ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Яук справи у Тернопільському ДАІ

керівники органів внутрішніх справ (як в Центрі так і на місцях), у переважній своїй більшості, внаслідок тривалих та сильно прогресуючих вад характеру (заздрість, жадібність, ненаситність, корисливість), своїми вчинками та психологічним впливом на морально-етичний мікроклімат у колективах поступово розвалили одну з основ любої Держави – вітчизняну міліцію. А звідси – припинення будь-якої боротьби з організованою злочинністю, відсутність контролю за фінансовими потоками, обігом тяжких наркотиків, порядком у містах та на дорогах. Їх надмірна заполітизованість внесла у цей безлад новий елемент – свідоме схилення до порушення працівниками ОВС Закону задля не тільки власної наживи а й в інтересах певних політичних сил чи окремих політиків. Як приклад, наводимо нещодавню вказівку начальника ДАІ УМВС України в Тернопільській області полковника міліції Кавюка значно збільшити (практично удвічі) щоденні (для нарядів), щотижневі та щомісячні (для керівництва усіх рівнів) здачі «тіньової виручки» від поборів на дорогах. Визначено також нові «норми» для сержантського та офіцерського складу від виручки за результатами «вирішення проблеми на місці». Звідси, прийнято рішення про збільшення такси для водіїв за усі види правопорушень на дорогах. З метою уникнення фактів привласнення коштів офіцерами без «ділення» Кавюк організував тотальне стеження за ними. На даний момент організоване прослуховування чергової частини ДАІ, більшості службових кабінетів. Навіть подейкують, що слухаються вбиральні, оскільки саме там «руляться справи» по мобільних телефонах на придбаних спеціально для цього стартових пакетах одноразового використання. Напевно, саме так Кавюк і вирішує свої справи, раз у цьому підозрює підлеглих.
Спочатку, після такої вказівки усі зрозуміли, що Кавюк таким чином намагається збільшити вміст власного гаманця, який за розмірами на даний момент можна зрівнювати хіба що з його джипом «Лексус» вартістю понад 100 тисяч американських доларів США. До речі, для придбання такого авто на офіційно задекларовані прибутки Кавюку потрібно було би пропрацювати в ОВС мінімум 15 років, харчуючись при цьому усією сім’єю в «Карітасі» і одягаючись виключно у вживаний за кордоном одяг. Однак, згодом став зрозумілим дійсний стан речей – як і на митниці, гроші збираються для їх подальшого використання на майбутніх всеукраїнських виборах. Нещодавно, за столом під час трапези з керівниками управління МВС в області Кавюк недвозначно натякнув, що «якщо пройде наш проект щодо виборів, то для мене рівень області буде занизьким». Кому конкретно Кавюк передає кошти, залишається таємницею, однак, ми впевнені, що певна їх частка осідає в його ж кишені. Знаючи досвід роботи теперішнього нашого безпосереднього керівника в Львівському та Закарпатському ДАІ, є усі підстави так вважати. За час роботи на Львівщині Кавюк «заробив» чистими близько 2 млн. доларів (певна частина якраз під час виборів). Так само на Закарпатті тільки за супроводи вантажів та «ліцензії» на перевезення контрабанди територією області місячні доходи сягали сотень тисяч. Тут принагідно зазначити, що, маючи такі значні статки, Кавюк для найближчого оточення залишився мерзенним чоловіком. Перед кожним своїм новим призначенням він, мотивуючи необхідністю дачі хабара в МВСУ, поназичав у друзів, колег, посадовців місцевого рівня чималі суми (10-30 тис. дол.), які до тепер не віддав. На Тернопільщині Кавюк встиг «порішати» для себе декілька земельних ділянок. Найбільш відомі з них в Чортківському та Теребовлянському районах. На даний час там активно проводяться будівельні роботи. А матеріальне забезпечення процесу будівництва вирішено Кавюком наступним чином – кожен наряд ДАІ, що заступає на території цих районів, зобов’язаний, окрім щоденної «виручки», організовувати доставлення на об’єкти по одній вантажній машині піску, щебеню та каменю. Можна собі уявити ці маєтки «бідного міліціонера»… Загалом, напрошується вислів – «а кто ж его посадит, — он же памятник».

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

6.06.2009 15:09 varjag4

Даішнік одним словом , що скажеш. За гроші і маму рідну напевно б продав.Нічого святого. Цікаво чи це всюди такі начальники ДАІ чи лише в Тернопільській області ???


6.06.2009 15:38 Свій

Якщо не на вибори то на яку посаду Кавюк збирає зараз гроші. Каже що на УБОЗ не хоче, бо там не те що було колись. Та й на начальника управи не мітить, бо якщо 2 мільйони має (хоча у мене та моїх колег з карного сумніви — щось замало як для такого монстра) то може “рішити” відразу за 2-3 області керувати.


6.06.2009 19:53 ДАІ

Олег-нормальний пацан, правда весь в боргах. Не наїжджайте.


6.06.2009 20:28 ДАІ-2

Я із-за нормального пацана за чергове офіцерське звання мусів відвалити 500 баксів. Не підписував подання поки не почув як шуршуть в кишені. І це нормально …


7.06.2009 11:26 ДАІ 3

Для Олега 500$ не гроші. Він раніше за 5$ тракториста в полі заганяв


7.06.2009 12:58 ДАІ УМВСУ

Акція від Кавюка на Зелені свята. Кожен другий раз пяний за кермом — безплатно. Шановні водії! Підтримаймо сімю Кавюка матеріально. Він зараз весь у боргах, не доїдає. Не хватає навіть на туалетний папір — позбирав усі газети по кабінетах у підлеглих (офіційно, щоб не читали на роботі). Нумо по 150-ть, за кермо і гайда від універмагу до ”бурячка”.


8.06.2009 12:47 Знаю, бачив

Хлопці, привіт! Не так давно один мій колєга намалював схему усього лівака, який поступає в руки Кавюка. Там було все — від тих же грошей за нові пагони до відмазування за пянку на дорогах і повязані з цим ДТП зі смертельним наслідком. Схемку акуратно приліпив до відповідного рапорту і подав керівництву УМВСУ. Як ви, шановні, думаєте, що начальство зробило, — правильно, віддало і рапорт і схемку Кавюку. Коли останній раз бачив цього знайомого він казав, що звільнення для нього буде щастям.


8.06.2009 14:07 Серый

Во-во! :))) Это примерно то же самое, что выбирать президентов-депутатов из тех же самых лиц.


8.06.2009 23:08 Розвідний

Сьогодні після розводу старші нарядів через “старшого” передали для Кавюка 15000 доларів. На туалетний папір на початках хватить.


9.06.2009 22:39 Простолюдин

Шановні форумчани, нічого дивного ми не почули, всі знають що при владі перебувають покидьки і злочинці. А де начальник УВС Максимів? Де його “принциповість” у боротьбі зі злочинцями?Без сумніву, отримавши свою частку від хабарів робить вигляд, що нічого не чує і не бачить. Вся область знає, як КАВюк купляв позачергові звання, і нічого не міняється, ця тварюка і далі на волі. Як би у цій державі працювали СБУ і ВБ МВС, цих покидьків і горлохватів посадили би до вязниці. Ну і картавий брехун Луценко свою долю отримує. Саме тому цей підор тимчасово перебуває на волі.Без зміни влади все це злодійство буде продовжуватись.


10.06.2009 0:15 Олекса

Треба брати сокири ,вили ,сапи. Інакше це свавілля властьимущих не зупинити…


10.06.2009 18:47 Водій фури

Кавюк заробляє не тільки на штрафах, але і на горі людському! Хабарник Кавюк має багато гріхів. Про один з них я вам розповім. Мабуть, усі ще пам’ятають події кінця 2008 року, коли аварія забрала життя заступника начальника Державного метрологічного відділу ДП “Тернопільстандартметрологія” Миколи Андрійовича Омеляна. Це сталося 29 грудня 2008 року близько восьмої години вечора. Автомобіль “Деу Нексія” на Об’їзній дорозі, неподалік від “Білого замку”, зіткнувся з фурою, яка стояла на узбіччі дороги. За кермом сидів начальник загиблого – не менш відома особистість – Микола Тешнер, який, домовившись з водієм фури, яка сильних ушкоджень не отримала, утік з місця ДТП на рідне підприємство. Саме звідти злощасне “Деу” забрали на штрафмайданчик ДАІ. Отже, постраждалого Миколу Омельяна мала б, за логікою подій, забрати швидка з території “стандартів”. Однак записи у книзі виклику свідчать, що потерпілого забрали з Об’їзної, де сталася аварія. Отже, Тешнер утік, залишивши свого заступника помирати на дорозі. О 20.30 карета швидкої допомоги доставила Миколу Омельяна до міськлікарні №1 із травмою голови, забоєм внутрішніх органів та політравмою. Постраждалий ще встиг передзвонити дружині, але зусилля лікарів не змогли врятувати йому життя. А тим часом працівники ДАІ проводили заходи по встановленню та затриманню водія автомобіля, у якому загинув Микола Андрійович. Однак, офіційні повідомлення про це ДТП тернопільських автоінспекторів на цьому і закінчилися. Сплативши за мовчання своєму особистому водію Павлу Швалюку, який в той вечір був далеко за межами Тернополя у родини, та охоронцю, який відчиняє ворота, коли автомобілі в’їжджають на територію ДП “Тернопільстандартметрологія”, Богдану Крамару (після ДТП Тешнер доправив авто на територію ДП. А Богдан Крамар, який відкривав браму, щоб впустити автівку, не міг не бачити, хто в ній знаходився і хто перебував за кермом, тим більше, в якому стані вона заїхала на територію стандартів після ДТП. До речі, він після новорічно-різдвяних свят на роботі так і не з’явився), Тешнер почав рішати з Кавюком за закриття кримінальної справи. Кавюк в оточенні вихвалявся, що порішав з керівництвом УМВСУ про те, що останнє слово у цій ситуації буде саме за ним, а не за слідчим слідвідділу, який порушив справу. Цей крахобор назвав Тешнеру суму у 70 тис. американських доларів. Тешнер, обіймаючи посаду не настільки «баблисту», мусів взяти гривневий кредит в банку на суму 500 тис. грн. Благо, у нього хоча б зв’язки є, адже, хто пам’ятає, у грудні минулого року взяти гривневий кредит міг хіба голова Національного Банку України. Розрахувався з Кавюком, по домовленості, також гривнями – 350 тисяч. Решта пішла особистому водію Павлу Швалюку та брамару Богдану Крамару на візи за кордон. Усе, що залишилося – сім’ї загиблого, щоб мовчали.

На даний момент сім’я покійного направили звернення на адресу Президента, Прем’єр-міністра, комітет Верховної Ради по контролю за роботою правоохоронних органів, а також представнику комісії ЄС з питань дотримання Україну взятих на себе зобов’язань по дотриманню прав людини. Останній відреагував першим, направивши відповідне запрошення на співбесіду. До чого я це все вів? Кавюк заробляє не тільки на штрафах, але і на горі людському!


10.06.2009 21:54 Хочу в ДАІ

Скільки цікаво, заробляє Кавюк і “єжи с ним”, коли в Тернополі та області, крім офіційних поборів за отримання прав на управління автомобілем, потрібно дати “на лапу” 200 “мертвих президентів США”, а їх напевно в день отримує не один чоловік?!! А “такса” з екіпажів за наряд (зверніть увагу — зі своїх!!!)? А, якщо в тебе грузова машина, чи автобус — готуйся, проїзд в межаю області зовсім не безплатний. Пацани…- хочу в ДАІ, бажано керовніком-Кавюком.


10.06.2009 22:36 Страховий агент

Увага! Новий вид тіньового бізнесу Кавюка — брити з водіїв, чиї авто застраховані, за липові акти-протоколи ДТП. За такими документами в судах страхові компанії влітають за ДТП, в яких їх клієнти були напідпитку; авто керували зовсім інші люди, чи, взагалі, потрапили в інше ДТП, за інших умов … Мзда Кавюку — 25 відсотків від розміру прогнозованої суми погашення страховою компанією. І цього злодія в пагонах не хвилює — чи рішить суд у подальшому позитивно для клієнта, чи ні.


12.06.2009 7:02 Бригадир

Нехай пан Кавюк розповість усім, як можна за пару років вирости з капітана до полковника. Скільки це коштує? Кому платити? Дуже хочу через рік піти на пенсію полковником. Зараз я майор міліції.


12.06.2009 7:22 Кавюк

Для Бригадира. Принесеш мені сьогодні до 15-00 год. 20 тис. баксів і до кінця року будеш мати свого полковника. Розцінки такі — підполковник достроково — 5000, полковник — 10000. По крайній мірі, я так платив. Плюс мої послуги — 5000. Але не барися.


12.06.2009 22:07 Секретаріат МВСУ

27 листопада 2007 року на засіданні колегії Міністерства внутрішніх справ було прийнято рішення про звільнення головного “даішника” області Олега Кавюка. Тоді його звільнили з посади за ті недоліки, на які вказували раніше, і які він не усунув. Зокрема, це стосувалося організації безпеки дорожнього руху, реєстрації автомобілів, кадрового підбору… Від 29 лютого 2008 року начальник обласної Державтоінспекції Олег Кавюк приступив до виконання своїх посадових обов’язків. Рішення колегії МВС України про звільнення з посади начальника обласної ДАІ скасував міністр внутрішніх справ за клопотанням генерал-лейтенанта Віталія Максимова. Коштувало це Кавюку 100 тис. доларів. Так сталося, що практично усі ці гроші він поназичав у знайомих і колег. Зрозуміло, що до сьогодні він їх відбив, однак, з боргами не думає розраховуватися. 17 грудня 2008 року на підставі рапорту генерал-лейтенанта Віталія Максимова Указом Президента N 1172/2008 Олега Кавюка нагородили орденом Данила Галицького. Коштувало це Кавюку 50 тис. доларів. Історія з поверненнями боргів та ж. Ось чому, дорогі форумчани, Кавюк “весь у боргах”, і ось вам відповідь на запитання “чому памятник не посадять”, поки Максимов керує обласною міліцією.


13.06.2009 14:36 ВИКНИК

Интересно заглядывает на этот сайт Луценко или департамент ВБ МВД ?


13.06.2009 14:42 ОР

Этот сайт периодически заглядывает и к Луценко и в департамент ВБ МВД. А тем нечего на сайт заглядывать, они и без сайта всё знают.


13.06.2009 18:32 Луценко

Ребята, чем дальше на сайте, — тем больше уверен, что это уникальное место для собрания людей-романтиков, чье время еще не наступило, а может быть уже прошло. Все, что хочется, мечтается — здесь можно выложить (не от слова ложить) по полочкам, рядочкам. Все, что гложет, наболело, — пожалуйста, излагай. Но, не более … Я 100 процентов уверен, что все об этом барыге, воре в пагонах Кавюке знают не только, как когда-то говаривали, в Кремле, но и на местах, однако … Господа! Сидите и не пиз.ите… Получайте свою зарплату и не влезайте в дела госсударственные … Понятно?..


Комментировать