ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Зеліцкій нач. Здолбунівського РВ УМВС Рівненська областьо

Люди шчоб ви тількі знали якій це дебіл, не знає скількі два на два, підкажуть 3 так і відповість. Все житя в управі МГБ відповідав за операцію ВІЗИТ, а тут ще один дебіл пан. Лазутко призначив його начальником в Здолбунові, куди ця міліція котиться в Рівному, не можна сказати чи навіть вгадати. Зустрічаю його у місті Здолбунів, кажу господін Зеліцкій ідіть на х-й, а він і не знає, що сказати. Навіть пити не вміє випє стограм і вітер його носить. А вже як службовим автомобілем їде містом то голова задерта више криши. Ми всі зним колись раніше працювали, но до цих пір не можливо збагнуть як такі люди можуть працювати в міліції, а щей керівником райвідділу. Він комісію у психолога би ніколи не пройшов можу заприсягтися.

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

6.03.2013 20:14 Кеня

О да це нам всім відомо повністю підтримую автора цього нотатка. Він виглядить як неандерталець чи кімерієць тієї епохі коли зявлялися перші люди. Да Зелік ДЕБІЛ.


7.03.2013 18:12 Саша

Да повністю згідний, що він не дорозвинений, а його жінка коли відкриває рот, то все навкруги вимирає, а Зелік певно всирається. Я працював в ОВС знаю, що він ДЕБІЛ, це не є таємницею ні для кого навіть для теперішніх працівників.


11.03.2013 15:29 Кеша

Він просто схиблений, а в роботі тупий як деревяне поліно. Заберіть його зі Здолбунова, схаменіться керівництво МВС.


27.03.2013 13:25 ЕХХХ

підтримую!


Комментировать