ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Звернення 1 отбр

Стосовно колективної скарги, щодо дій тимчасово виконуючого обов’язки командувача військ оперативного командування «ПІВНІЧ» генерал – лейтенанта Колесника І.І. які нібито відбувались під час відвідування розташування підрозділів частини , які знаходяться на прикритті державного кордону України. Шановні волонтери та інші небайдужі громадяни України! Особовий склад 1 окремої танкової бригади від щирого серця дякує Вам за Вашу турботу та підтримку військових, у цей складний для нашої держави час. Деякі загальні соціально – побутові проблеми стосовно забезпечення постільною білизною дійсно мають місце. На даний час завдяки Вашій допомозі вирішено питання щодо забезпечення 100% особового складу матрацами та ковдрами. І надалі допомога від громадян України та від установ та підприємств надходить до нашої частини. Це підтримує нас не тільки матеріально, а ще й морально. Але в той час деякі факти щодо дій командувача військ оперативного командування «ПІВНІЧ» генерал – лейтенанта Колесника І.І., які були Вами зазначені не відповідають дійсності. Командувач дійсно звернув увагу на брудний одяг та нечищене взуття військовослужбовців, але робив це у припустимій формі без порушень правил субординації командирів з підлеглими. Військовослужбовці нашої частини з повагою розцінюють дії цивільного контролю над Збройними Силами України, але припускаємо, що факти зазначені у колективній скарзі є домислом або надходженням до Вас викривленої інформації.

З повагою колектив 1 отбр

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

12.04.2014 7:35 Тарас

Дыма без огня не бывает


12.04.2014 9:26 Верещагин

https://news.pn/ru/public/101418


12.04.2014 10:26 Василий

Чому ти написав від імені всієї частини?Генерал заставив?Вийди на шикування та зачитай це перед особовим складом або ще краще,в курілці прочитай офіцерат та прапорщикам.


12.04.2014 11:40 Былое и думы

Письмо воскресило в памяти давно забытые времана, когда воины н-ской части писали письма делегатом н-ного съезда комсомола или КПСС под диктовку замполита. Неужто запмолиты еще служат с тех времен?


12.04.2014 19:53 Служивый

Видно нагнули хорошо, что такое обращение появилось


Комментировать