ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Мародери молоді та спорту

Доки на Сході України патріоти гинуть у боях з бандформуваннями, у Києві успішно орудують зграї мародерів з числа так званих «героїв Майдану». Найскандальнішою є компанія аферистів, очолювана «жертвою російського спецназу» Дмитром Булатовим, що наразі окопалась у Міністерстві молоді та спорту. Журналісти досі сперечаються, інтереси якого саме кримінального угруповання представляє Булатов. Але беззастережними є наслідки його чотиримісячного царювання на посаді міністра: розкрадання коштів державного бюджету, невиконання судових рішень, грошові побори зі спортсменів, знищення цілих спортивних дисциплін, припинення будь-якої роботи з військово-патріотичного виховання молоді.

 

З хама – в пани

 

Яким чином Булатов опинився в кріслі міністра достеменно не відомо.  Взагалі-то цього пана до початку акцій протесту на Майдані знали хіба лише у вузьких колах борців з організованою злочинністю. Передусім – як адміністратора бандитського нічого клубу «Аль Капоне», що колись розміщувався у київському кінотеатрі «Жовтень» на Подолі. А також – як дрібного «комерса», який крутився біля залишків колишнього угруповання «Прища» (тобто Валерія Прищика, вбитого в грудні 2003 року; вбивці досі не знайдені, але правоохоронці на правах анонімності запевняють, що вбивство організував найближчий поплічник «Прища» на прізвисько «Ліча», а виконавцем був бригадний «Прища» на прізвисько «Аліса»).

 

 

Соратники. По центру – «Ліча», колишній заступник «Прища» в банді, по ліву руку від «Лічі» — «Аліса», ймовірний вбивця «Прища». Булатов – третій зліва. Квітень 2013 року, Київ.

 

Що саме привело бандитську «шістку» на Майдан – невідомо. Знову ж таки, чутки ходять різні. Але, судячи з поведінки Булатова, його завдання полягало лише в тому, щоби на своїй сторінці у Facebook паплюжити тих активістів, які звали на барикади й закликали до повалення режиму Януковича.

 

Про Булатова заговорили невдовзі після початку активного протистояння на Майдані, після його раптового зникнення 22 січня 2014 року. За тиждень по тому Булатов знайшовся й розповів журналістам, що його викрали «російські спецназівці»: пробили цвяхами руки, вухо відрізали, усіляко катували. Лікував відрізане вухо Булатов спочатку в Латвії, згодом (з його слів) – у Німеччині, а після повернення в Україну на вимогу Віталія Кличка був призначений міністром молоді та спорту в новому Уряді.

 

Власне, це була навіть не вимога, а категоричний ультиматум. Щойно народ скинув режим Януковича, колишні парламентські опозиціонери, скориставшись нагодою, ділили посади, і соратники по опозиції запропонували Кличку поставити на чолі Мінмолодьспорт свого друга Артура Палатного. Але боксер раптом зажадав Булатова й лише Булатова. Враховуючи, що це міністерство аж ніяк не вважалось ключовим, а посади ділились за квотним принципом, інші екс-опозиціонери не стали впиратись і погодились на призначення міністром людини, про яку ще два місяці тому ніхто нічого не знав.

 

Скандал вибухнув пізніше – коли інші активісти Майдану обвинуватили пана міністра в крадіжці тих грошей, що в грудні 2013 року – січні 2014 року кияни жертвували на підтримку акцій протесту і які надходили на картковий рахунок Булатова. Але найбільше активістів Майдану обурив той факт, що, як виявилось, після «катування російським спецназом» майбутній міністр насправді не в Німеччині лікувався, а відтягувався на курорті в Домініканській Республіці (цей факт Булатову врешті-решт довелось визнати).

 

Цілком природно, що поява «жертви російського спецназу» в міністерському кріслі породила чимало пліток. Зокрема, співробітники одного поважного правоохоронного органу розповідали мені, що майбутнього міністра «викрали» начебто його компаньйони з оточення Кличка – через те, що Булатов запустив руку в спільну касу, внаслідок чого «общак» зменшився на 5млн. грн. Урешті-решт, переконавшись, що гроші Булатов повернути не здатен, Кличко – так, принаймні, запевняли співрозмовники – поставив крадія на Мінмолодьспорт «відпрацьовувати» борг. Тобто, вкрасти з бюджету 5млн. грн. і повернути в «общак».

 

Звісно, ми в цю історію не віримо, глибоко переконані, що правоохоронці просто заздрять моральним чеснотам лицаря революції й тому вигадують про нього всілякі нісенітниці. Але, про всяк випадок, поцікавились в МВС України, як же ж просувається розслідування кримінального провадження, відкритого за публічною заявою Булатова про його викрадення та катування. Відповідь була наступна: «Офіційних коментарів з цього приводу не даємо». А неофіційно було сказано, що слідчих дій після повернення Булатова в Україну не проводиться взагалі, оскільки ніякого викрадення не було, а всі його розповіді про російських спецназ – то суцільна брехня.

 

Напевно, співробітники Головного слідчого управління МВС України також оббріхують Булатова. Незрозуміло лише, чому сам пан міністр не проявляє ініціативи в пошуках своїх кривдників, не скаржиться в прокуратуру на бездіяльність слідства й, взагалі, не цікавиться цією справою? Невже не хоче помститись за вухо, яке було відрізано російським спецназом, але потім якимсь чудом відросло по-новій на пляжах Карибського моря?

 

Урешті-решт, на посаду міністра Булатов був призначений виключно завдяки скандалу навколо свого викрадення й прогресивна громадськість давно хоче побачити на лаві підсудних тих негідників, які посміли здійняти руку на майбутнього члена Уряду. Тим більше, що в аналогічному кримінальному провадженні – відкритому у зв’язку з викраденням у січні 2014 року активістів Майдану Ігорю Луценка та Юрія Вербицького – ведуться активні слідчі дії, трьом підозрюваним обрано запобіжний захід, ще вісьмох оголошено в розшук і справа скоро попрямує до суду (у частині тих підозрюваних, яких вже вдалось затримати).

 

Але облишмо булатовські вуха. Значно цікавішими є підрахунки, скільки ж команда нового міністра встигла вкрасти за ті три з половиною місяці, впродовж яких «жертва російського спецназу» ґвалтує спорт та вивертає кишені в спортсменів. Мені вдалось поспостерігати з діяльністю цієї банди трохи зсередини – я був запрошений Булатовим на посаду радника міністра. Але, подивившись, чим займається цей «герой Майдану» та його підлеглі, не став навіть забирати посвідчення у відділі кадрів міністерства – я просто підвівся на одній нараді та пішов геть. Бо склалось враження, що Булатов після призначення вперше побачив гроші.

 

Отже, увазі читачів пропонується розповідь очевидця про те, що зараз коїться в Міністерстві молоді та спорту України, як підручні Булатова розкрадають бюджет, як вимагають гроші зі спортсменів, як підробляють документи, як працюють з фіктивними фірмами.

 

(далі буде)

 

Володимир БОЙКО, спеціально для «ОРД»

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

26.06.2014 11:07 Психолог

Просто у кое-кого много ушей осталось.


26.06.2014 11:08 111

ну так, а где продолжение?


26.06.2014 11:15 Санитар

А про мільйонерів Генпрокуратури розказати Бойко не хоче чи тільки по замовлення?


26.06.2014 11:59 владимир

Спасибо за статью. Жду продолжения. Только “ЦИМ займається цей «герой Майдану» исправьте на “ЧИМ займається цей «герой Майдану»


26.06.2014 12:24 3322

Крайний справа-Самохин Алексей. Экс депутат Черновецкого в Киевсовете.


26.06.2014 12:25 а судьи кто

А может причина ухода Бойко с должности советника Булатова, в желании Булатова провести люстрацию сотрудников министерства,с применением полиграфа ?


26.06.2014 13:06 Муаммар

Без продолжения этот материал, увы, лишен особого смысла. Кроме предположений, базирующихся на слухах есть только групповое фото с Личей. Это конечно подозрительно, но еще не доказывает принадлежность Булатова к этому бандформированию. По викраденню — вопросов много, ответов нет. Надо отвечать. По Автомайдану и Доминиканам в статье все как минимум преувеличено. Факты несвоевременной отчетности безусловно имели место быть, но это далеко не криминал, а лишь политответственность, за что от Булатова справедливо отрекся Автомайдан. Тем не менее, как непосредственный участник событий, считаю что заслуги Булатова и его роль в Автомайдане пока с лихвой перекрывают его ошибки.

С нетерпением ждем продолжения с фактами по деятельности в качестве министра.


26.06.2014 13:59 удивленный

Прозрели блин! А раньше непонятно было, что отрезать уши как раз и не входит в арсенал методов спецназа да и “спецов” имеющих хоть отдаленное отношение к правоохранительным органам и спецслужбам. Как раз они используют более эфективные методы основное назначение которых добиться признаний не оставляя следов и телесных повреждений. Уверен, что попади Булатов в руки таких специалистов, он бы раскололся до задницы и сдал все и всех. Тем более, если им было начхать в каком виде его возвращать в этот мир и возвращать ли вообще. Это в духе отравления Ющенко. Может у Президента хватит ума и главное решимости выбросить из органов власти партийных выдвиженцев и сформировать команду проффи. Вспомните деятельность выдвиженцев от “свободы”. Тенюх на посту министра обороны прямо просрал Крым, хотя исходя из партийной принадлежности м присяги должен был там сам “душу й тило” покласты. Министр сельского хозяйства, ни одного дня в агрокомплексе не работавший и в сельской мостности не проживавший, начал “реформы” с тупого отжатия харьковской “шампанки”, “свободный” генпрокурор никак не мог дать оценку действий “свободных” депутатов набивших лицо директору телеканала при всем честном народе и показавших сие по всем нашим и зарубежным телеканалам, в т.ч. и “российского супостата”. Каких там доказательств не хватает? Ну про подвиг “свободного” министра иностранных дел под российским посольством долго распостраняться не буду. Была команда новому Генеральному Прокурору в первую очередь своих “мочить”, так вперед. Может с Булатова и начать нужно? Так, чисто для примеру.


26.06.2014 14:07 и опять удивленный

Пардон! Кубива забыл. Этот “свободный” своими махинациями с рефинансированием, гривню до стоимости пипифакса свел. Про-х-ви блин.


26.06.2014 16:40 Vjvt

“Мне нужен немедленный результат. В Украине никто не останется вне закона”, — Порошенко о борьбе с коррупцией. Порошенко подчеркнул, что коррупция для украинской власти является “ключевым вызовом”. “Коррупция, как рак, парализовала украинское правительство, систему власти. Без прозрачной борьбы с коррупцией у нас нет никакого шанса на успех. Поэтому одним из моих первых предложений было не только назначить генерального прокурора, который будет отвечать за это, но и также имплементировать пакет антикоррупционных реформ, который является частью Соглашения об ассоциации”, — сказал президент Украины.

Источник: http://censor.net.ua/n291654

Для Харькова тестом действенности нынешней власти будет борьба с мафией (которая и порождает коррупцию). Прежде всего это уничтожение кровавого клана мафии трижды судимого наркобарона Вовки Чепиль с погонялом Шмонька и его подельников: прокурора Харькова Евгения Поповича, и около сотни действующих и отставных прокуроров, судей, ментов, налоговиков, сб-ушников и гос чиновников высокого ранга. Все эти мерзкие твари должны быть арестованы и осуждены на длительные срока заключения.

http://ord-ua.com.com/forum-sbushnikov/item/28021-harkovskaya-nar koma fiya-ili-kak-pravilno-podstavit-nachalnika-usbu-paschenko


26.06.2014 16:50 Буйнов

Из статьи напрашивается только два вывода. Или в Украине не осталось настоящих профессионалов в своих областях или они не нужны существующей власти. И в том и в другом случае проще поставить на руководящую должность балбеса, но “своего”, чем профессионала, который рано или поздно, но разгонит “красиво говорящие головы” на местах.


26.06.2014 16:56 смешно

“аль-капоне” был бандитский клуб?????? с каких это пор он был “бандитским”??? и почему???? из-за железной двери с окошком как в сизо??? или из-за актера горбунова с дарницы??? шо за бред???


26.06.2014 17:45 Алиса

В этом болоте и Порошенко. в стране не будет порядка, нет такой цели у тех кто организовал майдан. сейчас события на юго-востоке страны отвлекают людей от того что делает власть, им выгодно поддерживать дестабилизацию! ЛИДЕРА У СТРАНЫ НЕТ! мы в ЖОПЕ!


26.06.2014 17:49 Алиса

Удивленный четко про про-хви пишет. Как в анекдоте “Долго же я вас всех на этом корабле собирал…”


26.06.2014 19:24 Л.Д

По всему можно сделать вывод: у соевого будет самый короткий срок президентства, так как соя не ШОКОЛАД…


26.06.2014 21:43 Ингеборга

Понравилась подпись под первой фотографией: “Три хама-в паны”


27.06.2014 7:26 слава беркуту и вв

ха ха ха раздуплились майданутые бандерлоги что трехухий министр развел вас как кроликов.


27.06.2014 9:27 Василий Смотрящий

На кол Надкушенного!!! И делов-то


27.06.2014 12:40 Верящий в честность

Может таки не правда?!


27.06.2014 21:25 джеймс

убедительная просьба,кто обрезаного будет брать в плен,ушки не резать-САДИТЬ СУКУ НА КОЛ ! куда только авто майдан смотрит,или там все такие


Комментировать