних рекомендацій щодо ведення бухгалтерського обліку ломбардами, затверджених розпорядженням Держфінпослуг від 07.05.2004 р. № 531, з урахуванням принципу безперервності діяльності з дня реєстрації.

    Коштів та майна, переданого в управління, Товариство немає.

    Основні відомості про аудиторську фірму

    Назва : Товариство з обмеженою відповідальністю “Стандарт — аудит”

    Код за ЄДРПОУ: 23980886

    Номер і дата свідоцтва: Свідоцтво N 1259, видане за рішенням Аудиторської палати України від 26.01.2001 р. за N 98.

    Термін дії свідоцтва: до 04.11.2015 року.

    Номер, серія і дата видачі сертифіката директора аудиторської фірми: Сертифікат аудитора — Серія А № 002673, виданий за рішенням № 36 від 05.10.1995 р.,

    Термін дії сертифіката: рішенням Аудиторської палати України № 205/2 від 24.09.2009р. термін дії продовжено до 05 жовтня 2014 р.

    Свідоцтво про внесення в Реєстр аудиторів, які можуть проводити аудиторські перевірки фінансових установ: Свідоцтво на ім’я Козлова А.М. № 001784 серія А, виданого відповідно до розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 17.02.2011.Строк дії свідоцтва продовжено відповідно до розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 19.02.2013 № 537.
    Місцезнаходження: м. Донецьк – 17, вул. Овнатаняна, 4.
    Телефон/факс: (062) 3858391 .
    Дата та номер договору на проведення аудиту: Договір № 955 від 24 січня 2013 р.

    Дата початку та дата закінчення проведення аудиту: аудит проводився з 23.04.2013 по 29.04.2013 р.
    Дата видачі звіту: 29.04.2013р.
    Звіт незалежного аудитора виконано у трьох оригінальних примірниках, один з яких залишено в архіві аудиторської фірми.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ