ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS ГЕБІСТИ ТА ПІДКОНТРОЛЬНІ ЇМ ПСИХІЧНО ХВОРІ ПЕРЕТВОРЮЮТЬ БУКОВИНСЬКУ «СВОБОДУ» НА МАРІОНЕТКУ ВЛАДИ

Чим більше поглиблюються ями на українських автошляхах, чим упевненіше просувається країною «покращення вже сьогодні», тим радикальнішими стають погляди українців. Навіть у традиційно більш-менш спокійних регіонах країни ВО «Свобода» набирає все быльше прихильників. Соціологи можуть довго вовтузитися навколо теми, чому настрої населення радикалізуються. Але вже неозброєним оком видно бажання народу якнайскоріше побачити в Україні хоч якісь зміни. Бо покращувати вже, здається, далі нікуди… «Свобода» на Буковині ніколи не була лідером серед політичних сил. Завдяки старанням губернатора Михайла Папієва, що вміло «розвів» місцеву «Батьківщину» разом із рідним для чернівчан «Фронтом Змін», Партія регіонів перетворилася на головну політичну силу області. Та й що до того, що настрої виборців різняться від поглядів на життя «покращувачів»? Під час виборів населенню пропонуються політичні сили на будь-який смак. Навіть опозиційні. Але їхні партійні структури ретельно контролюються тими ж регіоналами. За прикладами далеко ходити не треба. В буковинській обласній організації ВО «Свобода» виник публічний скандал, що розколов парторганізацію. Конфлікт стався поміж авторитетним молодим лідером чернівецької міської парторганізації Назаром Горуком та обласним партійним керманичем, депутатом обласної ради від ВО «Свобода» Віталієм Мельничуком.
Інцидент стався наприкінці січня цього року на звітно-виборчій партійній конференції, де мав бути присутнім лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок. Але сталося по-іншому. Після того, як з’ясувалося, що Тягнибок не приїде на партійні збори, атмосфера різко зіпсувалася. Горук виступив із різкою критикою Мельничука, звинувативши голову обласної організації партії в розвалі її роботи, здачі партійних структур «фронтовикам», неспроможності організувати діяльність обласної організації та залучити до її фінансування місцевих бізнесменів. Жодного рішення на партійних зборах прийнято не було. Однак на найближчі тижні запланована ще одна партконференція «Свободи», де може бути переобрано обласного керівника, на посаду якого претендує, крім Мельничука, і Горук. Коли розкол у буковинський «Свободі» став очевидним, подейкують, що сам Тягнибок наполіг, щоб на час непорозумінь обласна парторганізація була керована київським куратором від політради — народним депутатом Русланом Зеликом. Але звернемо увагу на цікаву біографічну деталь, до якої нардеп-свободівець намагається не привертати уваги. Руслан Зелек є кадровим офіцером СБУ в чині полковника. Чи не дивне таке поєднання сутності націоналіста та старшого офіцера спецслужби? Належність до СБУ не завадила Зелику в 2010-2012 роках бути депутатом Івано-Франківської облради від тої ж самої «Свободи». Але справа, насамперед, не в цьому. Поміж куратором Буковини Зелеком та керівником обласної парторганізації Мельничуком склалися доволі теплі стосунки. Наполегливість та стратегічне мислення нардепа добре доповнюють образ безініціативного керівника обласної парторганізації. Але в біографії Мельничука є не менш загадкові темні плями. Виявляється, що колишній працівник заводу гумового взуття, програміст та на піку своєї бізнесової кар’єри — «челнок», що возив шоколадні батончики «Снікерс» із Москви до Чернівців, наприкінці 90-х мав певні проблеми зі здоров’ям та лікувався у психічній лікарні від шизофренії. Ця пікантна деталь, невідома широкому загалу, стала, можливо тим ключовим моментом, що визначив долю місцевої парторганізації. Припустимо, що працівник спецслужб Зелек використав інформацію про хворобу Мельничука задля встановлення контролю над ним. Принаймні, обласна парторганізація «Свободи» перетворилася на додаток до масових заходів, організованих владою. А партосередки найрадикальнішої парламентської партії України стали всіляко підігрувати «Фронту Змін», якого, в свою чергу, часто самого звинувачують у співпраці з Партією регіонів. Та чи здогадуються про це радикально налаштовані виборці Буковини? Отже, реалізована схема доволі проста та ефективна. Але від неї чомусь сильно тхне лагерною баландою.

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

13.03.2013 19:31 Gonta

Ая думав, чому такы ныякы акцыъ свободывцыв в Чернывцях. Мля… За кого ж голосувати?


13.03.2013 20:07 Kortes

Какой слив, а? Вроде незатейливо, по-провинциальному, но… Общий заунывный тон, дороги и покращення, “авторитетний молодий лідер” против шизофреника со “Сникерсом” и гэбиста. “Свобода” созрела. Всё как у людей.

А фраза “Чи не дивне таке поєднання сутності націоналіста та старшого офіцера спецслужби? ” — просто жесть! В любой другой стране, да той же России — не удивительно, а закономерно. Ну, а у нас… Тотальная дэкагэбизация, да.


13.03.2013 21:52 fu

Капец какойто…


13.03.2013 22:38 вапрос?

І шож тут удивительного? Все повторяється в історії.

Адже були шухевичи-бандери німецькими агентами. Чому не мають права бути чиїмось агентами якісь там тягнибоки?


13.03.2013 23:04 Kortes

Москалі — такі москалі…


13.03.2013 23:35 Стас

Мельничук звичайний пыдприємець середньої руки. Добра та чуйна людина. Але організатор та партійний лідер ніякий. Навіть жалко трохи що так сталося. До свободи зараз тягнуться люди, а тут таке. Хоча навіть хвороба, що була у Мельничука не кидає на тіні. Але насправді він напевне комплексує з цього приводу. Ну тай що, якщо лежав у дурці? В психлікарнях побувало немало українських патріотів!


14.03.2013 17:00 Свободу не спинити!

Я ввважала, що знаю все про партію, за яку віддала свій голос на виборах. Але те, що прочитала, спантеличило. Є питання до голови партії, є. Але розбрат в рядах партії бентежить, але не міняє мого відношення до ”Свободи”!


14.03.2013 17:09 Kortes

Насправді питання є до “авторитетного молодого лідера”, на користь якого паплюжать його конкурентів. А може хтось третій лайно вкидає. Проте, коментар від партії був би не зайвий.


15.03.2013 7:43 Чернівчанин

Сумно насправді сає від того що навіть Свобода перетворюєтся на партію зрадників. Коментар від Тягнибока по цьому конфлікту не був би зайвим однохначно! Але я б на утотожнював та як ви, мовляв, куратор та обласний голова мудаки, тому винен міський керівник партії. Це занадто просто. Можливо так і хочуть все перевернути. Але ж стосовно психічного стану та гебістського минулого? де правда?


15.03.2013 7:43 Чернівчанин

Сумно насправді сає від того що навіть Свобода перетворюєтся на партію зрадників. Коментар від Тягнибока по цьому конфлікту не був би зайвим однохначно! Але я б на утотожнював та як ви, мовляв, куратор та обласний голова мудаки, тому винен міський керівник партії. Це занадто просто. Можливо так і хочуть все перевернути. Але ж стосовно психічного стану та гебістського минулого? де правда?


24.03.2013 15:56 Микола

Погоджуюся, сумно! А хто пройшов по списках “Свободи” до мерії? До обласної ради? Люди дуже аморальні і далекі від тих цінностей, які є важливими для більшості українців. Лікування у лікарні це не гріх, як наприклад, безсоромне знищення ближнього, цькування людей, переслідування їх рідних. Мельничука постійно отруює його соратниця Олена Калмикова. Це його давня пасія, що має вплив на, в принципі доброго сімянина.Саме через свої розлади із здоровям, він і попався до рук цієї аферистки-психолога. Вона вміло підкидає ідеї і дає/або не дає “ліки”, тому удвох вони й кидалися на звітніх зборах на Н.Горука. Назар заважає провертати задумані “операції”. Так звана “учителька” і “патріотка” просто має матеріали на Мельничука. За це він зробив її депутаткою.


Комментировать