ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Рейдер ЗАТ “Житомирські Ласощі” громадянин РФ Ігор Бойко звинувачує Ярему та Луценка у розкраданні державного майна.

Рейдер ЗАТ “Житомирські Ласощі” громадянин РФ Ігор Бойко звинувачує Ярему та Луценка у розкраданні державного майна. Під час чергового мітингу організованого 05.11.2014 під стінами Житомирського Апеляційного Адміністративного Суду рейдер Бойко І. намагаючись уникнути відповідальності за рейдерство компрометує Генерального прокурора України В. Ярему та новообраного народного депутата Юрія Леценка.

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

6.11.2014 17:48 Алла Кузнецова

Самая лучшая защита, как известно, — это нападение. Бойко так ловко переворачивает все в обратную сторону, что просто остается удивляться беспредельности человеческой наглости и умению бесконечно врать. Просто смешно читать и слушать как вор обвиняет кого-то в воровстве.


6.11.2014 18:00 Iгор

Бойко досить вже шантажувати нас 13 та преміями. Якби не твої загрози то і не стали б прикривати твої оборудки.


7.11.2014 10:14 Засмерділо слугами Ліщинського

А ось і криси повилазили, навіть комент від начебто “працівника” накатали..)))))) Дешево-дешево, дуже дешево! Тренуйтесь)

За що вам тільки зарплату платять) Як можна обирати на стільки непрофесійних людей, пане Ліщинський?)))))) Вони в одному слові 8 помилок роблять))) Хоча “Кому война, а кому мать родна” :))

Є один факт, проти якого ви не попрете — ваш “господар”, якому ви прислуговуєте і шаритесь на мітингах, а потім викладуєте смердючі відео з-під сміттєвого баку, продав вже скільки своїх підлеглих, що вам і не снилося.

всЄ ви там будєтє)))) ви просто нове пушечне мясо, але про це пізніше..


7.11.2014 11:50 1+1

Зачем же ты, чмо в кепке, так палишься? Теперь тебе путь к кормушке закрыт - неразумно!

Гнида подколодная! Лазило-лазило на митинге, провоцировало митингующих..

И все-таки “высралось” на ОРД…


7.11.2014 17:15 очевидець

ух ти…. це мабуть так званий “кореспондент телеканалу 1+1” намалювався. Пане “кореспондент” у кепочці з балаклавою на шиї — а що же це ви так непрофесійно події висвітлюєте??? руки тремтять…. чиясь голова у кадрі)))…. та і посвідчення ви не надали. як звати не сказали — хоча люди хотіли з вами познайомитися… а керівництво телеканалу “1+1” в курсі, що ви у них працюєте??? ааааа, так ви певно на іншого пана батрачите…


7.11.2014 17:28 очевидець

http://ord-ua.com/2014/11/07/zamestitel-i-kum-vitaliya-yaremyi-oleg-bachun-shant azhiruet-ukrainskij-biznes_1/?lpage=1 у відповідь на заголовок до цього позорного відео))) адмін сайту, перевіряй контент — а то хто куди….))) визначтесь з єдиною думою


9.11.2014 17:05 jitomirlasoshi

“очевидец” сам статью разместил, сам радуется, 4 комментария с разных ников налил, ай молодец. Вброс засчитан, 13-ю зарплату от Бойко получишь, может быть. Когда жареным запахнет — сам в штаны наложишь, потому что шеф сбежит к себе в Россию.

Только не много ли на себе берешь, работая с преступниками?


Комментировать