ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS У Дніпропетровську гроші вкладників CityCommerce Bank вирішили не забирати державі

Як стало відомо під часу проведення планового контролю за участю у кримінальному провадженні в суді з джерел, що наближені до Генеральної прокуратури України, дніпропетровські міліціонери вирішили «випадково» допомогти конвертаторам з системи відомого одеського конверт центру «Зернотрейдер», що виводили гроші з ПАТ «Міський комерційний банк» (CityCommerce Bank). Одеський конверт є одним із самих потужних в Україні і діє багато років дякуючи тому, що в ньому працює багато колишніх і нинішніх міліціонерів, а його очолює керівник обласних податківців, що ліквідації конкурентів вже зробив собі кар’єру. Уникати відповідальності для конвертаторів допомагали зв’язки за часів навчання та праці в Одеській області із нинішнім заступником міністра внутрішніх справ України Віталієм Сакалом( http://mvs.gov.ua/mvs/control/main/uk/publish/article/1158510 ) , що за чаівс Януковича приймав активну участь в діях проти учасників майдануну .

Уникнути відповідальності конверту допомагав і Рейніс Тумовс,власник ПАТ «Міський комерційний банк» (CityCommerce Bank) ,виходець з Одеси, тесть якого був прокурором Одеської області, а його другом Микола Лагун — близький друг директора генерального департаменту банківського нагляду національного банку України Алли Шульги, яка спеціально затягувала введення в банку тимчасової адміністрації до того часу, поки з банку були виведені усі гроші.

В рамках проведення МВС розслідування фактів виведення коштів із ПАТ «Міський комерційний банк» (CityCommerce Bank) (юридична адреса (код ЄДРПОУ 34353904, МФО 339339, місцезнаходження: вул. Солом’янська, 33, м. Київ, 03141, Україна) було прийнято ухвали Печерського районного суду у м.Києві про накладення арешту на банківські рахунки фіктивних підприємств, що діяли на той час по усій Україні , в тому числі, і 4 ухвали у банках, що зареєстровані в Дніпропетровську:

1) ПАТ «КБ «Приватбанк» (юридична адреса — Україна, 49094, м. Дніпропетровськ, вул. Набережна Перемоги, 50) — 23 рахунки підприємств;

2) АТ «АБ «РАДАБАНК» (юридична адреса — 49000, м.Дніпропетровськ, пр. Кірова, 46) — 18 рахунків підприємств.

29.01.2015 року у м. Києві, з метою забезпечення секретності в накладенні арештів на рахунки фіктивних підприємств під час операції по усій Україні, начальнику Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю ГУМВС України в Дніпропетровській області підполковнику міліції Золотоноші Олегу Вікторовичу (http://mvs.gov.ua/mvs/control/dnipro/uk/publish/article/80621) були особисто передані 4 ухвали Печерського районного суду про накладення арешту на банківські рахунки фіктивних підприємств, що діяли на той час – у ПАТ «КБ «Приватбанк» — 23 рахунки підприємств, у АТ «АБ «РАДАБАНК» — 18 рахунків підприємств.

9.00 30.01.2015 року, у зв’язку з початком 30.01.2015 року накладення арештів на рахунки фіктивних підприємства по усій Україні Золотоноша О.В. проінформував МВС про виконання ухвал суду, і що ухвали будуть спрямовані до Головного слідчого управління МВС України. Але як було встановлено пізніше, за матеріалами з ухвал, які надійшли до Головного слідчого управління МВС України 10.02.2015 року, ці ухвали були оголошені в інші строки. Враховуючи можливості керівників одеського конверту впливати на блокування слідства по ПАТ «Міський комерційний банк» (CityCommerce Bank) справу почали “розвалювати” і слідчого просто завалили справами по іншим банкам.

Внаслідок цього:

1) у ПАТ «КБ «Приватбанк» 3 ухвали були оголошено 2.02.2015 року без вказівки часу;

2) у АТ «АБ «РАДАБАНК» ухвали були оголошені тільки 3.02.2015 року. При цьому в період з 30.01.2015 по 2.02.2015 року з 17 з 18 рахунків фіктивних підприємств гроші були виведені, а рахунки закриті.

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии

Еще нет комментариев.