ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Местные выборы. Игра краплёнными.

Сообщения из СМИ: Сьогодні вранці, до початку голосування, членами виборчої комісії №18 селища Шкільне в АР ;Крим були підписані підсумкові протоколи з результатами виборів, не вистачає лише печатки й підпису голови комісії», — повідомили УНІАН у виборчому штабі партії в Криму. «Батьківщина» також повідомила, що на виборчій дільниці № 76 Залізничного району Сімферополя «члени комісії від Партії регіонів намагалися незаконно зареєструвати понад 100 заяв для голосування вдома». «Всі ці заяви були написані однією рукою. Коли почали розбиратися й пришли на дільницю засоби масової інформації, всі ці заяви кудись зникли», — сказано в повідомленні. У результаті на виборчій дільниці число тих, хто голосували вдома, знизилося з 150 до 22 осіб, стверджують у «Батьківщині».

В Киево-Святошинском районе, в Софиевской Борщаговке, кроме наблюдателей от коалиции и Партии регионов, никого не допускают на избирательные участки”, — сказал он.

На виборчій дільниці №03045 у с. Слободище Бердичівського району за ніч із закритого опечатаного сейфу під охороною міліції пропало 100 бюлетенів з виборів до районної ради по мажоритарному округу. Там балотуються дві кандидатури – від «ВО «Батьківщина» та від Партії регіонів. Зараз на дільниці працюють співробітники правоохоронних органів.

В городе Ждановка Донецкой области сегодня утром стены зданий были расписаны голубой краской с призывами голосовать за Партию регионов.

Кандидат в депутаты Рубежанского горсовета Луганской области от Рубежанской горорганизации партии «Батьківщина» Михаил Бренер 30 октября 2010 года обнаружил в списках избирателей лиц, прописанных в офисных помещениях. Об этом сообщает пресс-служба Луганской областной организации «Батьківщина», сообщает Луганск.proUA.com.

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

31.10.2010 14:07 Kortes

У Херсоні Комітетом виборців України виявлений проект зведеного протоколу за наслідками виборів мера міста і депутатів в міськраду.

У переданому УНІАН електронному файлі — наперед “підраховані” результати голосів і зведена табличка “переможців” по всіх округах.

Згідно з цими “підсумків виборів”, у Херсоні перемогла Партія регіонів і чинний мер.

“Згідно “протокола” нинішній мер перемагає з результатом 30%, а його конкуренти відстають від нього на 10 і більше відсотків”, — сказав глава організації “Соціальний вимір Херсонщини” Ігор Трубаєв.

“В той же час, результати соціологічних досліджень, які були оприлюднені напередодні заборони рейтингів, свідчать, що чинний мер не має навіть частини намальованої підтримки у жителів міста”, — додав він.

Якщо дані, що їх перехопили журналісти, співпадуть з результатами, які озвучать у результаті підрахунку голосів у міському тервиборчкомі за підсумками голосування, то це стане підтвердженням очевидної фальсифікації виборів, заявив Трубаєв.


31.10.2010 14:08 1717

На трьох дільницях Київщини у бюлетенях навпроти списку нелегітимної “Батьківщини” до облради не проставлено відмітку ”вибув”.

У Харкові на виборчій дільниці спостерігач від Партії регіонів показав виборцям дулю.

На виборчій дільниці №04002 у місті Котовськ Одеської області виборча комісія зіпсувала всі бюлетені.

Львівський міськвиборчком не зняв з реєстрації фальшиві списки “Батьківщини” до міськради, незважаючи на рішення суду.

На Львівщині КВУ фіксує випадки, коли виборцям видають бюлетені, де вже є позначки напроти певних політичних сил.

У виборчих бюлетенях до Кіровоградської облради у списку замість політичної партії “Громадянська позиція” значиться партія “Громадська позиція”.


31.10.2010 15:28 Вісті з ланів

Как сообщил изданию «ЭХО» представитель движения «Украина 2.0», кандидат в депутаты Одесского горсовета Сергей Дибров, два других представителя этого движения (кандидаты в депутаты Денис Кешкентий и Дмитрий Жданов) находятся в Таировском отделении милиции города Одесса. «С заявлением о преступлении, совершенном главой участковой комиссии. Участок №50308. Дело в том, что председатель комиссии установил на участке так называемую «зону для наблюдателей», что мы расцениваем как ограничение передвижения наблюдателей на участке, и предупреждаем, что такого нельзя допускать», — заявил Сергей Дибров. По его словам, действия главы комиссии «подпадают под статью №157 УК Украины». «В связи с этим наши люди просят задержать председателя комиссии, который по-прежнему находится на участке и по-прежнему продолжает препятствовать наблюдателям», — добавил представитель движения «Украина 2.0».


31.10.2010 21:51 !

На виборчій дільниці в психіатричній лікарні в Полтаві використовували зникаюче чорнило.

У Криму представники Партії регіонів напали на журналістів Чорноморської телерадіокомпанії, які фіксували порушення на виборах.


1.11.2010 10:30 1717

Як повідомила голова Ладижинської (Вінницька область, губернатор Джига) міської організації НРУ Ніна БУРЛАЧЕНКО, станом на 22:00 Ладижинська міська територіальна виборча комісія, не отримавши протоколи з виборчих дільниць, у повному складі підписала незаповнені протоколи результатів виборів.

Спостерігачі від “Фронту змін” зафіксували на відео підписані незаповнені протоколи результатів голосування.Це сталося у Маріуполі Донецької області на виборчій дільниці №45, повідомляє прес-служба партії.

В городе Макеевка (Донецкая область) заместитель председателя участковой избирательной комиссии намеревалась вынесли пачку бюллетеней и выбросить их в шахтную котельную.

Кандидат у депутати Ігор КОЦЕЛ в м. Біла Церква Київської області (губернатор Присяжнюк) та спостерігач від «ВО «Батьківщина» Ігор СОКОЛ обходили приміщення школи на вулиці. В одному з вікон вони побачили, як член ДВК І.ГОЛОВІЗІНА пропечатувала пусті бюлетені. І.КОЦЕЛ почав знімати все це на мобільний телефон. І.ГОЛОВІЗІНА помітила, що її знімають. У цю мить І.КОЦЕЛ побіг всередину до школи, аби заблокувати двері і не випустити члена ДВК із приміщення. І.СОКОЛ залишився на вулиці. Тим часом І.ГОЛОВІЗІНА відкрила вікно і почала передавати бюлетені незнайомим особам. Спостерігач намагався завадити цьому, втім невідомо звідки з’явилось троє людей (як потім з’ясувалось, серед них було двоє кандидатів у депутати, у тому числі Андрій ФЕРД від Партії регіонів), вони жорстоко побили І.СОКОЛА. Бюлетені зникли.

Бойцы спецподразделения «Беркут» ночью побили депутата бучанского горсовета и кандидата в депутаты Ивана Лысенко, который хотел прекратить фальсификации. В воскресенье днем наблюдались фальсификации, а ночью при подсчете голосов Лысенко обратил внимание, что по 5 бюллетеней скручены вместе — всего избирателям Бучи (Киевская область) выдавали 5 разных бюллетеней, но скручены были бюллетени за одно и то же, чего один избиратель сделать не мог. После этого «Беркут» начал бить кандидата в депутаты Лысенко. Все 52 наблюдателя пытались их остановить, но это не помогло. Лысенко силой захватили и увезли и он до сих пор находится в РОВД.

Как только стало понятно, что ПР проигрывает, горизбирком Запорожья закрылся.


1.11.2010 10:45 hes

Видео http://blogs.pravda.com.ua/authors/pyshny/4cce071d7da8b/


1.11.2010 10:57 дурдом рулює

В тих регіонах, де влада програвала, вона діяла особливо нахабно — не тільки знімаючи кандидатів, але й влаштовуючи масове голосування на дому. В Криму кількість тих, хто голосував на дому, зросла у 2,5 рази, у порівнянні з президентськими виборами. В 2 рази більше на Вінниччині і Дніпропетровщині, в 1,5 на Луганщині, в 1,3 на Одещині і Полтавщині. На деяких дільницях не вистачало бюлетенів по мажоритарних кандидатах, а в той же час вони були у надлишку в психлікарнях і тубдиспансерах.


1.11.2010 11:04 Юрий

Местные — не местные, а добраться до официальных данных на ЦВК не реально, с 9.00 по н.в. не могу попасть на www.cvk.gov.ua :(


1.11.2010 11:35 дурдом рулює

Один із незрозумілих моментів мав місце у Волинській обласній психіатричній лікарні, де майже до 4-ї години ранку рахували бюлетені від 78 виборців, тоді як до цього часу деякі більші дільниці уже мали результати. Крім того, на цій дільниці було 360 бюлетенів, що більш ніж учетверо більше, ніж потрібно було на таку кількість виборців.


1.11.2010 12:10 вср..лись

В Центризбиркоме поломайлся сайт в связи с большим количеством его посетителей, сообщило интернет-издание ”Сегодня”.


1.11.2010 15:26 Умора

В Полтаве политик запиналась и материлась в прямом эфире (видео) За несколько дней до выборов на полтавском телеканале “Лтава” в прямом эфире выступали представители областной организации партии “Христианско-демократический союз”. Дама по имени Оксана запиналась и шепотом повторяла “Я не могу”. Ролик по передаче попал на сайт YouTube, его посмотрели 2326 человек. “Основными направлениями социальной политики партии” Христианско-демократический союз “является обеспечение права на бесплатное образование и медицину, — говорит Оксана в прямом эфире — Разработка и … я не могу”, — шепчет однопартийцу Павлу.

“Читай”, — шепотом отвечает он ей.

Перешептывания повторялось несколько раз, пока Оксана не извинилась и передала слово однопартийцу.

Читайте и получайте истинное удовольствие от калированной “Христианки”.Смотреть на сайте Версии.сom за сегодня .”Руководство областной организации партии не считает чем-то плохим конфуз девушки в прямом эфире.

“Такое понятие как шок никто не отменял, — прокомментировал корреспонденту Gazeta.ua председатель областной организации партии Юрий Федоренко .- Оксана из Западной Украины, свободно владеет украинским и русским языками, но перед камерами смутилась. Нет человека, который не употреблял бы нецензурных слов и при этом были свидетели. Не вижу никаких проблем, что так произошло ”.

Юрий Владимирович заверил, конфуз на политическую карьеру девушки не повлияет.

На телеканале “Лтава” комментировать не хотят. Руководство разбирается, кто сбросил ролик на YouTube.”


2.11.2010 18:13 Kortes

На виборах в Одесі було багато явних фальсифікацій і вони не відповідали міжнародним нормам, заявляє голова Комітету “За відкриту демократію” Том Нолан.

“Ми розчаровані, оскільки ці вибори можуть посилити негативний імідж України”, — сказав голова групи міжнародних спостерігачів у понеділок, повідомляє у вівторок УНІАН.

Нолан уточнив, що його оцінка зумовлена “великою кількістю порушень безпосередньо у день голосування на виборчих дільницях, а також минулою ніччю під час підрахунку голосів і доставки бюлетенів”.

“Понад сто міжнародних спостерігачів мають у своєму розпорядженні незаперечні факти порушень в Одесі чинного законодавства про вибори, а також міжнародних стандартів”, — заявив голова Комітету “За відкриту демократію”.

На прес-конференції прозвучало багато прикладів грубих порушень в Одесі закону про місцеві вибори.

Зокрема, інший представник Комітету, професор Ерік Херон зі США зазначив: “Я спостерігав за виборами в чотирьох пострадянських країнах. Але те, що я побачив на виборчій дільниці № 311 в Одесі, було найгіршим з баченого за довгі роки моєї участі у місіях міжнародних спостерігачів”.

“Хоча в це важко повірити, але в день голосування і ніч підрахунку голосів нас, зареєстрованих ЦВК представників Комітету “За відкриту демократію”, не пускали на ряд виборчих дільниць”, — додав, у свою чергу, представник Комітету з Литви Мантас Адоменас.

“Крім того, були випадки залякування, тиску на спостерігачів. Від нас вимагали залишити дільниці передчасно, а деякі комісії відмовилися пускати спостерігачів на дільницю без письмового пояснення причин їх знаходження і навіть ображали”, — зазначив він.

Адоменас сам зафіксував низку порушень дільничною виборчою комісією № 181 щодо наявності невикористаних бюлетенів. “Наприклад, після того, як невикористані бюлетені вже упакували і запломбували, було знайдено приблизно 100 незаповнених бюлетенів для голосування за кандидатів в депутати по одномандатних округах. Склалося враження, що зроблено це було навмисне”, — сказав він.

І додав, що члени комісії на деяких дільницях навідріз відмовлялися готувати протоколи підрахунку голосів після закінчення голосування. “Після нашого зауваження почали складати протокол тільки в одній з комісій. А в трьох інших відмовилися. Крім того, нам відмовлялися надати копії протоколів”, — акцентував Адоменас.

Міжнародний спостерігач з Австралії Марк Льюїс також став свідком масових порушень на дільницях. Зокрема, за його словами, на ДВК № 147 було виявлено значне перевищення кількості бюлетенів з голосування за кандидатів в депутати облради і по одномандатному мажоритарному округу порівняно з кількістю зареєстрованих виборців. “Причому це перевищення становило 400% загальної кількості голосуючих на дільниці”, — підкреслив він.

А спостерігач з Канади Рон Хічій повідомив, що члени виборчкомів навмисно приховували практично будь-яку інформацію, яку намагалися одержати міжнародні спостерігачі.


2.11.2010 20:02 Василий Татовцев

“Мы не признаем выборы, даже если выиграем. Такого количества наглых и откровенных фальсификаций ещё не было”,- заявил кандидат в мэры г.Луганска от КПУ Спиридон Килинкаров.


2.11.2010 20:34 николаеску

какая разница признают они выборы или не признают?


4.11.2010 13:19 Вісті з ланів

В выборах в Закарпатье приняло участие около 55% избирателей. Победу здесь одержала партия “Единый центр” 27,4%. В “венгерских округах” Единый центр выставил в качестве своих кандидатов этнических венгров. В большинстве случаев они и обошли своих конкурентов — представителей венгерских национальных организаций Карпатского венгерского культурного союза (Kárpátaljai Magyar Kulturális Szövetség — KMKSZ) и Украинского Венгерского демократического союза (Ukrajnai Magyar Demokrata Szövetség — UMDSZ). В областном собрании Ужгородской области, состоящем из 90 депутатов, будет 10 венгров. Это в целом соответствует пропорции венгерского населения в крае (12%).

KMKSZ и UMDSZ удалось преодолеть необходимый для представительства 3% барьер. UMDSZ победила в Берегово в четырех округах. KMKSZ не завоевала ни одного мандата. Показателен провал этой организации, когда-то главной и единственной представительницы политических интересов закарпатских венгров (основана 1989 г.). Главы городских советов Берегово и Мукачево этнические венгры Иштаван Гайдош (Gajdos István) и Золтан Лендьел (Lengyel Zoltán) на прошедших выборах подтвердили свои полномочия на очередной срок. В Берегово одновременно с выборами проводился и референдум среди местного населения о возвращении городу его исторического венгерского названия — Берегсас (Beregszász). В референдуме принял участие 51% жителей Берегово. Из них 52% высказалось за венгерский вариант. Референдум разделил жителей на сторонников старого и нового названия строго по этническому признаку. Успех референдума о переименовании отчасти был обеспечен авторитетом местного мэра — Иштвана Гайдоша, который выступил его инициатором. Переименование Берегово является той символической победой венгров, которая должна подсластить горечь поражения на текущих выборах венгерских национальных организаций. По большому счету референдум ничего не меняет, поскольку и до него в местном муниципальном делопроизводстве использовалось историческое венгерское название города — Берегсас. Сразу же стало известно, что правомерность проведения референдума о переименовании Берегово уже оспаривает украинская радикальная националистическая организация ”Свобода”.


4.11.2010 19:59 1717

Что же Гепа так трудно пролазит в ушко иглы?


5.11.2010 11:06 свобода слова

Ви маєте платити комунальні тарифи. Але ніколи не дізнаєтесь на що йдуть ваші виплати. Ваша пенсія може бути за межею реальності. Але законом вам заборонено знати, скільки отримує міністр. В кінці кожного року ви повинні здавати декларацію про доходи. Але ви не можете знати, акціями якої компанії володіє ваш президент. Ваша дитина в школі може перестати отримувати уроки англійської, бо нічим платити заробітну плату вчителям. Але ви не зможете дізнатися, скільки обраний вами політик заплатив за послуги американського технолога. Ви завжди повинні. І вам завжди заборонено знати. І незалежно від того, чи ви — журналіст, юрист, вихователь, шахтар, кожні чотири-п’ять років вас регулярно ведуть до виборчих дільниць. І ваш вибір як правило буде сліпим.


5.11.2010 21:47 Ершик

“І незалежно від того, чи ви — журналіст, юрист, вихователь, шахтар,…” На первом месте — журналист. О, как они себя любят.


5.11.2010 22:53 Серый

Не, он не журналист, он “як правило” не заключает в запятые.


6.11.2010 8:18 Анна Павловна

Депутатами Київської обласної ради стали:

Богдан Бенюк, український актор, заступник голови ВО «Свобода»» Святослав Ханенко, голова Київської облорганізації «Свободи»; Андрій Мохник, заступник голови ВО «Свобода» Олег Гелевий, адвокат; Андрій Іллєнко, член політради «Свободи», аспірант Університету Шевченка


Комментировать