ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Приговор по «Делу Гонгадзе»

Если можно… целиком, включая экспертизы.
А то на ИМИ сканы с пропусками
Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

5.04.2008 22:40 Володимир Бойко

Вирок буде опублікований повністю — від першої літери до останньої крапки. Що стосується експертних висновків, то вони у текст вироку не входять і входити не можуть — суд лише стисло пересказує ці висновки та дає їм оіцнку. Самі висновки знаходятсья в матеріалах справи.

Але чекати останньої крапки доведеться довгенько — у вироку понад 39 тисяч слів. Це — приблизно 20 подач на ОРД.


6.04.2008 22:39 2

А в этом выроке не будет так как в этом стихе?

Посадить и обыскать.

Он сказал, она сказала и упрятали меня за какие то скандалы что селедка без вина

не было ни той селедки и вина никто не пил а сижу я по наводке что начальник заклеймил

написал он на бумажке посадить и обыскать вот и рады были волки посадить и обократь

и бабло мое делили на всю банду волки те хорошо, что не убили и сослали-было где

а у тех, кому не светят огоньки просторов тех место их в лесах дремучих в яме вырытой наспех


6.05.2008 16:22 1

И где продолжение? Стало не актуально? Или первая полоса настолько занята?


7.05.2008 19:35 Т.Ч.

суспільство не втаємничили у систему, в якій правоохоронці, які мусять захищати закон та людське життя, самі стають вбивцями. Ті засідання суду, де вбивці журналіста розповідали про те, як слідкували за журналістом, як його вбивали, чиї накази при цьому виконували і чому виконували, були закриті для громадськості. Суд постановив, що така інформація становить державну таємницю.

Це просто знущання над громадськістю, особливо якщо згадати, що бажання знати правду у вбивстві журналіста виводило сотні тисяч українців на майдани країни.

Якщо ніхто не рахується з громадськістю в цій справі, що вже говорити про інші резонансні злочини, стосовно яких компетентні органи не вважають за потрібне інформувати суспільство про результати розслідування.


11.05.2008 9:13 12345

Ті засідання суду, де вбивці журналіста розповідали про те, як слідкували за журналістом, як його вбивали, чиї накази при цьому виконували і чому виконували, були закриті для громадськості. Суд постановив, що така інформація становить державну таємницю.


12.05.2008 13:41 1

[:to:]Володимир Бойко[:/to:] [:cite:]Вирок буде опублікований повністю — від першої літери до останньої крапки…… …..Але чекати останньої крапки доведеться довгенько — у вироку понад 39 тисяч слів. Це — приблизно 20 подач на ОРД.[:/cite:]

Все еще ждем


13.05.2008 6:22 Володимир Бойко

[:to:]1[:/to:] [:cite:] Все еще ждем [:/cite:]

Питання не до мене. Я вчора нагадував пану редактору, що треба продовжити публікацію вироку. Пан редактор категорично запевнив, що збирається друкувати матеріал найближчими днями — просто атака на сайт відволікла редакційні зусилля на більш нагальні справи.


14.05.2008 13:27 1

Подождем


15.05.2008 14:41 1

Спасибо, ждем продолжения.

Зы. Какие либо следы обгорелости таращанского тела ни в показаниях свидетелей ни в обзоре экспертиз не усматриваются


15.05.2008 17:12 Володимир Бойко

[:to:]1[:/to:] [:cite:]Спасибо, ждем продолжения. Зы. Какие либо следы обгорелости таращанского тела ни в показаниях свидетелей ни в обзоре экспертиз не усматриваются [:/cite:]

А ніяких обгорілостей і не було. У принципі, я можу опублікувати фотографії Таращанського тіла, зроблені в листопаді 2000 року. Жодних ознак дії на тіло підвищеної температури на них не вбачається. Щоправда, не впевнений, що такими фотками варто шокувати шановну публіку.


15.05.2008 18:15 Просто, интересующийся человек

Ну и как, Володимир, Вы лично считаете, тело без обгорелостей, принадлежит Гонгадзе или нет? Ведь в показаниях Протасова четко сказанно, вылили в яму канистру бензина и подожгли. Тело горело минут 15-20!!!!!!!….


15.05.2008 18:42 1

“У принципі, я можу опублікувати фотографії Таращанського тіла, зроблені в листопаді 2000 року. Жодних ознак дії на тіло підвищеної температури на них не вбачається. Щоправда, не впевнений, що такими фотками варто шокувати шановну публіку.”

Если какие то иные фото, чем в кролловском отчете — выложите пожалуйста. Тем более на ОРД гиперссылки автоматом не открываются, внезапно шокировать кого то невозможно.


15.05.2008 23:02 Володимир Бойко

У мене є фото, які не ввійшли в кроллівський звіт. Власне, колись одним моїм товаришем був створений спеціальний сайт, куди я виклав ці фото з докладним анатомічним коментарем кожної деталі (розшифровка фотографій зайняла чимало часу, оскільки тіло було досить зруйноване). Щоправда, цей сайт давно вже не функціонує, а повертатися до цієї теми в мене не має ані часу, ані бажання. Тим більше після того скандалу, який тоді влаштували офіційні друзі (і особливо — подруги) Гонгадзе.

Що стосується таращанського тіла, то воно, безсумнівно, належить Гонгадзе. На то є маса доказів. Наприклад — шрапнель у правій руці.


15.05.2008 23:07 Na_ZlobU

Логіка. А з нею_не_сперечаються….


16.05.2008 8:14 1

:Володимир Бойко “Що стосується таращанського тіла, то воно, безсумнівно, належить Гонгадзе. На то є маса доказів. Наприклад — шрапнель у правій руці. ”

А как с то ли “рассосавшимися” то ли “ранее удаленными” (предположение разных экспертов см. приговор (8),(9)) осколками при сравнении двух рентгенограмм?


16.05.2008 11:06 Володимир Бойко

Розташування тих шрапнелин, які видно на рентгенограмі правиці таращанського тіла (їх біля трьох десятків), повністю співпадає з металевими включеннями, що були на прижиттєвих рентгенограмах руки Гонгадзе, зроблених за кілька років до його смерті. Але на прижиттєвих знімках видно ще з десяток дрібних шрапнелин розміром в долі міліметра. З часом вони окислилися й розсмокталися — це цілком природний процес.


16.05.2008 14:48 1

Володимир Бойко:

Т.е Вы считаете, что изначально, с момента его нахождения таращанское тело — это тело ГГ, но осужденные это тело по меньшей мере не поджигали.

Если это так, то какой смысл осужденным было говорить о попытке сожжения трупа?


16.05.2008 15:06 1

Зы. А есть ли где нибудь в сети фото прижизненной рентгенограммы и той, самой первой таращанской рентгенограммы?


16.05.2008 15:57 Володимир Бойко

Я не кажу, що тіло не підпалювали. Я кажу, що на тілі при первинному огляді та розтині не було виявлено ознак дії високої температури. Жодних.

Таращанська рентегнограма є в мене. Прижиттєва, здається, також. Треба пошукати. Їх вже співставляли — можете не сумніватися.


Комментировать