Человек не терпит насилия!

Люстрація хом`ячків, або Хто захистить підприємців Львівщини?

В час, коли всі говорять про необхідність люстрації, коли найбільш одіозні фігури звільняються з посад, начальником департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА продовжує працювати Хом’як Мирослав Степанович (з грудня 2010 року). Є побоювання, що люстрація пана Хом`яка М.С. може оминути так само, як оминула і боротьба з корупцією. Тобто, залишиться він на своїй тепленькій посаді і далі ущемлятиме підприємців. Країна має знати своїх «героїв» і їхні діяння, тому ця інформація – своєрідне попередження, яких людей потрібно до влади не підпускати на гарматний постріл. А якщо влада дійсно буде такою як хотів Майдан, то не минути Хом`яку суду за свої діла.

Держуправління охорони навколишнього природного середовища у Львівській області, Державна податкова адміністрація у Львівській та Закарпатській областях, Міністерство надзвичайних ситуацій з єдиного державного реєстру судових справ – «послужний список» п. Хом`яка довгий і багатий на посади.

У департамент екології та природних ресурсів ЛОДА (управління охорони навколишнього природного середовища) пан Хом`як привніс «методи та навики» роботи, набуті ним ще з часів очолювання податкової служби Львівщини. Принагідно слід зазначити, що Мирослав Степанович, всупереч повноваженням та компетенції визначених законодавством, фактично здійснює керівництво підрозділами екологічної інспекції, які очолює його соратник та права рука Штикало Дмитро Ігорович (з квітня 2011 року), професійна кар`єра якого рухається паралельно з кар`єрою свого боса. Штикало Д.І. раніше також працював у податкових органах, зокрема заступником Хом’яка М.С. у Закарпатській області. Ходять чутки, що окрім спільного досвіду роботи, панове Хом’як та Штикало пов’язані родинними та кумівськими стосунками.

Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації видає громадянам наступні дозвільні документи:

погодження проектів відведення земельних ділянок (до 2013р.);

дозволи на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами;

паспорти відходів;

дозволи на розміщення відходів та проект лімітів на утворення та розміщення відходів;

дозволи на спеціальне використання водокористування у разі використання водних об’єктів загальнодержавного значення.

Під керівництвом п. Хом`яка було створено схему вимагання, отримання та легалізації хабарів від мешканців та суб`єктів господарювання Львівщини за посередництва комерційних структур з ознаками «фіктивності».

Для цього на підставних осіб було зареєстровано та придбано (перереєстровано) ТзОВ «Компанія «Центр ЛТД» (код ЄДРПОУ-37656348), ПП «Компанія з утилізації відходів «Укрекокомресурси» (код ЄДРПОУ-37741108), ПП «Ріал» (код ЄДРПОУ-13818222). Фактичне розташування вказаних структур — офісний центр по вул. Ак. Лазаренка, 1а у м. Львові. Вказане місце вибрано не випадково, оскільки знаходиться в безпосередній близькості від управління охорони навколишнього природного середовища та в ньому знаходиться громадська приймальня народного депутата України Ярослава Дубневича, статусом якого прикривають свою злочинну діяльність вказані особи.

Не володіючи матеріально-технічними та трудовими ресурсами, ТзОВ «Компанія «Центр ЛТД» (код ЄДРПОУ-37656348), ПП «Компанія з утилізації відходів «Укрекокомресурси» (код ЄДРПОУ-37741108), ПП «Ріал» (код ЄДРПОУ-13818222) формально мають ознаки підприємств, які надають послуги громадянам та сплачують податки, фактично ж їх господарська діяльність полягає в «конвертації» безготівкових хабарів та легалізації «готівкових». Кажучи простіше, всі ці контори – це орган тиску на підприємців, з яким справитися чи то не можуть, чи то не хочуть вже кілька років.

Так, для прикладу колишній голова Львівської ОДА Михайло Костюк двічі звертався з поданням до профільного міністра про звільнення з посади М. Хом`яка, однак подання залишилось без задоволення. Хом`як переміг Костюка, а, можливо, і був причетний до звільнення його з посади губернатора, спрямовуючи проти нього потужну інформаційну кампанію. Адже окрім потужних родинних та бізнесових зв’язків має у своєму підпорядкуванні ряд засобів масової інформації, серед яких Інтернет-ресурс «Гал-інфо» (www.galinfo.com.ua) та ТРК «Львівська хвиля». Їхнім власником де-юре є тесть пана Хом`яка Ярослав Кривошия, а де-факто вони знаходяться в підпорядкуванні зятя останнього. Не слід забувати, що інформаційний монстр Львівщини ЗІК (Західноукраїнська Інформаційна Корпорація) теж була заснована Хом`яком (перший інвестор у 2002 році), і продана у 2009 році Петрові Димінському. Так що для львівських ЗМІ особа Хом`яка в певному сенсі є недоторканною. Не Хом`як, а ціла священна корова.

Та повернімося до злочинних оборудок очільника департаменту екології. Звичайно, злочинцем його може визнати тільки суд, але підприємці знають, що йому і цілого життя не вистачило б, щоб відпокутувати всі його злочини проти них і проти держави. Бо в діях директора департаменту екології та природних ресурсів Хом’яка М.С. та керівників ТзОВ «Компанія «Центр ЛТД», ПП «Компанія з утилізації відходів «Укрекокомресурси», ПП «Ріал» наявні ознаки злочинів, передбачених таких статей Кримінального кодексу України: 364 (“Зловживання владою або службовим становищем»), 368 («Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою»), 369-2 («Зловживання впливом»), ст. 255 («Створення злочинної організації»).

Схема отримання прибутку фірмами Хом`яка «Ріал», «Укрекокомресурси» і «Центр ЛТД» є такою. Наприклад, підприємство розробляє екологічну документацію. Це дозволи на спецводокористування, дозволи на розміщення відходів, погодження відходів, паспорти відходів. Якщо документи розробляли не «свої», то ця документація не погоджується департаментом екології Львівської ОДА, де головою є Хом’як Мирослав Степанович. Для погодження потрібно, щоб розробка документації була здійснена в компанії «Центр ЛТД» (м. Львів, вул. Ак. Лазаренка, кім. 12), а угоди по відходах були укладені з ПП «Ріал» (м. Львів, вул. Ак. Лазаренка, 1А, кім. 9), ПП «Укрекокомресурси» (м. Львів, вул. Ак. Лазаренка, кім. 9). Ця позірна «зручність» для клієнта, коли все можна вирішити одразу на місці («три в одному») обходиться дуже дорого підприємцям. Щоб зрозуміти масштаби оборудок, варто навести хоча б перелік послуг, які надає «Центр ЛТД» (дані – з офіційного сайту http://center-ltd.lviv.ua):

— розробка паспортів відходів підприємства;

— розробка проектів лімітів на утворення та розміщення відходів;

— отримання дозволу д на утворення та розміщення небезпечних відходів;

— обґрунтування обсягів викидів забруднюючих речовин підприємств та отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря;

— розробка та реєстрація паспортів пилогазоочисного устаткування (ПГОУ);

— перевірка відповідності фактичних параметрів роботи установки очистки газу проектним (контроль ефективності роботи ПГОУ);

— проведення контролю за дотриманням встановлених нормативів гранично допустимих викидів;

— розробка пропозицій для виробництв по зменшенню викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря;

— постанова на державний облік та зняття з державного обліку підприємств в галузі охорони атмосферного повітря.

— розробка та отримання дозволу на спец водокористування та розрахунок норм водоспоживання;

— розробка проектів нормативів гранично допустимих скидів;

— паспортизація очисних споруд для стічних вод на підприємстві;

— контроль ефективності очисних споруд;

— розробка, погодження, пролонгація проекту нормативів гранично допустимих скидів (ГДС);

— розробка поточних індивідуальних балансових норм водоспоживання та водовідведення;

— розробка нормативного розрахунку водоспоживання та водовідведення, збір за використання водних ресурсів – розрахунки.

Отже, для укладання угоди вищеназвані підприємства Хом`яка беруть передоплату не менше 1500 грн. за кожну, при тому відходи підприємства не передають. Інші підприємства, які працюють на цьому ринку, ставляться у невигідне становище, яке призводить до банкрутства. Злочинним чином ця ніша ринку монополізується тими, хто замість дбати про екологію, завдає їй непоправної шкоди. Бо підприємства, які уклали угоди із вищезазначеними фірмочками, ніякі відходи їм не передають. Страждає навколишнє середовище Львівщини, погіршується екологічна ситуація в регіоні, зате збагачується Хом`як і весь організований ним «трест». Бо інші компанії, що надають на Львівщині екологічні послуги, систематично пресуються екоінспекцією, якою керує кум Хом`яка і його підлеглий по роботі в податковій до 2004 р. вищезгадувааний Д. Штикало. При планових перевірках екоінспекція наполегливо та переконливо пропонує для позитивних результатів перевірки так само укладати угоди з вищенаведеними підприємствами.

ПП «Ріал» на Львівщині має монопольне право укладати угоди на проведення робіт з організації робіт по збору відпрацьованих масел, олив (постанова Кабміну №1221 від 17.12.2012) і за кожну літру нафтової оливи, що проходить через митницю, потрібно платити 80 коп. без ПДВ збору. ПП «Укрекокомресурси» аналогічним чином збирає гроші з незворотної тари при перетині товаром українського кордону.

Зачароване кільце безвиході для підприємців, які працюють на ринку промислових відходів, замикається. Міцні лещата «благого» хом`ячка з досвідом роботи у фіскальних органах, стискають бізнес дужче та дужче.

Немалу роль у цій злочинній схемі відіграють і такі особи як Ганна Башта (заступник директора департаменту екології), Володимир Гера (підполковник податкової міліції, координатор від Хом`яка). Свою роль у злочинних схемах, які завдають державі економічної шкоди у особливо великих розмірах, відігравали і такі працівники екологічної інспекції: колишній працівник ДПА у Львівській області Мощинська О.В., колишній працівник податкової м. Львова Челядин Р.В. (без оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади переведено у відділ екологічного контролю за використанням і охороною земельних ресурсів, надр інспекції), колишній начальник митної служби Вітковський В. Ф. (начальник відділу міжрайонного екологічного контролю, без проведення конкурсу).

А про такі зловживання як добровільно-примусові перекази коштів підприємствами на «екологічні проекти» від видавництва «Престиж Медіа Інформ» вже й не пишемо. Це явно дрібниці – що там здати по 3-8 тисяч кожній фірмі…

Ще в 2011 році на керівників екологічних управління та інспекції пп. Хом’яка і Штикала підлеглі написали скаргу Президенту і Генпрокурору. Тобто, Віктору Януковичу та Віктору Пшонці. Колективна скарга стосувалася і того, що професійних працівників заміняють на угодних злочинній мафії, зокрема і тих, які працювали в податкових органах до 2004 року. «Складається враження, що замість систематичного підходу до вирішення проблем Львівщини у сфері охорони довкілля, нове керівництво управління та інспекції має на меті збільшити ці проблеми. Практично кожна нарада, прийняття звітів чи планів закінчується усними вказівками про необхідність закриття підприємств, про арешт їх рахунків, про необхідність порушення кримінальних справ проти керівників підприємств і т. д.», – йшлося у скарзі. А далі ще цікавіше: «Практично кожна нарада, прийняття звітів чи планів закінчується усними вказівками про необхідність закриття підприємств, про арешт їх рахунків, про необхідність порушення кримінальних справ проти керівників підприємств і т. д. Мабуть пан Штикало забув, що екологічна інспекція – це не податкова міліція, економічні злочини не розслідує, арешти на розрахункові рахунки підприємств не накладає. При цьому, що багато підприємств Львівщини вже на сьогодні не здійснюють виробничої діяльності, пан Штикало ставить завдання – знайти підстави, закрити підприємство».

Цілком зрозуміло, що в час режиму Януковича корупційна схема Хом`яка процвітала і тішилася безкарністю. Маємо надію, що нова влада в Україні зломить цій шкідливій для держави гідрі голову.

Об’єм викачування грошей з одного середнього підприємства за 2013 рік виглядає приблизно так.

Дозволи на розміщення відходів (5 видів – шини, люмінесцентні лампи, ТПВ, масла відпрацьовані, акумулятори) — за ціною 4000 грн.

Передоплати по угодах – за ціною приблизно 8000 грн.

Об’єм викачування грошей з однієї фури при перетині кордону з моторним маслом:

22т * 960 грн. з ПДВ = 21120 грн. з ПДВ

Об’єм викачування грошей з однієї фури при перетині кордону за пакувальні матеріали: 1500 грн. передоплата за угоду і по 300 грн. за кожну фуру.

Хом`як – шкідник, гризун, який нищить народне добро. Його треба знищувати, як і більшість гризунів. Це про хом`яка як тварину. А Мирослава Хом`яка треба однозначно піддати люстрації і заставити повернути державі, яка перебуває в економічній скруті, награбоване в часи режимів – кучмівсько-медведчуківського і януковичівського. Чи знову Хом`яку допоможе Медведчук-кум? Якщо ця людина і далі залишатиметься «при справах», а Держуправління та екоінспекцію у Львівській області не вичистять від цих шкідників, то довіра людей до нової влади впаде дуже швидко. Особливо підприємців, які сподіваються позбутися хом`яківського еко-зашморгу на шиї.

Олена Гора, для ”ОРД”

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

9 ответов

  1. банда: медведчук (молодший виродок), хом”як,козак — до речі всі куми. Ці гандони тероризували всю область роками, ще коли азіров був головою ДПА. Будуть на посадах далі — люстрація прийде “кулею в лоб”

  2. А где роль прокуратуры Львовской области, почему умолчали? Им все про это хорошо известно с уплатой доли.

  3. Про що розмова може нехай прийдуть Донецькі? Та покажуть як працювати. Моя думка у Львові нехай керують Львівяни в Києві Києвляни а в Донецьку Донеччани.

  4. Людоньки! Підкажіть, що робити щоб цих падлюк хочаб усунути від влади, але треба садити з конфіскацією до сьомого колінаю

  5. В екоінспекціі щебагато людей які готові служити гандонам штикалам і вітковським.наприклад нєдєлько вова касир валєрика ходить і збирає гроші з підприємств, ігнатович оксана дуже порядно заставляє робити всі дозвола на вказаних фірмах, та ще людей здає.а сосучка кадровичка леся просто тупо за вказівками звільняє людей за нею мішок грішків і проколів,особисто докажу. Челядин це бориславське нещастя голодне на бабки .ці люди нехай готуються на вихід разом-вони записалися у команду моноліту штикала а колектив повинен повернутися і працювати без цієі податковоі мерзоти та запроданців держави прояку пишу.

  6. Так. Дякую за статтю, але забули згадати про ДП “Західукргеологію” та тих хто тісно співпрацює з Хомяком і здає підприємців-Ривак Т. Д. Головний гідрогеолог і подруга вказаних підприємств.

  7. В Львові треба обовязково зробити свій майдан, і по кабінетах таких як хомяк і штикало заходити з самообороною, щоб їх і духу там не було. Яценюк каже треба затягнути пояса, народ спийме це тільки тоді як конфіскують всі вкрадені гроші в таких як хомяк і йому подібні козаки.

  8. «Складається враження, що замісить систематичного підходу до вирішення проблем Львівщини у сфері охорони довкілля, нове керівництво управління та інспекції має на меті збільшити ці проблеми. Пактично кожна нарада, прийняття звітів чи планів закінчується усними вказівками про необхідність закриття підприємств, про арешт їх рахунків, про необхідність порушення кримінальних справ проти керівників підприємств і т. д.», – наголошують працівники, детально описуючи ситуацію навколо львівського сміттєзвалища.

    Подаємо текс колективної скарги працівників Держекоінспекції в Львівській області та Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Львівській області у повному обсязі:

    «Колективна скарга

    Впродовж багатьох останніх років Державна екологічна Інспекція в Львівській області відноситься до числа найкращих обласних інспекцій України, працівники нашої інспекції залучаються для перевірок, що здійснює Державна екологічна інспекція України в різних областях, беруть участь у розробці методик, надають консультативну допомогу інспекторам з інших областей.

    Багато працівників інспекції мають понад 20-ти річний стаж природоохоронної роботи, щороку особовий склад відзначається грамотами, подяками Президента України, Кабінету Міністрів України, Мінприроди України.

    У грудні 2010 року на посаду виконуючого обов’язки начальника Державного управління екології та природних ресурсів у Львівській області був призначений Хом’як М.С., який до того часу працював на посадах начальника ДПА у Закарпатській області, начальника ДПА у Львівській області, начальника ДПІ у м.Львові. Пан Хом’як М.С. залишив у Львові досить негативне враження за час своєї попередньої роботи, що було об’єктивно висвітлено у програмі телекомпанії «ZIK» від 23.02.2011 р. (запис програми наявний у мережі Інтернет).

    З квітня 2011року на посаду виконуючого обов’язки начальника державної екологічної інспекції в Львівській області призначений Штикало Д.І., який до того також працював у податкових органах, зокрема заступником Хом’яка М.С. у Закарпатській області. Ходять чутки, що окрім спільного досвіду роботи, панове Хом’як та Штикало пов’язані родинними стосунками.

    Після вказаних призначень розпочався тотальний тиск на працівників Держекоінспекції в Львівській області та Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Львівській області, зокрема відбулися значні кадрові зміни

    Ми розуміємо необхідність оптимізації кількісного складу органів державної виконавчої влади, однак у нашому випадку під скорочення «потрапляють» працівники високого професійного рівня, водночас вводяться нові посади, на які приймаються угодні новому керівництву працівники. Зокрема, лише за останні три місяці з Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Львівській області: Макарчука В.Г., Шептицьку Л.Є., Гогіташілі В.Г., Наместюк С.В., Мандригу О.В., Жука І.Є., на черзі Матолич Б.М., понижено в посаді Галушку А.М. При тому, що поточного року Наместюк С.В. та Гогіташвілі В.Г. нагороджено грамотами Кабінету Міністрів України. Паралельно в Держуправління на стажування прийнято близько 10-15 податківців, які працюють-стажуються на тих-же посадах, з яких по скороченню звільнено працівників.

    Останнім часом аналогічна кадрова «політика» почала здійснюватися у Державній екологічній інспекції в Львівській області.

    За останній час з інспекції без погодження з профкомом Інспекції звільнено юристів Нирку М. та Петришина А., головного спеціаліста відділу міжрайонного екологічного контролю Брелика В.С.

    При цьому:

    прийнято на роботу в Інспекцію колишнього працівника ДПА у Львівській області Мощинську О.В. і ін.;
    без оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади переведено у відділ екологічного контролю за використанням і охороною земельних ресурсів, надр Інспекції колишнього працівника податкової м. Львова Челядина Р.В;
    прийнято на посаду начальника відділу міжрайонного екологічного контролю без проведення конкурсу Вітковського В.Ф., колишнього начальника по боротьбі з корупцією митної служби;
    прийнято на посаду головного спеціаліста відділу інструментально-лабораторного та радіаційного контролю студента 3-го курсу НУ «Львівська політехніка», хоча вимоги при прийнятті на роботу в Інспекцію – закінчена вища освіта. На наступний день після прийняття на роботу – студент пішов у відпустку для здачі сесії в університеті.

    Цілеспрямовано керівництвом інспекції створюються нестерпні умови праці для всіх «неугодних» працівників.

    Підписання документів (повідомлення про перевірку, листи, направлення) керівниками організована таким чином, що цей процес за участі відповідальних працівників триває до 20-22 год. Щоб потрапити в кабінет начальника потрібно зайняти з самого ранку чергу в приймальні, тоді є шанс потрапити у кабінет до п. Штикала о шостій – восьмій годині вечора. Систематичним стали авральні підготовки різних документів протягом вихідних та святкових днів.

    Робота організовується таким чином, що ряд працівників із районів вимушені для виконання своїх обов’язків щодня долати за власний рахунок до 150-200 км до місця роботи (у м.Львів чи інші райони).

    Одним із перших рішень нового керівного тандему було впровадження жорсткої перепускної системи в приміщення управління та інспекції із використанням воєнізованої охорони, яка вартує бюджету близько 8 тис. грн. щомісяця. Як результат, у ряді випадків представники підприємств та установ із віддалених районів не можуть потрапити для вирішення природоохоронних питань в управління чи інспекцію. Трапляються випадки перевищення строків розгляду в управління дозвільних документів. Водночас певні наближені особи до керівників особи (зокрема колишній начальник податкової міліції Закарпатської області пан «просто Володя») безперешкодно вирішують будь-які питання.

    Складається враження, що замісить систематичного підходу до вирішення проблем Львівщини у сфері охорони довкілля, нове керівництво управління та інспекції має на меті збільшити ці проблеми.

    Пактично кожна нарада, прийняття звітів чи планів закінчується усними вказівками про необхідність закриття підприємств, про арешт їх рахунків, про необхідність порушення кримінальних справ проти керівників підприємств і т. д. Мабуть пан Штикало забув, що екологічна інспекція – це не податкова міліція, економічні злочини не розслідує, арешти на розрахункові рахунки підприємств не накладає. При цьому, що багато підприємств Львівщини вже на сьогодні не здійснюють виробничої діяльності, пан Штикало ставить завдання – знайти підстави, закрити підприємство.

    Останньою «точкою кипіння» для працівників стала планова перевірка Львівського комунального підприємства «Збиранка», що обслуговує Львівське міське сміттєзвалище. На сьогодні перевірка завершена, однак акт ще не підписано, бо пан Хом’як та пан Штикало зібрав на нараду у четвер, 16.06.11р., інспекторів з Інспекції, що здійснювали перевірку ЛКП «Збиранка», окремих працівників та стажистів-податківців Держуправління з приводу проведення перевірки. При цьому Хом’як М.С. спільно із Штикалом Д.І. вів нараду брутально та нахабно, з використанням ненормативної лексики. Хом’як М.С. застеріг інспекторів, які здійснювали перевірку ЛКП «Збиранка», якщо перевірка не буде проведена так «як слід», то він звільнить всіх інспекторів, що здійснювали перевірку. При цьому брутально втручаючись в роботу Державної екологічної інспекції в Львівській області, диктуючи свої умови при складанні акту по ЛКП «Збиранка», Хом’як М.С. напевне забув, що він не керівник Інспекції, а за достовірність даних в акті перевірки відповідальність несуть саме інспектори, а не Хом’як М.С. чи Штикало Д.І. На нараді спочатку ставилося питання про закриття сміттєзвалища, потім надавалися вказівки інспекторам щодо пошуку підстав для порушення кримінальної справи проти керівництва ЛКП «Збиранка».

    Акт перевірки по «Збиранці» на сьогодні, 20.06.2011р. знаходиться на коригуванні у першого заступника п. Хом’яка – п. Башти Г.В. Очевидне перевищення службових повноважень, адже ні Башта Г.В., ні Хом’як М.С. не є держінспекторами та не мають повноважень щодо складання чи підписання актів та приписів. При цьому пан Штикало Д.І. дозволяє це свавілля. Пан Хом’як на нараді 16.06.2011р. заявив, якщо перевірка буде проведена не так як потрібно, і Штикало не звільнить інспекторів, що здійснювали перевірку ЛКП «Збиранка», то Хом’як М.С. особисто знайде важелі, щоб звільнити інспекторів.

    На вказаній вище нараді пан Хом’як давав незаконні вказівки щодо проведення перевірки ЛМКП «Львівводоканал», при цьому зазначивши, що інспектори повинні звертати увагу не на відсутність дозволу на спеціальне водокористування, видачу якого чомусь затримує пан Хом’як М.С., а на інші порушення природоохоронного законодавства для нарахування комунальному підприємству великих штрафів чи його закриття.

    Проблеми комунального господарства є досить болючими для суспільства та потребують системних рішень. Невиважені рішення матимуть наслідком лише загострення ситуації на різних рівнях та її політизацію.

    Працівники інспекції, як державні службовці, просять Вашого захисту від сваволі та знущань панів Хом’яка М.С. та Штикало Д.І.

    Ми переконані, що способи управління охороною довкілля на Львівщині, які насаджуються вищевказаним тандемом, мають вкрай негативний вплив на імідж Держави у очах громадян та є недопустимимb у поточний складний час реформування Державного управління України.

    Враховуючи вищенаведене, просимо Вас розглянути питання щодо відповідності займаним посадам керівників Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Львівській області та Державної екологічної інспекції в Львівській області.

    З повагою, працівники Державної екологічної інспекції в Львівській області».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

  Почему крупные дистрибьюторы лекарств и торговцы «самопальными» медпрепаратами попали в одно уголовное дело. Весной этого года, 25 марта, федеральный суд…
НОВОСТИ